Page 116 of 442 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126166216 ... LastLast
Results 2,876 to 2,900 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #2876
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,131
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    977 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Hahahaha, hihi hihi.

    Pih.


    Poslije onakve Novoviceve izjave i ostalih UZASA izgovorenih na odboru, ovakve "fore" su bas neumjesne.

    Bolje je ipak da cutite.
    Ko je bacao fore? Ja ili ona? Koja je potreba da spominjes imaginarne forumase van konteksta da bi kao poentirao nad ne znam cim poslije kako kaza uzasa ili je bolje bilo da cuti ko? Jer znam da te koje kao branite ne bi voljeli da ih branite kao i sto ne znate sta slijedi jer vam nestrpljenje ne da da obradite informacije nego vodeci se dnevnom politikom razbacujete frazama i oksimoronima kao u slucaju koleginice

  2. #2877
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Prva je ''etička zajednica''. Da, baš na nju je mislio. Čoek osjeća i bira da pripada samo zajednici sa drugima koji dijele iste vrijednosne i etičke stavove, i to i kaže.
    Najzanimljivije, ukoliko umjesto tog Konstantinosa Kavafisa i Thomasa Bernharda koje on navodi, umetneš matematiku i fiziku, viđećeš da si ti zapravo rekao bukvalno isto što i on
    Inače, njih dvojicu je naveo iz totalno konkretnih razloga, usko i konkretno vezanih za temu koju obrađuje, a ne kao neke generalne vrijednosne tačke. Ali da ne ulazimo u to, iščitaj ih ako želiš, možeš i samo djela koja navodi, i povezaće se.
    Moja poenta sa pominjanjem matematike/fizike je upravo bila da kazem isto sto i autor sa pomenutim piscima, odn. da kad se zagrebe vidi se da svako od nas ima neko svoje uporiste iz koga izvlaci neku vrstu percepcije superiornosti nad drugima. Nekima je to poznavanje literature, nekima prirodnih nauka, a nekima je pak dovoljna pripadnost odredjenom nacionu. Ta percepcija superiornosti cesto nije losa, jer uz nju ide i neka dodatna motivacija za bavljenje onime u cemu covjek smatra da je superioriran. Postoje medjutim neki konteksti u kojima je takva percepcija stetna, po meni politika je egzemplar takvog konteksta.

    Hvala za pojasnjenje oko Kavafisa/Bernharda, dakle onda je ta literatura o kojoj je rijec nesto na fonu R. Konstantinovica? Ne mislim na konkretne Konstantinoviceve stavove (koje Nikolaidis. ocigledno. takodje bastini), vec prosto na to da se njihova knjizevnost bavi takvom tematikom da je njenim citanjem moguce formirati licnu etiku - dakle, nesto na dodiru literature sa filozofijom?

    Moje "politicarenje" u prethodnoj poruci se odnosilo samo na taj paradoks poturanja podjele "Crnogorci"==gradjanisti vs. "Srbi"==seljacine. Naime, apsolutno nema razlike u vokabularu ili recimo kolicni ksenofobije ekstrema sa bilo koje strane, npr. kako sam vec gore napisao CDM==IN4S. Sa toga aspekta, Nikolaidisov teskt mi je promasen, jer on upravo u prvom dijelu pokusava da uspostavi tu svoju intelektualnu/gradjansku superiornost, da bi onda ovo njegovo kukumavcenje nad buducnosti CG, koje smo u zadnjih par godina vec na hiljadu nacina culi, u drugom dijelu teksta imalo tezinu. Ali tekst se obara na "Srbe", zato sto oni insistiraju na "etnickom" da "popune svoj bezdan", pri cemu "Crnogorci" jednako instistiraju na "etnickom", a autor teksta pak takodje "popunjava svoj bezdan", samo na drugi nacin. Odn. da ne komplikujem, prosto hocu da kazem da sam sebi skace u usta. Sto je steta, jer su pojedini djelovi teksta po meni jako dobri, pogotovo ova poenta pri pocetku da bi nam kao drustvu bilo mnogo bolje kada bi podjela, umejsto linijom Crnogorci/Srbi, isla linijom siromasni/bogati.

    (Da dodam i da je ovo cjepidlacenje potpuno nebitno u kontekstu zadnjih par postova, i puna podrska ovom covjeku koji stavlja glavu u torbu da se uhvati ukostac sa hobotnicom koja nam davi drzavu decenijama.)

  3. #2878
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,829
    Thanks Thanks Given 
    2,244
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    345 Posts

    Default

    Lazovic i Katnic padaju prije izbora i eto Abazu 10% boostovanja partije.

  4. #2879
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Одовић из ДПС Одовић што није ни изашао на изборе 30.08? Одовићи из врха пљеваљског дпс?
    Pa? Sve i da je tačno, svako od nas je makar jednom imao pogrešno izabranu stranu iz raznoraznih ubjeđenja. Poenta je da partija kojoj trenutno pripada , ima daleko zdraviju logiku od onih da se na svadbama kao poklon nudi "mjesto po dubini" dok je u pozadini trobojka ili zvanična zastava CG, ista je matrica. Zbog toga što smo decenijama gledali kako DPS,BS,SDP,SD ubačaju "svoje" po istom šablonu uz člansku kartu, nije li prirodan slijed da se sa takvom procedurom raskrsti jednom za vazda makar zbog naše djece?

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  6. #2880
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,996
    Thanks Thanks Given 
    3,239
    Thanks Thanks Received 
    5,664
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Ja se razmisljam da dam glas Pericu umjesto ES... ES ce svakako imati masu, a vjerujem da bi dobro bilo pogurat da Preokret predje cenzus i udje u vlast.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  8. #2881
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,882
    Thanks Thanks Given 
    839
    Thanks Thanks Received 
    816
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    "Ja sam za ovo glasao"

    Evropi sad gradonačelnik, DF-u grad


    https://www.cdm.me/politika/evropi-s...nik-df-u-grad/

    ... Evropa sad je prihvatila sve zahtjeve DF-a.

    To znači da će upravljati najvećim dijelom sistema Glavnog grada uključujuci polovinu sekretarijata (među kojima Finansije, Komunalni poslovi i Urbanizam), najvažnija preduzeća (Čistoca, Vodovod..), Službom Glavnog administratora …
    Love, peace and respect.

  9. #2882
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa? Sve i da je tačno, svako od nas je makar jednom imao pogrešno izabranu stranu iz raznoraznih ubjeđenja. Poenta je da partija kojoj trenutno pripada , ima daleko zdraviju logiku od onih da se na svadbama kao poklon nudi "mjesto po dubini" dok je u pozadini trobojka ili zvanična zastava CG, ista je matrica. Zbog toga što smo decenijama gledali kako DPS,BS,SDP,SD ubačaju "svoje" po istom šablonu uz člansku kartu, nije li prirodan slijed da se sa takvom procedurom raskrsti jednom za vazda makar zbog naše djece?
    Па јесте, ови што су деценијама били у ДПС, а сад су у ЕС су извршили преумљење, па ће политике дпс-а напуштити и потпуно ће другачије ,дјеловати. Мислим, не но је ли?

  10. #2883
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,975
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,517
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Eto tobože dfovci nikad nisu bili u dps pa su počeli da djeluju na isti način kao i dps istog trena kad su zasjeli na funkcije u državnim i opštinskim preduzećima i u opštinskim organima vlasti. Nemoj brate ođe makar partijske pamflete da recituješ.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. The Following 7 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  12. #2884
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,829
    Thanks Thanks Given 
    678
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Eto tobože dfovci nikad nisu bili u dps
    Чуш никад.Били ту чланови још кад је ДПС основан (СКЦГ кад је примијенио име).Или је ДПС њих основао (НС).
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #2885
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,379
    Thanks Thanks Given 
    2,811
    Thanks Thanks Received 
    4,013
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Невјероватно заиста, али што су лажи веће, лакше се прихватају.
    Sliku sam inače vidio kod Srđe Vukčevića na fb, nisam analizirao puno, svakako bez revizorskog izvještaja se ne može detaljisat previše iako sam prilično siguran da se odnosi na isplate za zaposlene preko agencije.
    Ali to nije ni poenta, više je bilo da se vide reakcije forumaša, ko koga brani ko koga napada.

    Kažeš laži a?
    Kontni okvir se od 2020 nije mijenjao da ja znam. Sad što je neko u CEDIS bio kreativan u računovodstvu pa 2021 godine nešto knjižio na jedan konto a 2022 na drugi je druga medalja priče ili kako ti reče što više lažu više prihvatamo.
    CEDIS je jedina kompanija iz te grupacije koja nije javno objavila napomene uz finansijske izvještaje. Zašto zaboga?
    Nego neće dugo proći, moraće revizoski objaviti svakako.

    A Demokrate se nisu proslavile. Naslijedili su 1360 radnika od DPS. Dvije godine kasnije imamo ih 20% više odnosno 1,623. Za dvije godine prave minus 21.5 miliona eura. Troškovi zarada skočili 11% u odnosu na 2021.
    Slikovito, DPS klepokratija vs Domaćinsko rukovođenje firmom na primjeru CEDIS-a.



    DPS kleptomane su zamjenili neki novi (malo) veći kleptomani.

    Inače EPCG je prijavila 4 miliona dobiti. Poslovni rezultat im je bio negativan - 13.2 miliona ali "vrijednosno uskladjivanja finansijskih ulaganja koji su dio obrtne imovine" od nekih +18 miliona je to ispeglalo. Govorimo o godini rekordno visokih cijena struje kad su višak koji nisu dali KAP-u prodavali vani.
    Nekako ne vidim ođe onih Milutinovih 800 miliona eVra što su ušteđeli građanima kako on sa ponosom reče na svom twitter nalogu.
    Nego možda nam pojasni preksjutra, evo je sazvao press povodom zlonamjernih interpretacija poslovanja.
    Inače sa 975 zaposlenih koje su naslijedili od DPS-a su stigli na 1,109. Nekih 134 novih. Troškovi zarada u odnosu na 2021 porasli 18%.



    EPCG, CEDIS i EPCG-Solar bez EPCG Željezara imamo + 713 novih zaposlenih. Računaj da je neko morao poć u penziju u ove dvije godine. Brat bratu +1,000 novih bez Željezare a tu će bit još 300 minimum.
    Rudnik uglja i dalje ima dobit a ko je imalo pratio poznata je relacija Rudnika uglja Pljevlja i fakturisanja uglja EPCG i njenog plaćanja za taj ugalj, do same kupovine rudnika od strane EPCG.
    Od 691 zaposlenog 2020 stigli su do 966. Jedno +40% novih zaposlenih. Biće da lopatama kopaju ugalj. Na sve ovo dodaj zaposlene preko agencije koji ne ulaze u ove brojke.
    Elektroprenos je jedini ostao stabilan, i to isključivo zbog mješovite strukture jer država tamo ima 55%.

    Baš treba da budeš talenat da ovo napraviš od elektro kompanija u 2 godine. Osvježilo brate, kako je dobro.
    Last edited by hercules; 11-04-23 at 22:40.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  15. #2886
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,504
    Thanks Thanks Given 
    4,259
    Thanks Thanks Received 
    4,568
    Thanked in
    2,215 Posts

    Default

    "Zatekli smo stanje dje ce neki period biti gore prije nego sto ce biti bolje. Nije to do nas."

    Milutin Djukanovic

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. #2887
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ako je Blažo Milov bio štićena ličnost zbog čega to nisu i đeca tužioca?
    Inače kad sam zadnji put provjeravao dps nije bio na vlasti, pa ako neko opstruira zaštitu neka mu se ime javno objavi i neka dobije otkaz. Ide sezona pa može izdavat ležaljke, ima posla ko hoće da radi.
    Tipičan tvoj komentar kojim pokazuješ elementarno nerazumijevanje situacije. Nema opstrukcije zaštite. On je ima, kao i porodica ali isto tako je veoma svjestan u kakav je osinjak udario i ovo tvoje glumatanje naivnosti je samo još jedno tvoje pokazivanje pravog lica.

  17. #2888
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Чуш никад.Били ту чланови још кад је ДПС основан (СКЦГ кад је примијенио име).Или је ДПС њих основао (НС).
    DPS osnovao NS? Hahahahaahaha

  18. #2889
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,573
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    1,736
    Thanked in
    781 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-udobna-za-sve

    Ko je rekao ovim cčetnicima da organizuju iftare po nikšiću gradu

    Alo dRpsovci,Bsovci reagujte,šta je ovo bre


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  20. #2890
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,829
    Thanks Thanks Given 
    678
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    DPS osnovao NS? Hahahahaahaha
    По признању првог предсједника и оснивача Новака др Килибарде.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  21. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  22. #2891
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    По признању првог предсједника и оснивача Новака др Килибарде.
    Ma daj brate znaš i sam da je to besmislica. Ko može vjerovati Kilibardi. NS je imala super likove, nikakve veze sa DPS-om. Po toj logici, DPS jedinstven je stvorio sve partije. Kakva je Kilibarda ispao fukara, mada se od ranije znalo da je čovjek sistema, eto možda je njega DPS držao u NS, nije baš da je svako DPS-u služio...

  23. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #2892
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,829
    Thanks Thanks Given 
    678
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Po toj logici, DPS jedinstven je stvorio sve partije.
    Управо тако.Има пар изузетака, СДП, ЛСЦГ и неке албанске мањинске странке.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  25. #2893
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,669
    Thanks Thanks Given 
    2,704
    Thanks Thanks Received 
    1,069
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Firma cerovo
    Ministar za primjer ni da smo drzava od 10 miliona stanovnika pa ima ovoliki obrt


    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  26. #2894
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Управо тако.Има пар изузетака, СДП, ЛСЦГ и неке албанске мањинске странке.
    A SDP i LSCG su predvodili bivši komunisti.

  27. #2895
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,822
    Thanks Thanks Given 
    1,493
    Thanks Thanks Received 
    4,987
    Thanked in
    2,333 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ma daj brate znaš i sam da je to besmislica. Ko može vjerovati Kilibardi. NS je imala super likove, nikakve veze sa DPS-om. Po toj logici, DPS jedinstven je stvorio sve partije. Kakva je Kilibarda ispao fukara, mada se od ranije znalo da je čovjek sistema, eto možda je njega DPS držao u NS, nije baš da je svako DPS-u služio...
    Korjen im je u DPS-u (i NS-u), evo

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Razgovaram sa jednim prijateljem koji me pita za porodično stablo pojedinih stranaka i reče da je većina današnje političke scene nastala iz dva subjekta. Evo, možda nekom bude zanimljivo:

    Savez Komunista Crne Gore (SKCG) na prvim višestranačkim izoborima 1990 god. osvaja 56,2% glasova, a 1991 godine mjenjaju ime u Demokratska Partija Socijalista (DPS). Poslije raskola 1997 godine formirana je Socijalistička Narodna Partija (SNP). Sledeći raskol u SNP-u 2001 god. dovodi do toga da je formirana Narodna Socijalistička Stranka Crne Gore (NSSCG). NSSCG prestaje da postoji 2009 god. kada se sa srodnim strankama ujedinila formirajući Novu Srpsku Demokratiju (NSD). tokom 2012 god. iz SNP-a se odvaja dio stranke koji u početku ima naziv ,,grupa birača- Milan Knežević'' da se kasnije (2014 god.) nazvali Demokratska Narodna Partija (DNP). Ponovni raskol u SNP-u 2015 god. dovodi do formiranja Demokratske Crne Gore (DCG). Zadnja formirana partija iz ovog stabla su Socijalisti Crne Gore (SCG) koji se formiraju pred parlamentarne izbore 2020 god.

    U maju 1990 god formirana je Narodna Stranka (NS) da bi se sledeće godine pocjepali na tri dijela, te je jedan ogranak ponio ime Srpska Narodna Obnova u Crnoj Gori (SNOCG), a drugi Narodna Demokratska Stranka (NDS). NDS mjenja ime 1996 godine Srpsku Sabornu Stranku (SSS) koja 1997 god. u cijelosti pristupa Srpskoj Radikalnoj Stranci dr. Vojislav Šešelj (SRSVŠ). Novi raskol u NS 1997 god. je značio da je formirna Srpska Narodna Stranka (SNS) koja prestaje da postoji 2009 god. jer se sa srodnim strankama ujedinila formirajući Novu Srpsku Demokratiju (NSD). U SNS-u se 2003 god. dešava raskol kada je formirana Demokratska Srpska Stranka (DSS).

    Kada su se 1993 god. ujedinila Socijalistička Partija Crne Gore (SPCG) i Socijal Demokrtaska Partija Reformista (SDPR) formirana je Socijal Demokratska Partija (SDP). Raskolom 2015 god. formirane su Socijaldemokrate (SD).

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #2896
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,941
    Thanks Thanks Given 
    2,736
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,473 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Firma cerovo
    Ministar za primjer ni da smo drzava od 10 miliona stanovnika pa ima ovoliki obrt


    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Daj ne zajebaj , daj okov kips 7 avgust stovarista djurovic

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by NetworkMaster; 12-04-23 at 05:57.

  29. #2897
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja i dalje ne vidim gdje piše da je stara Narodna stranka stvorena iz DPS-a 1990? Čuo sam za Kilibardine izdaje još dok je bio mlad ali ne vidim direktnu vezu, osim kada je kasnije Kilibarda prodao sebe. Kako god, ja i dalje jako jako cijenim Šoća iz te NS. Poraz Narodne sloge koju je činio LSCG i NS je bio moj prvi izlazak na izbore , dobijanjem glasačkog prava nakon punoljetstva.

  30. #2898
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Firma cerovo
    Ministar za primjer ni da smo drzava od 10 miliona stanovnika pa ima ovoliki obrt


    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Nije ovo ništa čega sve ne možeš saznati. Ajde Cerovo, sa par većih poslova u građevinarstvu završi dobar rast ali imaš firme koje jednim udarcem sa nekoliko stotina hiljada prometa, obezbijede sebi takođe nekoliko stotina hiljada neto dobiti, sa par zaposlenih...

  31. #2899
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,609
    Thanks Thanks Given 
    7,549
    Thanks Thanks Received 
    4,634
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    Simptomatičniji je rast u odnosu na prošlu godinu, nego sami obrt, s obzirom da je glavna konkurencija (Kips, Okov, Novi Volvox) na 60m+.
    #fakenews

  32. #2900
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,882
    Thanks Thanks Given 
    839
    Thanks Thanks Received 
    816
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    DPS osnovao NS? Hahahahaahaha
    DF osnovao PES

    PES = DF

    Dvije strane istog novčića i tako te frljoke padoše u vodu...
    Love, peace and respect.

Page 116 of 442 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126166216 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •