Page 1100 of 1103 FirstFirst ... 10060010001050109010961097109810991100110111021103 LastLast
Results 27,476 to 27,500 of 27574

Thread: Tenis

  1. #27476
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Alkaraz melje jednorucne bekende, al kakva partija Dimitrova, znaci fenomenalno. Napadao rano, miksovao tempo sa slajsom, izlasci na mrezu, baby Fed opravdano u ovom mecu.

    Vidjecemo protiv Zvereva oce li moc sto, mada mu je i to los matchup, posebno mora izbjegavat BH rallies i napad jako na forhend Zvereva.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  2. #27477
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    što se mene tiče Grisja je sve uradio kad je kompletirao - Sharapovu, Scherzinger i Madalinu sve što radi po teniskim terenima širom svijeta je tu sporedno. a kad igra tenis, onda ga je uživanje za gledati


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  4. #27478
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    E moj Out, život je nekom majka nekom maćeha, ovaj Šarapovu, Nikol i Nadalinu, a tebi dobra i Majda...

  5. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  6. #27479
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    tjah, da sam rodjen u Bugarskoj ko zna Džejla je numero uno, Maida je u top 5


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #27480
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    ovako smo @bayo i ja mogli igrat protiv Sinnera kao Medolino noćas. mislim 'igrat'


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #27481
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,269
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default


  9. #27482
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    tjah, da sam rodjen u Bugarskoj ko zna Džejla je numero uno, Maida je u top 5


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Majda je u top 5 zadnje tri vlade

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovako smo @bayo i ja mogli igrat protiv Sinnera kao Medolino noćas. mislim 'igrat'


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Opet pomračenje Meda?

    Zato je Bratko prevazišao samog sebe.

  10. #27483
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    sjajan meč, Dimitrov opet u top 10 (kao i povratak jednoručnog BH takodje). biće teško baš, al bih volio da uzme ovaj Miami. Sinner će se naosvajati mastersa, za našeg brata je ovo poslednja šansa vjerovatno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  12. #27484
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    kako puca Jannik sa obje bande. baš me zanima kako će to izgledati na šljaci sa ovom igrom. neđe mislim da će mu glavni cilj biti titula na mastersu u Rimu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #27485
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Jebeni Djokovicev regen, kakav robot od momka od Pekinga prosle godine.

    Steta za Dimitrova, nadam se da ce nastaviti ovu dobru igru tokom godine, veoma gotivan lik.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  14. #27486
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    odličan primjer kako trener promijeni dosta toga. i malo sreće, jer da se nije desilo Simoni ono ne bi bio kod Sinnera. ogromno samopouzdanje dobio i osvajanjem DCa, pogotovo pobjedom protiv Novaka
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #27487
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ma on je od Pekinga realno najbolji igrac na svijet generalno gledano po nivou tenisa, a i rezultatski.

    Post-Puke Sinner Era is upon us.

    Evo da vidimo desavanja na sljaku, al momak je maestralan.



    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  16. #27488
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    čišćenje baš. viđećemo ga na šljaku, kad krene zemlja da usporava ove njegove bombe, i kad udarci koji su na betonu winnersi, tamo budu vraćani. fizički je odličan al opet veliko je opterećenje igra na toj vrsti podloge
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #27489
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kako puca Jannik sa obje bande. baš me zanima kako će to izgledati na šljaci sa ovom igrom. neđe mislim da će mu glavni cilj biti titula na mastersu u Rimu
    Jok, Rim je prespor za njega. Jurice Madrid, brzu sljaku. Bar ja tako mislim, na sporoj sljaci da je Alkaraz bolji, a mozda i Zveki i sl. Cak i moj nesrecnik Rubli.. zbilja, jel Rublev aktuelni sampion Monte Karla ili je to bilo pretprosle godine? Pocinjem da staram... 😂


  18. #27490
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    jes, dobio Runea u finalu sjajan meč bio

    elem, ako nekoga zanima, intervju Ivaniševića za SK

    https://sportklub.n1info.rs/tenis/at...os-u-njujorku/

    inače, Nadal i dalje ima povredu, ovaj put ledja. vjerovatno preskače Monte Carlo i Barcelonu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #27491
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Vrlo odmjeren i korektan intervju Gorana. A sve je, siguran sam, cista istina 100%. Nije tu bilo nikakvih otrova, prosto.. treba mu neko novi. Davno je on postao takav kalibar da ga ni jedan trener vise ne moze nauciti nicemu novom, jer on, jednostavno, sve zna. Ali mu treba drugar, osoba koja ce da ga digne, da mu raspali oganj. To je u ovoj fazi karijere najveci izazov. Kako raspaliti oganj u igracu koji je osvojio sve zivo, a njegovi najveci rivali su skoro pa proslost. Kako motivisati igraca koji se nalazi u takvom kanalu, a najljepsem mogucem. Samo jednog igraca znam kojem to ne bi predstavljalo nikakav problem - Federer. Taj bi dizao ljestvicu do neslucenih visina, apsolutno mu ne treba konkurencija da bi gazio koliko igdje moze.

    I, da se razumijemo, Novak zna da bude veliko govedo prema ljudima iz svog boksa. Goran bi, uglavnom, ovlas pomenuo takve situacije, uglavnom kroz humor. Ali ja samo mogu misliti koliko im je neprijatno tad, kad ja pred tv-om u zemlju propadam od blama. Znas da ti ti ljudi zele sve najbolje, a ti se deres na njih iz sve snage, jer ti nisu donijeli sumece tablete na vrijeme. Ali to je takvo izderavanje, kao na najbjednijeg roba da se izdrkavas, a ne prijateljima da se obracas. Nekad je stvarno nesnosan i istina je, nije lako s njim. Ali jeste privilegija, najveca moguca. Takvi su genijalci, jbg...


  20. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  21. #27492
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    jbg, i MJ je recimo znao da bude svakakav prema saigračima. to je dio ličnosti takvih ljudi, to su neke dubine dje mi obični smrtnici nikad nećemo zaći zamisli kolka je to volja da se tebi igra tenis nakon svega, da opet udaraš onu lopticu na treningu kao iljade i iljade puta. il recimo Messi i pokojni Kobe.

    Ivanišević je ludak bio kao igrač, i to ne možeš da makneš, takav je kao ličnost. dijelom je i zbog toga odgovarao Novaku. Vajda je recimo bio sušta suprotnost, miran i staložen, a opet je od Novaka napravio najboljeg. mislim da će odabrati Zimonjića, možda i griješim. žao mi je što sa Agassiem nije prošlo, nezgodan neki momenat bio. mislim da bi i to sjajna saradnja bila. neko pomenu Connorsa, bilo bi i to zanimljivo vidjet. ne vjerujem da će Novak otkazati W ili igrati pro forme. preveliki je on šampion za tako nešto. al u ovim godinama, ako recimo dogura do kraja W, imati dvije nedelje pauze pred OI. pa prelaz sa trave na šljaku, tjah. na sve to pritisak koji je Novak sam sebi nametnuo jer mu fali to zlato


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #27493
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Reklo bi se da je Konors mnogo bolji izbor zbog slicnog temperamenta i senzibiliteta. Ali, kao sto ti rece, Vajda je bio susta suprotnost, pa ga je digao sa najveceg dna u njegovoj karijeri. Doduse, iako izgleda hladno, Vajda je, sto bi obojica njih rekli, slovenska dusa. Ima tu emociju koju Novak konta i apsorbuje. Agasijev problem je, kako Novak rece, neko POTPUNO odsustvo emocija. On je sav pazljiv, kulturan, odmjeren, ali unutra - nista. To je Novak osjetio i nije mu se nikako svidjelo. Trebaju mu emocije, bez njih ne moze nista. Kad nema emocija u njemu na terenu, cak i mnogo slabiji igraci mu prave velike probleme. Takva mu je igra, jbg.. on nije shotmejker, vec kontraudarac. O tome su pricali i Wawrinka i mnogi drugi. Da, od Velike trojke, Novak najvise pruza vremena i prostora svojim protivnicima da se razigraju, da igraju svoju igru i napadnu. Kod Nadala i Federera nema toga, odmah si u problemu. Zato iza sebe i imaju osvojene slemove bez izgubljenog seta. Novak nikad, uvijek je morao izgubiti neki set tu i tamo. Ali zato niko nije mentalno mudoviste kakvo je on, cak ni monstrum od Nadala. Zato je Nole sad tu dje jeste. Na tronu.

    Licno, nemam pojma ko ce mu biti trener. Ali znam da se nece desiti ono sto ja zelim. A volio bih da to bude neko ko ce imati petlju i slobodu da mu uzvrati dernjavom iz boksa. Ono: "Sta se deres, koji qraaac?! Zapni i pogazi ta goovna, kad ZNAS da mozes!" E, to bih volio da vidim i cujem.
    Last edited by ovizionizi; 03-04-24 at 20:32.


  24. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  25. #27494
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    i da nadje neku svadjalicu za trenera, opet ne vjerujem da bi gledali te scene. jer da se neko tako ponaša prema Novaku, koliko god se ovaj drao na njega, opet ne ide. poštovanja radi, ipak je ovaj najbolji u istoriji ovog prelijepog sporta

    Novak je imao i laganih finala GSa, recimo protiv Nadala na AO, vjerovatno najbolji meč njegov ikad u finalima. onda kao drugu stranu medalje imaš i finale W iz '13 (uz dužno poštovanje prema Andyu, dokazani je car momak, opet ono je bilo na nivou amatera). najteža i najlakša stvar je trenirati vrhunske sportiste. tu neko da uči Messia fudbalu ili Jokića košarci, Novaka tenisu pa i ne ide kad vidiš šta rade, pomisliš ma daaaj. Federer je strašno igrao kod Ljubičića, recimo. ja bih volio opet nekog bivšeg igrača da vidim kod Novaka, recimo Baggdatisa. on radi sa ovim mladim teniserom iz Kine Wuom ako ne griješim


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #27495
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Svadjalicu, nego sto. Nole bi zaboravio da se istresa na skupljace loptica, kao do sad... ili bi tek onda nastradali od njega, haha.
    Last edited by ovizionizi; 03-04-24 at 21:17.


  27. #27496
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    McEnroe? on bi mu i odgovorio
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  29. #27497
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Tooo, breee! Doduse, bas je mator. Ali takav neki karakter... Mislim da mu se ni faker Stepanek ne bi libio. A tek Safin... Ali nisam siguran da su ta dvojica dobri za njega. Cijelu karijeru su podredili zenama i jebacini, nije to primjer za njega... ili mozda bas jeste?? Hahah....


  30. #27498
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Ljudi, novak je zavrsio. To bi bilo to.
    Ide sad godina muznje sponzora i vidimo se

    Nema mu se sta zamjeriti, naklon do poda

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Last edited by kaemSe; 03-04-24 at 21:46.

  31. #27499
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    Radek je Kordin trener. mada, Novak je poziv koji se ne odbija što bi rekla jedna estradna umjetnica. mislim da je i on dobro rješenje, Muratoglu je i najbolje možda sa čisto teniske strane
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. #27500
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ali, brate, on je fizicki ZMAJ! Iako je mator. Neka prica ko sta hoce, on je protiv Sinnera trcao kao zec. Njega je Janik rasturio, jednostavno, jer je fizicki jaci, udarci su mu gromovi. I, najbitnije, jer je Novak iz nekog razloga bio emotivno ravna linija. Ali fizicki, kondiciono, on je bolji od 95% tura, na slemovima mozda i najbolji od svih u tom segmentu.

    Dakle, jos si prvi na svijetu, takve su ti vanserijske fizikalije, a ti ces da se povuces? Njet... Moras da sredis glavu, jer ti je to jedini problem koji imas. Jeste pregolem, ali jedini...


  33. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


Page 1100 of 1103 FirstFirst ... 10060010001050109010961097109810991100110111021103 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •