Page 262 of 703 FirstFirst ... 162212252258259260261262263264265266272312362 ... LastLast
Results 6,526 to 6,550 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #6526
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova Daboviceva dobra riba. Bra'o djevojke ! Al ako mi je jasno ono zvizdanje himne ja se pomamio.
    Para vrti dje burgija neće.

  2. #6527
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast cure. Publika fenomenalna

  3. #6528
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chili Willie View Post
    Ova Daboviceva dobra riba. Bra'o djevojke ! Al ako mi je jasno ono zvizdanje himne ja se pomamio.
    slikala se za fhm nedje kucaj na gugl :O)

  4. #6529
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Bravo djevojke,nadigrale ste ih u svemu..
    Bravo za publiku..

  5. #6530
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    slikala se za fhm nedje kucaj na gugl :O)
    Ada znam ja Micu grobarku odavno Vidio sam slike odavno, to je se slikala dok je u besiktas bila jos :P
    Last edited by Chili Willie; 13-06-12 at 23:04. Reason: greska :)
    Para vrti dje burgija neće.

  6. #6531
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sram i stid od navijaca ... Stidim se sto poznajem pojedine "navijace" iz Niksica ...onakvo skandiranje i zvizdanje ...ccc !

  7. #6532
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AvAtAr_Nk View Post
    Sram i stid od navijaca ... Stidim se sto poznajem pojedine "navijace" iz Niksica ...onakvo skandiranje i zvizdanje ...ccc !
    sta se desilo?

  8. #6533
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijanje fenomenalno.osim par posr...a ,no to i nije iznenadjenje.djevojke za deset.cuo sam da se revans igra u pljevljima ,tamo kosarkasice srbije imaju vise navijaca no u svoju drzavu.

  9. #6534
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pih sram ih bilo , cuo sam da su zvizdali .. smrde jedne glupe .
    Bravo djevojke .
    BISOGNA VINCERE !

  10. #6535
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Niksic/Herceg Novi
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesam li ja dobro cuo ili sam lud ? : ''Srbe na vrbe'' i ko ne skace srbin je'' (Ali opet kad vidim ko je medju navijace sve mi jasno)

    Bravo za djevojke, samo gazite.

  11. #6536
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Niksic/Herceg Novi
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AvAtAr_Nk View Post
    Sram i stid od navijaca ... Stidim se sto poznajem pojedine "navijace" iz Niksica ...onakvo skandiranje i zvizdanje ...ccc !
    Potpisujem...

  12. #6537
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Što ste navalili sa tim manjim "incidentom",kako nijeste ovako ažurni kad nama pjevaju sve i svašta na gostovanjima u Srbiji. Ne opravdavam da se odmah razumijemo ali ako dio publike koji navija za Srbiju zviždi himni i skandira ustaše i to sve nasred Cetinja zar ste milsili da će ih ovi častiti pićem možda? Kad već spominjete navijače ili dio navijača tačnije rečeno onda spomenite i jedne i druge..
    Last edited by Montenegrino-CT; 14-06-12 at 00:05.

  13. #6538
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kako ne zabolje ovako nepravda kad nas isprozivaše cigani i grobari kad je Budućnost u pionir gostovala?No se jedva čekala neka mala prozivka da se svi preneraze greotice.Kad se prozivaju Hrvati svi su ravnodušni.No vladaju odje dvostruki aršini.U okruženju smo zemlja sa najmanje ovakvih ekscesa tako da nije ništa strašno..

    ''Bog vas kleo pogani izrodi, što će Turska vjera medju vama''

    Last edited by PrijekiLijek; 14-06-12 at 00:26.

  14. #6539
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    S obizrom da zivimo dje zivimo najbolje bi bilo batalit prozivanja bilo koga i samo navijat za svoju reprezentaciju ali...

    Cestitke kosarkasicama, ona amerikanka je masu dobra.

  15. #6540
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Ok je kad se pjevaju u zeleznik onakve stvari za nas, ok je kad se gadja klupa buducnosti, ali je zato lose ovo veceras.

    Sto rece Prijeki sjetite se sto su pjevali grobari kada je Buducnost malo posle 21. maja igrala u BG.

    A ono sto se desilo u Nisu kada je bilo finale Svjetske lige u vaterpolu. To se sve zaboravlja.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  16. #6541
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na vrbe, n'o što!
    A ovi Srbalji iz Crne Gore neka se ne bukaju mnogo.

    Prijeki L. objasnio slikama.

    Stoga, šššššššššššššššššššššššššššš!!!

  17. #6542
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by only white View Post
    S obizrom da zivimo dje zivimo najbolje bi bilo batalit prozivanja bilo koga i samo navijat za svoju reprezentaciju ali...

    Cestitke kosarkasicama, ona amerikanka je masu dobra.
    Tacno tako..Alii..Uvijek ce ovoga bit.Dok je zatrovanih mozgova.I sa jedne i sa druge strane.Bravo nase!Sad rukometasi!

  18. #6543
    Join Date
    May 2012
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka čast cetinjskoj publici danas!

  19. #6544
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Nisam ispratio utakmicu, ali mislim da je vrlo primitivno i kompleksaški zviždati tuđoj himni i pokazivati ni krivim ni dužnim igračicama Srbije kako je ovo naša država i da smo veće patriote ako zviždimo himni zemlje s kojom smo raskrstili prije 6 godina. Naravno, isto ovo bi se desilo i u Srbiji (ka što oće kad se bude igrao revanš), iz primitivnih poriva poznatih samo balkanskim narodima.

    Nikad ne zviždim protivniku na predstavljanju ili ne daj Bože himni, već to činim kad počne utakmica, jer jedino tada ima smisla.

    Očekujem da ovdašnje sitne duše pokažu patriotizam u subotu protiv Švedske tako što će zviždat kad se bude intonirala njihova himna, nakon što su oni pjevanje naših momaka pozdravili aplauzom. Pi.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #6545
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Nisam gledao meč, ali ovo je prvi put da je zviždano protivničkoj himni, otkad je Crna Gora nezavisna (to uključuje i turnir Svjetske lige u vaterpolu, gdje su učestvovale i Srbija i Hrvatska)! Tako da, pretpostavljam (sa naglaskom na pretpostavljam) da je publika bila prethodno isprovocirana.
    Last edited by johnny bravo; 14-06-12 at 01:19.
    In vino veritas

  21. #6546
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam gledao meč (skoro cio) na TV. Bilo me je sramota... To što oni nama rade đe se god pojavimo NE SMIJE da znači da mi to treba njima da radimo. A večeras smo se spuštili na nivo malograđana i ovih kretena sa ovih slikama gore. Puštite to što su oni prema nama smrde, vazda bile i ostaće (nažalost), mi treba da se prema SVIMA ophodimo gospodski! Svako svoj obraz čuda i svoj račun vodi...

    Svaka čast za naše đevojke! Raznijele su noćas! Tome da se radujemo i da se na to fokusiramo, a ne na ćeranje šege sa ovakvim transparnetima gore što neko izbači.




    Postavimo se iznad, jer nam je tu i mjesto.


  22. #6547
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kako ne zabolje ovako nepravda kad nas isprozivaše cigani i grobari kad je Budućnost u pionir gostovala?No se jedva čekala neka mala prozivka da se svi preneraze greotice.Kad se prozivaju Hrvati svi su ravnodušni.No vladaju odje dvostruki aršini.U okruženju smo zemlja sa najmanje ovakvih ekscesa tako da nije ništa strašno..
    Tako je, Prijeki. A pazi sad ovo:
    Košarkaška utakmica Crvena Zvezda - Budućnost. Navijač Crvene Zvezde
    11-01-12, 08:50
    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Iako nisam gledao utakmicu , iz svega sto sam procitao a i vidio u kratkim video klipovima zasluzili smo pobjedu .. Sto se tice vrijedjanja i udaranja i to sam ispratio , jbg ruzno je , naravno da to ne podrzavam ali ni navijaci CZ kad dodju u Pg ne prodju nista bolje .. tako da obrni okreni isto je ..
    Košarkaška utakmica Crna Gora - Srbija. Navijač Crne Gore
    13-06-12, 23:46
    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Pih sram ih bilo , cuo sam da su zvizdali .. smrde jedne glupe .
    Bravo djevojke .
    Ako nijeste primijetili, isti je nick u pitanju.
    Ali najjače mi je kad se preneraze neki kad se pjeva "ko ne skače" kao da je to neka uvreda. Da se razumijemo, nit sam bio na utakmici niti opravdavam bilo kakve fašistike povike, naprotiv, osuđujem ih. Ali kad već imamo hiljade i hiljade ljudi koji ovđe žive a navijaju protiv Crne Gore a za Srbiju, treba li svoju pažnju da usresredim na nekoliko desetina ljudi koji neprimjereno navijaju za, opet, moju državu kad igra protiv te Srbije? Što veli Prijeki, u okruženju imamo najmanje ovoga. A niko od tih koji se bune neće glas dići kad se zviždi hrvatskoj ila albanskoj himni.

    Što se pobjede tiče, svaka čast za đevojke. Posebno mi je drago zbog sestara Dabović jer sam pratio tu priču od samog početka odnosno od neodazivanja Ane Dabović (koja je tada dominirala u našoj ligi) za mladu reprezentaciju CG. Poslije joj se pridružila sestra Milica i pokušavala novinarima da proda neku jeftinu priču kako je nijesu zvali iz Saveza ili neka slična glupost, ali kako ima "ponude iz okruženja". Čak nije imala toliko ljudskodski da pomene da je to Srbija čiju himnu obije sad ponosno pjevaju kao da su iz Lazarevca. Toliko o tim "ponudama iz okruženja". E zbog takvih mi je posebno milo jer vjerovatno da su znale da naša reprezentacija može napravit onakav uspjeh na Evropskom Prvenstvu i da će (makar trenutno) biti jača od Srbije, sigurno bi igrale za Crnu Goru.
    Dick Laurent is dead!

  23. #6548
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sto ce Drljevic napisat da mi je znat...

  24. #6549
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Tako je, Prijeki. A pazi sad ovo:
    Košarkaška utakmica Crvena Zvezda - Budućnost. Navijač Crvene Zvezde
    11-01-12, 08:50

    Košarkaška utakmica Crna Gora - Srbija. Navijač Crne Gore
    13-06-12, 23:46


    Ako nijeste primijetili, isti je nick u pitanju.
    Ali najjače mi je kad se preneraze neki kad se pjeva "ko ne skače" kao da je to neka uvreda. Da se razumijemo, nit sam bio na utakmici niti opravdavam bilo kakve fašistike povike, naprotiv, osuđujem ih. Ali kad već imamo hiljade i hiljade ljudi koji ovđe žive a navijaju protiv Crne Gore a za Srbiju, treba li svoju pažnju da usresredim na nekoliko desetina ljudi koji neprimjereno navijaju za, opet, moju državu kad igra protiv te Srbije? Što veli Prijeki, u okruženju imamo najmanje ovoga. A niko od tih koji se bune neće glas dići kad se zviždi hrvatskoj ila albanskoj himni.

    Što se pobjede tiče, svaka čast za đevojke. Posebno mi je drago zbog sestara Dabović jer sam pratio tu priču od samog početka odnosno od neodazivanja Ane Dabović (koja je tada dominirala u našoj ligi) za mladu reprezentaciju CG. Poslije joj se pridružila sestra Milica i pokušavala novinarima da proda neku jeftinu priču kako je nijesu zvali iz Saveza ili neka slična glupost, ali kako ima "ponude iz okruženja". Čak nije imala toliko ljudskodski da pomene da je to Srbija čiju himnu obije sad ponosno pjevaju kao da su iz Lazarevca. Toliko o tim "ponudama iz okruženja". E zbog takvih mi je posebno milo jer vjerovatno da su znale da naša reprezentacija može napravit onakav uspjeh na Evropskom Prvenstvu i da će (makar trenutno) biti jača od Srbije, sigurno bi igrale za Crnu Goru.
    Odličan post! Da i ja rečem da skroz osudjujem to ali da nije toliko strašno jer je bio kiks nekoliko ljudi a ne cijele publike.A takodje nije za ovoliko prenemaganje a pogotovo ne od ljudi koji opravdavaju prozivanje Hrvata,Albanaca i ostalih ,ili ti ljudi koji opravdavaju onakav čin koji gore izbačih.Evo amnesiac je dao primjer.

  25. #6550
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zvizdanja na himnu srbije je bilo samo pojedinacno, mozda par ljudi iz citave sale, i to je to.... posle toga bio je i aplaz, dok su na nasu himnu navijaci srbije sjedjeli....
    AJMO CRNA GORO !!!

Page 262 of 703 FirstFirst ... 162212252258259260261262263264265266272312362 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55003
    Last Post: Yesterday, 14:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 23:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 13:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 09:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •