Page 108 of 158 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112118 ... LastLast
Results 2,676 to 2,700 of 3930

Thread: Predsjednički izbori - 19.03.2023.

  1. #2676
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Milo je ugažen sinoć od svih, uz to opet se prosuo na pitanja na koje je već izgubio niz izbora. Ostalo generalno dosadno i naučeno napamet.

    Na narednu debatu u četvrtak pred izborni vikend očekujem žešći fajt i sukobe u debati jer će to ostati kao svjež utisak za izborni dan.
    Vidis, zbog tih pitanja cu sad po prvi put da ga glasam. To preletaci i srebroljupci ne razumiju.

    Sto treba sad, da prica kako Crkva je naklonjena Drzavi, kako je TU valjan dokument i u interesu CG, kako ne postoji velikosrpska agenda... ??

    Covjek iznosi istinu. Petokolonasima smeta, ali sad je jasno svima da je u pravu skroz. I da je dosta godinama cinio da se ne razmasu ti sovinizmi i veljesrbi i veljealbanci.

    Sad kad ga nema, svaka slina silji **** na Crnu Goru.

    Naravno, ima i velike krivice. Korupcija, 10 godina bez povecanja zarada, lizanje sa SPC dugo godina umjesto da se odmah dovela u pravni okvir Drzave...

    Moj glas ima, ako me ne bude mrzjelo da se cimam do biralista, a vi ostali fino iz interesa glasajte ostale. Posto realno sad je interes u glasanju drugih stranaka. One zaposljavaju i namjestaju poslove. Od DPS nema vajde.

  2. #2677
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Debilko View Post
    Moj glas ima








    Комунисти подржали Бечића, СПП подржао Милатовића.
    Чека се БС, ХГИ и албанске партије.
    Last edited by Mstislav; 10-03-23 at 10:07.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. #2678
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ajde Mstislave budi dobar pa objasni zasto ljudi glasaju URA. Zasto Demokrate. Zasto DF. Za PES se moze reci da su povecali plate.

    Dakle nije ono bas da se imate cime hvaliti. Te stranke nista novo nisu donijele, ali su izrovalile drzavu.
    A tek sto su u prvi plan iskocili neki primitivci...

  4. #2679
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,271
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Uživajte.


  5. #2680
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Debilko View Post
    Ajde Mstislave budi dobar pa objasni





    Ако стигнем негдје да направим списак која партија/организација је којег кандидата подржала, има баш необичних ситуација.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  6. #2681
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Uživajte.

    Ako moze samo neko da mi kaze na koji minut je svadja Danilovica sa voditeljkom jer sam gledao samo 10 minuta? Mala je dosla tu nakon "osvjezenja" a privatno je bliska sa Demokratama, ne pitajte kako znam. Ka nasa posla, svako li mora svoje uhljebit kad dodje na vlast

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #2682
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako moze samo neko da mi kaze na koji minut je svadja Danilovica sa voditeljkom jer sam gledao samo 10 minuta? Mala je dosla tu nakon "osvjezenja" a privatno je bliska sa Demokratama, ne pitajte kako znam. Ka nasa posla, svako li mora svoje uhljebit kad dodje na vlast

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Završne riječi...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. #2683
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    768
    Thanks Thanks Received 
    331
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako moze samo neko da mi kaze na koji minut je svadja Danilovica sa voditeljkom jer sam gledao samo 10 minuta? Mala je dosla tu nakon "osvjezenja" a privatno je bliska sa Demokratama, ne pitajte kako znam. Ka nasa posla, svako li mora svoje uhljebit kad dodje na vlast

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    1:58:40

  9. #2684
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako moze samo neko da mi kaze na koji minut je svadja Danilovica sa voditeljkom jer sam gledao samo 10 minuta? Mala je dosla tu nakon "osvjezenja" a privatno je bliska sa Demokratama, ne pitajte kako znam. Ka nasa posla, svako li mora svoje uhljebit kad dodje na vlast

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    1:58:40
    Love, peace and respect.

  10. #2685
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,548
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Nakon sinocne emisije od svih kandidata dao bih predsjednistvo Becicu. Vjeujem da bi mandat ispostovao i "casno" odradio. O da, pod uslovom da se prvo trsi Borisa Bogdanovica.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  12. #2686
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Sva tragedija našeg bauljanja u bespućima pretpolitičkog društva staje u ovaj post:

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ajde da iznesem generalni utisak, ne o kampanji već o strankama i kandidatima.

    DPS i DF...all in što se te dvije stranke tiče.

    DPS je po meni jako kiksao što nije kandidovao nekog intelektualca kao zajedničkog opozicionog kandidata.

    Nekog profila prof. Ljubiše Stankovića

    Milo ko Milo, reprezent svega onoga što je DPS činilo lošom i štetnom opcijom.

    Ista stvar i za DF, Andrija reprezent Vučićeve politike, poslušna pudlica takoreći, dakle sve ono zbog čega je DF štetan i odvratan kao opcija za glasanje.

    Draginja i Goran su mi ono za nacionaliste sa kičmom. Ljudi kojima je nacionalni narativ jedini narativ u glavama, a koji se ne prodaju za sitan interes i privilegije DPS i DF štetočinama.

    Ne mislim da ljudi koji će glasati te dvije opcije misle loše Crnoj Gori, naprotiv, samo mislim da su previše opterećeni sopstvenim nacionalnim predznakom u državi koja bi trebala biti građanska, makar je to po ustavu.

    Demokrate, ne znam... Njihov populizam i nekakva politika neuvjerljiva bez ideologije, puna floskula, dok u pozadini guraju koritašenje, jednostavno odbijaju i pomisao da budu realna opcija za glasanje.

    Ne mislim da je Aleksa loš momak, ali dok god Boris Bogdanović mastermind za političku strategiju, tu nema sreće.

    Pa samo činjenica da su Demokrate i Ura spremni da poližu sve ono čime su jedni druge mazali, zarad pravljenja nekakvog novog frankeštajna od vlade... ne znam šta reći.

    I dolazimo do Jakova i ES.

    Ne ne mislim da je Jakov idealan kandidat, prije svega što dolazi iz stranke. Obzirom da nemamo nezavisnog intelektualca, kao nezavisnog kandidata za taj inokosni organ, osuđeni smo na stranačkr kandidate, a u postojećoj konkurenciji jednostavno je najmanje loš.

    Ono što je najbitnije, glas za njega smanjuje šansu da Vučićev pion bude budući predsjednik Crne Gore. Ništa manje bitno, ima najviše šanse da Mila u drugom krugu pošalje u političku penziju, sa kojom smo debelo okasnili, ali bolje ikad nego nikad.

    Ono što je takođe dobro je što bi za makar polovinu Crne Gore bila mnogo veća katastrofa da Mandič bude predsjednik, dok Jakov ne izaziva ni približno slične emocije niti je u njihovim očima ista "opasnost" za Crnu Goru. Slična stvar je i sa hardcore DF biračkim tijelom, njima je listom Jakov neuporedivo prihvatljiviji od Mila Đukanovića (nisam siguran što bi Andriji bilo milije, ali da ne kupim trunje i otvaram tu priču sad).

    U principu, za mene ispunjava makar dva kriterijuma, on u 2. krugu je garant da vojvoda neće biti predsjednik SNS Crne Gore i jedini glatira Mila.

    Kome je strah samo od jedne, od ove dvije štetočinske opcije, presudan... za te Jakov ispunjava jedan kriterijum, ali nadam se dovoljan. U suprotnom, dva simbola podjela će trčati drugi krug. Iskreno, ne vjerujem da će se to desiti. Ankete to ne pokazuju, a mislim da nismo baš toliko loš scenario bilo čime zaslužili.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Koji je, kad ga ogolimo do suštine mogao da stane u jednu prostu rečenicu a to je: "glasam za najboljeg neMila".

    A u međuvremenu ispod radara lete sitnice, poput Open Balkans i dvojnog državljanstva, koje ovdje nisu ni zaslužile slova.

    To se savršeno poklapa i sa rezultatima ovog istraživanja:


    Sjećate se našeg tobožnjeg društvenog konsenzusa o ulasku u EU, od preko 80%? Te rapsodije rijetke kohezije ovog društva, koja se često navodi kao argument da smo na pravom putu? Kako se ovo istraživanje uklapa u to? Kako može blizu 40% populacije biti uvjereno da Zapad promoviše pedofiliju, a istovremeno se zalagati se za čvrstu nad-državnu zajednicu sa istim Zapadom?

    Pa to je, dragi moji, zato što dobar dio našeg društva suštinski vidi EU samo kao neku kasicu prasicu o koju se možemo okoristiti. Nažalost, politčki predstavnici građana, mediji, a i sama Delegacija EU u Crnoj Gori se nisu potrudili da dovoljno objasne EU kao zajednicu vrijednosti, odnosno ono što kolokvijalno danas nazivamo, jednom riječju, "Zapad". To je zato jer su naše političke partije (dominantno partije bivše opozicije) samo deklarativno pro-EU, a prava suština njihovog postojanja, odnosno pažljivog decenijskog konstruisanja i projektovanja, jeste da ponude tek po jednog neMila za svaki profil, kako bi se promijenio balans koji je ovu državu koliko toliko gurao u tu zapadnu orbitu.

    E baš tako su crnogorski kimiji (čiji post je prosto savršeni primjer) deklarativno glas progresivne crnogorske ljevice, koji beskonačno tragaju za i promovišu politčku alternativu, zahtijevaju zelenu tranziciju, traže otvorene liste, žele u EU, podržavaju NATO, osuđuju agresiju na Ukrajinu, gade se na partitokratiju, zaklinju na meritokratiju, preko glave su im zastave i Crkva, ali na kraju dana (njihovi glasovi) nepogriješivo završe u postelji sa DF-om, sve po dogmatskom principu biranja najboljeg neMila.
    Last edited by johnny bravo; 10-03-23 at 12:59.
    In vino veritas

  13. The Following 4 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  14. #2687
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Nakon sinocne emisije od svih kandidata dao bih predsjednistvo Becicu. Vjeujem da bi mandat ispostovao i "casno" odradio. O da, pod uslovom da se prvo trsi Borisa Bogdanovica.
    Lik u zivotu nema dana radnog staza lise politike.
    Savrsen kandidat da vodi drzavu.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  15. #2688
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,548
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lik u zivotu nema dana radnog staza lise politike.
    Savrsen kandidat da vodi drzavu.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Kao da je to neko mjerilo u CG. Jeebase majku svi redom, i stari i novi, sa iskustvom i bez iskustva.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. #2689
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,271
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Je li moguće da je ovo rekla sinoć?

    https://m.facebook.com/story.php?sto...ibextid=Nif5oz

  17. #2690
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,952
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lik u zivotu nema dana radnog staza lise politike.
    Savrsen kandidat da vodi drzavu.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Predsjednik ne vodi državu, već premijer. Predsjednik je samo predstavlja. Bečić nema iskustva van politike, ali je bio bolji predsjednik Parlamenta od svih prethodnika. Ja Bečiću nikad ne bih povjerio neke operativno zahtjevne funkcije (Vlada npr), ali za ove protokolarne je on stvoren. Sve suprotno od njega je Jakov, kome je mjesto u Vladi, a ne na mjestu Predsjednika.

    Jakov i Aleksa su jedina dvojica za koje smatram da kao predsjednici ne bi pravili štetu. Svi ostali bi na toj poziciji mogli uzrokovati ozbiljnu štetu.
    Last edited by Djed_Djuro; 10-03-23 at 13:56.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  19. #2691
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Sva tragedija našeg bauljanja u bespućima pretpolitičkog društva staje u ovaj post:



    Koji je, kad ga ogolimo do suštine mogao da stane u jednu prostu rečenicu a to je: "glasam za najboljeg neMila".

    A u međuvremenu ispod radara lete sitnice, poput Open Balkans i dvojnog državljanstva, koje ovdje nisu ni zaslužile slova.

    To se savršeno poklapa i sa rezultatima ovog istraživanja:


    Sjećate se našeg tobožnjeg društvenog konsenzusa o ulasku u EU, od preko 80%? Te rapsodije rijetke kohezije ovog društva, koja se često navodi kao argument da smo na pravom putu? Kako se ovo istraživanje uklapa u to? Kako može blizu 40% populacije biti uvjereno da Zapad promoviše pedofiliju, a istovremeno se zalagati se za čvrstu nad-državnu zajednicu sa istim Zapadom?

    Pa to je, dragi moji, zato što dobar dio našeg društva suštinski vidi EU samo kao neku kasicu prasicu o koju se možemo okoristiti. Nažalost, politčki predstavnici građana, mediji, a i sama Delegacija EU u Crnoj Gori se nisu potrudili da dovoljno objasne EU kao zajednicu vrijednosti, odnosno ono što kolokvijalno danas nazivamo, jednom riječju, "Zapad". To je zato jer su naše političke partije (dominantno partije bivše opozicije) samo deklarativno pro-EU, a prava suština njihovog postojanja, odnosno pažljivog decenijskog konstruisanja i projektovanja, jeste da ponude tek po jednog neMila za svaki profil, kako bi se promijenio balans koji je ovu državu koliko toliko gurao u tu zapadnu orbitu.

    E baš tako su crnogorski kimiji (čiji post je prosto savršeni primjer) deklarativno glas progresivne crnogorske ljevice, koji beskonačno tragaju za i promovišu politčku alternativu, zahtijevaju zelenu tranziciju, traže otvorene liste, žele u EU, podržavaju NATO, osuđuju agresiju na Ukrajinu, gade se na partitokratiju, zaklinju na meritokratiju, preko glave su im zastave i Crkva, ali na kraju dana (njihovi glasovi) nepogriješivo završe u postelji sa DF-om, sve po dogmatskom principu biranja najboljeg neMila.
    Što se postelje sa DFom tiče, oni izlivi ljubavi od sinoć i ono glasanje u DIKu dovoljno govore ko je sa kim u postelji završio.

    Ja se nadam da će DPS i DF nakon nekih, nadam se sljedećih, parlamentarnih izbora biti zbirno ispod 41 mandata. Do tada, da li je postelja sa DFom ili DPSom (DPS izglasao 43. vladu zar ne i Jokovića kao pp vlade i ostale teletabise) za mene nema neke velike razlike u pogledu na bazd koji takve postelje šire.

    Suština je da jak DPS drži DF u zoni uticaja, a i obrnuto, pa je tragedija da se u okviru tih biračkih tijela ne ponude neke alternative koje bi pomogle da se ta dva kancera što prije pošalju u političku istoriju.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #2692
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    2,083
    Thanks Thanks Received 
    372
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Ovaj lik je retardiran

    https://instagram.com/stories/jodzii...d=MDJmNzVkMjY=

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  21. #2693
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mika123 View Post
    Ovaj lik je retardiran

    https://instagram.com/stories/jodzii...d=MDJmNzVkMjY=

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
    Jel' se ovo lik snima dok vozi, bez pojasa? I ocito pod dejstvom psiho-aktivnih supstanci?

    Blago nama ko nam je influenser. Svijetla buducnost novih narastaja.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #2694
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako moze samo neko da mi kaze na koji minut je svadja Danilovica sa voditeljkom jer sam gledao samo 10 minuta? Mala je dosla tu nakon "osvjezenja" a privatno je bliska sa Demokratama, ne pitajte kako znam. Ka nasa posla, svako li mora svoje uhljebit kad dodje na vlast

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Par puta se ponio kao ljakse. Danilovic je pun pasivne agresivnosti.

    Cura je odlicna. I fenomenalno se svaki put obuce. Jedina svijetla medijska tacka nakon "osvjezenja".

  23. #2695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Sva tragedija našeg bauljanja u bespućima pretpolitičkog društva staje u ovaj post:
    Sjećate se našeg tobožnjeg društvenog konsenzusa o ulasku u EU, od preko 80%? Te rapsodije rijetke kohezije ovog društva, koja se često navodi kao argument da smo na pravom putu? Kako se ovo istraživanje uklapa u to? Kako može blizu 40% populacije biti uvjereno da Zapad promoviše pedofiliju, a istovremeno se zalagati se za čvrstu nad-državnu zajednicu sa istim Zapadom?...
    Malo prazna priča bez konteksta.

    Slovačka, članica EU i NATO, je proruskija od CG.

    Baltičke zemlje, članice EU i NATO, su daleko više antigej od CG.

  24. #2696
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Aleksa "Neki" Becic.

    Sa tim "Nekima" su svudje u vlast.

    Zato vise nema podrsku ni u Demokratama.

    Decko je imao tu energiju da ne sljivi nikog, da ne pravi kompromise, poziva se na patriotizam i da nema rezervne drzave...

    A onda na djelu nista od toga. I jos podrzase listom Marka Kovacevica.

    I onda kako da budem za njih i uz njih?
    Birali su izmedju mene i Marka Kovacevica, izabrali njega.
    Ja i Marko nemamo dodirnih tacaka.

    Tako i vecinska CG misli. Vecinskoj CG Marko Kovacevic je primitivac, petokolonas, porede ga i sa zivotinjama poput gude...

    I tako se nakupilo tih poteza toliko mnogo da Aleksina prica je sad samo za podsmijeh jer svi znaju da on to se napali u trenutku i izbifla, a kad se oladi ipak je fotelja vaznija od casti.

  25. #2697
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Što se postelje sa DFom tiče, oni izlivi ljubavi od sinoć i ono glasanje u DIKu dovoljno govore ko je sa kim u postelji završio.

    Ja se nadam da će DPS i DF nakon nekih, nadam se sljedećih, parlamentarnih izbora biti zbirno ispod 41 mandata. Do tada, da li je postelja sa DFom ili DPSom (DPS izglasao 43. vladu zar ne i Jokovića kao pp vlade i ostale teletabise) za mene nema neke velike razlike u pogledu na bazd koji takve postelje šire.

    Suština je da jak DPS drži DF u zoni uticaja, a i obrnuto, pa je tragedija da se u okviru tih biračkih tijela ne ponude neke alternative koje bi pomogle da se ta dva kancera što prije pošalju u političku istoriju.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Od Mandićevih izliva nježnosti mnogo više govori koalicija u kojoj su sa njim tvoji favoriti, zar ne? Jer ovo drugo zapravo postoji i jako je opipljivo i realno.
    In vino veritas

  26. The Following 3 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  27. #2698
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Predsjednik ne vodi državu, već premijer. Predsjednik je samo predstavlja. Bečić nema iskustva van politike, ali je bio bolji predsjednik Parlamenta od svih prethodnika. Ja Bečiću nikad ne bih povjerio neke operativno zahtjevne funkcije (Vlada npr), ali za ove protokolarne je on stvoren. Sve suprotno od njega je Jakov, kome je mjesto u Vladi, a ne na mjestu Predsjednika.

    Jakov i Aleksa su jedina dvojica za koje smatram da kao predsjednici ne bi pravili štetu. Svi ostali bi na toj poziciji mogli uzrokovati ozbiljnu štetu.
    Evo vidimo kako kod nas funkcionise kohabitacija predsjednika i vlade koji se ne slazu.

    Toliko da se predlazu zakoni koji su neustavni ili na ivici ustavnosti, samo da se iskljuci ta osoba koja ne vodi drzavu.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  28. #2699
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Nije to bilo zbog kohabitacije suprotstavljenih strana, nego zbog kohabitacije suprotstavljenih malicioznih strana u okruženju bez nezavisnog Ustavnog suda da im u samom startu sasiječe neustavne maliciozne pokušaje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  29. #2700
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nije to bilo zbog kohabitacije suprotstavljenih strana, nego zbog kohabitacije suprotstavljenih malicioznih strana u okruženju bez nezavisnog Ustavnog suda da im u samom startu sasiječe neustavne maliciozne pokušaje.
    Necemo nikad imati nezavisni US, i nikad necemo imati nemalicioznu kohabitaciju.
    Nemojmo se zavaravati...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Page 108 of 158 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112118 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •