Mislim da je doslo vrijeme da se oprastam od ovog helikoptera koji je dugi niz godina kupio prasinu i cekao na mene da mu posvetim malo paznje i vremena ali izgleda to docekat' nece.

Helikopter je prakticno nov, JEDNOM koriscen.

Ko-aksijalni je, najlaksi za upravljanje i ucenje ovog 'RC hobija' u vazduhu.



Jedno od rijetkih sajtova gdje ga vidim i dalje na lageru (ako je azuriran 'stock'): https://www.okmodel.net/walkera-lama...ter-seti-f400d

Jedna od recenzija, prije 13 godina... ostale recenzije i snimke cete naci po YouTube-u i netu uopste, da ne zabusavam temu linkovima i snimcima...




Ne bih da pricam duge price ali ovaj helikopter sam bas davno kupio, u Rimu i platio ga papreno... da me sramota da pominjem cijenu.

Uvijek sam se nesto bojao da ga probam i kad sam ga napokon probao kao da je jedna elisa zakacila drugu ili ne znam ni ja sto se desilo ali onda je onaj strah presao u fobiju i ja sam helikopter spakovao do jednog dana kad budem hrabriji da ga probam kako treba. Taj dan nije dosao i ovaj "mali" (prilicno je velik) sad samo kupi prasinu i zauzima koristan prostor.

Pitanje je u kakvom stanju je baterija ali se nadam da je ok... Jedna od elisa koja je ostecena bi isto trebala da je ok, ostecenje je minimalno. Uz to, u kutiji dodje rezervna tako da se i ona moze zamjenit' bez ikakvih problema.

A ako treba bilo sto od djelova, izgleda da se po netu moze nac' svasta nesto, od prodavnica za takve stvari do eBay-a. Svakako vise nego sto sam ocekivao za taj model, nakon toliko godina.

Gledacu da ga ovih dana probam kad je u pitanju baterija i sama funkcionalnost istog ali racunam da je sve ok jer nema razloga da ne bude.

Cijena: 120 eura