Page 8 of 10 FirstFirst ... 45678910 LastLast
Results 176 to 200 of 234

Thread: Ai

  1. #176
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Stvarno nisam upućen u temu oko sky ecc, znam samo ovo iz medija. I čini mi se da je neko prosto imao drive/skladište tamo za sve tu komunikaciju. Što je dosta smiješno. Bolje da su Viber ili SMS koristili. Manje bi imali problema. Inače, Telegram je isto provaljen i SVE komunikacije na Telegramu su uskladištene. I to se odavno zna, ali skoro su bile konkretne info o tome. Telegram se kune u privatnost inače i end to end.
    Kažem opet, svaka aplikacija ima backdoor. Nema protulijeka.
    Pa nisu ti ljudi naivni, evo ako ja kao civil mogu rootkit da podesim i uništim živote, možeš mislit šta oni imaju? Imaju brute force za sve, a onda i backdoor i rootkit. Dakle, nema drugog spasa osim da ukinemo privatnost u totalu globalno.

    Ukidanjem privatnosti svijet bi postao tako open minded mjesto ideja i sreće. Bez privatnosti nema zločina. Svaki zločin traži privatnost. Svaka zavjera ne može bez privatnosti. Bez privatnosti, zlo se ne bi moglo kovati.

  2. #177
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Zaključak cijele ove priče su 3 stavke.

    1. Privatnost de facto ne postoji, ali bi voljeli da postoji, tj. vjerujemo da bi voljeli da postoji, da se bavimo svim i svačim.

    2. Domet Drzave u zivotu čovjeka, bio on kriminalac ili civil, je neograničen i apsolutan, i ne postoji definitivno nikakav mehanizam za regulaciju tog dometa.

    3. Gdje povući liniju u toj fiktivnoj privatnosti i dometu drzave. Zakonski je to smiješno. Jer zakoni se ne prave da bi se poštovali, istorijski očigledno, nego da bi se kroz namjerno unaprijed smišljenu rupu u zakonu, koristio taj zakon u podzemne svrhe manipulacije, korupcije, kriminala, zločina i slično. Apsolutnim poštovanjem zakona, svaka zemlja bi postala Sjeverna Koreja. Sjeverna Koreja je jedina zemlja gdje se zakon 100 percent poštuje, ali na vlasti je apsolutizam, što je i logično.

    Dakle, to su ti neki problemi kojima se trebaju baviti NVO i ostale organizacije.

    A đe.

    ARITIFICIJELNA inteligencija, uz QUANTUM COMPUTING, MACHINE LEARNING, ima mogućnost da riješi pitanje ljudske egzistencije.
    Da ga riješi individualno, a ne kolektivno kao u svim masovnim ideologijama dosad. Individualnim riješavanjem ljudske egzistencije dolazimo do dekonstrukcije starog svijeta i koračamo u novi.

    Vrli Novi Svijet.

    Quantum Computing će moći svakoj osobi pojedinačno da na osnovu data analize izračuna i unaprijed determiniše šta mu je najbolje i u interesu činiti, a u skladu s etikom i moralom, u grubom smislu tih riječi, a oni mogu odudarati od normativa zakona. Tako da zakon postane fluidan imenilac društva, iako on mora biti strogo rigidan. Uz quantum računicu to će biti sveopšta sinhronizcija čovjeka sa društvom. Dakle, od čovjeka prema drzavi. A ne od drzave prema čovjeku.

    Ne mora drzava da radi aparatom monopola sile i masovnog nadzora civila.

    To je Mongolsko ponašanje drzave. A demokratija, samo nek je zdravo, bez njenog reformisanja u direktnu i čistu demokratiju, tu nema spasa.
    Last edited by Saruman; 04-07-23 at 15:39.

  3. #178
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,422
    Thanks Thanks Given 
    4,205
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Stvarno nisam upućen u temu oko sky ecc, znam samo ovo iz medija. I čini mi se da je neko prosto imao drive/skladište tamo za sve tu komunikaciju. Što je dosta smiješno. Bolje da su Viber ili SMS koristili. Manje bi imali problema. Inače, Telegram je isto provaljen i SVE komunikacije na Telegramu su uskladištene. I to se odavno zna, ali skoro su bile konkretne info o tome. Telegram se kune u privatnost inače i end to end.
    Kažem opet, svaka aplikacija ima backdoor. Nema protulijeka.
    Pa nisu ti ljudi naivni, evo ako ja kao civil mogu rootkit da podesim i uništim živote, možeš mislit šta oni imaju? Imaju brute force za sve, a onda i backdoor i rootkit. Dakle, nema drugog spasa osim da ukinemo privatnost u totalu globalno.

    Ukidanjem privatnosti svijet bi postao tako open minded mjesto ideja i sreće. Bez privatnosti nema zločina. Svaki zločin traži privatnost. Svaka zavjera ne može bez privatnosti. Bez privatnosti, zlo se ne bi moglo kovati.
    Ovi konkretno sto im sad prepiske izlaze bi po mom misljenju potpuno ispod radara prosli da su kucali na whatsapp grupi. Enkripcija dovoljna da ih niko ne moze presretnuti, a niko im ne bi hakovao telefone niti za njih trazio medjunarodnu pravnu pomoc od whatsapp/facebooka

    Sent from my phone

  4. #179
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Ovi konkretno sto im sad prepiske izlaze bi po mom misljenju potpuno ispod radara prosli da su kucali na whatsapp grupi. Enkripcija dovoljna da ih niko ne moze presretnuti, a niko im ne bi hakovao telefone niti za njih trazio medjunarodnu pravnu pomoc od whatsapp/facebooka

    Sent from my phone
    A meni sve više to liči, kao da je bukvalno namjerno i namjenski sve odrađeno radi nekog cilja, koji mogu da pretpostavim, ali neću reći. Prosto je nemoguće da ova komunikacija prolazi kroz jednu sumnjivu šifrovanu aplikaciju, a da im se ne upali IQ i veli, pa kako je moguće da nas 5, 10 hiljada okorelih kriminalaca, koristimo ovu aplikaciju, a da to ne znaju institucije bezbjednosti ili špijunske sluzbe, i šta se tu piše. Prosto je nezamislivo da neko moze biti tako nonšalantan i onako, bez ikakvog opterećenja saopštavati sve i svašta o svemu i svačemu, mislim na data podatke koji se tiču jako osjetljivih stvari po cijelo društvo u cjelini, a ne samo njihove grupe.

    U drugom slučaju, potpuno savršeno su znali za to, da se sve snima od nekog Vrhovnog organa, ali su računali da će vječno biti pod zaštitom i kišobranom i da to neće procurjeti nigdje nikad, jer su svi umiješani zajednički, i zato zajednički padaju. Onda su računali vjerovatno da su neka vrsta Tajnog Društva i Zavjere, tipa masonerije i slobodnih zidara ili bavarskih iluminata. Što je opet naivno razmišljanje i jako infantilno. Ne moze ti neki uređaj jeftino kupljen donijeti stotine godina staru tradiciju ćutanja i poštovanja Tajnog Reda, ili Cosa Nostre.

    A da li su bili mafija ili ne, pa ni to ne znam, jer ovo su valjda sve čimbenici institucija sistema... Pitanje je onda, jel Drzava mafija, ili je mafija Drzava. A sasvim je svejedno, svaka Drzava ima svoje nesreće i probleme ovog nivoa, samo vješto ćute i sakrivaju to. Pa čak i mnogo bogate i srećne drzave.

    Jedna Švicarska i njen privatni sektor kad bi progovorili, mnogi bi tamo vidjeli što da čine sa sobom i đe, ali to je već druga tema. Da ne prebacujem loptu u tuđu livadu ili da komšiji crkne krava.

  5. #180
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,422
    Thanks Thanks Given 
    4,205
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Komplikujes jednostavne stvari, oni su bili tamo dje se slusa, i znali su bolje i od tebe i od mene sta se slusa a sta ne moze, i koristili su ono sto ne moze. To sto USA moze bilo ih je briga jer nisu teroristi tj meta cie, samo im je bilo bitno kakva suparnicka frakcija u sluzbi da ne moze da pokupi chat. Ispostavilo se kratkovido ali zbog drugih razloga, u CG i SR su bili 100% pokriveni.

    Sent from my phone

  6. #181
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Komplikujes jednostavne stvari, oni su bili tamo dje se slusa, i znali su bolje i od tebe i od mene sta se slusa a sta ne moze, i koristili su ono sto ne moze. To sto USA moze bilo ih je briga jer nisu teroristi tj meta cie, samo im je bilo bitno kakva suparnicka frakcija u sluzbi da ne moze da pokupi chat. Ispostavilo se kratkovido ali zbog drugih razloga, u CG i SR su bili 100% pokriveni.

    Sent from my phone
    Pa znači sve je došlo, kako se zvanično objašnjava, iz Evrope, Europola, a onda i USA, svejedno je ko je dao zeleno svijetlo...

    A oni kao nemaju svoje iste ovakve slučajeve. Samo što to neće nikad da objave. Puste ih tamo po Njemačkoj, Belgiji, Holandiji i ostalima da se raspojasaju sa milionima od tih poslova, pa ih hapse, ali ništa od toga nema u medijima, niti plaše narod time. Kod njih hapšenja tipa za drogu veliku i to, ništa nema u medijima. Ima u nekoj hronici, al to moraš posebno da nabaviš. Nema na TV i slično.

    Jedini problem je što je ovdje bilo u pitanju da se radi o Drzavi i da je naša Drzava kao cijeli entitet, odnosno MI građani, zapravo, kao glavni subjekat i osumnjičeni. I to za najgora djela. Ubistva desetina ljudi, a droga i ostalo, svejedno. I to je spalo sad na ovih par ljudi... a imalo bi sigurno još dosta da se iskopa. No je bolje, radi obraza, da se ostane đe je. I da se završi što prije, jer surovo je. A ko voli da još sazna, vala, i to mi je svejedno, nek se sazna. Ako ima neki benefit od toga.

    Ja ni ove razgovore, samo sam par poruka pročitao na vijesti portal i ugasio članak. Ne zanima me.

  7. #182
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,422
    Thanks Thanks Given 
    4,205
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Pa znači sve je došlo, kako se zvanično objašnjava, iz Evrope, Europola, a onda i USA, svejedno je ko je dao zeleno svijetlo...

    A oni kao nemaju svoje iste ovakve slučajeve. Samo što to neće nikad da objave. Puste ih tamo po Njemačkoj, Belgiji, Holandiji i ostalima da se raspojasaju sa milionima od tih poslova, pa ih hapse, ali ništa od toga nema u medijima, niti plaše narod time. Kod njih hapšenja tipa za drogu veliku i to, ništa nema u medijima. Ima u nekoj hronici, al to moraš posebno da nabaviš. Nema na TV i slično.

    Jedini problem je što je ovdje bilo u pitanju da se radi o Drzavi i da je naša Drzava kao cijeli entitet, odnosno MI građani, zapravo, kao glavni subjekat i osumnjičeni. I to za najgora djela. Ubistva desetina ljudi, a droga i ostalo, svejedno. I to je spalo sad na ovih par ljudi... a imalo bi sigurno još dosta da se iskopa. No je bolje, radi obraza, da se ostane đe je. I da se završi što prije, jer surovo je. A ko voli da još sazna, vala, i to mi je svejedno, nek se sazna. Ako ima neki benefit od toga.

    Ja ni ove razgovore, samo sam par poruka pročitao na vijesti portal i ugasio članak. Ne zanima me.
    Da nisu oni imali problema sa desetinama hiljada svojih krimosa na kriptama nikad ne bi napali sky i nikad ne bi saznali za ove poruke. Nema sta ko da daje zeleno svijetlo, ako saradjujes sa Europolom sami ce ti dostaviti ovako ozbiljne stvari kad naidju na njih. Tamo ne mogu ni da pomisle da ce glavni tuzilac to sakrit u fioku
    Treba sve da se sazna i objavi, do zadnjeg malog sluzbenika koji ih je pomagao. Potpuna lustracija. Dok se sva ***** ne posalju u zatvor i javno prokazu nema katarze drustva. Prvo za klanove a onda za divlju gradnju.

    Sent from my phone

  8. #183
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Da nisu oni imali problema sa desetinama hiljada svojih krimosa na kriptama nikad ne bi napali sky i nikad ne bi saznali za ove poruke. Nema sta ko da daje zeleno svijetlo, ako saradjujes sa Europolom sami ce ti dostaviti ovako ozbiljne stvari kad naidju na njih. Tamo ne mogu ni da pomisle da ce glavni tuzilac to sakrit u fioku
    Treba sve da se sazna i objavi, do zadnjeg malog sluzbenika koji ih je pomagao. Potpuna lustracija. Dok se sva ***** ne posalju u zatvor i javno prokazu nema katarze drustva. Prvo za klanove a onda za divlju gradnju.

    Sent from my phone
    Katarza društva započinje tako što se krene investirati u to društvo, ekonomija je majka te katarze, ne prepuni zatvori i zatvorske populacije, to je zlo. Da su ovi mafijaši imali i trunku IQ, ne bi se ubijali nikad, a pare od toga bi dali za infrastrukturu, bolnice, univerzitete, škole, institute i sve ostalo, makar dok su imali vremena. Kao što je Amerika radila nekad, a mozda i danas. Pa daj da budemo iskreni, Amerika i ostale sile, tipa Britanije, sve su izgradili od ropstva, prodavanja opijuma i droge. Pa iskreni Britanci sami govore za njihovu zemlju da je bila jedan veliki globalni narko kartel, a ne nekakvo romantično carstvo i civilizacija, šta ja znam.

    Recimo uzmi primjer današnje Kolumbije i Medeljina. Medeljin danas izgleda kao vrhunski tehnološki grad. Ima vrhunski transport, ima škole, univerzitete, ima sport ima sve. A Kolumbija danas, prema zvaničnim podacima, izvozi više kokaina nego u doba Eskobara, i to 10x više. Koji normalan paradoks i vidiš šta mediji rade...

    Mediji su krivi najmanje 50 procenata za sve što se desilo u CG i šire. I mediji treba da odgovaraju isto. Širili su masovnu histeriju i paniku i potpirivali rat klanova, a ovi se mafijaši paranoisali i išli u odmazde posle svakog članka ili isječka na TV u vijestima. Sloboda medija je to kad vršiš stokastički terorizam, što se kaze u Americi. Odnosno objavljuješ sve i svašta, nadajući se da će doći do terorističkog napada. U ovom slučaju je to bilo mafijaškog napada. Podstrekivanje na ubistvo, indirektno. Da budemo iskreni. Eto tako.
    Last edited by Saruman; 04-07-23 at 23:57.

  9. #184
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Za superrr AI ne postoji ništa što može proći ispod radara, i takođe se NIKAD NIŠTA ni ne BRIŠE. Ali.... vrijeme će dokazat u datom trenutku sve ovo.

  10. #185
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,293
    Thanks Thanks Given 
    717
    Thanks Thanks Received 
    541
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  11. The Following User Says Thank You to Raulio For This Useful Post:


  12. #186
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,834
    Thanks Thanks Given 
    1,664
    Thanks Thanks Received 
    2,062
    Thanked in
    851 Posts

    Default

    Regardless of what its execs claim, researchers are now saying that yes, OpenAI's GPT large language model (LLM) appeared to be getting dumber.

    https://futurism.com/the-byte/stanfo...getting-dumber


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  13. #187
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,293
    Thanks Thanks Given 
    717
    Thanks Thanks Received 
    541
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    Evo pop pjesma o ljubomornoj ženi:
    Verse 1:
    She walks in with a smile on her face
    But deep inside she's feeling misplaced
    She sees you talking to another girl
    And suddenly her world starts to swirl

    Pre-Chorus:
    She's so jealous
    Can't help it, she's losing control
    She wants to be the only one
    But when she's not, her mind starts to roam

    Chorus:
    Jealous woman, you've got to let it go
    Don't let your fear of losing take control
    Jealous woman, love will find its way
    If you just trust and let it have its say

    Verse 2:
    She locks her phone every time you're near
    Afraid you'll see a message that confirms her fear
    She wants to believe in your love
    But her doubts keep pushing her to shove

    Pre-Chorus:
    She's so jealous
    Can't help it, she's losing control
    She wants to be the only one
    But when she's not, her mind starts to roam

    Chorus:
    Jealous woman, you've got to let it go
    Don't let your fear of losing take control
    Jealous woman, love will find its way
    If you just trust and let it have its say

    Bridge:
    Don't let your insecurities
    Drive a wedge between you and me
    Trust in our love, it's strong enough
    To withstand any storm that comes

    Chorus:
    Jealous woman, you've got to let it go
    Don't let your fear of losing take control
    Jealous woman, love will find its way
    If you just trust and let it have its say

    Outro:
    Jealous woman, you've got to trust
    Love will find its way, it's a must
    Don't let your fear of losing take control
    Let go and watch our love unfold.

    Nije loša. Može i poeziju da piše na osnovu ključnih riječi, npr. love, head, legs, table, banana i ferrari:
    Love, a feeling so immense,
    One that fills the heart with intense
    Passion and devotion,
    An emotion so pure and divine, without notion.

    Head held high with pride you stand,
    A symbol of courage, hope and demand,
    As you face life's challenges with grace,
    And conquer each obstacle with a bold pace.

    Legs that take you places,
    Into unknown territories and new spaces,
    With every step, a journey is made,
    A path that leads you to destiny, to a life well-played.

    The table, a place to gather,
    Where loved ones come together,
    Sharing stories, laughter, and warmth,
    A bond that lasts forever, so strong.

    A banana, once a simple fruit,
    Now a symbol of strength, conviction, and pursuit,
    A sweet reminder of the joys in life,
    A token of gratitude, free from strife.

    A Ferrari, a machine so fine,
    Its speed and grace, a mystery divine,
    A symbol of luxury, style, and class,
    An object of desire, pure bliss en masse.

    These words may seem disjointed, or odd,
    Yet they reflect the tapestry of life, each a part,
    For love and courage go hand in hand,
    As we journey through this life, a wonderland.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  14. #188
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    695
    Thanks Thanks Given 
    214
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    236 Posts

    Default


  15. #189
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    ma ai tehnolgija je tropaaa... volim prirodu, volim natural, samo whey bajo moj, samo natural.

  16. #190
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Trazio sam od Ai da mi napravi koncept za religiju. To jest da osnujem svoju religiju. Eo napravio mi sve. Crkva Kvantuma...

  17. #191
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,459
    Thanks Thanks Given 
    5,595
    Thanks Thanks Received 
    5,056
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    Ako je Kvantum crkva onda mozes istovremeno i biti i ne bitI vjernik
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #192
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,510
    Thanks Thanks Given 
    15,371
    Thanks Thanks Received 
    3,872
    Thanked in
    2,766 Posts

  19. #193
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,834
    Thanks Thanks Given 
    1,664
    Thanks Thanks Received 
    2,062
    Thanked in
    851 Posts

    Default

    Sveštenik u hitnoj misiji sa papom

    https://www.vijesti.me/svijet/evropa...isiji-sa-papom

    Franjevački fratar Paolo Benanti se bavi jednim od najbitnijih pitanja savremenog doba: Kako upravljati vještačkom inteligencijom (AI) tako da obogaćuje, a ne da iskorišćava živote ljudi.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  20. #194
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,510
    Thanks Thanks Given 
    15,371
    Thanks Thanks Received 
    3,872
    Thanked in
    2,766 Posts

    Default

    Podsjetih se jedne epske knjige Klarka i filma Odiseje u Svemiru pa i onog HAL-a 9000 na temu AI.

    "Kako HAL postaje samosvjestan, počinje pokazivati negativne ljudske osobine, kao što su ljubomora i ljutnja, a njegov sukob s posadom i sunovrat u ludilo ukazuje na opasnost od prevelikog oslanjanja na napredne računalne sustave.

    Hal 9000 nastao je u zajedničkom scenariju koji su napisali engleski pisac Sir Arthur C. Clarke i Kubrick, dok je za njegov dizajn i ponašanje zaslužan računalni znanstvenik Marvin Minsky, pionir na polju istraživanja umjetne inteligencije. Jedan od prvih elektroničkih strojeva za učenje napravio je Minsky koji je radio s Kubrikom na definiranju kako bi HAL izgledao. Još jedan savjetnik na filmu bio je Irving John Good, računalni pionir koji je radio s Alanom Turingom u tajnovitom Bletchley Parku u Engleskoj, gdje su dešifrirali presretnute njemačke radijske prijenose."

    Jedan dobar osvrt na temu: https://airandspace.si.edu/stories/e...-and-future-ai

    Hal



    Boktemazo ovo remek djelo je snimano u najvećoj kulminaciji hladnog rata.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  21. #195
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,293
    Thanks Thanks Given 
    717
    Thanks Thanks Received 
    541
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    Karpinter se sprda sa AI a eto đe smo sad


    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  22. #196
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,863
    Thanks Thanks Given 
    11,084
    Thanks Thanks Received 
    5,204
    Thanked in
    2,429 Posts

    Default

    Post content cannot be empty

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  23. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  24. #197
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,008
    Thanks Thanks Given 
    552
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    345 Posts

    Default

    https://www.instagram.com/reel/C2Vt7...k2M2J2YW1qdm9h




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Stivi For This Useful Post:


  26. #198
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,863
    Thanks Thanks Given 
    11,084
    Thanks Thanks Received 
    5,204
    Thanked in
    2,429 Posts

    Default

    Aooooo,treba ga pitat koja je stranka najviše unazadila i opljačkala CG?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  28. #199
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,293
    Thanks Thanks Given 
    717
    Thanks Thanks Received 
    541
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    Ima neđe sam objavljivao kad sam jedva ubijedio čatbot da je Milić Vukašinović živ, sad je naučio.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  29. #200
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,395
    Thanks Thanks Given 
    2,827
    Thanks Thanks Received 
    4,712
    Thanked in
    2,481 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 8 of 10 FirstFirst ... 45678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •