Page 268 of 703 FirstFirst ... 168218258264265266267268269270271272278318368 ... LastLast
Results 6,676 to 6,700 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #6676
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    Nidje nisam vidio da je reko nesto protiv reprezentacije,ili Crne Gore.Otisao je kao mlad u Spaniju,vjerovatno procjenio ili mu je neko sugerisao da bi mu za karijeru bilo bolje da igra za njih u mladjim kategorijama i eto,a nasi odma odustali,nisu ga uopste kontaktirali da ga pitaju da zaigra za nas.
    Nije tačno. Čemu izmišljanje? Čak ga je Duško Vujošević zvao odmah i stavio ga na širi spisak dok je ovaj bio još neafirmisani balavac. Učinjeli su sve što je bilo u njihovoj moći. I kod njega i kod Sline Pavlovića oko koga su se polomili i sve moguće veze potegli. To što neko neće da igra za svoju reprezentaciju, to je druga priča. Ne kažem da bi trebalo da se odmah odreknemo njega u slučaju da se nekad ukaže šansa jer je strašan igrač, ali vala ni da mu pravdamo nesojske postupke.
    Dick Laurent is dead!

  2. #6677
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Upravo tako. Samo što ja nisam siguran da je on uopšte bio pozivan od strane našeg Saveza (ni za mlađe kategorije).
    ja sam cuo da je bilo razgovora sa njim i njegovima jos davno pa su se, nazalost, nesto sporeckali sa savezom. u svakom slucaju, nebi mi ga zaigrava za reprezentaciju kao ni onaj pavlovic sto beograda vidio nije. mora, valjda, neki princip postojat ako vec ponos nije tu.
    ako je istina da je pekovic prosrpski orijentisan (a vjerovatno jeste), coek bar ne laprda na sva zvona o tome.

  3. #6678
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by situser View Post
    ja sam cuo da je bilo razgovora sa njim i njegovima jos davno pa su se, nazalost, nesto sporeckali sa savezom. u svakom slucaju, nebi mi ga zaigrava za reprezentaciju kao ni onaj pavlovic sto beograda vidio nije. mora, valjda, neki princip postojat ako vec ponos nije tu.
    ako je istina da je pekovic prosrpski orijentisan (a vjerovatno jeste), coek bar ne laprda na sva zvona o tome.
    Istina ziva.

    @amnesiac nema tu nikakvog pravdanja postupaka, on je pored rodjene CG izabrao SPANIJU , alo SPANIJU? Ko je njemu koji q u zivotu SPANIJA? Sta sad treba svi igrachi koji podju <18 godina u inostranstvo u bilo kojem sportu da zaborave na svoju zemlju i da potpisu za zemlju u koji su klub posli...kako ne, neka je on ziv i zdrav spanac taj, neka ostane tamo i svi srecni zadovoljni.

  4. #6679
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se mene tice Mirotic je izabrao.

  5. #6680
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    Nidje nisam vidio da je reko nesto protiv reprezentacije,ili Crne Gore.Otisao je kao mlad u Spaniju,vjerovatno procjenio ili mu je neko sugerisao da bi mu za karijeru bilo bolje da igra za njih u mladjim kategorijama i eto,a nasi odma odustali,nisu ga uopste kontaktirali da ga pitaju da zaigra za nas.A sto se tice himne ni vaterpolisti je ne pjevaju pa nista im ne hvali,zasto je svi moraju pjevat...
    Sto se mora trazit opravdanje za covjeka koji je izabrao da igra za Spaniju?Pazi,za Spaniju.
    Ovi sto igraju za Srbiju,sta god o njima mislili,ipak smo bili u zajednickoj drzavi i barem znas da se osjecaju Srbima i kakva takva logika postoji da igraju za Srbiju.Za Mirotica cisto sumnjam da se osjeca Spancem,sto onda znaci da za njih igra iz ciste koristi,a nas savez se tesko moze takmicit sa Spancima.

  6. #6681
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što se pisanija sa ranijih strana tiče, dovoljno je reći: '' NIKO tako žestoko ne MRZI kao izdajnik izdanu DOMOVINU...''
    I tu nikakva objašnjenja i ubjeđivanja ne pomažu... Takve likove treba samo ignorisati.

  7. #6682
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    @amnesiac nema tu nikakvog pravdanja postupaka, on je pored rodjene CG izabrao SPANIJU , alo SPANIJU? Ko je njemu koji q u zivotu SPANIJA? Sta sad treba svi igrachi koji podju <18 godina u inostranstvo u bilo kojem sportu da zaborave na svoju zemlju i da potpisu za zemlju u koji su klub posli...kako ne, neka je on ziv i zdrav spanac taj, neka ostane tamo i svi srecni zadovoljni.
    Obe, složio bih se s tobom da je ispao (ajde da ne idemo dalje), ali nas je, ako je vjerovati Dnevnim Novinama ispalio Amerikanac Brian Rush. To je drugi put da se daje državljanstvo nekom Amerikancu i da se on jednostavno predomisli i izvrši veliku nuždu na našu reprezentaciju. Zasad i ja razmišljam kao i ti, ali ostavio bih za svaki slučaj malu rezervu. No, vjerovatno će on debitovati za Španiju kad tad pa je ova priča suvišna. A smiješno je bilo prije dvije godine kad čovjek pogleda sastav Real Madrida:
    Novica Veličković (Srbija), Ante Tomić (Hrvatska), Nikola Mirotić (Španija). A ne ide, brate...
    Dick Laurent is dead!

  8. #6683
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Mirotica je, koliko je meni poznato, spanski savez uslovio davanjem drzavljanstva. Tj ako oces drzavljanstvo, moras da igras za nas.
    Tada jos nije bio afirmisan igrac i vjerovatno je smatrao da mu EU drzavljanstvo u svakom slucaju predstavlja neki dobitak,
    Sad kad je postao igracina i ima EU drzavljanstvo zeli da igra za svoju maticnu drzavu. Sasvim drugaciji slucaj od ostalih sportskih izdajnika.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  9. #6684
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Mirotica je, koliko je meni poznato, spanski savez uslovio davanjem drzavljanstva. Tj ako oces drzavljanstvo, moras da igras za nas.
    Tada jos nije bio afirmisan igrac i vjerovatno je smatrao da mu EU drzavljanstvo u svakom slucaju predstavlja neki dobitak,
    Sad kad je postao igracina i ima EU drzavljanstvo zeli da igra za svoju maticnu drzavu. Sasvim drugaciji slucaj od ostalih sportskih izdajnika.
    Ako je ovako bilo, to je jedina situacija u kojoj mogu naći opravdanje za njegovu odluku da igra za špansku reprezentaciju. Mirotić polako ali sigurno postaje veliki igrač i velika bi stvar bila za našu reprezentaciju kad bi imali takvog igrača, ali to ne znači da treba da bude dio nje po svaku cijenu tj. ako je sam birao da igra za Španiju, onda neka bude i on ka Raonić - Podgoričanin sa španskim pasošem. Mrš

  10. #6685
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nije tačno. Čemu izmišljanje? Čak ga je Duško Vujošević zvao odmah i stavio ga na širi spisak dok je ovaj bio još neafirmisani balavac. Učinjeli su sve što je bilo u njihovoj moći. I kod njega i kod Sline Pavlovića oko koga su se polomili i sve moguće veze potegli. To što neko neće da igra za svoju reprezentaciju, to je druga priča. Ne kažem da bi trebalo da se odmah odreknemo njega u slučaju da se nekad ukaže šansa jer je strašan igrač, ali vala ni da mu pravdamo nesojske postupke.
    Evo ispade da ja sad lazem,a to da ga nisu zvali je on sinoc rekao u intervjuu Vijestima
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  11. #6686
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ne znam ljudi...
    sad mi ovdje piskaramo kao da nas neko pita nesto!
    ...ali, s' obzirom na covjekove kvalitete primijo bih ga siroko rasirenih ruku u reprezentaciju.
    uzeo je spanski pasos, debitovao za njihovu reprezentaciu... doslo mu iz gu*ice u glavu i oce da igra za svoju zemlju. ne vidim u cemu je poroblem, ako se malo bolje razmisli. nemamo mi bas neku reprezentaciju da bi se zbog sujete lisavali igraca njegovih kvaliteta.
    ako postoji i mala sansa da zaigra za nas nadam se da ce ljudi iz saveza biti dovoljno pametni da ucnine sve sto je u njihovoj moci da momka vrate.

  12. #6687
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa rekao je Mitrović, slušao sam na Tv Vijesti, da su mu širom otvorena vrata reprezentacije, ako ikako može da igra za nas da je odmah dobrodošao. E sad, viđećemo što će bit od svega...

    Ne bi me čudilo da je ovo marketinški potez Mirotića, kako bi se s jedne strane ovdje malo oprao od toga što ne igra za svoju državu, a opet sa druge strane, "natjerao" španskog selektora da ga pozove za A tim, jer koliko je meni poznato on do sad nije dobijao tamo poziv osim za mladu selekciju.

  13. #6688
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    Evo ispade da ja sad lazem,a to da ga nisu zvali je on sinoc rekao u intervjuu Vijestima
    Rekao je da ga nisu zvali otkad je zaigrao za mladu selekciju Spanije. A i zbog cega da ga zovu? Da ga pitaju za zdravlje? On je time postao stranac, reprezentativac druge zemlje, i ne postoji razlog zbog cega bi ga iz KSCG zvali. Ja se dobro sjecam da kada se lomio hoce li da igra za Crnu Goru ili Spaniju, da je Danilo Mitrovic isao cini mi se u Grcku da razgovara sa njim, i da je Mirotic prihvatio da igra za nas, sto je i Mitrovic objavio. Poslije je opet bilo hocu-necu, i Mitrovic je spominjao da je moguce da decka ucjenjuju mjestom u Realu ali cinjenica je da je nakon svega toga on postao spanski reprezentativac. Decko je u svakom intervjuu sto je davao nasim novinama potencirao da je Crna Gora "njegova drzava", ali to mi ipak izgleda kao jeftini pokusaj da se opere kod domace javnosti, pa se tako mozda moze protumaciti i ova posljednja izjava. Sa druge strane, jasno je da ce po FIBA-inim propisima on tesko biti standardan u Spaniji jer se dozvoljava samo jedan naturalizovani igrac, a oni imaju Ibaku koji je samo dvije godine stariji od Mirotica. Tako da je sve moguce. Vidjecemo sta ce biti, sa njim eventualno u timu bi igracki mnogo dobili jer nam bas takav igrac fali, a sa Pekovicem i Vucevicem bi mozda cinio i najjaci centarski trio Evrope.

  14. #6689
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Pa rekao je Mitrović, slušao sam na Tv Vijesti, da su mu širom otvorena vrata reprezentacije, ako ikako može da igra za nas da je odmah dobrodošao. E sad, viđećemo što će bit od svega...

    Ne bi me čudilo da je ovo marketinški potez Mirotića, kako bi se s jedne strane ovdje malo oprao od toga što ne igra za svoju državu, a opet sa druge strane, "natjerao" španskog selektora da ga pozove za A tim, jer koliko je meni poznato on do sad nije dobijao tamo poziv osim za mladu selekciju.
    koliko ja znam spanci su lobirali, i svasta cinjeli da im se dozvoli da igraju sa 2 "stranca" - i odbijeni su. njihov prvi izbor je ipak Ibaka, tako da Mirotic ostaje za neka druga vremena ili se vraca u CG

  15. #6690
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    koliko ja znam spanci su lobirali, i svasta cinjeli da im se dozvoli da igraju sa 2 "stranca" - i odbijeni su. njihov prvi izbor je ipak Ibaka, tako da Mirotic ostaje za neka druga vremena ili se vraca u CG
    Upravo tako, inače se ne bi on ni sad nas sjetio. Ali kakav je igrač, nije problem i nadam se da će zaigrati za nas.

  16. #6691
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Upravo tako, inače se ne bi on ni sad nas sjetio. Ali kakav je igrač, nije problem i nadam se da će zaigrati za nas.
    nemam ni ja tegobe po tom pitanju, kad vidim da njemacka od 80 000 000 ljudi angazuje strance po potrebi, evo i spanija velesila u kosarci se bori da igra sa 2 stranca - ja mogu prihvatit momka koji je odavde i oprostit mu sto je jedva punoljetan donio takvu odluku da igra za spaniju (koja ga je mozda i uslovljavala trt mrt, nebitno)

  17. #6692
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije problem sto je decko pojeo *****. Vjerovatno su ga snasli neiskusnog. Ali mi nemoj ove price za obdaniste, presmijesan je, presmijesan.
    Klasika, ljudi. Vidio je da tamo ne moze i sad se vratio da pokusa ovamo. Mi cemo ga naravno objerucke prihvatit i svi srecni i zadovoljni.
    Ali mu je prica pregadna, nikad ga ja licno ne bih s tom pricom pustio. Niko me nije zvao, zasto me niko nije zvao?
    A ko da te zove balavce nepsimeni koji ne umijes crnogorski pricat da valja kad si otiso tamo? Ko da te zove kad su se natezali oko tebe pa si ih spalio? Treba li neko da juri za tobom i da ceka oces li tamo upanut ili neces?
    Da je ovo Stara Crna Gora ne bi smio prici blize od Dubrovnika a ne pomislit da igra za nas.
    Eto mu Real tamo, gospodski klub.

  18. #6693
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ma ja mislim da to vijesti nesto kao forsirao ali da od toga nema nista, kako rekoste ne treba se odricati takvog igraca ali da mi je milo i nije.
    tako je i pavlovic prelomio za srbiju pa kada je setao kroz bar ispljuvali ga pa poslije nje htio ni za srbiju da igra iako su ga zvali. ti domaci stranci uvijek na kraj pojedu g.... kada se vrati u cg jer ce se uvijek naci neko kao ja ili vi koji ce ga na kraju ispljuvati. pa ce se zapitati sto mi treba da em u moj grad pljuju
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #6694
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Generalno ne želiš da igraš za reprezentaciju ne moraš ali pusti priče i pravdanja o tome kako si ti nešto emotivno vezan za Crnu Goru iako zgrćeš milione igrajući za Real i nastupajući za špansku reprezentaciju.Tvoja zemlja nije Crna Gora već ona čiju himnu pjevaš i ispod čije zastave stojiš
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #6695
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Beogradu nam đevojke nijesu odigrale onako kako su mogle iako je Srbija do pobjede sa razlikom od 16 poena, došla u samom finišu. To bi trebalo da bude ozbiljna opomena našoj ekipi i svim ljudima koji predstavljaju ovu reprezentaciju pred predstojeće duele, naročito gostovanje u Poljskoj,

    imaju novu šansu da pred domaćom publikom, protiv selekcija Švajcarske, obezbijede plasman na Evropsko prvenstvo za Francusku!

    prijenos emituje RTCG sa balkaniyuma za nas pečalbare

    pobjeda (ženski rod) ne bi trebalA da dođe u pitanje?



  21. #6696
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo geldah malo neke podatke za evropskog o mladjim igracima,i pomislih da uz Dubljevica,Todorovica i Ivanovica,jos Mirotic igra za nas,pa da recimo jos 2-3 solidna igraca iskoce na spoljnim pozicijama,mislim da bi mogli bez problema do neke medalje narednih godina..
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  22. #6697
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogorke blizu plasmana na evropsko, na kraj trece vode 44-36

  23. #6698
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    5 minuta do kraja 45-47 i nestade im struja

  24. #6699
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako izgubimo manje od 9 razlike, da li smo tim rezultatom na evropsko?

  25. #6700
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgubismo 53-50 al posto smo bolji medjusobno i od njih i od Srbije vjerovatno idemo dalje

Page 268 of 703 FirstFirst ... 168218258264265266267268269270271272278318368 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55003
    Last Post: Yesterday, 14:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 23:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 13:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 09:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •