Page 169 of 703 FirstFirst ... 69119159165166167168169170171172173179219269669 ... LastLast
Results 4,201 to 4,225 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #4201
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Interesantno je da mnogi imaju ovo misljenje, bas velika vecina. Ja sam mozda lud sto se ne slazem, ali zaista pokusavam stvari sagledati objektivno a opet iz nekog svog ugla.

    Za Vlada imam veliko postovanje. Krajem 80ih i tokom 90ih, Zarko Paspalj je bio najbolji igrac kojeg je Crna Gora dala. Od negdje 2006. pa na ovamo, to je Nikola Pekovic. U periodu izmedju, po meni, tu su Pedja Drobnjak i Vlado Scepanovic. Ovo sam ispricao samo da se vidi o kakvoj legendi naseg sporta govorim. Ali da se vratim na ono sto je, na veliku zalost, sada ipak najvaznije - on ima 35! Ljudi cesto olako misle kako sa tolikim godinama covjek ima neku posebnu mudrost. Ako je to kriterijum, po meni je mnogo vaznije povesti Pedju ako je zdrav. Ipak je on veliki mentor Nidzov, i pored toga sto je Nikola vec izgradjena licnost, ja volim kad je Pedja pored njega. A Vlado... srce i iskustvo... koliko ima on 'srce' ja zaista ne znam. Ne kazem da nema, ali zaista ne znam. Po onome sto vidim, jedan Goran Jeretin ima bas 'to'. Jero je mudar, prepreden, lukav... ima sve kvalitete koji odlikuju jednog 'iskusnog' igraca, i to mnogo vise nego Vlado. Po mom misljenju, opet kazem.

    Na kraju, Dejan Radonjic. On iz nekog razloga voli djecurliju. Ne mislite da Buducnost godinama igra sa ovoliko odojcadi samo zato sto mora. On je s njima poceo fino, voli da radi s mladima, vjerovatno se i oni dobro uklapaju u njegov sistem. Kako ja to vidim, nema sanse da ce on odvesti polu-zdravog Vlada Scepanovica pored ovih junosa s kojima si blago nezadovoljan. I on cijeni uticaj jedne legende na kolektiv. Samo bih volio da ta legenda bude Drobnjak.
    Tu smo da iznesemo svoje misljenje, a na kraju krajeva mozda nijesmo u pravu ni jedan, ni drugi. Nije vazno, diskutujemo...

    Nijesam ni ja mislio da vodi nekoga ko nije spreman ili povrijedjen. Kad pricam o Scepovim kvalitetima, Drobnjakovim ili bilo kojeg drugog igraca, mislim na njihove sposobnosti kad su zdravi, sto je i normalno valjda. Povreda je potpuno druga prica i nece niko poc' na EP sa jednom nogom.
    Covjek ima potrebno iskustvo, tu kosarkasku inteligenciju, pozitivan uticaj na mlade igrace. Osvajao je medalje itd + dodas nesto sto Drobnjak vjerovatno nema (ili ima u manjoj kolicini), a to je nacionalni ponos! Meni je to mozda i najvaznije, zato nijesam ni zadovoljan angazovanjem Cooka, ali da ne zalazimo u to, iako je upravo TO ono zbog cega postoji reprezentacija.
    Slazem se za Jeretina i on mi je trenutno najmiliji igrac nase reprezentacije. No, njemu je mjesto zagarantovano pa ga nijesam pominjao.
    Drobnjak je previse 'divalj' igrac. A koliko godine uticu na igru se najbolje vidi na takvim igracima. Nasao bih ja mjesta i za njega, ali vidjecemo sto ce Radonjic da uradi...
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  2. #4202
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    SEKRETAR KK BUDUĆNOST UGOVARAO SEKSUALNE USLUGE
    http://www.kurir-info.rs/crna-hronik...luge-72819.php
    To su pokupili odavde -> Sekretar KK Budućnost ugovarao seksualne usluge - Vijesti online

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Od kojih je 90% zhiva istina
    Ova izgleda da ipak jeste...

    Snimak ugovaranja seksualnih usluga - Vijesti online

  3. #4203
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bez zajebancije, ovaj klip zvuci lose izmontiran. Nesto su isjekli...
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  4. #4204
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Ima u Vijesti u novine o tome, sudski proces je u toku, deshava se da i oni neshto tachno objave ponekad, kao shto rekoh 90% is pure crap

  5. #4205
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bivši selektor Crne Gore Duško Vujošević biće savjetnik stručnog štaba reprezentacije Crne Gore, potvrdio je Portalu Analitika direktor reprezentacije Danilo Mitrović!

    Vujošević je sa Crno Gorom na fenomenalan način izborio plasman na Evropsko prvenstvo u Litvaniji ovog ljeta, ali je zbog umora podnio ostavku na mjesto selektora. Dio stručnog štaba Dejana Radonjića biće i iskusni trener Milan Minić.

  6. #4206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ouuuuuuuuuuu jeeeeeaaaaaaaaa

  7. #4207
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva rokada hahaha Ali dobro, bar će biti tu da iskontroliše situaciju ako Deju gdje zaškripi

  8. #4208
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Odlično. Još on sad ima vremena da prati igrače a znamo koliko je stručan. Zadovoljan sam ja ovom viješću.
    Dick Laurent is dead!

  9. #4209
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li to znaci da sjedi na klupi ili obavlja kancelarijski posao? U svakom slucaju, jako lijepa vijest.

  10. #4210
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    xaxaxaxa tacno zamisljam situaciju kad u odlucujucim momentima nekog meca, dule sklanja radonjica po strani i on vodi
    AJMO CRNA GORO !!!

  11. #4211
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    xaxaxaxa tacno zamisljam situaciju kad u odlucujucim momentima nekog meca, dule sklanja radonjica po strani i on vodi
    Što se mene tiče kako god oće samo da dobijemo . Inače, čuo sam na vijestima da se još ne zna hoće li biti savjetnik i na EP-u. To zavisi od toga hoće li naći angažman u nekom klubu tako da su, ipak, male šanse za to.
    Dick Laurent is dead!

  12. #4212
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    I Drobnjak našao klub

    Izvor: Vijesti
    --------------------------------------------------------------------------------------
    NAJISKUSNIJI CRNOGORSKI REPREZENTATIVAC OPET U GRČKOJ

    Drobnjak do kraja sezone u Iraklisu


    Iskusni Bjelopoljac je osvojio mnogo titula, a najvažnije su svakako zlatne medalje sa svjetskih prvenstava u Atini 1998. i Indijanapolisu 2002. godine, kao i najsjajnije odličje na šampionatu Starog kontinenta u Turskoj 2001. godine

    Iraklis se grčevito bori za opstanak u grčkoj A1 ligi, zbog čega je odlučio da se pojača na poziciji krilnog centra. Izbor je pao na Predraga Drobnjaka - najiskusniji crnogorski reprezentativac potpisao je ugovor do kraja sezone sa klubom iz Soluna.

    Drobnjak je karijeru počeo u rodnom Bijelom Polju, a kasnije je igrao za Partizan, Efes pilsen, NBA ligaše Sijetl, LA Klipers i Atlantu, te Tau keramiku i Đironu iz Španije i turske velikane Bešiktaš i Efes pilsen. Prošlu sezonu je proveo u još jednom klubu iz Soluna - PAOK-u, a od početka ove takmičarske godine je bio bez angažmana. Osvojio je mnogo titula, a najvažnije su svakako zlatne medalje sa svjetskih prvenstava u Atini 1998. i Indijanapolisu 2002. godine, kao i najsjajnije odličje na šampionatu Starog kontinenta u Turskoj 2001.

    Zanimljivo, Iraklis je prije nekoliko dana poražen na svom terenu od PAOK-a, a igrači su se odlučili na nesvakidašnji potez - poslije utakmice su skinuli dresove i ostavili ih na polovini terena i tako poručili da ih ne zaslužuju!
    Drobnjak će u dresu novog kluba debitovati u veoma važnom meču sa Ilisijakosom, koji se igra u subotu.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Last edited by amnesiac; 03-02-11 at 23:17.
    Dick Laurent is dead!

  13. #4213
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dio stručnog štaba Dejana Radonjića biće i iskusni trener Milan Minić.
    on ce bit zaduzen za skauting
    a covjek zna znanje
    sad sam vec optimista sto se strucnog dijela tice
    Stop the world I wanna get off.

  14. #4214
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  15. #4215
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pricao sam da bih radije Drobnjaka nego Scepa u reprezentaciji, a evo i zasto. Drobnjak jos uvijek igra kosarku na relativno visokom nivou.

  16. #4216
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo se vi opushtite igrace i jedan i drugi, naravno nadam se da ce ih povrede zaobic.
    Scepo je nesrecno propustio kvalifikacije inache bi sigurno dao svoj doprinos plasmanu na EP.

  17. #4217
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Jos jedno pojacanje. Mozda cak i najache.
    http://www.cafemontenegro.com/index....18&news=157102
    Sad se ne bih zacudio ni da oboje Sasha (Pavlovic i Vujacic) zaigraju u Litvaniji
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  18. #4218
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i poslije se pitamo sto dobar dio naroda navija za neke druge reprezentacije...

  19. #4219
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi koji ne navijaju za svoju reprezentaciju imaju problem u glavi. zamisli da neko kaze da ne navija za svoju zemlju jer mu, kao navijacu zvezde, smeta sto je na celu saveza neko ko je partizanovac. onaj ko ne navija za svoju zelju je problem, a ne milo, vesko, igor i kscg.

    sto se samog izbora tice - odlicna vijest. s obzirom na to kako stvari u nas funkcionisu, imati mocnog covjeka na celu saveza je uvijek dobro.

  20. #4220
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Obozavam ove likove koji ce sad da pronadju 'neoboriv dokaz' da nase momke ne treba podrzati u Litvaniji. Prosto su nenadjebivi.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  21. #4221
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Sad se ne bih zacudio ni da oboje Sasha (Pavlovic i Vujacic) zaigraju u Litvaniji
    Ništa mislim ni od jednoga od njih. Prvi (koga zbog gađenja ne želim ni da pomenem po imenu) nije htio da igra za svoju zemlju dok je predsjednik saveza bio Lukšić koji je njegovoj porodici kućni prijatelj i sve moguće je učinjeno po tom pitanju. Za Vujačića je sve rekao Mitrović - ne javlja se na telefon ni njima a izgleda ni Slovencima.
    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Obozavam ove likove koji ce sad da pronadju 'neoboriv dokaz' da nase momke ne treba podrzati u Litvaniji. Prosto su nenadjebivi.
    A uvijek će oni nać neki razlog. Kad im jedan razlog propadne onda nađu drugi i sve ispočetka. Zato je ignore lista zakon.
    Last edited by amnesiac; 07-02-11 at 17:49.
    Dick Laurent is dead!

  22. #4222
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo đe manjina odlučuje o većini
    Posts
    341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Jos jedno pojacanje. Mozda cak i najache.
    http://www.cafemontenegro.com/index....18&news=157102
    Sad se ne bih zacudio ni da oboje Sasha (Pavlovic i Vujacic) zaigraju u Litvaniji
    sad stvarno ne bi bilo uredu kad ne bi zva Krivokapica za centra

  23. #4223
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by italia View Post
    sad stvarno ne bi bilo uredu kad ne bi zva Krivokapica za centra
    Prvo mora Krivokapić da 20 godina grije stolicu SC Morača,pa onda da zaigra za veterane
    Last edited by minjo; 07-02-11 at 19:50.

  24. #4224
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A najjace su partije koje je Lomi pruzao za veterane, svjetske sampione. Prvi put kad je god usao, napravio je neke faulove, potrosio neke lopte i za 2 min je uspijevao da eliminise 10 razlike za svoju ekipu. Na drugo prvenstvo je posao avionom direktno da igra polufinale, eli se posle minut povrijedio...

  25. #4225
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    A najjace su partije koje je Lomi pruzao za veterane, svjetske sampione. Prvi put kad je god usao, napravio je neke faulove, potrosio neke lopte i za 2 min je uspijevao da eliminise 10 razlike za svoju ekipu. Na drugo prvenstvo je posao avionom direktno da igra polufinale, eli se posle minut povrijedio...
    Ma je Dušku Markoviću polomio nogu
    dvostruki evropski i treci na svjetskom,aj tiiiii
    Last edited by minjo; 07-02-11 at 21:19.

Page 169 of 703 FirstFirst ... 69119159165166167168169170171172173179219269669 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55043
    Last Post: Today, 02:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •