Page 42 of 304 FirstFirst ... 323839404142434445465292142 ... LastLast
Results 1,026 to 1,050 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #1026
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Umije li ko objasnit ko je ovako nasankao Dritana?
    Niko. Sam je sebe nasankao. Ocigledno se nadao u druge, sa ciljem da sa drugima uradi nesto dobro za drzavu.
    Neko bi rek'o idealista, neko sanjar, neko budala. I svi su u pravu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  3. #1027
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    https://twitter.com/JoMarovic/status...8_1Wq7lkA&s=19

    Ili će DPS veli pomoći Crnoj Gori.. Aaahhahaaa DPS da pomogne Crnoj Gori. Komedija se sama piše

  4. #1028
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    https://twitter.com/JoMarovic/status...8_1Wq7lkA&s=19

    Ili će DPS veli pomoći Crnoj Gori.. Aaahhahaaa DPS da pomogne Crnoj Gori. Komedija se sama piše
    Evo neka Slaven predlozi....

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #1029
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Ako sam vas dobro svatio...manjinska vlada u ovom trenutku vise ne zavisi ni od Dritana, vec od iskljucivo dobre volje DF-a tj Strahinje Bulajica?

    Kolike su sanse da Strahinja ne zakaze sjednicu? Ja mislim male.... nece oni dozvoliti da na njihov racun polete Spajke i Demokrate .... Pozitivno bi me iznenadili da kazu ajmo mi braco na izbore .... pa ko sta ponese.... jer je sve ovo vise postala SPRDNJAA.

  6. #1030
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ako sam vas dobro svatio...manjinska vlada u ovom trenutku vise ne zavisi ni od Dritana, vec od iskljucivo dobre volje DF-a tj Strahinje Bulajica?

    Kolike su sanse da Strahinja ne zakaze sjednicu? Ja mislim male.... nece oni dozvoliti da na njihov racun polete Spajke i Demokrate .... Pozitivno bi me iznenadili da kazu ajmo mi braco na izbore .... pa ko sta ponese.... jer je sve ovo vise postala SPRDNJAA.
    Priča o manjinskoj vladi je mrtva. Čovjek iz DFa presjedava skupštinom, ako zakaže sjednicu, ispašće da je DF izdao. To se neće desiti.

    Može se o manjinskoj vladi pričati koliko vam volja. Ali Strahinja Bulajić neće nikada zakazati tu sjednicu. I nema rupe u zakonu iili drugo tumačenje koje to može zaobići.

    Prosto je priča gotova, samo još da to URA prizna sebi. Ali evo, pratite objave na Twitteru, uzajamno bušenje DPSa i URE kroz medije i prosto je sve jasno kolika je nervoza kod URE. I Dritko i Konatar su se umirili, živi se ne čuju.

    Pukla tikva.

  7. #1031
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Vidim kolege pokazuju izvjesnu nervozu sto je uz spaica i milatovica koristi pridjev prosrpski ili srpski. Nemojte smetnuti sa uma da je spaicu djed skoncao od partizanskog metka, a inace su vjernici crkve koja je prije srpska i svetosavska nego hriscanska i pravoslavna koja slavi ljude koji su sprovodili genocid u BiH, koja je za svece proglasila koljace popa macu i popa siljka. Sta treba jos da vam nacrtamo da bi vi ipak priznali da oni nijesu gradjanska opcija vec prosrpska ili se nastavljate praviti uvrijedjeni i ljude koji stvari nazovu pravim imenom odma nazvati fasistima.

  8. #1032
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Priča o manjinskoj vladi je mrtva. Čovjek iz DFa presjedava skupštinom, ako zakaže sjednicu, ispašće da je DF izdao. To se neće desiti.

    Može se o manjinskoj vladi pričati koliko vam volja. Ali Strahinja Bulajić neće nikada zakazati tu sjednicu. I nema rupe u zakonu iili drugo tumačenje koje to može zaobići.

    Prosto je priča gotova, samo još da to URA prizna sebi. Ali evo, pratite objave na Twitteru, uzajamno bušenje DPSa i URE kroz medije i prosto je sve jasno kolika je nervoza kod URE. I Dritko i Konatar su se umirili, živi se ne čuju.

    Pukla tikva.

    Nijesam siguran, neko je pomenuo da predsjednik drzave ima pravo da trazi vanrednu sjednicu. Ako neko zna vise neka pojasni.

  9. #1033
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesam siguran, neko je pomenuo da predsjednik drzave ima pravo da trazi vanrednu sjednicu. Ako neko zna vise neka pojasni.
    Ključna razlika između redovnog i vanrednog zasjedanja je u tome što je ‘vladar dinamike procesa’ u vanrednom isključivo inicijator sazivanja sjednice, a u redovnom isključivo predsjednik parlamenta, odnosno predsjedavajući. Iako su i u redovnom zasjedanju vlada i najmanje trećina poslanika (27) ovlašćeni da predlože sazivanje Skupštine, za razliku od vanrednog zasjedanja u kom oni određuju termin i dnevni red sjednice, u ovom slučaju da li će i kad sazvati sjednicu na njihov predlog - odlučuje isključivo predsjednik parlamenta.

    Pravo na sazivanje vanredne sjednice ima još predsjednik države Đukanović (DPS), jer mu Poslovnik (član 128) dozvoljava to u roku kraćem od 15 dana, ali, isključivo za akte čiji je predlagač - kao što su, npr, predlog kandidata za ombudsmana ili kandidata za dvoje sudija Ustavnog suda.

    Svima su ruke vezane. Osim Strahinji Bulajiću (DF). On sada odlučuje o svemu.
    Last edited by Stewie; 21-02-22 at 15:56.

  10. #1034
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesam siguran, neko je pomenuo da predsjednik drzave ima pravo da trazi vanrednu sjednicu. Ako neko zna vise neka pojasni.
    Ne za ovo. Nije predlagač.

  11. #1035
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    jes, DF nikad nije izdao. pa ono. samo onda kad rekoše kako se neće vraćati u Sinđin parlament (kako ga oni zvaše) pa se vrnuše. čuveno poštenje Mande i ekipe mu. dokazani borci za bolje sjutra CG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #1036
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Priča o manjinskoj vladi je mrtva. Čovjek iz DFa presjedava skupštinom, ako zakaže sjednicu, ispašće da je DF izdao. To se neće desiti.

    Može se o manjinskoj vladi pričati koliko vam volja. Ali Strahinja Bulajić neće nikada zakazati tu sjednicu. I nema rupe u zakonu iili drugo tumačenje koje to može zaobići.

    Prosto je priča gotova, samo još da to URA prizna sebi. Ali evo, pratite objave na Twitteru, uzajamno bušenje DPSa i URE kroz medije i prosto je sve jasno kolika je nervoza kod URE. I Dritko i Konatar su se umirili, živi se ne čuju.

    Pukla tikva.
    Ako je Abazovic poslije svega sto je uradio, napravio takvo samoubistvo sebi kao politicara i samoj njegovoj partiji neka mu je sa srecom ali ja sam misljenja da on dobio debelu garanciju za ovaj eskperiment.

    Licno mi je jedan visoki pozicionirani clan BS-a rekao, ameri su zavrsili manjinsku vladu bez df i demokrata + cistka apostola.

    Spominjao se SNP kao stub vlade koju bi srbi predstavljali ali kao sto znamo od tada se u toj partiji vise ne zna ko pije a ko placa ali je sigurno da ce Scekic i Joko i taj uzi krug partije uci u novi vladu.

    Za ovaj slucaj Strahinje koji moze da opstruira mislim da nema nista od toga i da ce se naci neka rupa u sistemu da se to dovrsi.


    Ps, df demokrate i stranka spajica nema 51% to vi bivsi srbi iz DPS-a zaboravite.

  13. #1037
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Ako je Abazovic poslije svega sto je uradio, napravio takvo samoubistvo sebi kao politicara i samoj njegovoj partiji neka mu je sa srecom ali ja sam misljenja da on dobio debelu garanciju za ovaj eskperiment.

    Licno mi je jedan visoki pozicionirani clan BS-a rekao, ameri su zavrsili manjinsku vladu bez df i demokrata + cistka apostola.

    Spominjao se SNP kao stub vlade koju bi srbi predstavljali ali kao sto znamo od tada se u toj partiji vise ne zna ko pije a ko placa ali je sigurno da ce Scekic i Joko i taj uzi krug partije uci u novi vladu.

    Za ovaj slucaj Strahinje koji moze da opstruira mislim da nema nista od toga i da ce se naci neka rupa u sistemu da se to dovrsi.


    Ps, df demokrate i stranka spajica nema 51% to vi bivsi srbi iz DPS-a zaboravite.
    Loše su te informisali. Manjinska vlada bez SNPa nije manjinska. To što ovi iz BSa snivaju snove o stanovima, novim zapošljavanjima po dubini...pa niko im ne brani da maštaju

  14. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  15. #1038
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post

    Za ovaj slucaj Strahinje koji moze da opstruira mislim da nema nista od toga i da ce se naci neka rupa u sistemu da se to dovrsi.
    A nema je Nema rupe u sistemu

    URA se nada da će Porfirije i Vučić zavrnuti ruku DFu, i tako ih natjerati. Što misliš zašto je Abaz išao na noge Porfiriju.

    Ako išta, mora se odati priznanje Abazu da je pravi balkanski "kvalitetan" političar. Kod njega nema sramote, principa, načela, on gazi sve samo do svog cilja da dođe. Makijavelizam. U CG mu je cijeli DF neprikladan za vladu, ali zato bez srama ode kod Porfirija da sastavlja vladu, njemu na noge, ponizno ljubi ruke.

    Zajebao je Mila koliki je shapeshifter.
    Last edited by Stewie; 21-02-22 at 16:25.

  16. #1039
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Spajke i Milatović

    Već vidim ozbiljno kmečanje po forumu nakon izbora.
    Direttore, pitam bez ikakvog zezanja iliti sovinisticke pozadine:
    - jesu li to tvome dobri za CG jer podrzavaju Crkvu Srbije i kao takvi bili su stavljeni na te pozicije u samostanu Ostrog?
    - jesu li to tvome dobri za CG jer su pravi eksperti, mada taj pojam je dosta komprometiran u CG ovih dana?
    - jesu li to tvome dobri za CG jer su se pridruzili ex-DF-u aka Demokratima na "novim litijama"?
    Da ne bude zablude: ja ih ne mrzim "jer su Srbi" (c)
    Last edited by A+A; 21-02-22 at 16:32.

  17. #1040
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ne vjerujem da se crkva i popovi ista pitaju.

    Prije ce biti da je to Eskobar zavrsio preko Vucica. Sudeci po ponasanju DF-a, rekao bih da je sve zavrseno…

    Potpuno opusteno posmatram dalji razvoj situacije i velika mogucnost sto se mene tice da necu vise zaokruzit ikog na izborima.

    Oni momci iz sektora ekonomije su ok, ali nemaju pojma o politici. Jedino ako se ograde od Braticke i likova poput ex ministra pravde onda bih mogao glasat taj pokret.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Liberte For This Useful Post:


  19. #1041
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Ne vjerujem da se crkva i popovi ista pitaju.

    Prije ce biti da je to Eskobar zavrsio preko Vucica. Sudeci po ponasanju DF-a, rekao bih da je sve zavrseno…

    Potpuno opusteno posmatram dalji razvoj situacije i velika mogucnost sto se mene tice da necu vise zaokruzit ikog na izborima.

    Oni momci iz sektora ekonomije su ok, ali nemaju pojma o politici. Jedino ako se ograde od Braticke i likova poput ex ministra pravde onda bih mogao glasat taj pokret.
    Što baš ex ministar pravde?

    Pa Joković i cijeli SNP javno negiraju genocid. Joković je za Crnogorce rekao da su istorijski falsifikat nastao na okupiranom Cetinju, implicirajuci da Crnogorci kao nacija ne postoje.
    Po Beranama se vijore trobojke.

    Jesi li i dalje za manjinsku vladu sa 49 poslanika

  20. #1042
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesam siguran, neko je pomenuo da predsjednik drzave ima pravo da trazi vanrednu sjednicu. Ako neko zna vise neka pojasni.
    Nema, po ovom pitanju (izbor vlade) poslije 1.3.2022 god. pita se predsjednik skupštine (trenutno Bulajić), odnosno kada će biti skupština i koji će biti dnevni red.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  21. #1043
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Direttore, pitam bez ikakvog zezanja iliti sovinisticke pozadine:
    - jesu li to tvome dobri za CG jer podrzavaju Crkvu Srbije i kao takvi bili su stavljeni na te pozicije u samostanu Ostrog?
    - jesu li to tvome dobri za CG jer su pravi eksperti, mada taj pojam je dosta komprometiran u CG ovih dana?
    - jesu li to tvome dobri za CG jer su se pridruzili ex-DF-u aka Demokratima na "novim litijama"?
    Da ne bude zablude: ja ih ne mrzim "jer su Srbi" (c)
    Bez zezanja jel?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  22. #1044
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Ne vjerujem da se crkva i popovi ista pitaju.

    Prije ce biti da je to Eskobar zavrsio preko Vucica. Sudeci po ponasanju DF-a, rekao bih da je sve zavrseno…

    Potpuno opusteno posmatram dalji razvoj situacije i velika mogucnost sto se mene tice da necu vise zaokruzit ikog na izborima.

    Oni momci iz sektora ekonomije su ok, ali nemaju pojma o politici. Jedino ako se ograde od Braticke i likova poput ex ministra pravde onda bih mogao glasat taj pokret.
    Potpisujem.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  24. #1045
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Što baš ex ministar pravde?

    Pa Joković i cijeli SNP javno negiraju genocid. Joković je za Crnogorce rekao da su istorijski falsifikat nastao na okupiranom Cetinju, implicirajuci da Crnogorci kao nacija ne postoje.
    Po Beranama se vijore trobojke.

    Jesi li i dalje za manjinsku vladu sa 49 poslanika
    Problem je sto je Lepi deklarisani nacionalista, dok Joko, Manda i stara klapa su tu da klepe novac od zatucanih likova koji se hrane trobojkama.

  25. #1046
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Problem je sto je Lepi deklarisani nacionalista, dok Joko, Manda i stara klapa su tu da klepe novac od zatucanih likova koji se hrane trobojkama.
    Hahahahahahahahhaahahhahaha

    Znači, ti i misli čitaš pa znaš ko je iskren a ko to priča zarad para

    Ili tebi trebaju SNPovi glasovi za manjinsku, pa daj da progutam manje zarad većeg "dobra"

    Evo i čaša da lakše klizne

  26. #1047
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Vidim kolege pokazuju izvjesnu nervozu sto je uz spaica i milatovica koristi pridjev prosrpski ili srpski. Nemojte smetnuti sa uma da je spaicu djed skoncao od partizanskog metka, a inace su vjernici crkve koja je prije srpska i svetosavska nego hriscanska i pravoslavna koja slavi ljude koji su sprovodili genocid u BiH, koja je za svece proglasila koljace popa macu i popa siljka. Sta treba jos da vam nacrtamo da bi vi ipak priznali da oni nijesu gradjanska opcija vec prosrpska ili se nastavljate praviti uvrijedjeni i ljude koji stvari nazovu pravim imenom odma nazvati fasistima.
    Znaci opmne je isto unuk narodnog heroja hahaha

  27. #1048
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Hahahahahahahahhaahahhahaha

    Znači, ti i misli čitaš pa znaš ko je iskren a ko to priča zarad para

    Ili tebi trebaju SNPovi glasovi za manjinsku, pa daj da progutam manje zarad većeg "dobra"

    Evo i čaša da lakše klizne
    Nisam tu da provociram neko iznosim svoje neko misljenje kako trenutno vidim na sve ovo.

    Zamolio bih te da drzimo neki nivo komunikacije u suprotnom me zaobidji.

    Sto se vlade tice, nidje nisam napisao da podrzavam ovu ili mi odgovara ova…

    Ali nesto imam osecaj da si ti neki od onih koji niti znaju kojim jezikom govore niti u koju crkvu idu, a takvi su najgori, cak i od javno proklamovanih nacionalista.

  28. #1049
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Milo je danas najavio Bruxelu novu Vladu CG za 9 dana

  29. #1050
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Milo je danas najavio Bruxelu novu Vladu CG za 9 dana
    Bukvalno ni u teoriji to ne moze da se desi, ni promil sanse nema za to.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

Page 42 of 304 FirstFirst ... 323839404142434445465292142 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •