Page 383 of 442 FirstFirst ... 283333373379380381382383384385386387393433 ... LastLast
Results 9,551 to 9,575 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #9551
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Umjesto izleta do Kotora, Budve, Kolasina, Tivta i bezidejnog ispijanja milionite kafe u zivotu i jedjenja kacamaka - odaberite skup podrske ljudima nad kojima ovih dana "Izrael", USA i drzave EU i NATOa sprovode najbolesnije i najociglednije masovne masakre i krvoprolica, pretvaraju ljude u invalide i sprovode najumobolniju sadisticku torturu nad ljudima u Gazi!

    Nece te istopit kisa, nece ti nidje pobjec pospremanje kuce, spavanje, netfliks serije - jer pitanje ovih zlocina nije islamsko pitanje, arapsko, palestinsko, ovo je pitanje antifasizma, pitanje je li neko ljudsko bice ili indiferentni sebicni sitnosopstvenicki psihopata!

    Svaki dobrinos je velik, pa i prisustvo jednom malom skupu u jednom dalekom gradu - daleko od agonije koju sprovodi jedna prohitlerovska paradrzava uz pomoc svojih zapadnih saveznika!

    Budi tamo!
    Last edited by Platinum; 04-11-23 at 01:35.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  2. #9552
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Isti organizator kao kod Moskovskog mosta u PG, provjereni ljudi ; )
    https://www.facebook.com/meps.society/
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  3. #9553
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    A sto dzamija iza na posteru, jel ovo vjersko ili građansko okupljanje da se izrazi protest protiv stradanja neduznih civila!



    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  4. The Following 3 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  5. #9554
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,910
    Thanks Thanks Received 
    4,191
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    Nevjerovatno da i ovakvu stvar ljudi gledaju kros vjeru i naciju. Vidim po društvenim mrežama muslimani više aktivni nego kad im se dešava nešto tu u komšiluku. Nevjerovatno.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  6. #9555
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Pa kad hrišćani ne organizuju ništa jer ih Gaza ne dotiče toliko onda moraju muslimani valjda. Ne znam sto će vam ta priča.
    Evo ja se ne busam da sam neki musliman,ubijali su muslimane masovno tamo po bliskom istoku,ali najveća rana slobodno mogu reci,moja i svog humanog čovječanstva bez obzira na vjeru i naciju je Palestina.
    Ako je problem sto stoji džamija al aksa(nije al aksa koliko znam,ali mnogi ne znaju) iza ove jadne djece sto se mene tiče neka je maknu vala,ali skroz je nebitno. Ovi uništavaju tamo i džamije i crkve,bolnice i sve redom i sto je najgore nevine civile koji su se tu sklonili u nadi da neće biti ubijeni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  8. #9556
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Ako je Al Aksa ona se nalazi u Jerusalimu pa se onda moze pomisliti da je ovo politicki skup ali to je makar meni nevazno kad vidimo klanicu djece koju je napravila izraelska vojska u Gazi i sto je najcrnje tek su poceli,ko zna dje ce se zaustaviti.
    Hiljade djece ce biti pobijeno i masakrirano i u danima koji dolaze i nazalost niko nece mrdnuti prstom da to sprijeci.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  9. #9557
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Mislim da to ne bi smjelo da se desi,njihovi saveznici su bili uz njih kad su napadnuti prvi dan,ali posle svih ovih ubistava koje su počinili nije ni svijet više toliko uz njih,možda su izraelci mislil da će neko odobravati ove zlocine,ali može im se ovo na kraju obiti o glavu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #9558
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Oni ovo isto rade u većoj ili manjoj mjeri od kad su formirali drzavu Izrael pa ne vidim da iko ima namjeru da ih zaustavi.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  11. #9559
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    E a kad se kolju muslimani između sebe na bliski istok onda nikome nista , zar ne....
    Upadaju mi u oci detalji , a hriscani su ovo medijski propratili skoro ka Ukrajinu! I treba maći te dzamije i krstove i samo staviti sliku koja prilici tom nevinom stradanju.... da ljudi dodju , znaju i hriscani u crnoj gori sto je bombardovanje i stradanje đece.
    Skrenite im paznju ne mora sve vjerski da bude!

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  13. #9560
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,953
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Kad se na temu Rus-Ukr prica o Usa kao nekome ko je negativan u svemu, svi krive Rusiju sto je primorana da napadne, a sad evo Amerika gura svoje bez obzira na posledice i na jadni narod koji strada. Sve je ovo posledica koprcanja Usa da ostane vodeca svjetska sila a polako joj se otimaju stvari iz ruku.


    Послато са SM-F946B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. #9561
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,910
    Thanks Thanks Received 
    4,191
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    @AdO_pG ako iznesem neko moje zapažanje ne mora značiti da je agresivno. Samo zapažam ono što tako jeste. I sa moje tačke gledišta je loše što se i ova stvar dijeli vjerski. A to da hrišćanima nije stalo nije istina. Sa svih stana hrišćanskog svijeta gledamo osude. A braća muslimani sa bliskog istoka koji bi mogli da pomognu Palestincima to ne rade.
    Reagovao sam na pojavu na društvenim mrežama.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  15. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  16. #9562
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Elem Zašto ovim Paščadima plaćamo struju,vodu,hranu,hotelski smjestaj pih...

    https://m.cdm.me/hronika/niksicaninu...ruga-sjekirom/

    Prema navodima optužnice, Andrijašević je 20. maja oko 5.30 časova u naselju Rastoci na svirep način, sa umišljajem ubio Gardaševića tako što je došao u porodičnu kuću oštećenog i zadao mu više udaraca tupim i oštrim dijelom sjekire po glavi i tijelu nanoseći mu oko 20 tjelesnih povreda. Pored sjekire, Andrijašević je u napadu na Gardaševića koristio i nož kojim mu je zadao dva uboda u stomak i vrat. Kada je Gardašević preminuo od zadobijenih povreda, optuženi mu je jastukom prekrio glavu, zaključao vrata i napustio kuću.

    Obdukcioni nalaz pokazao je da je smrt kod Gardaševića nastupila od preloma kostiju lobanje i oštećenja važnih moždanih centara usljed krvarenja iz presječene vratne vene.



    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  17. #9563
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Davno je trebalo vratiti smrtnu kaznu, ovaj talog što veliš hraniti 40 godina, brinuti o njemu, voditi ga kod zubara, doktora, kad ga god nešto zaboli i to sve za dž, popišam se u vr' takvog sistema.
    Zanimljiv bi bio podatak za vidjeti koliko košta državu, tj. poreske obaveznike neki ovakav slučaj, 40 godina.
    Last edited by BiTrAtE; 04-11-23 at 09:50.
    War. War never changes.

  18. #9564
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    kakav je covjek govori njegova izjava o slucaju, a treba da lezi 40god i da se muci, a svakog ovakvog kastrirati, jer ovakvi ne treba da se razmnozavaju.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #9565
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    To je okupljanje na kom ce doci ljudi da izraze protest protiv ubijanja nekih drugih ljudi. Vrlo prosto za svatiti. Jesu li ti ljudi Muslimani, Hriscani, Crnogorci, Albanci, Romi, Srbi, mozda neki turista koji se tu zadesi ili neki strani drzavljanin sa boravistem u CG - to je krajnje nebitno.
    Jedino sto je vazno je da na neki antizlocinacki skup dodje sto vise ljudi da iskazu stav i podrsku.
    Ko je motivisan kojim motivima, antifasistickim, panislamskim, gradjanskim, ovim ili onim - to je nevazno.

    S obzirom da skup organizuje ovo udruzenje crnogorsko-palestinskog prijateljstva, koliko ja znam vecina osnivaca te organizacije su nemuslimani...

    Zasto je dzamija u pozadini?

    U prvom planu su palestinska djeca kao najgori simbol judeonacistickog genocida, tu je zastava Palestine, a u pozadina je Kupola na stijeni kao jedan od glavnih simbola Palestine, Palestinaca, svih muslimana svijeta, dio kompleksa Al-Aksa a i jednog od centralnih mjesta drugih monoteistickih religija. To je trece najsvetije mjesto za Muslimane, sa kojeg je Muhamed imao nebesko putovanje i susret sa ostalim poslanicima, najstarija je gradjevina u Islamu itd..

    Ko god iole prati situaciju i ko je elementarno emotivno formirana licnost osjeca neopisivu patnju i beznadje, bezvoljnost da bilo sta uradi kad gleda/slusa/cita sta se tamo radi. To sto se neko na vjersoj osnovi solidarise sa svojim vjerskim sabratom je pozeljno, neophodno i nadasve vjerska obaveza. Posebno u trenutku, u 21. vijeku, na pragu 2024. godine, u zlocinima u kojima ucestvuje citav svijet, zapad aktivno ucestvujuci u masakrima, a neki drugu pasivno - cuteci.

    Mene mnogo vise brine vrlo mala zainteresovanost Hriscana u CG za zlocine koji se cine.
    Bio sam na protest u PG i znam sto sam vidjeo i koga sam vidjeo. Sreo sam muslimane koje poznajem, sreo muslimane koje samo znam izvidjenja, sreo sam i one koje po nekom karakteristicnom detalju u fizickom izgledu prepoznajem kao muslimane. A sreo sam i Hriscana naravno...samo sto su (smo) bili manjina - sto je sramotno.

    Elem, ni traga ni glasa od velikih Crnogorskih antifasista!
    Cuvenih crnogorskih suverenista, kojima je svaka druga antifasizam, ugrozene antifa vrijednosti, antifa tekovine, antifa bastina, ni traga ni glasa od najantifasistickijih antifa antifasista u Evropi. Maltene nikoga, cast izuzecima.

    Ni traga ni glasa od velikih Srba. Velikih (najvecih..) antizapadnjaka, antiamerikanaca, anti NATOvaca, antiimperijalista, zapadnih antihegemona.
    Niko. Nula. Zero.

    Zasto? Vrlo kratko - prvi misle da je antifasizam podrzavati Izrael i njihovo fasisticko krvolocno masovno kasapljenje hiljada ljudi, a drugi nece da protestuju za neke tamo muslimane sa tu nekim muslimanima, koji vise vole tamo neke muslimane nego nas Srbe iz CG...
    .
    .
    .
    Postavio je neko pitanje zasto neki Muslimani protestuju za Palestinu a ne zanima ih tu nesto njihovo u komsiluku..

    Nije li bas to empatija i ustupanje prioriteta tudjim problema u ovom slucaju neopisivoj ljudskoj patnji? Nije li to uzviseno, empaticno, nesebicno, altruisticno, u danasnjem svijetu samodovoljnosti i hedonizma?

    Jos me neko to pitao ovih dana - zasto Romi protestuju za Palestinu a nikad ne protestuju za bolje uslove svog zivota...

    To su multinaucna pitanja : )

    Religijska, filozofska, socioloska, psiholoska.....Zasto mi radimo nesto a ne radimo nesto drugo?

    Zasto neko ne uradi nesto za svoju drzavu CG koja je na samom dnu dna skoro pa u svakoj oblasti na evropskom kontinentu, zasto ne uradi nesto za svoj grad, mjesnu zajednicu, kvart, ulicu, zgradu, ulaz od zgrade, na koncu zasto ne uradi nesto korisno za sebe? Gledanje serija po vas dan, teretane, drustvene mreze, kafe, nocni izlasci, to vam je korisno? To je korist koju dajete sebi, porodici, drustvu?

    Da ne ulazim u to, o tome se moze esej napisati - stvari su vrlo jednostavne, vec skoro mjesec dana svijet gleda preko 10.000 raskomadanih ljudi, sa jasnom genocidnom namjerom, gledaju zive ljude bez ruku, nogu, ociju, bez hrane, vode, struje, bez mjesta na koje se mogu sakriti, pobjeci, gledaju bombardovanje bolnica, bolnickih vozila, ljude umazane krvlju, ljude koji pisu na svom tijelu svoje licne podatke da ako budu ubijeni budu lakse identifikovani i sve to uz novcanu, logisticku, politicku, medijsku, vojnu, diplomatsku maksimalnu podrsku onih drzava koje se predstavljaju bajraktarima ljudskih prava, humanosti, demokratije, mira itd itd..

    Za sve zlocine treba dici glas, ali ovo je toliko brutalno, zvjerski monstruozno, morbidno, masovno, ocigledno, u krajnje kratkom periodu da ne moze nikog normalnog ostaviti neisfrustriranim. Ne treba zaboravit da je u CT koliko znam prvih 100 dana agresije na UA organizovano protestno setanje, to je velicanstven dogadjaj koji treba istorija da upamti i prenosi.
    Ti ljudi nisu ni sami svjesni velicine svog iskazanog covjekoljublja..
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  21. #9566
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Davno je trebalo vratiti smrtnu kaznu, ovaj talog što veliš hraniti 40 godina, brinuti o njemu, voditi ga kod zubara, doktora, kad ga god nešto zaboli i to sve za dž, popišam se u vr' takvog sistema.
    Zanimljiv bi bio podatak za vidjeti koliko košta državu, tj. poreske obaveznike neki ovakav slučaj, 40 godina.
    Evo primjer:
    Ja u pratnji osobe od 87 g.boluje od kancera,čekamo na zakazani skener(zakazano u 8.30).Posle,sat i po čekanja,upada mlađi čovjek,zove sestru i veli:"Stigli smo"."Sestra:"Uvedite ga odma"
    Ja reko,e nećeš preko reda majčin sine,međutim, ulaze još dvojica uniformisanih sa nekim dripcem sa lisicama na rukama između njih.Uvedoše ga,i oposliše sve za 15min.
    Dok su ovoga snimali,izađem i pitam ovoga prvog u civilu koji čeka pored marice:"Najbolje bi bilo da đeda probam preko Istražnog uves da ne čeka" A on će meni"Što da vam kažem,nas trojicu angažovali,ima službeni prevoz,ne čeka,vraćamo ga službenim autom...a ja čekam,veli on,dva mjeseca da snimim koljeno na skener"?!

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 04-11-23 at 10:55.

  22. The Following 7 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  23. #9567
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Tacno sam to htio da iskomentarisem ali Jony se nasao u pravom trenutku da to iskomentarise.
    Takodje i za magnet drugi cekaju ali oni su prioritet n, a na neki naci su i drzavni sluzbenici isto ko oni magarci sto su posli na prijin koncert u sarajevo sa drzavnim tablicama

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  24. #9568
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,910
    Thanks Thanks Received 
    4,191
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    Evo možemo i ovima u komšiluku pomoći

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  25. #9569
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...krapa-na-zvona

    Moračka šljiva, vina, kačamak, krap na zvona, banjalučki ćevapi, hobotnica, paste, pice, pečurke sa sirom, sokovi, “orbit” žvake, čupavci... samo su dio onoga što je službenom karticom preduzeća Nacionalnih parkovi Crne Gore (NPCG) platio nekadašnji direktor Aleksandar Bulatović.
    kakvi su novinari, strašno. ne može čoek službenom karticom kupovat čupavce i žvake. ne cijene ni što voli krap na zvona i hobotnicu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #9570
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,424
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    jos jedna klica iz nacionalnih parkova...

    nadam se da su bar castili stan, prije no je najuren
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  28. #9571
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ali čupavac.

  29. #9572
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...krapa-na-zvona



    kakvi su novinari, strašno. ne može čoek službenom karticom kupovat čupavce i žvake. ne cijene ni što voli krap na zvona i hobotnicu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bitno je da ti brojis zvake koje je ovaj kupio ali zato tvoj partijski drugar koji je sipao tvojim drugarima navijacima da napadaju nedužnog coveka na stadion i to pred detetom to nista
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...9-hiljada-eura

  30. #9573
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    Bole je tvoj drugar, ipak ste iz istog šinjela. samo što je on postao 'Crnogorac' radi para a i ti kako ti kažu se pišeš. doduše on je masno naplatio svoj 'patriotizam'. recimo sadašnji tvoj šef Slaven, sve je to zajednički dps. moraš se dogovoriti sa kog naloga pišeš. jer miješaš opet ekavicu i ijekavicu. do sad si to bolje radio
    Last edited by outline; 04-11-23 at 14:46.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  31. #9574
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Bole je tvoj drugar, ipak ste iz istog šinjela. samo što je on postao 'Crnogorac' radi para a i ti kako ti kažu se pišeš. doduše on je masno naplatio svoj 'patriotizam'. recimo sadašnji tvoj šef Slaven, sve je to zajednički dps. moraš se dogovoriti sa kog naloga pišeš. jer miješaš opet ekavicu i ijekavicu. do sad si to bolje radio
    Vidji ti sa onim tvojim siledzijama sto su ga napadali a ti ih branio i podrzava i to pred detetom kod vaseg tigra za dnevnicu da imate za zvaku i tiket

  32. #9575
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...krapa-na-zvona



    kakvi su novinari, strašno. ne može čoek službenom karticom kupovat čupavce i žvake. ne cijene ni što voli krap na zvona i hobotnicu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ali opravdanje da se pogleda koliko su trosili ovi prije njega. Pa smradu jedan pokrijes se usima i cuti,a ne da se pravdas na ovaj nacin. Pi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. The Following 2 Users Say Thank You to retype_htc For This Useful Post:


Page 383 of 442 FirstFirst ... 283333373379380381382383384385386387393433 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •