Page 4 of 22 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 549

Thread: Lista kanala koju nudi firma Elta-Mont (Cable TV)

  1. #76
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Internet usluge koje nudi nasa firma ce u svakom slucaju biti puno povoljnije od dosadasnjih koje nude druge firme u Crnoj Gori koji se bave slicnim poslom.
    Kao sto znate cijene internet usluga u Banja Luci, kao i tip usluga su formirane za trziste BIH pa samim tim nece odgovarati uslovima koji ce se ponuditi korisnicima u gradovima za koje je dobijena dozvola izgradnje.
    Sami uslovi ce biti definisani kasnije kada se zavrsi jedan dio izgradnje kablovskih sistema.

    Hvala na zeljama.

  2. #77
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    samo da internet bude povoljan jer je ovaj adsl stvarno skup, i licno mislim da je duplo jeftiniji imali bi 200% vise korisnika, i to da ne precerujem. moj glas za, samo me cijene interesuju
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  3. #78
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    glas za jeftiniji internet,i srecan rodjendan mom omiljenom jew-u,imas sad para,imas fin posao,par auta,imas drugove koji te vole ko brata,jos da te ozenimo i to je to...uh kako cemo se urnisati veceras od Rakia conecting people...Srecan rodjendan brate i sve najbolje

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok5
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mogu li ja da se prijavim kao prvi za ugradnju?
    ne trebaju mi cak ni popusti
    kad pocinjete sa ugradnjom u Podgorici?
    riba ribi grize rep

  5. #80
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad se zavrsi nk

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je lijep osjecaj kad znam da smo barem u necemu u prednosti u odnosu na pg
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  7. #82
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    kakva je situacija u rudom polju, zna li se gdje je bio kvar, hoce li se moci ista iskoristiti od starih instalacija, da nijeste poceli sta da montirate? jedno 80% stanara bi sigurno bilo raspolozeno da dobije kablovsku...
    Just to slip the skin...

  8. #83
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ide sve super za sad...prave se projekti... sve je sjajno bice uskoro informacija

  9. #84
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    samo mi nije jasno, posto se paketi nece definisat do maja kad pocne cijeli grad da se pokriva (kako skontah iz sve price), a planirate da nama u rudom polju ovo brze odradite, kakve cemo kanale gledati prije definisanja programskih paketa?
    Just to slip the skin...

  10. #85
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa to ce se definisati prije nego pocne to sa uvodjenjem...ako pocinje 1 maja programi ce se def recimo 10 dana prije jbt naravno...

  11. #86
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad pocinje kablovska da radi u rudom polju

  12. #87
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genocide View Post
    Kako je lijep osjecaj kad znam da smo barem u necemu u prednosti u odnosu na pg
    Jes, lijep osjecaj, ali dzaba kad je Podgorica najmanje 20-30 godina ispred Niksica... I kako ide vrijeme sve ce se vishe ta razlika povecavati... Jbg.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #88
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Made in NK :)
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da nema Elta-Monta, mogli bi zabetonirati Budos haha

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ma koja ljudi podgorica... Po chemu su to prvi machak bez majke zaebawash li se brat od strica 5eura.... Haha
    Eo godinu ipo ziwim odje i osim zgrada nishta drugo... Seljachki narod $ljeglo sa sela prije 2-3 godine pa misle da su KRALJ... hah
    Uglavnom rspc za elta mont a ima li kakwe shanse za wireless u nk's?
    One Ring to Rule them all...

  15. #90
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ma koja ljudi podgorica... Po chemu su to prvi machak bez majke zaebawash li se brat od strica 5eura.... Haha
    Eo godinu ipo ziwim odje i osim zgrada nishta drugo... Seljachki narod $ljeglo sa sela prije 2-3 godine pa misle da su KRALJ... hah
    Uglavnom rspc za elta mont a ima li kakwe shanse za wireless u nk's?
    A brate u Podgorici se radi... U PODGORICI SE RADI!!! U NK se ne radi skoro nista!!!
    A proveo sam i ja u PG prilicno vremena tako da i ja znam ponesto. U PG ima super ljudi (cudna li cuda), a ima i seljaka isto ko sto ima masa seljacina i u NK i u Beogradu...i svuda!!! Ne mozes vjerovat' koliko ima ljakSea u ovoj "metropoli" od Beograda. I koliko ima u Beogradu teske malogradjanstine!!! Kad Jakov A. bude citao ovaj post, znace zasto sam ovo napisao, i kakvoj sceni smo prisustvovali u jednom kaficu zajedno!
    Nemoj da generalizujes stvari. Zapitaj se zasto zivis u PG, a ne zivis vise u NK. (Zalosno je to sto se svi preselishe u PG, ali sta da se radi...) Jos i studiras tamo. Nemoj samo nezadovoljstvo da ispoljavas. Od toga ti nema nista. Chill bro!
    Da se vratimo temi. Dobro je sto ce krenut' da se radi nesto pametno, i sto smo mi Niksicani za divno cudo, povlasceni i sto ce to nesto pametno prvo stici nas grad!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  16. #91
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo ce u nk zato sto je to uzela firma iz nk-a inace da nije opet bi nas naravno zaobishli...a sto se tice wireless-a bice i on samo ko zna kad posto elta je uzela samo cable...

  17. #92
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    neke nove informacije?
    Just to slip the skin...

  18. #93
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista za sad...bicje ubrzo

  19. #94
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam iz Prijedora i imam elta kablovsku televiziju. Mjesecna pretplata je 3.3 eura i imam 35 kanala. Slika je dobra. Nemam njihov internet jer ga jos nemaju u ponudi u Prijedoru.
    Kako ce se Elta ponasati na kojem podrucju, zavisi od podrucja u kojem radi tj. od konkurencije.
    Negativno je to sto vec godinu dana govore o kablovskom internetu u Prijedoru, a jos ga nemaju u ponudi. A pozitivno je to, sto stvarno odrzavaju sistem, pa cim se nesto pokvari, ako im javis, skoro isti trenutak dodju da to poprave. Razvukli su novu podzemnu mrezu. A rekli su da ce biti i drugacija ponuda kanala, kad uspostave sistem da se moze ponuditi razliciti kanali, zavisno od razlicite pretplate, a ne da svi imaju isto.

    Ja inace imam wireless i nisam htio da uzimam ADSL, jer mi je jedna od najvaznijih stvari, tehnicka podrska, da tako kazem. Da cim nesto ne stima, da majstori odmah dodju da poprave, a takav je wireless provajder, na kojem sam.
    E zato je i ta Elta dobra, jer se ne moze desiti da bude losa slika ili neki kvar, jer odmah to poprave.
    Osim wirelessa, ovaj provajder pruza i kablovski internet u Prijedoru, tako da kad bude Elta pruzala kablovski internet u Prijedoru, sigurno ce imati ili ove cijene ili ce biti jeftinija, tako da svacije ponasanje zavisi od ponasanj konkurencije.

    Cijene su u kovertibilnim markama, a da se dobije euro, samo se podijeli sa dva.

    http://www.prijedor.com/

  20. #95
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Imam predlog za neke kanale. Vidio sam ponudu kanala koja je zaista dobra.
    Dokumentarna ponuda kao i muzicka je odlicna.
    Ono sto bi trebalo po meni promijeniti kod sporta i jos nekih anala je sledece- izbaciti kanal ESPN Classic a umjesto njega staviti kanal NASN UK ili NASN EU- mislim da je bolja britanska verzija. U svakom slucaju ovaj kanal daje najbolje americke sportove, znaci ima NFL-americki ragbi, NHL-americki hokej, MBL-bezbol.
    Meni se licno kanal DSF ne dopada-vecina programa im je u kvizovima, a oni planiraju da pokrenu 4 specijalizovana kanala tako da ce biti mnogo manje prenosa na dosadasnjem kanalu.
    Umjesto ovog kanala ako je kako moguce trebalo bi uvrstiti kanal ORBIT ESPN- kanal prati americke sportove, holandski fudbal, golf, tenis-master seriju i jos dosta drugih dobrih dogadjaja.
    Takodje bi bilo dobro da se uvrste dva sportska kanala iz skandinavskog paketa CANAL+. Rijec je o kanalima CANAL+SPORT i Sport Expresen. Oba pomenuta kanala pored fudbala-evropskih liga daju ono sto se rijetko moze naci bilo gdje, a to je svedski fudbal 1 i 2 liga, svedski hokej i jos dosta drugih sportova. Mislim dabise ovi kanali bili dobri za mnoge koji igraju kladionicu i naravno oni bi podrzali ovaj predlog. Pogotovo su dobri zato sto se svedki fudbal igra obicno ponedeljkom tako da ga vecina gledalaca moze ispratiti.
    Sto se tice filmskog programa- ako je ikako moguce da se pokusa da se uvrsti najbolji filmski program u Evropi. Rijec je o kanalu Film Premiere iz paketa Digitalb. Kanal daje najnovije filmove mnogo prije neko i na ppv kanalima kao tekila, sky primafila ili sky box ofice.
    Naravno zaboravih jos ovo-umjesto kanala NBA+ koji vise ne postoji trebalo bi staviti kanal NBA TV.

    Mislim da bi ovim promjenama imali najbolju ponudu jer bi pored kvalitetnih dokumentarnih i muzickih programa, vasi buduci preplatnici imali najbolju filmsku ponudu- znaci najbolje filmove , zatim kvalitet djeciji izbog kanala,
    a od sporta evo nabrojacu ukratku sta sve se moze gledati
    na kanalu canal+deporte ili kako se sada zove kanal+futbol daju se utakmice iz engleske lige, njemacke lige, francuske lige, italijanske lige, argentinske lige, holanske lige, liga sampiona.
    Kanal Sportmania ima raznovrsnu ponudu kako fudbala tako i drugih sportova-americkog ragbija, bezbola, australijskog ragbija, rukometa i jos dosta drugih sportova.
    Za kanal NBA TV da kazem da daju obicno svaku noc jednu utakmicu LIVE koja se u toku narednog dana 3-4 puta reprizira kao i reportaze, preglede izvjestaje intervjue i mnogo ostalih stvari iz NBA.
    Za kanal NASN i ORBIT ESPN sam rekao sta daje kao i za kanale CANAL+SPORT i SPORT EXpresen. Znaci bilo bi od sporta ono najbolje.
    I jos ovo da spomenen Motors tv odlican kanal za ljubitelje moto sporta, a Sport Klub daje sledece-euroligu u kosarci, englesku 2 ligu, njemacku 2 ligu, ultimatfight, euroleague u kosarci, tenis, njemacku 1 i francusku 1 ligu, italijansku odbojku i jos dosta drugih sportova.

    Ako ovo budete mogli da ispunite bice te NO1 kablovski operater u Crnoj Gori.
    Pozdrav od mene

  21. #96
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Primice se laganice 1 maj.Kako napreduju radovi,ima li kakvih novijih vijesti, konkretnih ponuda?

  22. #97
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genocide View Post
    Kako je lijep osjecaj kad znam da smo barem u necemu u prednosti u odnosu na pg

    u pg je vec montiran sistem u zgradi Simpo preko puta vektre tako da

    ovo se odnosi na cable tV
    Prazne rijeci, hiljade praznih rijeci i to je sve...

  23. #98
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jovannk View Post
    Primice se laganice 1 maj.Kako napreduju radovi,ima li kakvih novijih vijesti, konkretnih ponuda?
    Ja sam postao malo skeptican u vezi toga. malo prije sam procitao post gdje kazu da nemogu premiere sport da stave u ponudi, zato sto premiere sport ima prava za njemacku.
    Sad se meni namece pitanje- dali oni mogu staviti u ponudi canal+futbol ili sportmania i jos neke filmske kanale koji imaju prava samo za odredjenu teritoriju.
    I jos jedno vazno pitanje je- zasto ne ponude jos neki operateri slicnu ponudu sto se sporta tice ili zasto elta kompanija u bosni nije stavila pomenute sportske kanale? Nesto mi je to sve pod velikim znakom pitanja- ?
    Nadam se da grijesim.

  24. #99
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Heroj_Pg View Post
    u pg je vec montiran sistem u zgradi Simpo preko puta vektre tako da

    ovo se odnosi na cable tV
    O kojoj firmi je rijec?

  25. #100
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @getaway blues
    Jel ima kakvih radova u vasem okruzenju s obzirom da rekose da kod vas prvo pocinju?Jel primjetio ko u gradu da se bilo sta radi po pitanju kablovske tv i ako jeste u kom dijelu?

Page 4 of 22 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Irc Komande...
    By Lobanja in forum #montecafe
    Replies: 7
    Last Post: 22-03-06, 18:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •