Page 37 of 304 FirstFirst ... 273334353637383940414787137 ... LastLast
Results 901 to 925 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #901
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nikšićka konvencija URAe sinoć, a tu su nove zelene zastave
    Avangarda

  2. #902
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Bez zezanja jel?

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Bez ikakvog zezanja

  3. #903
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Ne laje kucko zbog sela, nego zbog sebe. Zinulo mu knopr za ministarskom pozicijom, pa ga strah da mu ne izmakne, jer svi su izgledi da nema ništa od manjinske vlade.
    Мислим да је мањинска влада завршена. Снп је слаба карика ал наћи ће рјешење.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  4. #904
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Koliko shvatam manjinska vlada sada zavisi da li Strahinja Bulajic da sazove sjednicu.

  5. #905
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nije više ekspertska, ni manjinska, sada je multinacionalna vlada koju potencira ni manje, ni više, ona stranka koja se naziva građanskim pokretom. Suvišno je zapravo crtati da tu vladu trebaju sačinjavati dojučerašnji partneri DPS-a, partije protiv koje se URA tobož borila svo vrijeme, a koja sada postaje bezuslovni podržavalac. Reče Dritan, nećemo sa DPS-om, sa njima obori vladu, reče Dritan, nećemo sa nacionalistima, a manjinsku vladu će činiti nacionalisti, reče Dritan nismo pravili tajne sastanke sa DPS-om, a pravili su ih, reče Dritan prijetili su mi i nudili 21 milion, pa se demantova poslije godinu ipo. Sada kada realna opcija postaju novi izbori, slušaćemo zastrašivanja dps svjedoka kako će to ugroziti ekonomiju, a kako je počela nova koreografija sa zeLJenim zastavama, naslućujemo nove neokomitske momente graDZanista kojima Jole tako nasušno treba da cirkuska predstava bude potpuna.

  6. #906
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nije više ekspertska, ni manjinska, sada je multinacionalna vlada koju potencira ni manje, ni više, ona stranka koja se naziva građanskim pokretom.
    Hoces li reci da ona prethodna sastavljena mracnjacima u samostanu Ostrog jeste bila "ekspertska"?
    Last edited by A+A; 20-02-22 at 11:32.

  7. #907
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,873
    Thanks Thanks Given 
    2,704
    Thanks Thanks Received 
    2,574
    Thanked in
    1,454 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Hoces li reci da ona prethodna sastavljena mracnjacima u samostanu Ostrog jeste bila "ekspertska"?
    Ta vlada je povecala minimalac na 450 i tebi platu pa ti vrati pare ako lijepo resenje iz samostana

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  9. #908
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Hoces li reci da ona prethodna sastavljena mracnjacima u samostanu Ostrog jeste bila "ekspertska"?
    Prethodnoj vladi je trebalo dati šasnu u njenom punom mandatu. Rad te vlade vjerovatno nije bio u zadovoljavajući zbog veoma visokih očekivanja glasača koji su im dali povjerenje na izborima ali je daleko bolji izbor od trodecenijskog hibridnog komunističko-kleptomansko-mafijaškog režima DPS i satelita koji će činiti protivno narodnoj volji, novu bućkuriš vladu, samo da bi se URA sa par mandata dočepala cijele torte. Uostalom, kako je prethodna vlada nailazila na unutrašnja trvljenja, prvenstveno DF-ovim napadima od samog starta, a kasnije evo i Jokovića koji se prodao kao što se prodavala sirotinja po selima za dzak mekinja, s tim što je Jolu zapalo da obezbijedi potomstvo, čak i ovi potezi u kratkom mandatu su dovoljni da mogu reći da je bila najbolja vlada u prethodnih 30 godina.

  10. #909
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Prethodnoj vladi je trebalo dati šasnu u njenom punom mandatu. Rad te vlade vjerovatno nije bio u zadovoljavajući zbog veoma visokih očekivanja glasača koji su im dali povjerenje na izborima ali je daleko bolji izbor od trodecenijskog hibridnog komunističko-kleptomansko-mafijaškog režima DPS i satelita koji će činiti protivno narodnoj volji, novu bućkuriš vladu, samo da bi se URA sa par mandata dočepala cijele torte. Uostalom, kako je prethodna vlada nailazila na unutrašnja trvljenja, prvenstveno DF-ovim napadima od samog starta, a kasnije evo i Jokovića koji se prodao kao što se prodavala sirotinja po selima za dzak mekinja, s tim što je Jolu zapalo da obezbijedi potomstvo, čak i ovi potezi u kratkom mandatu su dovoljni da mogu reći da je bila najbolja vlada u prethodnih 30 godina.
    - Vec sam nekoliko puta pisao ovdje da princip "Samo da budemo malo bolji od najgorih" je put u corsokak.
    - A cak ni taj princip nisu ispostovali kad se doslo do zaposljavanja po dubini.
    - Vlada na celu s vjerskim mracnjakom i ministrima-apostolima od samog pocetka nije imala buducnost
    I da, jeste bila za miligram bolja od prethodne ... dok bi trebala biti superiorna za 1000 tona
    Last edited by A+A; 20-02-22 at 12:09.

  11. #910
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    - Vec sam nekoliko puta pisao ovdje da princip "Samo da budemo malo bolji od najgorijih" je put u corsokak.
    - A cak ni taj princip nisu ispostovali kad se doslo do zaposljavanja po dubini.
    - Vlada na celu s vjerskim mracnjakom i ministrima-apostolima od samog pocetka nije imala buducnost
    I da, jeste bila za miligram bolja od prethodne ... dok bi trebala biti superiorna za 1000 tona
    Nije mogla biti superiorna "1000 tona" kada je URA obećala da neće biti revanšizma. Oni su po dubini od početka nailazili na razne opstrukcije dps šljama, a upravo je najviše URAi zasmetalo što se po dubini i diraju DPS sluge, jer se one po njihovom naumu ili ne smiju dirati ili adekvatna zamjena da bude iz njihovog spiska. Da napomenem da je do prije neki dan đaolji advokat bio na poziciji koja je lagano omogućavala miran san kriminalcima koji su sada Dritku dali bezuslovnu podršku. Znam da tebi bode oči bliskost režima sa MCP ali mnogima ne. Sama činjenica da su za kratko vrijeme uspjeli uhvatiti sr u koštac sa haosom pljačke prethodnog režima, da su se plate povećale, da su udžbenici besplatni, da će djeca primati dječiji dodatak, jasno govori da su ipak superironi od onih koji su dijelili šakom i kapom stanove i placeve podobnima, a blizak krug prve famelje ima kolekcije satova, skupocjene nekretnine po bijelom svijetu, a novac na egzotičnim destinacijama

    Ipak se to u mandatu prethodne vlade nije desilo. Tako da su itekako superiorni
    Last edited by Director; 20-02-22 at 12:17.

  12. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  13. #911
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,701
    Thanks Thanks Given 
    3,575
    Thanks Thanks Received 
    8,667
    Thanked in
    4,669 Posts

    Default

    URAi zasmetalo što se po dubini miču ljudi DPSa, a oni listom prelazili u DF i Demokrate da ih ne bi micali pogledaj ko je jedan od glavnih ljudi u resoru Spajića. ako ima DPSa kadra on je taj. pa onaj inspektor iz neke od uprava koja treba da nadgleda sprovođenje programa ES je isto DPSa pa ga zadržali Milatović ili Spajić. a čoek se blamira u Reflektoru

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #912
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja sam zadovoljan što URA ima Adžića, Konatara i Boženu. Kuđ ćeš veće antireklame.

  15. #913
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,701
    Thanks Thanks Given 
    3,575
    Thanks Thanks Received 
    8,667
    Thanked in
    4,669 Posts

    Default

    kakve veze sad to ima? napišeš kako je samo URA čuvala kadrove DPSa po dubini, i na odgovor kako su to radili prvi ministri ti pominješ Adžića?

    čuvali su ih svi, neki manje neki više. ali potencirat priču da je samo URA je niđe veze. jer nije tačna. pa prvi je Bečić ostavio sve ljude koje je DPS zaposlio da rade u Skupštini. ne viđeh da to smeta nekome

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #914
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Nego ajde sad vi meni recite, pod pretpostavkom da SNP ne udje u manjinsku vladu, sto kazu da nije nemoguce, zasto je onda ovo URA uopste radila?

    Jedan racionalan i logican razlog… jer po ovome sto ja vidim DF nece ulaziti u te price kako se ranije govorilo.

  17. #915
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam zadovoljan što URA ima Adžića, Konatara i Boženu. Kuđ ćeš veće antireklame.
    Filip je OK momak

  18. #916
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakve veze sad to ima? napišeš kako je samo URA čuvala kadrove DPSa po dubini, i na odgovor kako su to radili prvi ministri ti pominješ Adžića?

    čuvali su ih svi, neki manje neki više. ali potencirat priču da je samo URA je niđe veze. jer nije tačna. pa prvi je Bečić ostavio sve ljude koje je DPS zaposlio da rade u Skupštini. ne viđeh da to smeta nekomeš
    Ovdje vidim dvije infantilne ideje koje pojedini potenciraju (ne ti, btw). Prva je da je moguce ukloniti sve DPS kadrove a druga da je to uvijek i u svakom slucaju pozeljno ili neophodno.

    A infantilno je zato sto se polazi od pretpostavke da su svi kadrovi DPS-a po automatizmu nesposobni i lojalni DPS-u do smrti, i zato sto treba biti bas malouman pa ne uzeti u obzir stetu koju bi gubitak institucionalne memorije imao na cjelokupan sistem.

    Tuzna realnost je sto te kadrove nema ko da zamijeni. Jedan od razloga je, nazalost, upravo to sto niko osim DPS kadrova nije mogao da bude izabran na veliki broj funkcija, pa nisu mogli da nauce posao. Jedan od uzasnih rezultata DPS rezima je upravo to sto partije poput Demokrata i DF-a nisu u stanju da imaju dovoljno strucnog kadra koji bi mogao da nadomjesti gubitak ljudi koji su u pojedinim oblastima imali po 20 godina iskustva.

    Svako iole normalan bi trazio nacin da te ljude zadrzi, da ih eventualno ubijedi da promijene stran(k)u ako treba. Samo idiot bi htio u potpunosti da ih ukloni zato sto su "DPS kadar". A to je upravo ono sto pojedini na ovom forumu potenciraju. I ti ljudi zaista jesu idioti. Umjesto da vide kakav je problem prethodni rezim napravio insistiranjem na partijskoj dodjeli funkcija, oni u DPS rezimu vide opravdanje za nastavak tavke politike, koja se svodi na uhljebljavanje nesposobnih ljudi koji su lojalni novom rezimu.
    Last edited by VanjaTheMan; 20-02-22 at 13:18.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  20. #917
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    447
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam zadovoljan što URA ima Adžića, Konatara i Boženu. Kuđ ćeš veće antireklame.



  21. #918
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakve veze sad to ima? napišeš kako je samo URA čuvala kadrove DPSa po dubini, i na odgovor kako su to radili prvi ministri ti pominješ Adžića?

    čuvali su ih svi, neki manje neki više. ali potencirat priču da je samo URA je niđe veze. jer nije tačna. pa prvi je Bečić ostavio sve ljude koje je DPS zaposlio da rade u Skupštini. ne viđeh da to smeta nekome

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa i URA je ubačala đe su god mogli. Zar si ti stvarno tako ograničen da misliš da nisu? Nego meni je za žaljenje koliko ti lično obraza nemaš kada braniš činjenicu da URA umjesto izbora čini sve da se dočepa vlasti na mufte. Providna je igra oko SNP-a i splačine Joka. Za Damjanovića vele da je odavno skliznuo...

  22. #919
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mali_Budo View Post
    Dritanov brat je dobar u svojoj struci. Ne želim da uvlačim časne ljude u nešto prljavo samo iz razloga jer mu je brat uspao splačina. Od mene za Dr. Abazovića podrška sve i da otvori kliniku, čuo sam da je baš dobar stručnjak i fale ga u BG, no možda zbog brata počne plaćati danak zbog politike...
    Last edited by Director; 20-02-22 at 13:24.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #920
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,701
    Thanks Thanks Given 
    3,575
    Thanks Thanks Received 
    8,667
    Thanked in
    4,669 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa i URA je ubačala đe su god mogli. Zar si ti stvarno tako ograničen da misliš da nisu? Nego meni je za žaljenje koliko ti lično obraza nemaš kada braniš činjenicu da URA umjesto izbora čini sve da se dočepa vlasti na mufte. Providna je igra oko SNP-a i splačine Joka. Za Damjanovića vele da je odavno skliznuo...
    pa ko je napisa da URA nije zapošljavala? pisah li ja ođe kako Božena kadrira familiju po državnoj upravi? neka budu izbori radi mene, neka URA ne pređe cenzus. i? to nikakve veze sa mnom nema. ja nemam nikakvu korist od URAe. pročitaj nekad šta neko piše, jer sam ja ođe davno reka' da smatram da su se zaebali malo sa ovim. zbrzali su ga previše. da su neke stvari blokirane valjda su jasne poruke koje su slate iz Brisela. za Damjanovića vele od kad ga smijeniše. kad je postao vd direktoe bješe to odličan potez Spajića

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #921
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa ko je napisa da URA nije zapošljavala? pisah li ja ođe kako Božena kadrira familiju po državnoj upravi? neka budu izbori radi mene, neka URA ne pređe cenzus. i? to nikakve veze sa mnom nema. ja nemam nikakvu korist od URAe. pročitaj nekad šta neko piše, jer sam ja ođe davno reka' da smatram da su se zaebali malo sa ovim. zbrzali su ga previše. da su neke stvari blokirane valjda su jasne poruke koje su slate iz Brisela. za Damjanovića vele od kad ga smijeniše. kad je postao vd direktoe bješe to odličan potez Spajića

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Zapošljavali su svuda. Ja znam lično 5 ljudi minimum koji su preko URAe našli zaposlenje i neka su jer nisu mogli od DPS podanika posla nać u struci.

  26. #922
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Koliko shvatam manjinska vlada sada zavisi da li Strahinja Bulajic da sazove sjednicu.
    Do 1. marta ne zavisi... Nakon 1. marta samo se on pita...

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  27. #923
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Novo ime teme:
    Direktor: inspiracije, delirij i svasta
    Nou ofens Direttore

  28. #924
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mali_Budo View Post
    Kakve veze ima post koji si quotovao sa ovom slikom?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  29. #925
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Zapošljavali su svuda. Ja znam lično 5 ljudi minimum koji su preko URAe našli zaposlenje i neka su jer nisu mogli od DPS podanika posla nać u struci.
    Evo Krivokapiceva porodica em se vozi nasim autima, em imaju obezbjedjenje, em idu po Evropi na privatne skupove sa gorivom koje mi placamo, znaci isto kao i dps u svoje vrijeme.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Page 37 of 304 FirstFirst ... 273334353637383940414787137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •