Page 170 of 703 FirstFirst ... 70120160166167168169170171172173174180220270670 ... LastLast
Results 4,226 to 4,250 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #4226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Vjerovatno oce penziju sportsku da zaradi...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  2. #4227
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    A uvijek će oni nać neki razlog. Kad im jedan razlog propadne onda nađu drugi i sve ispočetka. Zato je ignore lista zakon.
    Uf ako napravimo neki uspjeh u Litvaniji, tacno vidim stotine komentara: kupljeno, mafija, podmicuju sudije prostitutkama (ovdje imaju cak i mini argument, Tj Tiha Celavoga)
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  3. #4228
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ma nek bude i dvjesta komentara, meni je to odlicna vijest . kao prvo veliki je ljubitelj kosarke. kao drugo na vise je utakmica on bio kosarkaskih što budućnosti i reprezentacije nego 90 % forumasa ovdje.

  4. #4229
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Uf ako napravimo neki uspjeh u Litvaniji, tacno vidim stotine komentara: kupljeno, mafija, podmicuju sudije prostitutkama (ovdje imaju cak i mini argument, Tj Tiha Celavoga)
    Ja se najvise radujem takvim komentarima! Kad bih procitao nesto normalno od strane dushmana, opasno bih se zabirnuo!
    Mi na krovu Evrope, a dushmani grizu muda i smisljaju izgovore - neprocjenjivo!

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ma nek bude i dvjesta komentara, meni je to odlicna vijest . kao prvo veliki je ljubitelj kosarke. kao drugo na vise je utakmica on bio kosarkaskih što budućnosti i reprezentacije nego 90 % forumasa ovdje.
    I to mu plata nije veca od 1000-1200 eura!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  5. #4230
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo đe manjina odlučuje o većini
    Posts
    341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ma nek bude i dvjesta komentara, meni je to odlicna vijest . kao prvo veliki je ljubitelj kosarke. kao drugo na vise je utakmica on bio kosarkaskih što budućnosti i reprezentacije nego 90 % forumasa ovdje.
    i Dejo Svicevic je sigurno predsjednik saveza zato sto je ljubitelj fudbala

  6. #4231
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Niksic/Moskva
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora vise nije reprezentacija nego klub, da imaju malo vise para ovi iz saveza pa da dovedu jos par crnaca iz NBA i eto zlata na evropskom. Al za tu reprezentaciju se ne moze navijati jbg

  7. #4232
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaslap View Post
    Crna Gora vise nije reprezentacija nego klub, da imaju malo vise para ovi iz saveza pa da dovedu jos par crnaca iz NBA i eto zlata na evropskom. Al za tu reprezentaciju se ne moze navijati jbg
    ne razumijem te ,po cemu smo to mi klub a ne reprezentacija ?

  8. #4233
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Samo bih molio ljude da se ne pale. Neka pucaju slobodno.
    Dick Laurent is dead!

  9. #4234
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaslap View Post
    Crna Gora vise nije reprezentacija nego klub, da imaju malo vise para ovi iz saveza pa da dovedu jos par crnaca iz NBA i eto zlata na evropskom. Al za tu reprezentaciju se ne moze navijati jbg
    Cera li te ko da navijas?
    Ima nas dosta po CG i bez tebe i tebi slichnih.

  10. #4235
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Cera li te ko da navijas?
    Ima nas dosta po CG i bez tebe i tebi slichnih.
    ma ne cera njega niko nego takvi su najgori, mrze sve pa lijece frustracije po forumima i bacaju spice.
    sto se mene tice za sada rade sve kako treba i neka su mila doveli, on bar kad uzme nesto u ruke dovede do kraja. tako da se nadam medalji sad)

  11. #4236
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Otkad je Miličić povrijeđen Peković dobija više šansi da igra i samim tim postiže više poena.
    Izvor: Vijesti
    --------------------------------------------------------------------------------------
    U odsustvu trojice startera Minesote, zbog povreda (Ridnur, Bizli, Miličić), Nikola Peković je drugi put uzastopno u sezoni meč počeo na terenu, i to je iskoristio na najbolji mogući način. Za skoro 23 minuta igre, crnogorski reprezentativac je postigao 15 poena (šut iz igre 6-9, sa linije bacanja 3-3), i dodao šest skokova (četiri u napadu), a imao je i jednu izgubljenu loptu.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  12. #4237
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cesto na thread-u 'NBA' pricamo o njemu. U zadnje vrijeme je odlican. I dalje ima problema sa faulovima, ali je sve bolji. Kako Milicic ne igra, statistike su se popravile, a cini mi se da je ekipa sve bolja.

  13. #4238
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šćepanović se vraća u Grčku Iskusni Crnogorac stiže u Panelinios kao zamena za
    Slovenca Sama Udriha objavljeno danas u 14:05; autor: Kosarka.rs Ključni pojmovi : Panelinios , Vlado Scepanovic Nekadašnji igrač Partizana Vlado Šćepanović ponovo će igrati u Grčkoj . Iskusni bek (35 godina) stiže u Panelinios na mesto Same Udriha , pošto je Slovenac dobio raskid ugovora sa atinskim klubom kako bi našao novi angažman . Šćepanović je prethodno u Grčkoj igrao za Panatinaikos (2004-2006) i PAOK (2006-2007). Prošlu sezonu završio je u španskoj Mursiji, od tada je čekao na angažman . Vlado Šćepanović je u dugogodišnjoj uspešnoj karijeri igrao još za Budućnost , Partizan, Efes Pilsen, Fortitudo i Granadu.
    Panelinios je trenutno na 11. mestu tabele Prvenstva Grčke , sa 5 pobeda i 12 poraza, pa mu predstoji borba za opstanak.
    Šta je danas do sjutrašnje juče!

  14. #4239
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Drobnjak završio karijeru

    Nekadašnji košarkaš Partizana i reprezentativac naše zemlje Predrag Drobnjak, odlučio je da završi igračku karijeru. Drobnjak je, posle kraće pauze, trebalo da pojača solunski Iraklis, ali je u nedelju uveče saopštio čelnicima kluba da prestaje sa aktivnim igranjem, prenosi RTS.

    Tokom bogate karijere 35-godišnji Bijolopoljac je najveće uspehe postigao sa reprezentacijom naše zemlje, sa kojom je bio prvak sveta 1998. i 2002. i prvak Evrope 2001. godine.

    Sa Partizanom je, između ostalog osvojio četiri šampionske titule (1994/95, 1995/96, 1996/97. i 2006/07.), Jadransku ligu 2007. godine. U NBA ligi je igrao za Sijetl, LA Kliperse i Atlantu, a u Evropi, pored Partizana, za Efes Pilsen, Tau Keramiku, Đironu, Bešiktaš i PAOK.

    Šteta, ali bi trebalo da bar na ovoj poziciji imamo dobre zamjene - Dragičević, Bjelica, Dašić


    Last edited by drasko10; 14-02-11 at 07:41.

  15. #4240
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Šteta, ali bi trebalo da bar na ovoj poziciji imamo dobre zamjene - Dragičević, Bjelica, Dašić
    Da, ako smo đe jaki tu smo. Da nam je Drobnjaka prije makar 5 godina... Ovako, sigurno je dobar za atmosferu, ali apsolutno nije nezamjenjiv u ovoj ekipi.
    Dick Laurent is dead!

  16. #4241
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Pedja srećna "penzija" i hvala za dobru košarku koju si nam pružao.

  17. #4242
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Da, ako smo đe jaki tu smo. Da nam je Drobnjaka prije makar 5 godina... Ovako, sigurno je dobar za atmosferu, ali apsolutno nije nezamjenjiv u ovoj ekipi.
    Legenda je bio sto se toga tice. Svakako je uticao da Partizan bude ono sto jeste, a i dan danas se pojave i on i Scepanovic i na utakmicama van Beograda.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  18. #4243
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Stvarno je čovjek napravio vrhunsku karijeru i svaka mu čast.
    Dick Laurent is dead!

  19. #4244
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Vlado Šćepanović našao klub

    Izvor: Vijesti
    --------------------------------------------------------------------------------------
    PRVI KAPITEN KOŠARKAŠKE REPREZENTACIJE CRNE GORE NAŠAO NOVI ANGAŽMAN

    Šćepanović u Paneliniosu

    Ovo je dobar test za mene da vidim da li je povreda prošlost i da li ću biti spreman za ljetošnje obaveze. Želja mi je da sa reprezentacijom igram na Evropskom prvenstvu u Litvaniji - rekao je iskusni bek
    Prvi kapiten košarkaške reprezentacije Crne Gore Vlado Šćepanović našao je novi angažman. Iskusni bek prihvatio je ponudu grčkog prvoligaša Paneliniosa, čiji će dres nositi do kraja sezone. Privikavanje na novu sredinu biće mu lakše, jer za tim iz Atine igra njegov nekadašnji saigrač iz Budućnosti i Partizana Đuro Ostojić.
    Panelinios je trenutno na 11. poziciji u domaćem šampionatu, sa učinkom od pet pobjeda u 16 odigranih kola. Takođe, Grci igraju i drugu fazu Evrokupa, ali u tri prethodna kola nisu upisali trijumf u konkurenciji Benetona, Kahasola i Albe i imaju samo teoretske šanse da se nađu među osam najboljih.
    - Prihvatio sam ponudu Paneliniosa da igram do kraja sezone. U ponedeljak su zakazani ljekarski pregledi, nakon čega ću se odmah pridružiti novim saigračima. Želim da pomognem ekipi da do kraja sezone napravi što bolji rezultat, ali istovremeno ovo je dobar test za mene da vidim da li je povreda prošlost i da li ću biti spreman za ljetošnje obaveze. Želja mi je da sa reprezentacijom igram na Evropskom prvenstvu u Litvaniji i da na najbolji mogući način zaokružim jednu uspješnu karijeru - rekao je Šćepanović za „Vijesti”.
    Ovo će biti treći klub u Grčkoj za iskusnog beka. Od 2004. do 2006. nosio je dres Panatinaikosa, a potom je sezonu branio boje PAOK-a.
    U karijeri je još igrao za Budućnost, Efes pilsen, Partizan, Skiper, Granadu i Mursiju. Ljetos nije mogao da pomogne „crvenima” u kvalifikacijama za šampionat Starog kontinenta, jer je imao velikih problema sa koljenima. U jednom trenutku je u pitanju bio i nastavak karijere, ali je uspio da se oporavi i vrati na teren.
    Debi za novi klub Šćepanović će imati narednog vikenda, kada u goste Paneliniosu stiže Ikaros.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Srećno.
    Dick Laurent is dead!

  20. #4245
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo đe manjina odlučuje o većini
    Posts
    341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko će drugi no ponos i dika crnogorske košarke...

    U ČETVRTAK VANREDNA IZBORNA SKUPŠTINA KOŠARKAŠKOG SAVEZA CRNE GORE
    Đukanović jedini kandidat za predsjednika
    http://www.vijesti.me/sport/dukanovi...ka-clanak-7726

  21. #4246
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Da ne zna ko ima li što o aranžmanima za prvenstvo i koliko će koštat takve ekskurzije?

  22. #4247
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Prije dva dana je bilo ovo u Vijestima

    --------------------------------------------------------------------------------------
    OSAMNAESTOGODIŠNJI PODGORIČANIN U NEDJELJU PRVI PUT BIO U NAJBOLJEM SASTAVU HUVENTUDA

    Todorović u prvom timu

    Kada nije u seniorskom sastavu, Todorović igra za drugi tim Badalonaca, a u pitanju je ekipa Prat Huventud
    Osamnaestogodišnji Podgoričanin Marko Todorović (206 centimetara) juče je bio prvi put u najboljem sastavu Huventuda na nekom od mečeva ACB košarkaške lige. Istini za volju, nije dobio šansu da igra, ali i sama činjenica da je bio u najboljem sastavu tima iz Badalone najbolje dokazuje da bivši selektor Španije Pepu Hernandez na njega ozbiljno računa.

    Huventud je, inače, poražen od Manrese 99:67 (23:16, 24:18, 21:15, 31:18 ), ali zauzima deveto mjesto na tabeli od 18 klubova. Kada nije u seniorskom sastavu, Todorović igra za drugi tim Badalonaca, a u pitanju je ekipa Prat Huventud. Do sada je odigrao 15 mečeva i ima prosječan učinak od 11,2 poena (prvi strijelac tima), 6,7 skokova, 0,3 asistencije, 0,9 ukradene lopte i 1,3 blokade po meču.

    Todorović je ponikao u redovima podgoričke škole košarke Džoker, koju sa velikim uspjehom vodi Jadran Vujačić. U Španiju je otišao prije dvije i po godine i juče konačno dobio priliku da bude u najboljem timu Huventuda, koji je 1994. godine bio prvak Evrope sa Željkom Obradovićem na klupi.

    Novi selektor mlade reprezentacije Crne Gore Mihailo Pavićević računa na usluge Todorovića za Evropsko prvenstvo koje će se ovog ljeta održati u Bilbaou, gdje bi trebalo da bude jedan od ključnih igrača “crvenih”.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Ukoliko se odazove onda ćemo imati vrlo jaku mladu reprezentaciju. Eh da Dejo još vodi ko zna što bi bilo. Ovako, grupa je užasno teška i možemo ispast već na početku osim ako se počne dobro. Evo par imena koji bi mogli nastupit na evropskom prvenstvu:
    Milutin Đukanović, Nikola Ivanović, Nikola Rakočević, Miroslav Damjanović, Nikola Ljujić, Radosav Spasojević, Marko Loncović, Nemanja Đurišić, Pavle Raičković, Bojan Dubljević, Nemanja Radović, Marko Todorović
    Još da je jednu klasičnu peticu i da se svi odazovu. Ovo su imena koja sam ja "iskopao" a moguće da ima još neko ko bi zasluživao da bude dio reprezentacije. Priznaćete da nije nimalo loše. Tačnije, nikad bolja imena otkad nastupamo. Jedina nedoumica mi je selektor sa čijim znanjem nijesam upoznat. Znam da je vodio Mornar, Crvenu Zvezdu, juniorsku reprezentaciju Jugoslavije, finsku Honku, bio skaut Portlanda i pomoćnik Duška Vujoševića u reprezentraciji Crne Gore. Ono što ne znam je kako je vodio te timove. Nadam se da su u Košarkaškom Savezu dobro odabrali jer je Radonjić činio čuda sa dvije zadnje generacije koje nijesu bile ovako talentovane kao ova.
    Dick Laurent is dead!

  23. #4248
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cafemontenegro.com/index....16&news=161922

    Ovo je to genijalno Radonjicevo trenersko umijece. Do prije nekoliko kola je bio prvi na tabeli, sada je prosuo i final 4. Bash super.
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #4249
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    To je ono o čemu ja pričam i čega sam se plašio ako ode za selektora.On ne umije da motiviše ekipu niti da ih nauči da drže ritam.Ruku na srce s obzirom da ne primaju plate itd već duže vrijeme to svakako nije lako al moga ih je "popalit" za još ovu utakmicu.
    Koliko je samo Popovića drža na teren, sve bih ga šamara zbog njega makar.Ko je gleda utakmicu primijetio je da je Popović jedini igrač na terenu koji je sve vrijeme slobodan jer izgleda ni protivnici ne smatraju da im je opasan za koš. Nevjerovatno potpuno.Hvatanje priključka i egal i onda opet prosipanje,glupi faulovi.To ekipe na basket ne rade kad se pokupe radi zezanja da igraju.

  25. #4250
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve to stoji... i sad cu ja doci sa onom preloshom pricom , ali kvalitet i ulozena sredstva uvijek na kraju isplivaju ... mi ruku na srce to nemamo , ovaj sastav je po kvalitetu igracha , na nekom 7. 8. mjestu ove lige... a Deja dok ne vidimo sa jachim igracima , nista ne mozemo komentarisati bojim se...
    F.C.F.

Page 170 of 703 FirstFirst ... 70120160166167168169170171172173174180220270670 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55040
    Last Post: Today, 17:05
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •