Page 282 of 703 FirstFirst ... 182232272278279280281282283284285286292332382 ... LastLast
Results 7,026 to 7,050 of 17562

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #7026
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    Sad cuh da su nasi od hotela do dvorane isli pjeske pola sata, jer im organizator nije obezbijedio autobus. Neka neko potvrdi je li ovo tacno, ako ima pouzdan izvor.

  2. #7027
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Tako pise u danasnjoj Areni, pretpostavljam da je tako

  3. #7028
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    VANOVIĆ: Trojku protiv Srbije pamtiću do kraja života, ovakva pobjeda još slađa
    19. avgust 2012.
    Share
    Tweet

    Trojku protiv Srbije za pobjedu u ''Kombank areni' pred 18 hiljada gledalaca, pamtiću do kraja života, a pobjeda je slađa zbog načina na koji je ostvarena, kazao nakon pobjede nad Srbijom (73:71) junak istorijskog trijumfa, 18-godišnji biser crnogorske košarke Nikola Ivanović. ''Crveni'' su pobjedom nad Srbijom u Beogradu, napravili veliki posao na putu ka ostvrenju cilja i plasmanu na Evropsko prvenstvo u Sloveniji naredne godine.
    Crna Gora imala je 3,8 sekundi za posljednji napad - Sead Šehović je izveo loptu iz auta, dodao je Nikoli Ivanoviću, a onda je na scenu stupio najveći biser crnogorske košarke.
    Igrač koji je 19. februara postao punoljetan, sa pola terena šutirao je preko Miloša Teodosića, lopta je ušla u koš, a scene koje su uslijedile nakon toga i slavlje igrača i stručnog štaba pred 18 hiljada gledalaca u ''Kombank areni'' još dugo će se prepričavati.
    - Trojku za pobjedu protiv Srbije ću sigurno pamtiti do kraja života. Bila je potrebna sreća da bi lopta ušla u koš, jer su to šutevi koji se ne vježbaju, nego šutevi koji su suđeni da uđu u koš. Pobjeda je mnogo slađa što smo je ostvarili na ovaj način. Ipak, ne smijem da dozvolim da me ponesu emocije, jer slavićemo samo večeras, a već sjutra razmišljaćemo o narednom protivniku, pa će biti vremena za slavlje. Ovo je veliko iskustvo za sve nas i sjajno je bilo igrati pred više od 18 hiljada gledalaca. Došli smo do pobjede koju ćemo dugo pamtiti, pokazali smo sjajnu igru i održavali smo visok nivo i kada smo imali 13 poena zaostatka. Znali smo da će biti teško, jer smo igrali protiv protivnika koji je visoko rangiran u evropskoj košarci i koji dugo godina igra u istom sastavu - kazao je Ivanović.
    Svi igrači zaslužuju čestitke za veličanstveno izdanje u Beogradu, uz junaka Ivanovića, blistao je i Suad Šehović, koji je meč završio sa 17 poena i deset skokova.
    - Osjećaj je nevjerovatan jer je ovo veoma važna pobjeda za nas i slobodno se može reći istorijska jer je ovo bio prvi međusobni duel protiv Srbije i slavili smo u gostima. Čestitao bih saigračima na izvanrednoj borbi koja se na kraju isplatila. U jednom trenutku smo imali pad u igri i to sredinom posljednje četvrtine, kada je Srbija došla do 13 poena prednosti, a do tog trenutka smo bili ravnopravni i u nekoliko navrata imali i prednost. Ako u duelu protiv Izraela mnoge stvari nijesu funkcionisale, onda je u ovom meču igra bila puno bolja, iako je bilo i elemenata koje moramo da ispravimo. U ovom duelu smo pogodili neke trojke koje nijesmo protiv Izraela, a u posljednjih pet minuta igrali smo pametno i polako smo smanjivali njihovu prednost. Na kraju smo imali i sreće i nevjerovatna trojka Ivanovića nam je donijela istorijsku pobjedu - kazao je Šehović.
    (kscg.me)

  4. #7029
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Kako sam izludio sinoć od Seada Šehovića ali kad je trebalo da postigne ona slobodna hladnokrvno je odradio posao a čak mislim da nijedan od ona 2 faula nad Teodosićem nije bio nikakav kontakt ... nevjerovatna utakmica ... osim Dubljevića niko od naših nije odigrao na nekom potrebnom nivou ali neki poput Zločestog su pogadjali u seriju pa smo držai priključak da bi se sve završilo sa trojkom iz Podgorice ... Pavićević ... najbolje je bilo kad je pričao tajm aut na engleski da bi u sred priče gledajući u Suada Šehovića rekao " 2 lopte gubiš, nemoj to da radiš " ... hahahahahahahahaha ... inače je za sad izvuka maximum iz ove ekipe
    deuscroix

  5. #7030
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da su organizatori dobro znali da će se ta intelektualna elita oglasiti zvizducim, a oni onda pustaju Boze pravde i provociraju sudbinu. E neka sto ih taj gospodin iz himne kazni u glavu nego im i tricu posla zato sto mislili da će ga prevariti redosledom himni

  6. #7031
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default


    evo snimak trojke na rts-u ali citav ne samo repriza.
    Ivanovic hvata loptu, 2 sekunde i sutira za triiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i onda se smanjuje ton
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #7032
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Da mi je neko 22/05/2006 rekao kako ce Crna Gora i Srbija igrati teske i neizvjesne meceve u glavnim timskim sportovima, samo bi se slatko nasmijao i nastavio da pijem.

    Fudbal, Kosarka, Rukomet i Vaterpolo. Jednostavno moraju dobro da se napale i oznoje da bi nas dobili.
    Pa to je isto kao da se sad, lupam, Ulcinj otcijepi i mi se onda lozimo i palimo na to sto smo Ulcinjane dobili.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  8. #7033
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da li je ko vidio Drljevića? Ja pregledah one zadnje strane sa malim slikama ali nema.

  9. #7034
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ima li ko da skenira i postavi izvjestaj "DAN''a
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  10. #7035
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    previse je zamorno citat ove komentare na b92. mazohizam klasicni...
    ja jos ne vjerujem ljudi! neprocjenivo, bukvlano!
    kad vidim suze ivanovica i slavlje nasih momaka tamo u onoj ratnicki nastrojenoj areni, najezim se!
    kako su se samo spremali da nas ponize, publika se okupila da gleda jednu (njima ocekivanu) egzekuciju srbije nad nama, kad ono...

  11. #7036
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ima li ko da skenira i postavi izvjestaj "DAN''a
    Nema izvjestaja jer se danu smracilo. Redakciji se steskilo a na kompjuterima virus pa cim napisu "Crna Gora pobijedila" iskace alert " gasi kompjuter, uzmi nesto za smirenje, to je mozda dezinformacija"

  12. #7037
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Citam po portalima srpskim komentare njihove , kad ih citiam mne jeprosto zao njih kako su zaostali u vremenu i prostoru

  13. #7038
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default



    rofl

  14. #7039
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Da mi je neko 22/05/2006 rekao kako ce Crna Gora i Srbija igrati teske i neizvjesne meceve u glavnim timskim sportovima, samo bi se slatko nasmijao i nastavio da pijem.

    Fudbal, Kosarka, Rukomet i Vaterpolo. Jednostavno moraju dobro da se napale i oznoje da bi nas dobili.
    Pa to je isto kao da se sad, lupam, Ulcinj otcijepi i mi se onda lozimo i palimo na to sto smo Ulcinjane dobili.
    Sa posebnim akcentom na košarku, Moracikus. Kao što se, vjerovatno, dobro sjećaš, u reprezentaciji SRJ/SCG uvijek je bilo jedan ili maksimum dva košarkaša iz Crne Gore. Paspalj (ako se može on smatrati Crnogorcem, a može jer je ovđe rođen i naučio košarku), Šćepanović, Bulatović i ne mogu se sjetit je li ko još bio. Nije to bila nikakva diskriminacija već jednostavno činjenica da su u Srbiji bili bolji košarkaši, tj srazmjerno broju stanovnika. I za svaki sport sam mogao očekivati, ali za košarku da im uopšte možemo parirati mi je bila Sci-fi zona. To sam napisao i kad smo ih triput zaredom pobijedili na U20 prvenstvima. Ove godine su nas konačno dobili, ali to je bilo očekivano jer su oni imali generaciju koja je prošle godine u U19 konkurenciji osvojila srebro na Svjetskom prvenstvu, dok smo mi igrali bez tri ubjedljivo najbolja igrača (Ivanović, Todorović, Spasojević). Ali, za A tim da mi je neko rekao? Van svake pameti.

    P.S. Evo je neko mobilnim snimio zadnje minute meča

    Dick Laurent is dead!

  15. #7040
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Mene je cudno da mladi Marko Todorovic nije pozvan u reprezentaciju.Vele za njega da je talenat na nivo Ivanovica.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #7041
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sto ne igra Vucevic?

  17. #7042
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Sad cuh da su nasi od hotela do dvorane isli pjeske pola sata, jer im organizator nije obezbijedio autobus. Neka neko potvrdi je li ovo tacno, ako ima pouzdan izvor.
    Brate procitao sam da su u Hotelu IN , tako da im je razdaljina od arene do hotela kao od SC Morace do Vlade CG (stare) ... nista strasno
    BISOGNA VINCERE !

  18. #7043
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Čestitke momcima na zaslužemoj pobjedi i ovom odličnom košu na kraju utakmice Bravo

    ..snimak sa RTCG...

  19. #7044
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nisu mali no veliki igraci a to sto su niski je druga prica

  20. #7045
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledah snimak..Nesto se zale na Teodosica..A coek im je najbolje odigrao.

  21. #7046
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,253
    Thanks Thanks Given 
    4,095
    Thanks Thanks Received 
    4,411
    Thanked in
    2,140 Posts

    Default

    savaki put kad odgledam snimak ka da smo iznova dobili utakmicu....i onda kez od uva do uva.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #7047
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja samo i danas da se zahvalim Ivanovicu na onoj "suzi".

  23. #7048
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovome malome ivanovicu za nagradu da se poigra sa onom malom kirovickom u krevet, mali ima velika muda
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  24. #7049
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Po srpskim forumima i portalima svi neshto pishu neki mali,bash ga zovu mali kazu sluchajno dao neku trojku i tako to ode sve u ... hahahahahaah)))))))))
    Pazi skolski izbacaj

    , slika sa b92

  25. #7050
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    meme ovo ne lici na slucajan sut...
    govor tijela je kristalno jasan:
    skolski izveden skok sut i kos kao suza...
    odje nije bilo nikakve slucajnosti!

Page 282 of 703 FirstFirst ... 182232272278279280281282283284285286292332382 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 54971
    Last Post: 14-03-24, 23:15
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 23:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 13:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 09:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •