Page 14 of 304 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast
Results 326 to 350 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #326
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Ču bolan zašto... Kako su se tonovi ublažili nakon jučerašnjih protesta

    https://i.ibb.co/QJnTpgN/IMG-20220210-151441.jpg

    Ne vjerujem da je koga strah protesta koje organizuju Demokrate jer kad se sastavi nova Vlada i posijeki njihovi kadrovi oni gube moć ucjenjivanja i broj će se prepolovit..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #327
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Da rekapituliramo.

    URA je ušla u ovu priču da bi napravila vladu "bez DF i DPS, sa 49 poslanika".

    Sad nudi mjesta u vladi DF, mjesta po dubini DPS, a o 49 poslanika se samo sanja.

    Kako se principi lako zaboravljaju kad dovedeš stranku u bezizlaznu situaciju. Sad im svako može zavrnuti vratom. DPS ako izglasa vanredne izbore. DF ako izađe na proteste. SPC ako došapne narodu da izađe na ulice.

    I nesrećna URA mora svakoga da moli i svakom da se dodvorava. Evo vama Temeljni ugovor, vama mjesta po dubini, vašim "ekspertima" ministarstva. Sve, samo da ne potonemo ispod 3%. Ili, ako već moramo, bar ne još koji mjesec.

    Kakvo potpuno potonuće, moralno, etičko, političko... pa čak i zdravorazumsko partije koja je došla sa nekim obećanjem da će da mijenja ovu baruštinu učmalu.

  3. The Following 7 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  4. #328
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Ne vjerujem da je koga strah protesta koje organizuju Demokrate jer kad se sastavi nova Vlada i posijeki njihovi kadrovi oni gube moć ucjenjivanja i broj će se prepolovit..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dakle od nema revansizma, do sjece u punom kapacitetu.
    Elem, samo da napomenem da bilo kakva sledeca vlada da dodje, racunajte kasapnicu u tim sluzbama. I niko se nece obazirati previse na plac bilo koje strane "kaoje su reference, ovaj rekao ovo, vidi sta je napisao onaj..."
    Ta prica Jakov Milatovic i Abazovic "nema revansizma" je zakopana isti sekund. Do cistacice

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  6. #329
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Čini mi jedan razaočarani dobro vremešni glasač neki dan “a dje albanac da vodi CG, pa to ne moze bit nikad” Ja reko pa vi ste ste nacionalista molim lijepo, a meni ta osoba “Ko, Ja? Bože sačuvaj nisam”.

    Drugi dio razgovora se ticao datog glasa na izborima kada je ta osoba rekla “nikad vise za njega, em je gej em ništa ne radi. A ja se svako jutro fino dignem i oposlim kuću, baštu, pijacu a on ništa”. Reko pa vi ate molim lijepo i nacionalista i ksenofob? “Ko ja? Boze sacuvaj.”

    Iz edicije “Razgovori sa taštom”.

    Disclaimer: Svaka sličnost sa stvarnim akterima političkog zivota je slucajna


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo takvih ovdje na forumu u "drugom,trećem..." taboru koliko hoćeš. Sve što nema crtu nakostriješenosti prema Srbiji, nazivaju ********ma, troprstašima,svetosavcima,klerikalcima,chetnichina ma i slično. Dakle, molim lijepo, takvih primjera ima na svim stranama. Da je neki javno deklarisani Srbin na čelo vlade, sjekli bi vene mnogi.
    Nisam stekao utisak do sada da Dritan ima tu crtu. Više je politički prefrigan ali karakterom se prosuo. Što reče skoj gore...jednostavno se moralno prosuo.
    U suštini, jeste tragedija to što smo kao društvo i nacija, doživjeli u prethodnim decenijama i što se svaki oblik fukarluka olako prihvata. Prihvatali su pljačku Dafine, Jezde, inflacije, huškače, bratomržnju, mržnju na sve ono što su dragovoljno usvajali od nakaradnosti režima MĐ koji i dan danas vedri i oblači u CG.
    I što očekuješ inače od ljudi kada vide Đeljošajeva djela? Isto kao i oni kojima je sporan Mandić. Ako narod prihvata sve te likove i ovu sprdnju koju režira Dritan, neka im je srećan put. Ja znam ko neće biti dio takvih gadluka.

  7. #330
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Evo takvih ovdje na forumu u "drugom,trećem..." taboru koliko hoćeš. Sve što nema crtu nakostriješenosti prema Srbiji, nazivaju ********ma, troprstašima,svetosavcima,klerikalcima,chetnichina ma i slično. Dakle, molim lijepo, takvih primjera ima na svim stranama. Da je neki javno deklarisani Srbin na čelo vlade, sjekli bi vene mnogi.
    Nisam stekao utisak do sada da Dritan ima tu crtu. Više je politički prefrigan ali karakterom se prosuo. Što reče skoj gore...jednostavno se moralno prosuo.
    U suštini, jeste tragedija to što smo kao društvo i nacija, doživjeli u prethodnim decenijama i što se svaki oblik fukarluka olako prihvata. Prihvatali su pljačku Dafine, Jezde, inflacije, huškače, bratomržnju, mržnju na sve ono što su dragovoljno usvajali od nakaradnosti režima MĐ koji i dan danas vedri i oblači u CG.
    I što očekuješ inače od ljudi kada vide Đeljošajeva djela? Isto kao i oni kojima je sporan Mandić. Ako narod prihvata sve te likove i ovu sprdnju koju režira Dritan, neka im je srećan put. Ja znam ko neće biti dio takvih gadluka.
    Vidji ispasce da ih je Dritan preveslao te prvi izdade. Moral u politici je jako klimava stvar slazem se ali politika je igra u blatu. Nije strasno ispraljite se samo da se covjek u tom blatu u prase ne pretvori. To trenutno ne mogu da kazem za bilo koga iz parlamentarne vecine na ovako kratak rok. Postati prase je dug proces i potrebne su godine valjanja u blatu. DPS je to apsolvirao. A ja i ti cemo se vec sloziti a Djokovic kroči na teren


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  8. #331
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Samo zaboravljaš sledeće, Bečić traži "čvrste garancije" prije početka pregovora da ako pregovori ne uspiju da će se ići na izbore.

    Ako je to želja za pregovorima, onda ne znam.

    Imaju opciju da uđu u pregovore, evo im se nude i ministri, moguće i ista stolica koja mu je izmaknuta, dakle postoji mogućnost da se formira vlada i uđu u nju, ali Bečić neće jer?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Prvo garancije da se nece sa DPS od svih, pa se moze odgovarati. Ako govore svi da nama DPS ne znam zasto je to problem?
    Drugo sami iz URA rekose da se fingiraju razgovori. Poslanica URA rekla da isu sa DPS, i da su na prevaru uzeli glasove.

    I apsolutno sam za da posle svakih buducih izbora to bude ultimatum, prvo potpis na ostavke svih kandidata za poslanike/odbornike u slucaju da se preleti u DPS tabor.
    Last edited by Brk; 10-02-22 at 15:30.
    Hasta siempre!

  9. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  10. #332
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Dakle od nema revansizma, do sjece u punom kapacitetu.
    Elem, samo da napomenem da bilo kakva sledeca vlada da dodje, racunajte kasapnicu u tim sluzbama. I niko se nece obazirati previse na plac bilo koje strane "kaoje su reference, ovaj rekao ovo, vidi sta je napisao onaj..."
    Ta prica Jakov Milatovic i Abazovic "nema revansizma" je zakopana isti sekund. Do cistacice

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Pa mislim da je jedan od razloga pada Vlade to sto Snp i DF nijesu dobili koliko su htjeli, odnosno sto su njihova mjesta zauzimali Prava CG i Demohriscani (tipa Uprava za sume i NP) te zbog toga pretpostavljam da slijede “sječa”.

    Nijesam za to ali nijesam ni za to da se u tehničkom mandatu zaposljavaju ljudi ka sto je dps radio


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #333
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,417
    Thanks Thanks Given 
    4,168
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Jesmo li sanjali ili je Zdravko sa svojom ekipom gurao smjenu Sekulovića i Brđanina koji su postavljeni kao kadrovi iza kojih je stajala URA?
    I da je URA tu tome momentu zaprijetila obaranjem vlade, nakon čega su se ovi naprasno opet sjetili da nude manjinama ulaz u vladu?
    Sve sto si napisao se desilo, ali opet nije izdaja zamjena Ure manjinama ne znam kako to ne kapirate?!? Niko pa ni Zdravko nije lud da izbaci Uru i da zavisi od manjina, ali da su usle manjine sama Ura ne bi mogla da ucjenjuje obaranjem vlade i oni su to dozivjeli kao stani pani momenat.
    A sad im ne smeta sto sad idu svjesno u to da nisu tas na vagi i da Dps, manjine i Snp mogu lagano da ih izbace.
    Prica za malu djecu

    Sent from my phone

  12. #334
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,417
    Thanks Thanks Given 
    4,168
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da rekapituliramo.

    URA je ušla u ovu priču da bi napravila vladu "bez DF i DPS, sa 49 poslanika".

    Sad nudi mjesta u vladi DF, mjesta po dubini DPS, a o 49 poslanika se samo sanja.

    Kako se principi lako zaboravljaju kad dovedeš stranku u bezizlaznu situaciju. Sad im svako može zavrnuti vratom. DPS ako izglasa vanredne izbore. DF ako izađe na proteste. SPC ako došapne narodu da izađe na ulice.

    I nesrećna URA mora svakoga da moli i svakom da se dodvorava. Evo vama Temeljni ugovor, vama mjesta po dubini, vašim "ekspertima" ministarstva. Sve, samo da ne potonemo ispod 3%. Ili, ako već moramo, bar ne još koji mjesec.

    Kakvo potpuno potonuće, moralno, etičko, političko... pa čak i zdravorazumsko partije koja je došla sa nekim obećanjem da će da mijenja ovu baruštinu učmalu.
    A imali su izlaz kad su se DF i Dcg dogovorili oko rekonstrukcije, mogli su da se pitaju oko svakog od tih 6 novih ministara ko im odgovara ko ne i da idemo dalje ali ne, vec su uveliko bili u pregovorima sa Dps i primili se na slatke lazi

    Sent from my phone

  13. #335
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Samo zaboravljaš sledeće, Bečić traži "čvrste garancije" prije početka pregovora da ako pregovori ne uspiju da će se ići na izbore.

    Ako je to želja za pregovorima, onda ne znam.

    Imaju opciju da uđu u pregovore, evo im se nude i ministri, moguće i ista stolica koja mu je izmaknuta, dakle postoji mogućnost da se formira vlada i uđu u nju, ali Bečić neće jer?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Izbori su najcistija opcija.
    Bas si naivan ili glup ako mislis da se stvarno nudi to... nudi mu se i mozda ista stolica? Pa sto su ga onda oborili? Otvori oci i vidjeces da je drugi dogovor ili su vidjeli ljude juce na protestu pa se malo zatresle noge i promjenili politiku?
    Zar je tebi prihvatljivo da Df i Dps bude po dubini? Je li to gore od Zdravkove Vlade?



    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Ču bolan zašto... Kako su se tonovi ublažili nakon jučerašnjih protesta

    https://i.ibb.co/QJnTpgN/IMG-20220210-151441.jpg
    Isto sam pomislio jutros kad procitah Urino saopstenje da su im Krapovic i Zdenka prihvatljivi, nakon onoga ne interesuju nas vasi protesti :-)

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. #336
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Čuh da Demokrate ipak pristadoše da udju u Vladu ali bez Dps-a, sve dogovoreno.. jel to sad izdaja narodne volje?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #337
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    ne vjerujem ja u to. nisu Demokratama bitne fotelje. no volja naroda. ovaj, nAAAAAAroda

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #338
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,465
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Dajte Becicu mjesto Premijera kumim ve bogom da se malo igramo i salimo narednih mjeseci.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  17. #339
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Čuh da Demokrate ipak pristadoše da udju u Vladu ali bez Dps-a, sve dogovoreno.. jel to sad izdaja narodne volje?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Licno bi mi se i oni zgadili…

    I jos bi bio jefan dokaz da tu postenog coveka nema

  18. #340
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    Ne, ne.. Bečić valjda traži nazad stolicu svoju


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #341
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kakve su ove fore forumaša, VIP OŠ Božidar Vuković

  20. #342
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Čuh da Demokrate ipak pristadoše da udju u Vladu ali bez Dps-a, sve dogovoreno.. jel to sad izdaja narodne volje?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bez DPS i u vladi i u vecini i naravno uz garancije i dogovor je moguc. To je jasan stav.

    A koliko su kome bitne fotelje jasno se vidi, cak i prave taj napor, tu casu zuci, tu veliku zrtvu da sjednu na premijersko mjesto.
    Last edited by Brk; 10-02-22 at 16:58.
    Hasta siempre!

  21. The Following 3 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  22. #343
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Valjda svi iz trenutne vecine osim Marka Milacica + manjine, sd i sdp

    To je 50 ako se ne varam..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #344
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Valjda svi iz trenutne vecine osim Marka Milacica + manjine, sd i sdp

    To je 50 ako se ne varam..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Teška budalaština. Prvo, SD i SDP ne mogu biti u toj vladi. SD taman iz istih razloga kojih i DPS. SDP sam ne bi pristao zbog popisa i temeljnog ugovora. To ne bi bila stabilna većina.

    Loša dezinformacija.

  24. #345
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Oce li mi rec ko od forumasa dje parkira kola Koprivica? Mislim od ovih forumasa (gagarin i sidewinder) sto jave nadleznom kad im kolega dolazi na posao i ko s kim na pause ide.

  25. The Following User Says Thank You to irriducibili91 For This Useful Post:


  26. #346
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kako lako našim forumašima Dritko postane Dritanga.

    Meni nije bio nikad ni Dritko i Dritanga već samo Amateur.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pratim tendenciju iz inozemstva: preko "naseg albanskog cetnika"pa do "izdajice" pa sve ponovno do "Sip**ara"

  27. #347
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Čuh da Demokrate ipak pristadoše da udju u Vladu ali bez Dps-a, sve dogovoreno.. jel to sad izdaja narodne volje?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dritan se prvi sjetio da izda pa onda svi ostali. Samo da se zna da ne bude posle “Mi smo prvi izdali, a ne Dritan”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  28. #348
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Sve sto si napisao se desilo, ali opet nije izdaja zamjena Ure manjinama ne znam kako to ne kapirate?!? Niko pa ni Zdravko nije lud da izbaci Uru i da zavisi od manjina, ali da su usle manjine sama Ura ne bi mogla da ucjenjuje obaranjem vlade i oni su to dozivjeli kao stani pani momenat.
    A sad im ne smeta sto sad idu svjesno u to da nisu tas na vagi i da Dps, manjine i Snp mogu lagano da ih izbace.
    Prica za malu djecu

    Sent from my phone
    Ne bih pare stavio na to da Zdravko nije lud, pogotovo poslije zadnjih nekoliko neđelja.


    Inače, imajući u vidu principijelni stav nikad sa dps, ako dps glasa za nešto mi nećemo i slično, kao i priču a taman ova vlada krenula sa ekonomijom, ts imenovan i trebalo da slijedi sređivanje stanja u sudstvu, na koji se to način sređuje sudski savjet, ustavni sud i slično ako se principijelno ne glasa za nešto ako za to nešto glasa i dps? Koja će potrebna većina da izglasa te stvari?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  29. #349
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Kako su "Vijesti" krenule da griluju Spajića...mogu mislit tek kad se uđe u papire ministarstva finansija, pa se pročešlja svaki potpis.

    Samo mi nikad neće biti jasni što ga čačkaju sa tekstovima, što mu ne spreme čekalicu kod Komnenića ili neđe... Da mene pitaju, Spajića i Milatovića treba samo na živu riječ napadati, iz njihovih odgovora bi odma mimovi nastali za generacije...

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Dakle od nema revansizma, do sjece u punom kapacitetu.
    Elem, samo da napomenem da bilo kakva sledeca vlada da dodje, racunajte kasapnicu u tim sluzbama. I niko se nece obazirati previse na plac bilo koje strane "kaoje su reference, ovaj rekao ovo, vidi sta je napisao onaj..."
    Ta prica Jakov Milatovic i Abazovic "nema revansizma" je zakopana isti sekund. Do cistacice
    Molim? Đe si bio prije 04.02? Ja tada pričah da je katastrofalno izvršiti masovnu čistku baš svih direktora škola, a svi ste ovdje pričali "svi znaju da su to DPS mašine za kupovinu glasova", što li. Aj dobro, nego direktore zdravstvenih ustanova, u koje su se kleli čitavi gradovi koje te ustanove opslužuju - Vlado u bolnici u Risnu, ili ona žena u DZ Kolašin, za koju nijesam ružnu riječ čuo...

    Tako da se ne sičijaj mnogo, mačka je izašla iz džaka, nema "sledeća vlada", to je počela prošla vlada, računaj da će od naimenovanja odlazeće vlade na rukovodećim pozicijama ostati samo dugmići...

    U vremenu DPS-a su vrlo udobno u vrhu sistema bivstvovali razne Bratićke, Dobričani, Krivokapići... Očigledno je takav pristup greška, jer su upravo ti ljudi bili najveće pristalice obračuna sa ama baš svakim rukovodiocem bivšeg režima. Zašto bi neko ponavljao tu grešku.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Dakle idemo na Drzavni udar vol. 2
    Kako to zaključi?

    Najjači "državni udar" na proteste će bit ako se DF osjeti ugroženim, pa se priključi protestima, uvijek uz namjeru da ih preuzme... Onda kreće DF cirkus, i tu sreće nema od protesta... Nema ni ovako, ali ko se sa DF uhvati u kolo - više će ga koštati protesti no što će mu dobra donijeti...
    Last edited by Nije bitno...; 10-02-22 at 18:12.

  30. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  31. #350
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Oce li mi rec ko od forumasa dje parkira kola Koprivica? Mislim od ovih forumasa (gagarin i sidewinder) sto jave nadleznom kad im kolega dolazi na posao i ko s kim na pause ide.
    Pretpostavljam da neđe tebe prevezuje da još malo ručkiš, ka i državnoga golfa.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

Page 14 of 304 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •