Page 223 of 304 FirstFirst ... 123173213219220221222223224225226227233273 ... LastLast
Results 5,551 to 5,575 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #5551
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Znaci sigurno nije Dritan i ego/inat/dokazivanje/savjet amerike/pomoc prijatelja/smatranje da tako treba ili kompleksi vec je Sky, Srbija i Vucic.
    Prica ti je na nivou Bolivuda...
    Priznajem, to je u kompletu moja konstrukcija, nemam niti jednu indiciju, a ne dokaz, da se radi o tome. Ali ja ne vidim šta drugo može biti...ego, do kad? Aj sad da se lažemo da URA ovo može da preživi, jer "Amerikanci"...

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Ne znam sta je gore da li dps aktivisti ili ova prica o amerima kao o sili koja se pojavljuje niodkuda i resava stvar…

    Da li vi shvatate da ako DPS sad ne podrzi skracenje mandata skupstini oni su pucali sebi i u drugu nogu… ili ce dobiti nesto sto ce ih do izbora ojacati toliko da ce svakog momenta moci da ucenjuju…

    DF je kompromitovan ali ta kompromitacija traje od 30.08 a ne zadnja dva meseca i pozicija u dubini…

    DCG ce najvise profitirati od ovoga
    DPS ako ne podrži skraćenje mandata, SDP će da ih rastoči. I treba.

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Da se arhivira ovo u suštini tehničko pitanje koje jemorethodni režim uzdigao na nivo biti ili ne biti (njihove) Crne Gore.
    Sad su sve vjerske zajednice regulisale svoj odnos sa drzavom i vlada moze da izlazi iz kaljuga DPSa i SDPa.
    CPC treba da uzme ovaj ugovor Dritanov, u .docx, i da radi Ctrl + F, Replace, i samo "Srpska" => "Crnogorska". Bez da promijene jednu jedinu zapetu u tekstu, mimo ovoga. I da to fino ponesu Dritanu momentalno na usvajanje.

    Ako je tehničko pitanje, onda računam da će to relaksirano da se usvoji na prvoj sledećoj sjednici, kako to pitanje ne bi opterećivalo EU integracije?

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne znam je li ko primijetio, ali Ni Rasko ni Ranya ne pomenuse davanje ostavke. Nego ova vlada je pala, imamo 37 poslanika, sro je dovoljno(ne znam za sta konkretno, ako DF ne uleti ili DCG. A i jedni i drugi su poznati po tome da hoce da glasaju isto sto i DPS. Za SDP je tek trka.
    Elem, klasicna prevarantska prica dje ce sad jedno tri mjeseca do pola godine da ostanu u vladi, da lopatama ubacuju aktiviste i miniraju vladu iznutra.
    Ali ostavke nece dati nijedan. Toliko o principima tih moralnih velicina. Ipak je dobro, bile susne nekolike godine, a ide kriza...
    @outline vidio sam...purisic koji je pokrenuo gradnju onog skadra na Bojani od Doma starih u Podgorici, dje su milioni potroseni, a jos se ne vidi kraj
    Kome da daju ostavku, jadan ne bio? Da nam lakše Dritan tisne Otvoreni Balkan niz grlo, da mu niko ne smeta dok prosipa nebuloze?

  2. #5552
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Kako li je sad DPSu, greote, njima je najgore. Ceka se sastanak sjutra da im Milo objasni da nema rusenja...

    Ili ima ali i to ih lomi...lomi ga Lomi.

  3. The Following User Says Thank You to Vitis For This Useful Post:


  4. #5553
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da podsjetim na ovaj momenat, jer su mi nejasni i ovi koji se raduju, ali i ovi koji se u crno zaviše.

    Dritan je očigledno vječiti izdajnik. Jedan mjesec iznervira hard core Srbe, drugi mjesec hard core Crnogorce.

    I dalje sam ubijeđen da u konačnom lik nema lošu namjeru, ali u ovom našem ludilu đe bi jedni drugima očigledno radije prije oči povadili nego popuštili za jotu, ne znam koliko takvi mogu da uspiju na dugi rok. Na žalost...







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Možda je vječiti izdajnik zato što je za kratko vrijeme uspio da slaže & ispali obije strane?
    Možemo ga voljeti ili ne, ali to nije bilo baš jednostavno.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. #5554
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jeste, usvojeno je, kvalifikovane većine nigdje nema u pravilniku vlade, to je... hehe ... džentlmenski dogovor.

    13 ministara je bilo za od 21 i to je završeno što se procedure tiče.

    Ali je se stvarno nadam da Raško i Miloš neće trpjeti ovo ponižavanje duha Belvedera.
    13/18 to je 72%, 2/3 su 67%.

    Isto kao sto je dosta toga DPS usvajao/glasao, nekad su i u skupstinu ostajali do ponoci! Ostaju tamo sve dok ne izglasaju ili usvoje, nema kuci da se ide! Lomi naredio.

    Kako su tek oni mogli da citaju i tumace zakone...

    A Dritan i 43. Vlada poce tako sto je sastavise Amerikanci, pa EU, pa sad ga Vucic uvatio zbog necega sa Sky app (?!) i Dritan spade sa Bajdenove pudlice na Vucicevu.

    Aj dako se dogovorite ko je sastavio 43. Vladu, mozda je vlada, mozda su srbi...ili masoni?

  6. #5555
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako DPS/SD/SDP krenu da obaraju vladu, Dem, DF i ostali neće smjeti da glasaju za obaranje.

    Jer ako je oni obale zbog TU ugasili su kod svojih birača.

    Onda opet dolazimo u situaciju da se vrtimo u krug, ulazimo u političku nestabilnost i tako u nedogled.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pa ne bi ja bas bio tako siguran za demokrate, oni i nisu najveci deo svoje price bazirali na crkvi za razliku od DFa…

    Ja sam napisao redosled poteza… prvo da se vifi sta ce DPS da uradi…ako podnesu zahtev za skracenje mandata, onda na scenu stupa Aleksa da sa kamatom naplati sve…

    Licno ne znam nikog, ali su se toliko zakrvili da Dritanom i ruznih reci palo na obe strane, da bi im u birackom telu veci problem bio ne obaranje vlade i ne izlazak na izbore nego li prica evo srusili su vladu koja je potpisala TU… nema tu vise pritiska crkve… neke druge teme ce biti bitne

    Negde ni Joka zao… i onog inzinjera sto 40 godina nije mogao da se zaposli…

  7. #5556
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako DPS/SD/SDP krenu da obaraju vladu, Dem, DF i ostali neće smjeti da glasaju za obaranje.

    Jer ako je oni obale zbog TU ugasili su kod svojih birača.

    Onda opet dolazimo u situaciju da se vrtimo u krug, ulazimo u političku nestabilnost i tako u nedogled.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Slazem se, i ubijedjen sam da Demokrate a ni DF nece rusiti Vladu sa DPSom....tako da je DPS a i SDP donji u svakom slucaju....
    Najzanimljivije ce biti kako ce Rasko i Ranko bez fotelje...ali ne sumnjam da ce naci neki izgovor u stilu.... ako mi damo ostavku onda ce nas zamjeniti neki izdajnik, tako da cemo ostati na ovim pozicijama da branimo nasu CG.

  8. #5557
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Kome da daju ostavku, jadan ne bio? Da nam lakše Dritan tisne Otvoreni Balkan niz grlo, da mu niko ne smeta dok prosipa nebuloze?
    Uh... Uh...
    Postedi me zabrinutosti Raska i Ranye, a usput i vase za dobrobit drzave.
    Evo smo vidjeli za 6 mjeseci koliko ste bili zabrinuti. Evo se danima sprdam sa tom zabrinutoscu, kako ste bili zabrinuti za institucije, za konkurse, za reference, za znanje.... Evo smo vidjeli kako se ta zabrinutost pokazuje.
    Filozofi, turizmolozi, ucitelji, ljudi sa krivicnim prijavama....
    Super ste tu zabrinutost pokazali....
    Nedje vam je i OB na istom nivou.
    To sto ste se ponadali da mozete da uletite u vlast posto ste izgubili izbore, pa da se sa te pozicije lansirate na sledece, a da ne progutate ponesto.... To se ispostavilo kao pogresna procjena...
    I sva briga se svela na to. Da se zalopata aktivista to sto moze i da se pripremi teren za izbore, a da se URA zajebe ko x partija prije njih. Sad ispade da sva vika i dreka se svede na Raskovu guzicu u fotelji, i Zekov napad na radnike zeljezare bez para.
    Na vasu sramotu, lase se Becic oslobodi fotelje, a sprdali ste se ovdje... Nego Rasko.
    Hoce li i on da nosi fotelji i mikrofon sa sobom. Ili ce on i Ranja to. Izmedju sebe

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #5558
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Slazem se, i ubijedjen sam da Demokrate a ni DF nece rusiti Vladu sa DPSom.
    Zar stvarno mislis da je Demokratama stalo da li nesto rade sa DPS-om i DF-om ili ne? To je prica za malu djecu. Izgovor koji koriste kad ne smiju da se izjasne o nekom pitanju. A sa Dritanom jedva cekaju da se obracunaju. Samo je pitanje ko ce vise da im ponudi. Da li DPS ili DF.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  12. #5559
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    42. vlada bila je kanta za smeće.
    43. vlada je smeće iz kante.
    44. vlada biće puknuta kanalizaciona cijev ispod kante.

    Očekujte samo još gore, da nemate iluzije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  14. #5560
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Није ствар хоће ли се Влада рушити, него како ће функционисати.
    Вез подршке у Скупштини, као у потоњим мјесецима Кривокапићеве владе?
    Дритан је направио велику глупост, јер му је тајминг јако лош.Ова трговина је требала да иде паралелно са усвајањем реформских закона.
    Сада је нарушено повјерење између партнера у Влади и у Скупштини.
    СДП неће изаћи из Владе, али ће ићи у процедуре о скраћењу мандата Скупштине, која неће проћи.
    ДПС осим лажне забринутости, би најрадији био да све ово прође, и да наставе да улазе по дубини.
    У том смислу очекујем интезивну активност западних партнера у смиривању страсти.
    Дритан ће још више дићи нос, радити ствари на своју руку, а комунација са јавношћу ће му бити све гора.Нека му неко каже да више није опозиционар него Премијер.
    Брзо ће изгорети.

    Ако овако будемо улазили у Отворени балкан, са слободним протоком људи, само што је он обећао Рами и Вучићу, што, поред других негативних ефеката, суштински значи крај ЕУ интеграција, док и посљедња чланица ОБ не испуни услове за ЕУ, то ће закуцати посљедњи ексер у њеховој политичкој каријери.

    А није да му се није указала јединствена прилика да дуго година буде на власти.
    Last edited by BAR; 09-07-22 at 08:51.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  15. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  16. #5561
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    682
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ide na bolje.
    Gagarin je napokon shvatio da nema DPSa ni u 44. Vladi.

  17. #5562
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,417
    Thanks Thanks Given 
    4,168
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ovo je vlada DPSa, i zato nema nikakve prepreke da Dcg i DF glasaju protiv nje. U stvari za DF nikada ne postoje prepreke vidjeli smo kod prosle

    Sent from my phone

  18. #5563
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Informacija iz prve ruke - iz EU su frapirani. Dritan je na korak od toga da se usere u EU integracije.
    Valjda su ovi sto hoće da ga obaraju na korak od toga, niko ih ne tjera da to rade.

  19. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  20. #5564
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,433
    Thanks Thanks Given 
    14,920
    Thanks Thanks Received 
    4,194
    Thanked in
    2,122 Posts

    Default

    E čuš Dritan da se usere u EU integracije sa potpisivanjem ugovora sa vjerskom zajednicom kakvog imaju i ostale vz u Crnoj Gori. Alo, ugovor. Kako rade kafanske priče po ćoškovima iz DPS kuhinje.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  21. #5565
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zar stvarno mislis da je Demokratama stalo da li nesto rade sa DPS-om i DF-om ili ne? To je prica za malu djecu. Izgovor koji koriste kad ne smiju da se izjasne o nekom pitanju. A sa Dritanom jedva cekaju da se obracunaju. Samo je pitanje ko ce vise da im ponudi. Da li DPS ili DF.
    Naravno da im je stalo.... promisljaju svaki potez.... kakav bi to pik bio za DF koji bi ih odmah napao da sa DPSom ruse vladu.... ova vlada ce se urusiti sama od sebe....jer je bilo iluzorno ocekivati od Raska, Ranka i ekipe iz DPSa da ce da vuku URA-ine poteze... al o tome je Dritan trebao da razmislja ranije, prije nego je pojeo ***** sa ulaskom u vladu sa SDPom i podrskom od DPSa.

    E sad postoji jedan zajeban dio za ove tkz procrnogorske partije.... ako izazovu izbore i sruse vladu... kako ce moc posle toga da zovu URAu u Vladu koja ce vjv opet bit taj tas na vagi? Inace ipak URA po istrazivanjima stoji malo bolje od CEDEmove procjene... dodajte im slobodno +3-4%

  22. #5566
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zar stvarno mislis da je Demokratama stalo da li nesto rade sa DPS-om i DF-om ili ne? To je prica za malu djecu. Izgovor koji koriste kad ne smiju da se izjasne o nekom pitanju. A sa Dritanom jedva cekaju da se obracunaju. Samo je pitanje ko ce vise da im ponudi. Da li DPS ili DF.
    Demokrate neće rušiti Vladu zbog TU, to je političko samoubistvo.
    90% njihove glasačke baze su vjernici SPC.
    DF neće jer kao što vidiš ne diraju im kadrove po dubini, TU i OB su dogovoreni.
    Oni ispunjavaju svoju političku agendu.

    A mi se sad vraćamo na istu situaciju kao prije gdje se ni jedan zakon ne može usvojiti u Skupštini bez jada i debele političke trgovine.
    Kako do 3/5 to jedino da se nadamo da će zapad obezbijediti podršku za US i SS
    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 09-07-22 at 10:14.
    One Ring to Rule them all...

  23. #5567
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Nekako sam srećan što konačno i Crna Gora može da smjenjuje vlade,evo možda će i ova pasti a od kad ova zemlja postoji po da prije godine dana to se nije desilo niti smo znali da to može uopšte.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  24. #5568
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Ide na bolje.
    Gagarin je napokon shvatio da nema DPSa ni u 44. Vladi.
    Zar nisi ti, kao donedavno razočarani Uraš, pisao kako je 43. vlada DPS-a?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  25. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  26. #5569
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Nekako sam srećan što konačno i Crna Gora može da smjenjuje vlade,evo možda će i ova pasti a od kad ova zemlja postoji po da prije godine dana to se nije desilo niti smo znali da to može uopšte.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Iz ekstrema u ekstrem, ništa neočekivano za nas.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  27. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  28. #5570
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Nekako sam srećan što konačno i Crna Gora može da smjenjuje vlade,evo možda će i ova pasti a od kad ova zemlja postoji po da prije godine dana to se nije desilo niti smo znali da to može uopšte.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    To ti je pokrenut demokratski točak što Dritan reče. I to je dobro, svi će itekako razmišljat šta i kako rade jer znaju da sjutra mogu da izgube fukciju i potencijalno da zaglave tvorza.
    Ako može italija mijenjat vlade svako pola godine, što ne možemo i mi.
    Last edited by lucke91; 09-07-22 at 10:35.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  29. #5571
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    To ti je pokrenut demokratski točak što Dritan reče. I to je dobro, svi će itekako razmišljat šta i kako rade jer znaju da sjutra mogu da izgube fukciju i potencijalno da zaglave tvorza.
    Ako može italija mijenjat vlade svako pola godine, što ne možemo i mi.
    Cekaj, pa za koga si od jutros?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  30. The Following 7 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  31. #5572
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,694
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    OB su dogovoreni.
    OB je tvorevina snsa. i bez obzira što to guraju ameri i eu (a oni to rade radi Kosova), nadam se da ova vlada neće stići da nas ubači u taj bunar. što god napravi sns to je loše, iz nekoga razloga politika te partije koja uništava Srbiju na svaki mogući način se dopada Dritanu. on koji zagovara nekakvo pomirenje, obožava partiju čija je politika usmjerena protiv Crne Gore

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A mi se sad vraćamo na istu situaciju kao prije gdje se ni jedan zakon ne može usvojiti u Skupštini bez jada i debele političke trgovine.
    Kako do 3/5 to jedino da se nadamo da će zapad obezbijediti podršku za US i SS
    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    ima da se ide po principu eo fotelje a vi glasajte za ovo naše. stara dobra fora, i za to je opet kriv Dritan. viđećemo reakcije posle posjete visokih zvaničnika eu. izjave njihove će dosta toga reći. do tad kompletan dps ćuti, isti oni koji su po tw plakali kad bi se imenova obični direktor

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. #5573
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Cekaj, pa za koga si od jutros?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Za nikog kao i svaki dan. Vaš je problem što mislite da svako mora biti za nekog.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  33. #5574
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,564
    Thanks Thanks Given 
    1,967
    Thanks Thanks Received 
    2,578
    Thanked in
    1,104 Posts

    Default

    Ne znam sto jasete lika koji je promijenio politicko opredeljenje, objasnio zasto i to je to, samo se magare ne mijenja.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  34. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  35. #5575
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Demokrate neće rušiti Vladu zbog TU, to je političko samoubistvo.
    90% njihove glasačke baze su vjernici SPC.
    DF neće jer kao što vidiš ne diraju im kadrove po dubini, TU i OB su dogovoreni.
    Oni ispunjavaju svoju političku agendu.

    A mi se sad vraćamo na istu situaciju kao prije gdje se ni jedan zakon ne može usvojiti u Skupštini bez jada i debele političke trgovine.
    Kako do 3/5 to jedino da se nadamo da će zapad obezbijediti podršku za US i SS
    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Kakve veze ima sto im je 90% glasacz vernici spc?

    Ljudi se aktivno loze na ovaj ugovor a isti je ubedjen sam za veliky vecinu naroda potpuno nebitan…

    Posto je kod Demokrata posebno izrazena sujeta ja licno mislim ako im se Dritan namesti na penal da tu sansu nece propustiti, jer cr im biti veca steta to nego li “obaraju vladu koja je potpisala TU” a koja je realno DPS vlada…

    U toj novoj konstelaciji snaga sa ES kao novom partijom, a Demokrate su sa njima bliske, za njih su izbori kec na 10.

    Ali sve je to dzaba, lopta je kod DPSa.. gleda se VAR, ako sudija (Milo) dosudi penal, Aleksa ga sutira…inace su svi u ***** otisli… a sa tim penalom, pored svih ruse i DF

Page 223 of 304 FirstFirst ... 123173213219220221222223224225226227233273 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •