eo ga i ovaj. prošlog vikenda počela. Real dobio lagano, Barsa kiksala. Real ostao bez Courtois i Militaoa na duži vremenski period. formacija dje su Camavinga, Tchouameni i Valverde iza a JB ispred njih sa Vinijem i Rodrygom naprijed stvarno je izgledalo odlično

gledao sam sinoć Barcu. mislim da Xavi nije to što treba ovoj ekipi. niti će on biti na nivou koji svi od njega očekuju. recimo Arteta je za klasu bolji, i ako Barcelona išta misli da radi mora nekako tražiti vrhunskog trenera. Pep Gvardiola se desi jednom

opet nemaju desnog beka pa Araujo morao da igra tu poziciju što je šteta jer je momak vrhunski štoper. Xavi opet izmišlja nekakve formacije i stavlja klasične vezne da mu igraju krila na momente. mislim da njima baš treba igrač koji će da pravi razliku 1 na 1.

za kraj, Tebas je baš uništio ligu. ono sinoć je bilo bruka za svaku ozbiljnu ligu. znači nidje fudbala, čista tuča koja je puštena od strane sudije, u toj situaciji su išli da nekoga iz Barcelone iznerviraju i naravno uspjeli su Tebas koji se danima žali kako su Englezi i Saudijci uništili fudbal dovodjenjem igrača za velike pare, i oće od La Lige brend da napravi sa situcijama od prošle sezone i početka ove

usput, čist penal nije sudjen za Barcelonu. sudija ide da gleda VAR i vidi nekakvu ruku


Sent from my iPhone using Tapatalk