Page 172 of 703 FirstFirst ... 72122162168169170171172173174175176182222272672 ... LastLast
Results 4,276 to 4,300 of 17562

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #4276
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    i slatkorjecivo ih ubijedi u ono sto on misli da je najbolje.
    Ovo me i brine. Sto se tice ostalog, uvijek sam ga takvog i zamisljao. Osim pod tusem... tu je bio divalj... Ne, ozb, uvijek odmjeren i kulturan covjek (osim pod...).
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  2. #4277
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet Kuk ugazio Real.

  3. #4278
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Mladi izgledaju mnogo dobro na papiru ove godine. Jos kad bi ih vodio Dejo...
    A Dule da preuzme misiju Litvanija. Covjek se zali da nema posla btw
    http://www.mondo.rs/s202075/Sport/Ko...bog_Vlade.html
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  4. #4279
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Izvor: portal Analitika

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Vučević u 2. krugu NBA drafta

    09. april 2011.

    Kako prenosi portal nbadraft.net, crnogorski košarkaš Nikola Vučević i Podgoričanin sa španskim pasošem Nikola Mirotić biće izabrani u drugom krugu drafta NBA lige.
    Vučević nastupa za kalifornijski univerzitet USC, a njega bi trebalo da izabere Klivlend kao 54. pika. Mirotić je na meti Vašingtona kao 34. pik. Najbolje plasirani evropski košarkaš na draftu, 23. juna u Nju Džersiju, biće član Partizana Jan Veseli, koji bi kao treći pik mogao da završi u Torontu. Za poziciju jedan podjednako konkurišu Derik Vilijams sa Arizone i Kajri Irving (Djuk), dok bi visoko plasiran mogao da bude i Enes Kanter iz Turske, koji je u Americi, zbog profesionalnog ugovora imao problema sa igranjem univerzitetske košarke. Od Evropljana na ovom draftu biće i Litvanci Donatas Motiejunas i Jonas Valankuinas, Hrvat Bojan Bogdanović i Njemac Robin Benzing.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  5. #4280
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

  6. #4281
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Bogami, Marko Todorović igra u ACB ligi ka' da neće.
    Dick Laurent is dead!

  7. #4282
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.fibaeurope.com/coid_B-TvA...leMode_on.html

    Intervju Pekovica za fiba-europe...koga mrzi engleski da cita, ima preveden tekst u danasnju arenu

  8. #4283
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Evo prevedenog intervjua Nikole Pekovića u Areni

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kapiten naše reprezentacije Nikola Peković dao intervju za sajt FIBA Evrope

    Ako prođemo u drugu rundu, sve je moguće


    Mala smo zemlja, ali smo završili na čelu kvalifikacione grupe. Ljudi sada kažu: ,,Treba da idemo na medalju“. Moje mišljenje je da idemo korak po korak Ako prođemo u drugu rundu, sve je moguće

    Vrelo košarkaško ljeto polako se bliži, a euforija, koja će, sasvim sigurno, u potpunosti zahvatiti i crnogorsko tlo, tek će u narednom periodu poprimiti svoju pravu dimenziju. Naša reprezentacija e u Litvaniji debitovati na samitu najbolje evropske košarke, a najveći adut na putu ispunjavanja želja i ciljeva biće svakako Nikola Peković. Naš gorostas je u intervjuu za zvaničan sajt FIBA Evrope pričao o dosadašnjem putu ,,crvenih“ kroz kvalifikacije, predstojećem učešću na Evrobasketu, kao i ličnim utiscima o prvoj sezoni u NBA ligi.
    - Biće to osjećaj velikog ponosa kada zvuci crnogorske himne budu odzvanjali ,,Alitus arenom“ 31. avgusta - počeo je razgovor Peković.

    Mi smo mali, ali...

    Označiće to i start prvog pojavljivanja na Evropskom prvenstvu, ali, kako se navodi, i kraj puta kojim je najmlađa evropska država na najbrži mogući način došla od formiranja do velikog takmičenja.
    - Počeli smo u B diviziji, iz koje smo ušli u A. Potom su uslijedile kvalifikacije. Bilo je zabavno, veliko iskustvo i svako se žrtvovao da dođemo do ovoga - kaže kapiten ,,crvenih“.
    Trinaest uzastopnih pobjeda pokazale su ozbiljne namjere. Snaga Crne Gore, piše novinar Mark Vuds, nije bila potpuno iznenađenje, s obzirom na doprinos uspjesima velike Jugoslavije i zajedničke države sa Srbijom. Samostalni nastup je, i pored iskustva selektora Duška Vujoševića, bio neizvjestan.
    - Mala smo zemlja, ali smo završili na čelu kvalifikacione grupe. Ljudi sada kažu: ,,Treba da idemo na medalju“. Moje mišljenje je da treba da pokušamo da prođemo u drugu rundu, a kasnije - sve je moguće - istakao je Peković.

    Radonjić zna sistem

    Naravno, neizostavno je bilo pomenuti ,,Balkansku grupu“, u kojoj će sa ,,crvenima“ igrati Makedonija, BiH, Hrvatska, Grčka i kvalifikant.
    - U osnovi, to će biti ponovno ujedinjavanje - uz osmijeh je rekao popularni Pekmen. - Igrali smo protiv njih više puta, sve su to dobri timovi. Ali, na Evrobasketu će biti puno pritiska. Moramo doći tamo spremni - fizički i mentalno. O promjenama u reprezentaciji, kao što su kraj karijere Predraga Drobnjaka, te preuzimanja kormila od strane Dejana Radonjića, odlični centar je kazao.
    - To će uglavnom biti ista grupa igrača koja je zajedno već tri godine. Imamo novog selektora, ali on poznaje sistem.

    Sposoban za NBA

    Kapitenska odgovornost Pekovića, kako se ističe u tekstu, biće velika.
    Sa 24 godine, ipak, prošao je mnogo - sa Panatinaikosom je, osim dvije titule u Grčkoj, osvojio i Evroligu. Uslijedio je odlazak u Minesotu i prva NBA sezona u kojoj je 10 mečeva počeo kao starter, a u prosjeku bilježio 5,5 poena i tri skoka.
    - Bilo je teško prilagoditi se, naročito uz sve ono što je potrebno da uradite da bi igrali u NBA ligi. Dobio sam priliku i nadam se da sam pokazao da mogu. Ono što je važno, jeste da sam u svakom meču izašao na parket pokušavajući da igram jednako jako kao što je to bilo u Evropi - kazao je Peković.
    Veliko iskustvo, kako kaže, bilo je trenirati pod nadzorom trenera Kurta Rambisa i njegovog pomoćnika Bila Lembira.
    - Pomagali su mi svaki dan. Puno smo razgovarali tokom prvih mjeseci. Bil je puno radio sa mnom na indivindualnom planu, dok mi je Kurt davao podršku. Bilo je lijepo raditi sa obojicom.

    London? Rano je o tome

    Nikola je pričao i o tome kako je, kao početnik, gledao sunarodnike na najvećim takmičenjima, a sjeća se kako su Olimpijske igre bile očaravajući spektakl. Uslijedilo je i pitanje da li je moguće da sa svojim timom bude u London 2012. godine?
    - Pokušaćemo da budemo tamo. Koncentrisaćemo se da, kao prvo, odigramo dobro Evropsko prvenstvo. Svako želi da bude učesnik Olimpijskih igara. Ne želim ništa da obećavam, vidjećemo - kazao je, uz osmjeh na kraju, predvodnik naših košarkaša u crvenoj opremi.


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  9. #4284
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    a brinu me ovi šuteri naši, Borisov i Šehović opet loši
    http://www.cafemontenegro.com/index....18&news=169810

  10. #4285
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Dvije vijesti koje se tiču budućnosti naše košarke. Prva je u vezi sa mladim reprezentativcem Nemanjom Đurišićem
    http://www.vijesti.me/sport/dzordzij...a-clanak-16049

    Druga naizgled nema veze sa reprezentacijom, ali samo naizgled jer momci koji igraju u KK Podgorica će vjerovatno biti juniorski i kadetski reprezentativci a igraju protiv seniora (kakva god loša bila ta naša druga liga i najgori timovi prve lige). Potpuno neplaniran plasman Podgorice u prvu ligu samo pokazuje kako se isplati raditi kvalitetno sa mlađim kategorijama. Sve čestitke Saši Radunoviću na ovom uspjehu uz želju da se sa tim nastavi i dalje i da KK Podgorica napravi nekog novog A reprezentativca.
    http://www.vijesti.me/sport/radunovi...a-clanak-16430
    Dick Laurent is dead!

  11. #4286
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste da, opet, nema veze s repkom, ali bih samo primijetio da za Podgoricu igra Leka Nicaj, nekad veliki talenat KK Joker-a...

  12. #4287
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    evo opet sa cdm-a :http://www.cafemontenegro.com/index....18&news=171113
    zene jos malo pocinju pripreme sa ovom Amerikankom nadamo se i tu drugom krugu makar

  13. #4288
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čudi me da se ovo tek danas objavilo :mrgreen:

    Košarkaš Budućnosti Vladimir Dragičević nalazi se u završnim pregovorima sa Kahom Laboral, prenosi Sportska centrala. Kapiten Podgoričana je dogovorio sve detalje prelaska u Vitoriju, a potpisivanje ugovora zavisiće od rezultata medicinskih pregleda kojima će biti podvrgnut.


    Dragičević je na polufinalnoj utakmici Fajnal-fora NLB lige protiv Partizana povrijeđen, pa ako se ispostavi da povreda nije teže prirode on će preći u Kahu Laboral. Baskijski tim nudi Dragičeviću ugovor do kraja sezone, uz mogućnost da se saradnja produži i na sljedeću sezonu.
    http://www.cafemontenegro.com/index....18&news=171225

  14. #4289
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlado je pravi biser, pametan momak i kosarkas koji ce sa reprezentacijom moci dosta toga da uradi u karijeri. Samo neka ga zdravlje posluzi, ima Evropa da se drma od njega.

  15. #4290
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Čudi me da se ovo tek danas objavilo :mrgreen:
    Bilo je i ranije pisanja o tome na cdm-u http://cafemontenegro.com/index.php?...18&news=170606

  16. #4291
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  17. #4292
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpisao Vlado do kraja sezone... Sa srećom, pa da produži ugovor.

  18. #4293
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joHnny_mnt View Post
    Potpisao Vlado do kraja sezone... Sa srećom, pa da produži ugovor.
    Zelim mu dug i ugodan boravak kod Dushka

  19. #4294
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Vlado je pravi biser, pametan momak i kosarkas koji ce sa reprezentacijom moci dosta toga da uradi u karijeri. Samo neka ga zdravlje posluzi, ima Evropa da se drma od njega.
    Kad ga dovede Bud one godine, znao sam da je otkrila dragulj. Zalece se Dovla, poce da odskace, ali onda ona povreda... Danas bi bio bar 10% bolji igrac, da se tad ne povrijedi.

  20. #4295
    Join Date
    May 2007
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cuo sam da je Pavlovic blizu da pristane da igra za CG na evropskom prvenstvu

  21. #4296
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaigra li Pavlovic na EP ja se odricem pracenja kosarkaske reprezentacije CG.
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  22. #4297
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isto . ***** jedno izdajnicko ne treba mi nista !

  23. #4298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja cu ti se pridruziti.

  24. #4299
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pekovic u danasnjem intervjuu za Arenu rece da je pricao s njim o reprezentaciji i da mu je ovaj rekao da ne zeli da igra ni za Crnu Goru ni za Srbiju. Ko ce mu ga znat...

  25. #4300
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    g..o izdajnicko, ne treba nam nista. bolje biti zadnji sa ljudima kojim srce imaju nego prvi sa njim i slicnim njemu. cook je veci crnogorac od njega, bar ulaze 1000% kad igra i milina ga je gledati da se srcem bori za saigrace. ni pavlovic ni mirotic ni koji god nema osjecaj da igra za svoju drzavu, nek im je sretno u zivotu od srca im zelim , ali ja sam za to da se i ne spominju u nase novine. popizdim kad vidim naslov o miroticu, kao da spanci pisu o nasima kad produze ugovor za neki klub itd. imamo nasih igraca dovoljno da se o njima staramo.

Page 172 of 703 FirstFirst ... 72122162168169170171172173174175176182222272672 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 54971
    Last Post: 14-03-24, 23:15
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 23:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 13:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 09:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •