Page 426 of 703 FirstFirst ... 326376416422423424425426427428429430436476526 ... LastLast
Results 10,626 to 10,650 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #10626
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spajk Li View Post
    Imam pitanje, na koje cu dati i odgovor a zanima me vas misljenje. Zasto jebeno uvijek nasi centri se izvlace na njihovog pleja gore i umaraju pritom i ostavljaju igraca koji centar samog? Letonci su u 99 posto slucajeva tako pogadjali, i coek igra cijelu utakmicu tako. Izvini Luka, ali si glup kao ***** brate ! Popizdio sam jer je ono bilo vise nego ocigledno, niko od nas nije Fil Dzekson, ali evo cijeli zivot igram tu kosarku, valjda mi je jasno da je ovo iskljuciva trenerova greska! INACE MI OVAKO U KVALIFIKACIJAMA NIJESMO igrali!!!
    Malo cu da vas smaram sad sa tehnickim objasnjenjem nase odbrane:
    Takva nam je odbrana od pick'n'roll-a bila i za vrijeme kvalifikacija. To je takozvani "show" ili "hedge" dje visoki igrac izlazi i pokusava da zaustavi pleja, davajuci svome pleju vremena da se vrati u 1-1. Kasnije rade, u zavisnosti dje je postavljen pick, three-way rotaciju, dje donji visoki odbrambeni preuzima napadaca koji je postavio pick i koji se spusta ka kosu. Da ne detaljisem, tim nacinom se oslobadja trojka ako se odbrana od trojke momentalno povuce da pomogne pri rotaciji. Ako ne pomaze, onda, u zavisnosti od brzine rotacije nasih visokih, taj centar koji se spusta, uz dobar pas, ima vece sanse da lako poentira. Sve u svemu, nije laka odbrana i zahtijeva odir od rada.
    Da pomenem proslu utakmicu - takva odbrana nam nije isla na ruku pri posljednjem napadu Makedonije dje Popovic cuva McCaleba a Bjelica radi "show" odnosno "hedge" u ovom slucaju, Popovic se lose postavlja pri odbrani pick-a (mada mu je Cekovski zasmeta posto nije odma utrca u reket te se Popovic zabio u njega) tako da mu McCaleb bjezi ne koristeci pick (a tu ga je Bjelica odlicno zatvorio). Tu Rice pomaze, Sehovic dolazi kao weakside pomoc i uspijevamo nekako da ga zaustavimo ali ostavljamo rupe za ofanzivni skok, sto na srecu ne iskoristi Cekovski. Jos moram da pomenem da je Dasic jako lose igrao three-way rotaciju u kvalifikacije, nazalost.
    Sad, da odbranim trenera Pavicevica - ne znam sto su sve spremali od odbrane ali valjda racunaju da sa Dubljevicem, Vucevicem, Dasicem ta odbrana moze da bude efektivna jer su relativno brzi za visoke igrace (pogotovo Dasic). Jedino kad je ta odbrana rizicna je kad imate suterski tim a vas visoki kasni da rano presretne igraca koji se spusta i bekovi moraju da pomazu.
    Sto se napada tice, imaju dosta slicnih ako ne identicnih setova iz kvalifikacija. Vidi se da se na Rice-u zavrsava sa pikom ako primarni set propane, sto on ne koristi lose. Dje zapinjemo je kad krenemo na brzu realizaciju napada.
    Na kraju da dodam, a ovo je moje misljenje, da je sa Dasicem problem sto nema kosarkaski IQ. Sve ostalo ga krasi.
    Last edited by situser; 05-09-13 at 20:13.

  2. #10627
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene samo zanima odkud onoliko slobode Aleksi Popovicu? Celava budala tako zna da iznervira onim nepotrebnim sutiranjem.

    Bojan Bakic je danas igrao malo, ali to sto je odigrao je fino odradio.

  3. #10628
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Bolno.
    Nije sve izgubljeno, neka zbiju redove i dobiju jos dvije utakmice!
    P r i m o r a c

  4. #10629
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Nije bila jedina opcija trojka, nego dvojka...vodili smo 1 razlike...nasi su se nadali da ce mu opet ispast lopta...
    moja greska, ono je dvojka bila a ne trojka pa sam zato to mislio. koliko sa mse iznervirao nisam ni obracao paznju na to. sada vratih ponovo i vidjeh onog celavca kako trci za onim ko muva bez glave dje ovaj ima voren ulaz na kos, onda sehovic mora da pokriva reket i covjek ostaje sam na sut. nasi centri totalno van forme, kao da su sada pripreme poceli.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #10630
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,719
    Thanks Thanks Given 
    1,263
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aquamarin View Post
    dje ima u Pg da se kupe boje za kožu? navijačke boje.
    Podji u prodavnicu za boje i lakove. Ako nemaju sigurno ce te uputit dje ima. :joint:
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #10631
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by situser View Post
    Malo cu da vas smaram sad sa tehnickim objasnjenjem nase odbrane:
    Takva nam je odbrana od pick'n'roll-a bila i za vrijeme kvalifikacija. To je takozvani "show" ili "hedge" dje visoki igrac izlazi i pokusava da zaustavi pleja, davajuci svome pleju vremena da se vrati u 1-1. Kasnije rade, u zavisnosti dje je postavljen pick, three-way rotaciju, dje donji visoki odbrambeni preuzima napadaca koji je postavio pick i koji se spusta ka kosu. Da ne detaljisem, tim nacinom se oslobadja trojka ako se odbrana od trojke momentalno povuce da pomogne pri rotaciji. Ako ne pomaze, onda, u zavisnosti od brzine rotacije nasih visokih, taj centar koji se spusta, uz dobar pas, ima vece sanse da lako poentira. Sve u svemu, nije laka odbrana i zahtijeva odir od rada.
    Da pomenem proslu utakmicu - takva odbrana nam nije isla na ruku pri posljednjem napadu Makedonije dje Popovic cuva McCaleba a Bjelica radi "show" odnosno "hedge" u ovom slucaju, Popovic se lose postavlja pri odbrani pick-a (mada mu je Cekovski zasmeta posto nije odma utrca u reket te se Popovic zabio u njega) tako da mu McCaleb bjezi ne koristeci pick (a tu ga je Bjelica odlicno zatvorio). Tu Rice pomaze, Sehovic dolazi kao weakside pomoc i uspijevamo nekako da ga zaustavimo ali ostavljamo rupe za ofanzivni skok, sto na srecu ne iskoristi Cekovski. Jos moram da pomenem da je Dasic jako lose igrao three-way rotaciju u kvalifikacije, nazalost.
    Sad, da odbranim trenera Pavicevica - ne znam sto su sve spremali od odbrane ali valjda racunaju da sa Dubljevicem, Vucevicem, Dasicem ta odbrana moze da bude efektivna jer su relativno brzi za visoke igrace (pogotovo Dasic). Jedino kad je ta odbrana rizicna je kad imate suterski tim a vas visoki kasni da rano presretne igraca koji se spusta i bekovi moraju da pomazu.
    Sto se napada tice, imaju dosta slicnih ako ne identicnih setova iz kvalifikacija. Vidi se da se na Rice-u zavrsava sa pikom ako primarni set propane, sto on ne koristi lose. Dje zapinjemo je kad krenemo na brzu realizaciju napada.
    Na kraju da dodam, a ovo je moje misljenje, da je sa Dasicem problem sto nema kosarkaski IQ. Sve ostalo ga krasi.
    Ne smaras, ti si trener i ne razumijem zasto cesce ne pises ovdje, osim ako nemas vremena, naravno.

  7. #10632
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Drago mi je da je tako, jer koji ku.ac cemo u drugi krug ako ne prenesemo ni jedan bod? Cisto da odigramo jos te tri utakmice? Ako je zbog toga bolje da ne prolazimo.
    Ovako sam ubijedjen da ako se Bosna dobije, sigurno dobijamo bar jos jednu. Tu istu Srbiju dobismo dva puta prosle godine. Nista nije nemoguce, pa cak i da kao prvi zavrsimo u grupi.
    nista nam nece znaciti pobjeda protiv srbije ako ne dobijemo litvaniju i BIH naravno jer se lako moze desiti da 3 repke zavrse na skoru 3-2 mi, litva,i letonija ili mak ako pobijedi srb, i trebace nam kos razlika od litve da budemo mozda drugi. u svakoj drugoj opciji letonija mora izgubiti sve tri da bi na skoru 3-2 bili ispred makedonije. ima jos opcija da srb izgubi naredne 2 od tri al to je vec teorija

  8. #10633
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nidžo dr@schepchenko
    Sretosmo @dubljevicius14 na Cetinje!! Morali smo da se slikamo! @Eta_Beta7 @Sasaczv . @dacoo32 je slikao.
    https://twitter.com/schepchenko/stat...635840/photo/1
    retweeted by Bojan Dubljevic

    slika dana za mene
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #10634
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    E ne znam je li to preveliki moj optimizam, ali mislim da ce centri mnogo bolje igrat protiv Srbije i Litvanije, nekako ce im dozvoljavat da idu vise 1v1 jer i jedni i drugi imaju solidne centre... Hope so

  10. #10635
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Stalno visi po tviteru, neozbiljno.
    Luka masu zna o kosarci i on je zasluzan za sve ovo sto je reprezentacija uradila u zaadnjih godinu dana, ali sam ocekivao da je veci autoritet. Danas ga niko ne slusa jbt, strasno
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  11. #10636
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nidžo dr@schepchenko
    Sretosmo @dubljevicius14 na Cetinje!! Morali smo da se slikamo! @Eta_Beta7 @Sasaczv . @dacoo32 je slikao.
    https://twitter.com/schepchenko/stat...635840/photo/1
    retweeted by Bojan Dubljevic

    slika dana za mene
    A ovi su namrtvo bistri momci.

  12. #10637
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Baš. Nevjerovatno dobra šala. Skoro pa se nasmijah. I plus ga menšnuju na tviter. Bojan je pregorio od želje. To je očigledno. Popraviće se kako prvenstvo odmiče, ali se bojim da će bit' kasno tad.. Najlošiji osjećaj je kad te prevelika želja pregori.

  13. #10638
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,541
    Thanks Thanks Given 
    5,449
    Thanks Thanks Received 
    3,902
    Thanked in
    1,541 Posts

    Default

    nije on po meni nista kriv
    Ne bih da postanem ovdje glavni hejter lika i djela luke pavicevica jer smatram da treba da nas vodi dugi niz godina...
    Medjutim...
    On one nekoliko min na 4 se vidi da moze da ide na 15+ takodje sa njim na 4 smo mnogo jaci i nadam se da ce pocet sjutra tako
    Ukoliko i dalje bude isao na centra sa njim mozemo odmah katanac jer on ne moze sa njegovom visinom na valancijunasa i Krstica

    sve se nadam da ako sjutra ne klonemo mozemo dalje ali za sjutra je frka zesca

  14. #10639
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  15. #10640
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Nisam gledao utakmicu (bio sam na putu).
    Da li je Ivanović stvarno bio toliko loš ?

    Sent from Rosetta Stone using Chisel
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #10641
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,095
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Ivanoviću se može i oprostit, najmlađi je, al onaj kriminal od promašaja, od ljudi koji su svojevrsne zvijezde, uh.

  17. #10642
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ivanoviću se može i oprostit, najmlađi je, al onaj kriminal od promašaja, od ljudi koji su svojevrsne zvijezde, uh.
    Ža mi je Nidža, dobar je to momčić. Mada bi bio samo još jedan talenat u nizu da ga ćaća nije muštrao da se usavrši
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #10643
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Samo da se probude Dašić mrtvi i Dubljević i ima da cepamo
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  19. #10644
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by situser View Post
    Malo cu da vas smaram sad sa tehnickim objasnjenjem nase odbrane:
    Takva nam je odbrana od pick'n'roll-a bila i za vrijeme kvalifikacija. To je takozvani "show" ili "hedge" dje visoki igrac izlazi i pokusava da zaustavi pleja, davajuci svome pleju vremena da se vrati u 1-1. Kasnije rade, u zavisnosti dje je postavljen pick, three-way rotaciju, dje donji visoki odbrambeni preuzima napadaca koji je postavio pick i koji se spusta ka kosu. Da ne detaljisem, tim nacinom se oslobadja trojka ako se odbrana od trojke momentalno povuce da pomogne pri rotaciji. Ako ne pomaze, onda, u zavisnosti od brzine rotacije nasih visokih, taj centar koji se spusta, uz dobar pas, ima vece sanse da lako poentira. Sve u svemu, nije laka odbrana i zahtijeva odir od rada.
    Da pomenem proslu utakmicu - takva odbrana nam nije isla na ruku pri posljednjem napadu Makedonije dje Popovic cuva McCaleba a Bjelica radi "show" odnosno "hedge" u ovom slucaju, Popovic se lose postavlja pri odbrani pick-a (mada mu je Cekovski zasmeta posto nije odma utrca u reket te se Popovic zabio u njega) tako da mu McCaleb bjezi ne koristeci pick (a tu ga je Bjelica odlicno zatvorio). Tu Rice pomaze, Sehovic dolazi kao weakside pomoc i uspijevamo nekako da ga zaustavimo ali ostavljamo rupe za ofanzivni skok, sto na srecu ne iskoristi Cekovski. Jos moram da pomenem da je Dasic jako lose igrao three-way rotaciju u kvalifikacije, nazalost.
    Sad, da odbranim trenera Pavicevica - ne znam sto su sve spremali od odbrane ali valjda racunaju da sa Dubljevicem, Vucevicem, Dasicem ta odbrana moze da bude efektivna jer su relativno brzi za visoke igrace (pogotovo Dasic). Jedino kad je ta odbrana rizicna je kad imate suterski tim a vas visoki kasni da rano presretne igraca koji se spusta i bekovi moraju da pomazu.
    Sto se napada tice, imaju dosta slicnih ako ne identicnih setova iz kvalifikacija. Vidi se da se na Rice-u zavrsava sa pikom ako primarni set propane, sto on ne koristi lose. Dje zapinjemo je kad krenemo na brzu realizaciju napada.
    Na kraju da dodam, a ovo je moje misljenje, da je sa Dasicem problem sto nema kosarkaski IQ. Sve ostalo ga krasi.
    Svaka cast na detaljnoj analizi.
    Boldovano je bio problem meca, nije islo, okej, promijeni taktiku majstore, zasto istrajati u necemu sto ne donosi dobro. Ne ide mi u glavu nikako. Dasica istina ne krasi to, ali ni sut moj Situsere jer je ono prelose bilo. Medjutim, ako vec onako bahato drzi Dubljevica u igri ne vidim zasto ne bi ni Vladimira. Mislim da nemamo sto da trazimo protiv Litvanije, iskreno, nadam se da se varam, protiv Srbije je drugacija utakmica...
    all is worthwhile if the soul is not small .

  20. #10645
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tyrese Rice @ReseRice4 8h

    Tough L right there. Back at it tomorrow. Keep fighting #CrnaGora

  21. #10646
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma Ivanovic nije bio los..problem je bio sto Latvija ipak igra dobru kosarku i taktiku su postavili dobru da ne moze bii lakih suteva izvana i onda nije bilo Dasica da se odigra nesto duplo sa suterima i onda Rice noje dovoljno razigravao sutere, iako je bio dobar previse je isao na poene za njega sto na momente izgleda ok ali njegov (vecinom) posao je da razigrava kontre i sutere a toga nje bilo sto je i velika zasluga Latvijskih igraca koji ce sigurno pobjediti barem jos jednu ekipu sigurno

  22. #10647
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    posto izuzetno loshe prognoziram aj da kazem da ce Mirza T. konacno namjestiti ruku danas i da nam se crno pishe :-)
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  23. #10648
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ...a valjda i neko od naših namjesti više ruku

  24. #10649
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ne znam puno o košarci osim to što igram nešto basketa sa ljudima iz naselja. Mada procenat šuta sa trojke mi je uvijek oko 70%, vidiš...

    Znam jednu stvar, da je Luka Pavićević doktor. Čovjek je od svog prvog minuta rada sa našim momcima počeo da stvara kult reprezentacije i odigrao jedne monstruozno taktički dobre kvalifikacije. Ivanović ga ne sluša. Ka dje opucao trojku Luka je samo raširio ruke u stilu - pa zašto pobogu čovječe?! Luka je defintiivno znao kako da privede meč kraju, samo jednostavno ga ne slušaju. To mora da se promijeni. Zadnje tajm aute je morao cijele na engleskom da vodi, jer je Rajs bio taj koji zna da igra završnice, kojem je hladna glava. Nije to samo zato jer je najbolji igrač, nego ga ne vode emocije kao ostale igrače, što bi se reklo - boli ga *****, daj da proba. Lakše mu je da preuzme odgovornost, nije rođen u Kujavu ili neđe ispod Komova.

    Dalje, igrače jednostavno šut ne sluša. Procenat nam je kriminalan, jedino što nam dobro 'radi' do sad su slobodna bacanja. Dubljević i Vučević promašuju sve moguće, da ne spominjem Dašića. To su odmah 3 igrača sa potencijalnih 10 poena. Tada moraju da prorade kako znaju i umiju Bjelica, Popović i slični.

    Da nam centri prorade osim Sekule i počnu da koriste asistencije Rajsa, pa mi bismo obje utakmice završavali sa dvocifrenom razlikom. Zato je rano za ove vaše prognoze i priče - ajmo doma. Mi ćemo 3x bolje odigrati protiv Litvanije i Srbije, jer takva smo nacija, takav nam je mentalitet. Mi smo najveće sportske avetinje. Takvi smo u bukvalno svakom sportu.

    Po meni je sad najbitnije da Luka bude dobar psiholog, popriča sa njima i smiri ih. Da se više ne dešavaju ovoliki promašaji cijelog koša i da konačno počinje da ulazi nešto sa distance.

    I prije ćemo dobiti Srbe, nego Litvance. Ja se nadam i jedne i druge, jer ovo nje sve od nas. Svi znamo kako možemo da igramo, makar 60% bolje.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  25. #10650
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    samo da Bosance dobijemo danas, ovo sto sam gledao dosta su losu a nadam se da se nece oporaviti protiv nas. sem Mirze koji se ispucava nemaju nikoga da moze bas da nas unisti a pod kosem su najlosiji u citavoj grupi.
    jedino me strah da ne daju Mirzi previse prostora u pocetku utakmice , da mu udju par lakih suteva pa da se onda raspuca pa ga nece niko moci zustaiti.
    a sa Srbijom i Litvanijom se moze i j asam ubjedjen da cemo dobiti jednu od te dvije
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 426 of 703 FirstFirst ... 326376416422423424425426427428429430436476526 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55049
    Last Post: Today, 19:09
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •