Page 321 of 703 FirstFirst ... 221271311317318319320321322323324325331371421 ... LastLast
Results 8,001 to 8,025 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #8001
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Isti si kao ostali, ako navijam za Srbiju ne smijem i za CG? Jednu MORAM da volim a drugu MORAM da mrzim? Navijaću za koga goj ja hoću i kad goj ja hoću, i za razliku od 90% njih ovdje ja pratim košarku i ove momke i kad ne igraju za reprezentaciju.
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  2. #8002
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Iskulirah jednom,drugi put..Reko mozda ce lik reci nesto pozitivno,kroz ove kvalifikacije..Na ponasanje da pripazim? Izvini gospodine,zao mi je nece se ponovit..
    Samo popi tu tabletu..Ne zaboravi....I jos nesto..Cek,ti navijas za Srbiju koliko sam moga da zakljucim..Sto ces na podforum Crnogorksa kosarkaska repka?!..Imas isto za Srpski sport,podforum..Idi tamo cini sto goj oces,i pisi sto goj oces..
    Da osvojimo evropsko vjerovatno bi rekao kako su im loše frizure... Samo kulirajte, dovoljno je sam sebi težak...
    #fakenews

  3. #8003
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Neka im da adresu poznati forumash odavde,tamo srbuju po 24 sata,spavaju po forumima ne bi li se osjecali kao da su ...tamo Uopshte mi nije jasno shto ce ovakvi na ovaj pdf,da kvare samo i frustracije lijeche na pogreshan nachin,vazda josh nervozniji odu odavde haha
    ...

  4. #8004
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Da osvojimo evropsko vjerovatno bi rekao kako su im loše frizure... Samo kulirajte, dovoljno je sam sebi težak...
    Hahah a rekoh danas njemu,mashincu i onom cardozu da preispitaju shta im se u glavama deshava cuti,kod ovoga se vidi mali pomak,pocheo je navijat i za nas hahahah tako mi tog navijanja !
    ...

  5. #8005
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo se tema siri,na nepotreban nacin..Ali evo kad lik tvrdi da navija i za nase..Evo da vjerujemo..( da se napravimo ) Iz postova ti se vidi za koga navijas,i koja ti je milija zemlja..Ne moras se pravdat.I nije nista strasno navijaj za Srbiju..Samo ne pisi na ovaj podforum,samo kad se napravi neki kiks u organizaciji kosarkaskog saveza Cg ( ako se uopste napravio),neposjecenost sala itd,itd..Vidim te jedva cekas da se tako nesto desi,da uletis sa postovima..A to znaju,vecina forumasa..Ali si dosadio i Bogu i narodu..SAD bi ti trebao ovo da iskuliras malo,ako navijas za nase ( citaj Crnogorska kosarkaska repka)..

  6. #8006
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Ajde srbovat kennn njuh mozes kroz kucu i doma i tako to a ne odje ******** gnjila,svi ste vi SRBI a nikad tamo ni posli niste..
    za ovo bi mogla neka sankcija ...

  7. #8007
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Sad veli Stojan Ivković na jutarnjem da Milko Bjelica sve vrijeme igra sa povrijeđenim koljenima. Svaka čast, zaista.
    Last edited by amnesiac; 06-09-12 at 08:04.
    Dick Laurent is dead!

  8. #8008
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je stvarno milo kako smo ih sve porazbijali a iskreno, ne razumijem se mnogo u kosarku jer je poslednje shto sam malo vishe pratio NBA iz vremena Jordana, ali mozhe li neko da mi objasni jednu stvar: zashto toliko forsiramo shut za 3? Bojim se da nam jednom to ne krene, da ne pricamo da ove najbolje reprezentacije igraju mnooooogo bolje odbranu i toliki broj shuteva nam jednostavno nece biti dozvoljen. U trecoj cetvrtini nismo dali niti jedan kosh iz shuta za 2 poena, samo trojke i slobodna bacanja.
    Deserve's got nothing to do with it.

  9. #8009
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Stojan Ivković prvi trener košarkaša reprezentacije Crne Gore,gostovanje na RTCG , 6 sept. 2012)


    ..dobro je odgovorio na par pitanja o reprezentaciji...
    Last edited by Montenegrino-CT; 06-09-12 at 09:06.

  10. #8010
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Sad veli Stojan Ivković na jutarnjem da Milko Bjelica sve vrijeme igra sa povrijeđenim koljenima. Svaka čast, zaista.
    Dobro je rekao kad je voditelj komentarisao da će biti "slatke muke kad se vrate ovi veliki" a on mu odgovori "neće biti slatkih muka ,ko oće da igra za Crnu Goru taj će i igrati"

  11. #8011
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Meni je stvarno milo kako smo ih sve porazbijali a iskreno, ne razumijem se mnogo u kosarku jer je poslednje shto sam malo vishe pratio NBA iz vremena Jordana, ali mozhe li neko da mi objasni jednu stvar: zashto toliko forsiramo shut za 3? Bojim se da nam jednom to ne krene, da ne pricamo da ove najbolje reprezentacije igraju mnooooogo bolje odbranu i toliki broj shuteva nam jednostavno nece biti dozvoljen. U trecoj cetvrtini nismo dali niti jedan kosh iz shuta za 2 poena, samo trojke i slobodna bacanja.
    Te stvari jako zavise od protivnika. Estonci su se oslanjali na jurcanje i trojke da održe priključak, a poprilično su s par teškaša otežali ulaz pod koš, tako da smo morali da pariramo. Uz to, imamo dosta igrača koji mogu da ubace trojku, i to treba koristiti, jer protivnik nikad ne zna odakle može da im uleti. To je velika prednost u napadu.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  12. #8012
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Montenegro vs Estonia (EuroBasket Qualification) 5 september 2012 __ RTCG

  13. #8013
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa dobar sut otvara prostor drugim igracima a i suterima (da fintama) probijaju prema kosu i ubace ili asistiraju..to je ono sto cini dobre ekipe dobrima, imati raznorazne varijante ubacivanja kosa..vani, unutra, sjeckaj prema kosu itd...a sve pocinje od dobre odbrane

    da dodam: da je vrlo vrlo tesko cuvati sutere jer trcis kao lud za njima

  14. #8014
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    ...Imas isto za Srpski sport,podforum...

    ... iako ja ne znam koji ce nam ....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  15. #8015
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Meni je stvarno milo kako smo ih sve porazbijali a iskreno, ne razumijem se mnogo u kosarku jer je poslednje shto sam malo vishe pratio NBA iz vremena Jordana, ali mozhe li neko da mi objasni jednu stvar: zashto toliko forsiramo shut za 3? Bojim se da nam jednom to ne krene, da ne pricamo da ove najbolje reprezentacije igraju mnooooogo bolje odbranu i toliki broj shuteva nam jednostavno nece biti dozvoljen. U trecoj cetvrtini nismo dali niti jedan kosh iz shuta za 2 poena, samo trojke i slobodna bacanja.
    'Kompenzacija'. Ne bi bilo ovako da su Peković i Vučević tu, jer bi više išli na njih i lake poene i iznuđivali bi faulove, i ovako je dobro došlo, braća Šehović su odlično šuterski raspoloženi plus Dubljević zna da rokne dosta dobro
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  16. #8016
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Što se tiče ovog pominjanja Pekovića i Vučevića lično mislim da bi VELIKA nepravda bila da neko od ovih momaka izvisi na EP ako dodju do 10-0 ... da sam trener tako bih postupio pa sve kad bih znao da će biti zadnji na EP
    deuscroix

  17. #8017
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Što se tiče ovog pominjanja Pekovića i Vučevića lično mislim da bi VELIKA nepravda bila da neko od ovih momaka izvisi na EP ako dodju do 10-0 ... da sam trener tako bih postupio pa sve kad bih znao da će biti zadnji na EP
    Tako i ja mislim , ali je jedan problem tu, Pekovica, Vukovica, moras uzet. Ako i sad ne uzme mislim da cemo ih izgubit.

  18. #8018
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Ne znam sto bi bila nepravda vratit njih mjesto Popovica/Jelenica koji ja mislim minuta igrali nisu ove kvalifikacije...

  19. #8019
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Pekovi i Vucevic....i niko vise. Ova dvojica su ipak itekako pokazali koliki su talenti u prethodnoj NBA sezoni.

    Nikakvi Kukovi, Bakici, Borisovi, Jeretini. Malo grubo...ovima svaka cast i veliko hvala za prethodna takmicenja, ali se trenutnom sastavu isto treba korektno zahvaliti zbog uspjeha.
    Last edited by avet; 06-09-12 at 18:39.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #8020
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Što se tiče ovog pominjanja Pekovića i Vučevića lično mislim da bi VELIKA nepravda bila da neko od ovih momaka izvisi na EP ako dodju do 10-0 ... da sam trener tako bih postupio pa sve kad bih znao da će biti zadnji na EP
    Nepravda bi bila da se ubace kakvi Bakici ili slicni kao prosli put,koji se pojave samo kad treba da se ide na prvenstvo.Sto se tice Pekovica posebno,a i Vucevica i Jeretina ne zaboravite da su se oni potucali dvije godine po B diviziji,igrali prosle kvalifikacije-Pekovic cak rizikovao NBA ugovor...nemojte tako lako da zaboravljate te stvari :wink: .
    Uostalom,na prvenstvo ide 12 igraca,tako da mogu ispast 1 ili eventualno 2 koji su iznijeli ove kvalifikacije.To bi mogli bit Mihajlovic,ukoliko Jeretin bude spreman i ako dodju i Pekovic i Vucevic,onda bi jedan od visokih igraca morao da ispadne i to je to.Ali polako,ko nam garantuje da ce naredne godine svi bit spremni?Bolje imat sto vise igraca na raspolaganju,pa ce se lako izabrat.Zbog toga i postoje pripreme,da se najbolji pokazu,a vjerujte da Pekovic nece moc Pavicevicu da se pojavi "spreman" kao sto se pojavio Radonjicu prosle godine,u suprotnom ga ovaj nece ni vodit.
    Jes da je prerano,ali eto da probam da pogodim sastav za EP:
    Rocesti,Ivanovic,Jeretin,Suad Sehovic,Sead Sehovic,Aleksa Popovic,Dasic,Dragicevic,Bjelica,Dubljevic,Vucevic ,Pekovic.Moze Sekulic umjesto Dragicevica ili Bjelice(koji bas ne igra sjajno u dresu reprezentacije,mnogo bolje igra za klub) i mislim da ce to bit jedina dilema,ako ne bude povrijedjenih ili otkaza iz drugih razloga.

  21. #8021
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Misliš da bi se odrekli Sekulića koji je kapiten u kvalifikacijama? Jes da je na poziciji koju igraju ova dvojica iz NBA al opet.

  22. #8022
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Što se tiče ovog pominjanja Pekovića i Vučevića lično mislim da bi VELIKA nepravda bila da neko od ovih momaka izvisi na EP ako dodju do 10-0 ... da sam trener tako bih postupio pa sve kad bih znao da će biti zadnji na EP
    nema tu nikakve sentimentalnosti...
    otici ce igraci koji se pokazu najbolje na pripremama.
    ista ova prica je bila za volkova kad se pojavila mogucnost da igra za fudbalsku reprezentaciju, pa evo igra sad kao da je od prvog dana sa nama...
    crna gora ce ici tamo da napravi neki rezultat siguran sam, tako da ce mo povest ono sto budemo imali najbolje u tom trenutku...

  23. #8023
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Prema igri iz kvalifikacija, za mene definitivno Sekulić ispred Bjelice.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  24. #8024
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Sekulić je petica, a Bjelica četvorka.
    In vino veritas

  25. #8025
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Jeretina nikako ne bih uzimao jer mislim da bi mogao pokvariti atmosferu, ali trenutno se jos ne nazire ko bi mogao biti treci bek...Cijela sezona je pred nama, bas me zanima sta ce uraditi Mihailovic...On je imao slican put i u Mornaru, dosta dugo se nije isticao pa je odjednom eksplodirao. Nadam se da ce se i sad slicno desiti.

Page 321 of 703 FirstFirst ... 221271311317318319320321322323324325331371421 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55038
    Last Post: 11-04-24, 18:28
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •