Page 266 of 703 FirstFirst ... 166216256262263264265266267268269270276316366 ... LastLast
Results 6,626 to 6,650 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #6626
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidji ako se ne mogu dobit i kuci i na strani Estonija, Slovacka i Island onda neka sve ide u tri lijepe. A mozemo i Izrael dobit kuci, uz dobru podrsku publike.

  2. #6627
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .

    Pekovic je jedini klasicni centar kojeg imamo, ali Izraelci nemaju ni jednog, barem ne u prvoj petorci. I bez Pekovica, mi smo poziciono izjednaceni sa njima pod kosevima, a pametnim koriscenjem (improvizovanjem) Vucevica, Dubljevica, Sekulica, Dragicevica i Bjelice na 4. i 5., mozemo da budemo i bolji, jer ce nase cetvorke, manje iskusne, ali mladje i manje "zasicene", biti snaznije u tipicnim centarskim duelima, kad do njih dodje. Cinjenica je da ce nas neigranje Pekovica unazaditi, ali u odnosu na proslo EP, dje je ucinak bio posledica iskljucivo (nikakve) igre, a ne nekih drugih okolnosti (nedostatak srece, sudije, los zreb i drugi glupi izgovori), ne mozemo biti gori, tim prije sto cemo imati (nadam se) Vucevica, iskusnijeg i fizicki spremnijeg za jednu NBA sezonu, i Dubljevica.

    Mozda je prva utakmica u kvalifikacijama, protiv Izraela u Moraci, i najvaznija utakmica za nas, i zato bi bilo dobro da zapnemo dok nam dusa ispane.

    _________

  3. #6628
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Kako nemamo? Vučević je klasični centar, koji može po potrebi da odigra četvorku (jedino sam ga u reprezentaciji i na koledžu vidio da igra tu), Dubljević je u dosadašnjoj karijeri jedino igrao na poziciji pet, Dragičević je bolji kao C, nego kao PF, Bjelica u Caji Laboral igra klasičnu peticu i to mu je prirodna pozicija, Sekulić, koliko se sjećam, je isključivo petica.
    Ja se za reket ne bojim. Tu imamo dosta kvalitetnih rješenja. Spoljna linija je totalna enigma. Mislim da će najveće pojačanje tu biti preporođeni Boris Bakić, koji je imao odličnu sezonu u Kragujevcu. Odličan igrač, i u odbrani i u napadu. Šehoviće nisam pratio, ali ako su u formi i oni mogu biti važan faktor (Radonjić im nikad nije dao pravu šansu). U njima trojici ja vidim odgovor na naš najveći problem, a to je pozicija bek-šuter.
    Last edited by johnny bravo; 20-06-12 at 15:36.
    In vino veritas

  4. #6629
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    mozda pekovic i zaigra makar pred kraj kvalifikacija, posto ga je vec stavio u spisak. mada ja iskreno ne znam da bi ovdje jos nekoga dodao, prije oduzeo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #6630
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Pa, ovo je spisak od 20 igrača, otpašće ih 7 sigurno
    In vino veritas

  6. #6631
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    A koliko je prekukao ovaj Baletic oko Ive Perovanovic, kakve su mu ono izjave bile- nisam srecan sto smo pobijedili i za nas kvalifikacije tek pocinju..
    A evo djevojka igra.. On veze sa zivotom nema, samo se zali na sve zivo.
    A na kraj kad se plasiramo ko prve u grupi reci ce da je on to i ocekivao..

  7. #6632
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Kako nemamo?
    Ako imamo, ja se ne pomaka. Ti igraci, po svojim karakteristikama - pokretljivost, prilagodjavanje i mijenjanje pozicija u obe faze igre, i sutevi sa distance, nijesu klasicni centri, nego prirodne cetvorke, bez obzira sto vecina njih seta od cetvorke do petice (neki od njih bi, po prijekoj potrebi, slobodno mogli igrati i nezgrapnu trojku ).
    Pomenut je Dubljevicev transfer, mozda grijesim, ali bila bi steta da ga Perasovic ulijeni i zakljuca na petici, gurajuci ga medju teskase, sto on nije. To je moje misljenje.

    ________

  8. #6633
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Pazi, današnja košarka traži takve igrače i sve ih je više. Prije 10 godina igrači poput, recimo, Erazema Lorbeka su bili fenomeni. Danas to postaje standard. Jednostavno, shvatanje igre i pojmanje uloge centra u ekipi se promijenilo. Sve je manje centara koji ne umiju da odapnu za tri, da ne govorim o šutu sa poludistance. Čak ni visina više nije "must have". Recimo, Kyle Hines je sa nepuna dva metra (1.98) prvi centar i jedan od najboljih igrača ekipe koja je osvojila Evroligu - Olympiakosa. Što reče ti, lijeni teškaš, više nije, ili makar nužno nije, ideal petice :)
    Što se Dubljevića tiče, taj transfer je odličan. Trogodišnji ugovor, što znači da se dosta očekuje od njega, igranje u, bez premca, najboljoj ligi u Evropi, koja, uz to, još igra i Evroligu, u ekipi koja ima velike ambicije i sa odličnim trenerom, sa 21 g. je veliki uspjeh. On je petica, i to zacementirana petica :) Iako ima solidan šut, spor je čak i u konkurenciji centara, a ne četvorki.
    Last edited by johnny bravo; 20-06-12 at 19:09.
    In vino veritas

  9. #6634
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Ako imamo, ja se ne pomaka. Ti igraci, po svojim karakteristikama - pokretljivost, prilagodjavanje i mijenjanje pozicija u obe faze igre, i sutevi sa distance, nijesu klasicni centri, nego prirodne cetvorke, bez obzira sto vecina njih seta od cetvorke do petice (neki od njih bi, po prijekoj potrebi, slobodno mogli igrati i nezgrapnu trojku ).
    Pomenut je Dubljevicev transfer, mozda grijesim, ali bila bi steta da ga Perasovic ulijeni i zakljuca na petici, gurajuci ga medju teskase, sto on nije. To je moje misljenje.

    ________
    Dubljevic mozda nema visinu za peticu, ali je po svim ostalim karakteristikama klasicni teski centar. Za cetvorku sigurno nije dovoljno pokretan, a ni sut sa posta mu nije jaca strana. Sto se Vucevica tice, on jos od druge godine na koledzu igra iskljucivo peticu, to igra i u Filadelfiji a i bila bi grehota sa 213 cm visine micat ga ispod kosa. Za ostale se slazem, Blagotu nisam gledao jos od one neuspjele epizode u Partizanu, a do tada je bio igrac koji je bio nesto izmedju trojke i cetvorke, a peticu koliko se sjecam nije igrao. Bjelicu bi svaki malo jaci centar fizicki unistio u duelu, a i Dragicevicu fali pokoji centimetar da bi to mogao valjano da pokrije.

    Sto se tice ostalih pozicija, na trojci smo koliko-toliko pokriveni sa Dasicem i Borisovim, eventualno Marko Popovic, samo nemojte Aleksu kumim ve bogom. Koliko mi je zivaca pokidao ove sezone sa promasenim polaganjima i onim izdeformisanim sutom ne mogu vam opisat. Bek suter nam je stara boljka, mislim da je Suad Sehovic tu mozda najbolje rjesenje jer ima solidan sut a i dobru odbranu. Ostali su ispodprosjecni igraci. Mozda je Mihailovic tu u maloj prednosti jer je najmladji, ali i on je dosta tanak, ove sezone je bio ocajan u Buducnosti, umjesto da napreduje on je nazadovaoi to debelo. Dobra je stvar sto je Pavicevic izgleda insistirao da stranci budu tkz "combo" bekovi - igraci koji mogu da odigraju na obije bekovske pozicije, a cini mi se da su i Rocesti i Ras bas takvi za razliku od Kuka koji je bio cistokrvni plejmejker. Ivanovic je sa 18 godina vec siguran za mjesto u rosteru, a Koljevic bi mozda takodje mogao da pomogne jer vidim da je imao solidnu sezonu u Ukrajini, makar to koliko je igrao.
    Last edited by Socrates; 20-06-12 at 19:24.

  10. #6635
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Blagotu sam gledao ove sezone samo jednom (kad su protiv Estudiantesa igrali) i igrao je klasičnu peticu. Korektan post, btw!
    In vino veritas

  11. #6636
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chloe View Post
    A koliko je prekukao ovaj Baletic oko Ive Perovanovic, kakve su mu ono izjave bile- nisam srecan sto smo pobijedili i za nas kvalifikacije tek pocinju..
    A evo djevojka igra.. On veze sa zivotom nema, samo se zali na sve zivo.
    A na kraj kad se plasiramo ko prve u grupi reci ce da je on to i ocekivao..
    Bale je kralj, nece da se igrachice opushtaju nego da igraju kao da je sami pochetak kvalifikacija.

  12. #6637
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto kukate,ovaj ce igrat onaj nece,a ako na kraju budu prvi svi cete ih u nebo dizat,bitno je kako ce pavicevic postaviti igru, ako napravi 12 boraca,daleko se moze.

  13. #6638
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Pazi, današnja košarka traži takve igrače i sve ih je više. Prije 10 godina igrači poput, recimo, Erazema Lorbeka su bili fenomeni. Danas to postaje standard. Jednostavno, shvatanje igre i pojmanje uloge centra u ekipi se promijenilo. Sve je manje centara koji ne umiju da odapnu za tri, da ne govorim o šutu sa poludistance. Čak ni visina više nije "must have".
    U pravu si, ali cini mi se da nista od ovog nijesam ni osporio, skrecem ti paznju da (je moje misljenje da) nije racionalno po svaku cijenu gurnuti igraca koji nema konstituciju da bi se nosio da teskasima, na peticu, a pritom je sposoban da vise pruzi na drugoj poziciji. Jer, bez obzira na evoluciju, kosarka juce, danas i sjutra nezamisliva je bez klasicnog centra, teskasa koji nije nuzno lijen, vec mu je, zbog odredjenih predispozicija, prirodno staniste petica. Nije to samo nekakva old school mantra koju propovijedam zbog nostalgije, vec realnost, izmedju ostalog, i zato sto je stvar fizike - protiv Izraela bilo ko od pomenutih igraca moze igrati centra, ali u mecevima koji nas takodje ocekuju, ne samo u kvalifikacijama, Bjelica, Sekulic, Dragicevic ili Dubljevic bi, sa svojom visinom ili snagom, neminovno morali da ulaze u duele sa Krsticem, Tomicem, Valanciunasom, Buruzisom... a ja ne vidim kako bi se taj eksperiment mogao zavrsiti dobro po nas.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Recimo, Kyle Hines je sa nepuna dva metra (1.98) prvi centar i jedan od najboljih igrača ekipe koja je osvojila Evroligu - Olympiakosa. Što reče ti, lijeni teškaš, više nije, ili makar nužno nije, ideal petice
    Ali, njegov ucinak na petici je uslovljen tipom igraca sa kojim ima duel. Ne znam da li si pratio drugu fazu i zavrsnicu EL, imao je mnogo problema sa timovima koji su imali klasicne centre, a ako se ne varam, obe utakmice FF je zavrsio bez postignutih poena.


    Ukratko, ne ignorisem ja cinjenicu da se igraci kojima, zbog karakteristika, ne pripada standardna centarska uloga, relativno "bezbolno" adaptiraju na istu, ali to itekako ima svoja ogranicenja, iz razloga koje sam gore naveo. U svakom slucaju, mislim da je migracija igraca sa jedne na drugu poziciju prvenstveno posledica deficita klasicnih, a "rasnih" centara, a manje raznovrsnosti i potencijala igraca koji nadoknadjuju njihov nedostatak.

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Dubljevic mozda nema visinu za peticu, ali je po svim ostalim karakteristikama klasicni teski centar. Za cetvorku sigurno nije dovoljno pokretan, a ni sut sa posta mu nije jaca strana.
    Meni djeluje tipicno centarski inertan, ali to pripisujem poziciji koju je striktno igrao u Buducnosti, ne bih rekao da je toliko sporiji od Focisa ili Frilenda, da ne bi mogao (Perasovic da pokusa) da ga prilagodi i toj ulozi... Nedostatak brzine se nadoknadi treninzima sa fokusom na pravilnu koordinaciju, a sut je svakako nesto sto ce popraviti.

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    bila bi grehota sa 213 cm visine micat ga ispod kosa.
    U nasem slucaju postoji izuzetak - slazem se, bila bi steta, ali samo ako igramo prvenstvo bez Pekovica. U suprotnom, ako Pavicevic razmislja o njemu iskljucivo kao petici, onda Vucevic pocinje utakmicu na klupi, sto ne bi imalo smisla, narocito ako uzmes u obzir minutazu koja otpada na Pekovica.

    _________

  14. #6639
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    I dalje mi ne ide u glavu zašto nije pozvan Bojan Bakić.

    Otkad je stigao u Metalac bilježio je po meču za 35,1 minuta 24,3 poena, 4,4 skoka i 2,9 asistencija. Kasnije u Hemofarmu mnogo jačoj konkurenciji je, naravno, imao skromniji učinak ali nimalo loš, tj. po meču za 25,4 minuta 13,5 poena, 2,1 skoka i 3 asistencije. Kako je Mihailović (o Jeleniću ne znam ništa) upao na spisak umjesto njega?
    Dick Laurent is dead!

  15. #6640
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Mladji vjerujem da je to razlog. Gledao sam dva meca na rts-u ove lige srbije bas je mala razlika u odnosu na nasu tako da i nije neki reper. Jelenic mi je veca enigma zasto ove godine ga nijesam gledao, ali koliko se sjecam u odbrani je bio prelagan volio bih da iskoristi poziv da napravi neki dobar transfer...

    Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

  16. #6641
    Join Date
    May 2012
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bakic je odlican igrac!

  17. #6642
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Ali, njegov ucinak na petici je uslovljen tipom igraca sa kojim ima duel. Ne znam da li si pratio drugu fazu i zavrsnicu EL, imao je mnogo problema sa timovima koji su imali klasicne centre, a ako se ne varam, obe utakmice FF je zavrsio bez postignutih poena.

    Meni djeluje tipicno centarski inertan, ali to pripisujem poziciji koju je striktno igrao u Buducnosti, ne bih rekao da je toliko sporiji od Focisa ili Frilenda, da ne bi mogao (Perasovic da pokusa) da ga prilagodi i toj ulozi... Nedostatak brzine se nadoknadi treninzima sa fokusom na pravilnu koordinaciju, a sut je svakako nesto sto ce popraviti.

    U nasem slucaju postoji izuzetak - slazem se, bila bi steta, ali samo ako igramo prvenstvo bez Pekovica. U suprotnom, ako Pavicevic razmislja o njemu iskljucivo kao petici, onda Vucevic pocinje utakmicu na klupi, sto ne bi imalo smisla, narocito ako uzmes u obzir minutazu koja otpada na Pekovica.
    _________
    Moje misljenje je da trener gradi igru po igracima koje ima. U jakim evropskim ligama i NBA ligi, lako je reci da igrac treba da se adaptira jer trener bira igraca koji mu odgovara (s obzirom da tu para radi). Kad je reprezentacija u pitanju, trener treba da izvuce pravu kombinaciju odbrane i napada na osnovu igrackog kalibra koji ima. Ako Pavicevic to znanje posjeduje, a vjeruje da ga ima, onda nece bit problema (bez mozda u odbrani dje, u slucaju da igra protiv jakih centara, tada dolazi pomoc sa strane beka ili udvajanje sa drugim visokim).
    Jos nesto da pomenem, ovako iz iskustva, da se poboljsanja suta, koordinacije i brzine stvara u predsezoni i to samo kod trenera sa dobrim planom. Fundamentalne vjestine se sticu u offsezoni a planska, t.j. timska igra se gradi u sezoni. Sto ocu da kazem je da ako Perasovic odradi predsezonu da valja, onda Dubljevic ima sanse. Sa obzirom da je potpisa visegodisnji ugovor, mislim da ce se razvit u dosta dobrog igraca.
    Sto se Vucevica tice, momak moze da igra 4-ku, posebno u zonskom napadu ili u setovima sa dribble-handoff-om i pikovima na poludistanci. Opet ponavljam, zavisi od Pavicevica.

  18. #6643
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mlada reprezentacija poražena je na startu turnira ''Sino-European Challenge Event'' u Kini - izabranici Mihaila Pavićevića u Kunšanu su poraženi od domaćina Kine 83:55 (21:17, 20:15, 24:18, 18:5). Naša selekcija na turniru u Kini nastupa u oslabljenom sastavu, jer u timu nema povrijeđenih Marka Todorovića i Radosava Spasojevića.
    Mlada reprezentacija poražena je od domaćina na startu turnira ''Sino-European Challenge Event'' - Kina koja nastupa sa A timom bila je bolja tokom čitavog meča i došla je do pobjede 83:55 u meču koji je odigran u Kunšanu.
    U našoj selekciji tri igrača imala su dvocifren učinak - Marko Mugoša, Andrej Pajović i Vukota Pavić postigli su po 11 poena. Selektor Mihailo Pavićević na turniru u Kini ne može da računa na najjači sastav, jer zbog povreda sa ekipom nijesu otputovali Marko Todorović i Radosav Spasojević.
    U prvom meču prvog dana turnira, Hrvatska je savladala Srbiju 75:71 (19:16, 14:14, 14:18, 28:23). Crna Gora drugi meč na turniru u Kini igra u subotu (8.30 sati po našem vremenu), kada će odmjeriti snage sa selekcijom Srbije.
    Turnir u Kini mladoj reprezentaciji poslužiće kao priprema uoči početka Evropskog prvenstva u Sloveniji, koje je na programu od 12. do 22. jula.
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  19. #6644
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa četiri pobjede iz isto toliko utakmica, naše košarkašice su na pravom putu da izbore plasman na evropsko prvenstvo naredne godine u Francuskoj !
    Duel u Hali sportova na Novom Beogradu počinje u 20 sati.Ovi ođe sa balkaniyum.tv daju 2 prijenosa jedan direktan a drugi odloženi za 6 sati.Eto Crnogorci ko gleda iz amerike može vatat ko i mi u Evropu.
    Naprijed đevojke vi ste za nas vec pobjednice !

    PS :

    Bravo za sestre Turčinović ! Vala sjajne đevojke.

  20. #6645
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Choche View Post
    Sa četiri pobjede iz isto toliko utakmica, naše košarkašice su na pravom putu da izbore plasman na evropsko prvenstvo naredne godine u Francuskoj !
    Duel u Hali sportova na Novom Beogradu počinje u 20 sati.Ovi ođe sa balkaniyum.tv daju 2 prijenosa jedan direktan a drugi odloženi za 6 sati.Eto Crnogorci ko gleda iz amerike može vatat ko i mi u Evropu.
    Naprijed đevojke vi ste za nas vec pobjednice !

    PS :

    Bravo za sestre Turčinović ! Vala sjajne đevojke.
    sta ucinjese??
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  21. #6646
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo mirotic veli da bi mogo zaigart za nas

    sto je njemu u glavu to samo on zna,mozda..
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  22. #6647
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prenos kosarkasica nocas u 20.00 na arena sport 1
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #6648
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    Evo mirotic veli da bi mogo zaigart za nas

    sto je njemu u glavu to samo on zna,mozda..
    U glavu mu je to sto ga u Spaniji nece ni igrat.

  24. #6649
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice razmislja "ako odem u NBA a budem i dalje visak u Spaniji zbog Ibake, moooozda bih mogao da zaigram za Crnu Goru". E ne bi mi ga takvi kao on i Pavlovic zaigravali pa taman da su Dzordan i Meloun...

  25. #6650
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    Evo mirotic veli da bi mogo zaigart za nas

    sto je njemu u glavu to samo on zna,mozda..
    Samo neka se drzi dalje od CG reprezentacije, takve patriote treba samo *****vom metlom cerat.
    A i ova avetinja sto je radila intervju , shta on pita, nerealan momak.

Page 266 of 703 FirstFirst ... 166216256262263264265266267268269270276316366 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55038
    Last Post: 11-04-24, 18:28
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •