Page 232 of 703 FirstFirst ... 132182222228229230231232233234235236242282332 ... LastLast
Results 5,776 to 5,800 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #5776
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    makedonci imaju da igraju jos sa fincima i grcima pobjedice fince grke nece jer su realno jaci a mi igramo jos sa fincima grcima i hrvatima fince sigurno dobijamo i imacmeo isti broj bodova ako kojim slucjaem ne klepimo ova dva favorita
    Fail! Big Fail! Macedonia v Bosnia? to zaboravi ladno.

  2. #5777
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Fail! Big Fail! Macedonia v Bosnia? to zaboravi ladno.
    ups jesam big fail al sam i dalje pri ovoj mojoj procjeni ne mogu makednoci dobiti bosance

  3. #5778
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Dobro je što je Hrvatska izgubila još imamo šanse dako naši zagriju ruke da im ne bude svaka lopta koju uhvate kao vruć krompir.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #5779
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    ovdje neko kaza sta ce biti kad naidjemo na ozbiljnije protivnike. stvar je sto se zrijeb tako poklopio da mi ozbiljnijeg protivnika ne mozemo dobiti prije cetvrtfinala a kad bi mi igrali cetvrtfinale sto bi bio nenormalan uspjeh e bas bi me briga bilo sta bi bilo. stvarno je nevjerovatno kako se poklopio zrijeb sve najjace ekipe su u A i B grupi dok u C i D sve indijanci sa divljom kosarkom. mi smo pokazali da tesko igramo sa run and gun ekipama koje osim toga ne mogu nista da pruze nadam se protiv hrvata pobjedi jer su oni u nekom poluraspadu i lezi nam vise njihov stil igre. mada posto je ocigledno da smo mi na pripremama ispijali sokove i kafe i da igraju po sjecanju od prosle godine ne ynam koliko je realno i da se takva Hrvatska dobije. Inace tim Crne Gore od prosle godine bi sa pola gasa odradio ovu grupu.

  5. #5780
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Како мислите да се побиједе грчка и хрватска кад се губи од босне и једва добија македонија?

    Свака част на оптимизму ал понекад треба бит реалан.


    Hrvatska-Makedonija 76-78





    I to otprilike govori sve sto treba o ovoj realnoj prici.


    Sad nasi da pokazu MUDA ili da kupe prnje polako.

  6. #5781
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    nakon svega ovoga covjek ne zna sto da misli o ovoj grupi....
    makednoci nam jesu pomogli, ocemo li mi to iskoristit - vidjet ce mo. ne znam sto da mislim. previse smo nepredvidivi, bojim se. sto li im se desava sa glavama da mi je znat. da je igra iz kvalifikacija u ovakvoj grupi bi se borili sa grcima za prvo mjesto a ovako, ne bi me iznenadilo da zadnji zavrsimo....

  7. #5782
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Hrvatska, još bez Tomasa, je pobjediva. Imajući na umu da im ni odnosi unutar ekipe nisu baš sjajni (sukob Stipčević-Barać) ne bismo smjelu ući u taj susret spuštenog garda.
    Uh, ne jednom sam se pitao zašto umjesto solidnog Omara Kuka, Dule ne dovede munju McCalebba.

  8. #5783
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Grčka ima dvije pobjede, slijede Crna Gora, BIH, Makedonija i Hrvatska sa po jednom pobjedom i porazem a zadnja Finska sa dva poraza. Sve je jos otvoreno i zavisi samo od nas.

  9. #5784
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,468
    Thanks Thanks Given 
    4,234
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    mi $utra hrvate dobijemo, makedonci grcku, i na konju smo.

  10. #5785
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    po meni, najveci krivac za trenutno stanje reprezentacije je KSCG...nedopustivo je za selektora dovesti covjeka sa toliko malo iskustva...pominjani su dusko ivanovic, pa maljkovic, pa nakon toga pravo na radonjica, koji ovome ocigledno nije dorastao...da je na celu vlado djurovic ili muta nikolic (mislim da obojicu mozemo priustiti), drukcije bi bilo, kad vec vujosevic nije tu, koji je bio totalni dzek-pot...
    igracima nemam sto zamjeriti...ni radonjicu, radi sto najbolje moze, a to je malo...greska je sto je doveden tu...
    i pored svega, nakon pobjede makedonaca nad hrvatima, mastam da i mi mozemo...samo da mi se snovi u subotu ne pretvore u gorcinu...
    da je vujosevic selektor, tvrdim da bi mogli pokazati zube i hrvatima i grcima, u ovakvim sastavima nijesu nepobjedivi...

  11. #5786
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Muta Nikolic bi nas odveo do pobjednika svega i svacega a najvise crnookih seljancica i kafanskih trubaca .... eh ... zeljo
    deuscroix

  12. #5787
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Sad kad se donekle otvorila situacija treba sagledat nase greske i ispravit sto se moze a pogotovo skrenut paznju Borisovu da vrlo lako moze postat igrac kao Bakic koji ce praviti dosta licnih gresaka ako ne popravi sut!!!Pekovicu se nema puno toga zamjerit ali mora popravit kretanje bez lopte pa i ako se mozda premori nece mu nista bit a na kraj se sve sumira!!!Jeretin takodje treba da bude najbolji primjer zalaganja i malo vise odlucnosti ne bi skodilo a Kuk i Dragicevic neka budu na istom nivou i moze se a Dasic da se oslobodi prosjeka i kad god moze proba neki prodor ili sut...djeluje mocno...sto znam...i Radonjic da promisli malo kad se lomi rezultat i da nema cudjenja
    deuscroix

  13. #5788
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko repki idu dalje, 3?

  14. #5789
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Imali smo deset skokova vishe i kao rezultat toga 10 suteva vishe.
    Pobjediti ekipu koja da 15 trica od cega 6 u zadnjoj cetvrtini je vraski tesko. Mislim da bi Bosanci juce dobili svakog u nasoj grupi.
    Definitivno imamo jos sansi pa cak i za prvo mjesto u grupi jer mi se Grcka, HRV i FIN cine pobjedljivim.
    Sa DV ma klupi mi bi odje imali svih 5 pobjeda
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  15. #5790
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Pobjediti ekipu koja da 15 trica od cega 6 u zadnjoj cetvrtini je vraski tesko.
    Da, zaista kad se neka ekipa tako raspuca nema pomoći.

  16. #5791
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    http://www.fibatv.com/video/id/1813998
    Pogledajte kako Peka prica engleski sa CG-akcentom
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  17. #5792
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Sigurno im je ova pobjeda Makedonije podigla samopouzdanje, i protiv Hrvata ulazimo s velikom psiholoskom prednoscu...Pekovic sad mora da stisne zube i da se ponasa kao je.eni vodja terenu, a ne da u 90% situacija ne moze ni poziciju sebi da izgradi...Jednostavno, kao sto neko rece sad treba da pokazu da imaju muda, treba da izadju na teren i da srce ostave tamo...

  18. #5793
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    http://www.fibatv.com/video/id/1813998
    Pogledajte kako Peka prica engleski sa CG-akcentom
    Ahhahahha dobar je

  19. #5794
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Smile

    Ova pobjeda Makedonije nad Hrvatskom nam je faktički sklonila poraz od BiH,sad treba pobijediti makar dvije utakmice u naredne tri i obezbijediti sebi prolaz (mislim da bi to bilo dovoljno). Vrijeme je da naši zaigraju onako kako znaju.

    Malo kalkulacija
    Najbolje bi bilo da pobijedimo Hrvatsku i Grčku , u slučaju da dalje uz nas prodju Grčka i Hrvatska prenosili bi 4 boda ,ako Makedonija prodje uz Grčku opet bi prenosili 4 boda ,ako prodju Makedonija i Hrvatska prenosli bi 4 boda. Ne odgovara nam da dalje prodje BiH jer bi tada imali samo 2 boda zbog kao što znamo poraza od BiH.
    Sve u svemu vidjećemo uskoro kako će to sve izgledati.
    Last edited by Montenegrino-CT; 02-09-11 at 07:44.

  20. #5795
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko sam čeka ovo prvenstvo i ovako igramo!!!
    Apsolutno nedorastao trener, a isključivi krivac jebeni KOŠARKAŠKI SAVEZ, koji nije htio normalnog trenera. Nikad više nam se neće poklopit ovakav žrijeb. Nema krštene reprezentacije u našu grupu, ono je sprdnja. A tek sa kakvom grupom ukrštamo.
    Postojaće Crna Gora...

  21. #5796
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da cemo se posrat u Hrvatsku poslije svega,ne znam zasto ali imam takav osjecaj da cemo se razgoropadit.....
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  22. #5797
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CABJ View Post
    Koliko sam čeka ovo prvenstvo i ovako igramo!!!
    Apsolutno nedorastao trener, a isključivi krivac jebeni KOŠARKAŠKI SAVEZ, koji nije htio normalnog trenera. Nikad više nam se neće poklopit ovakav žrijeb. Nema krštene reprezentacije u našu grupu, ono je sprdnja. A tek sa kakvom grupom ukrštamo.
    To je to. Ostaje nam izgleda samo da gledamo i patimo. I da ponavljamo ka papagaji - da je Vujošević selektor prošetali bi se kroz grupu ka od šale. A i do četvrtfinala ja vjerujem. Nego bitno je da je Milo predsjednik saveza, to je najvažnije! Pih.

    Inače, s ovom sinoćnjom pobjedom Makedonaca, nama se s pobjedom protiv Hrvata sve opet otvara. Možemo bit i prvi u grupu čak kad bi i Grke onda tresnuli. Grke koji su prosjek, viđećete kad naiđu na nekog jačeg kako će da puknu ka balon. Ali bojim se da ništa od toga neće bit, s onom igrom od juče i prekjuče ako počnu najbolje bi bilo ugasit televizor i ne sjekirat se, ali eto dako se trznu sjutra veče i obraduju nas.

    I još jedna stvar. Pitam se zašto je čojek poveo Šćepanovića a ne igra bez dva minuta ?? Svi znamo da je u godinama i da to nije više onaj igrač, ok, ali što si ga vodio ako neće da ti igra avetinjo. Spreman je vala siguran sam da odigra tih 15 minuta po meču, a svi znamo kakav je to doktor košarke. Juče šutnu dvije loše trojke, ali je odigrao korektnu odbranu tih par minuta i uvali onu trojku. I ovaj ga brže bolje izvede i više mu na um ne pade da ga ubači. Sprdnja. Povedi onda Šehovića makar ako Šćepo ne može da igra, ovaj je igrao cijele kvalifikacije. Ne bi nam pomoga đavo popio ja vjerujem, ali opet bar bi fizički bio spreman. To da je morao da ga ispoštuje za kraj karijere da odigra još jedno EP je smiješna i neozbiljna priča, toga nema niđe bez kod nas.
    Last edited by Ramos; 02-09-11 at 08:55.

  23. #5798
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pekovic samo sto mu nije reka: Znas brate

    A jutrosnji naslov u dan:Teletovic primirio Crnogorce. kako odvratno covece.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  24. #5799
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Iskreno kad vidim kako igraju Izrelci i Italijani i kako im se Njemci sa zivotom isprdase,mozda je nasa snaga koju smo iskazali u kvalifikacijama mozda bila privid....
    Ali da je igra gora nego sto je bila to je isitina...Igraju nekako na silu kao po nekom sjecanju,kao da taj Radonjic s njima cijelo ljeto nije ni treninga odrzao...
    Mozda im je najvaznije bilo da budu fizicki najspremniji....
    Kako da ne...............
    Ali za sad rezultati nam idu na ruku pa mozda se razgoropade pa i na kraj zavrsimo prvi u grupi
    bolje ovako nego kao kosarkacice da gubimo kad nema ispravke..
    bicu optimista.........:applause:
    Petorka Dana
    Tony Parker (Francuska)
    : 21 p, 8 a, Vlado Ilievski (Makedonija): 18 p, 3 s, 3 a, Vladimir Dašić (Crna Gora): 14 p, 11 s, 7 a, Dirk Nowitzki (Njemačka): 21 p, 12 s, Chris Kaman (Njemačka): 17 p, 17 s
    Last edited by gravesen90; 02-09-11 at 09:49.
    Stop the world I wanna get off.

  25. #5800
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Stop the world I wanna get off.

Page 232 of 703 FirstFirst ... 132182222228229230231232233234235236242282332 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55043
    Last Post: Today, 02:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •