Page 201 of 304 FirstFirst ... 101151191197198199200201202203204205211251301 ... LastLast
Results 5,001 to 5,025 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #5001
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default


  2. #5002
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    E pakla ovoga.... a taman su ovi dosadašnji bili doveli tu kompaniju do pozitivnog poslovanja...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  3. #5003
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    810
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gagarin View Post
    dritan je klaibar lika da ga odvedeš u javnu kuću oženjen bi izašao iz nje.
    Hahaha, odlično

  4. #5004
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Abazovic je ugasio ovom posjetom danas.
    Bukvalno nijedna mu izjava nije imala smisla i svaka je rusila ugled drzavi i gradjanima. Kakvo ponizenje. Vece nego sto je zdravko dozivio i to 100 puta

    Svaki post mu je PR katastrofa, ovo je sprdnja sto je uradio od jutra do mraka lik plus situacija sa temeljnim kako to hendluje lazima i spinovima.

    doktor politickih nauka.....
    Otkad ga Eskobar i Soroš uzese pod svoje, coek se pogubio.
    Nema definitivno ovdje srece, izbori su izgubili smisao ovako.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  5. #5005
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Da li iskreno misliš da će mickey da se odupre pritisku eskobara i soroša (čiji je projkat OB) ako on naslijedi dritana?

  6. #5006
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Је ли му Драгиња у овој већини дође нешто ка Медојевић у прошлој ?

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  8. #5007
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,695
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A kojem SDPu, mislis jer se malo gicaju oko temeljnog, kojeg kao nece glasati, ali nece obaliti Vladu. Cak ni ne ocekujem da potegnu pitanje povjerenja.
    To sto su vaskrsli Krivokapica i Zlatka da nesto analiziraju po novina, pa kao nesto se oni bune....
    Da nece Rasko da da ostavku kojim slucajem ili Krivi kojik slucajem.... Vazi.
    Pripremaju teren da im CDT i CeMI osiguraju bar cenzus koji niau ni imali 2020.mislis da ce im neko dati pare iz EU danas da nadgledaju izbore i pitaju se kao za prosle izbore..... Tesko vidim da ce se to desiti
    A i oko vracanja Sveta u CG. Koji ce nam matrak. Kako se sve odvija taman bi ga nedje po dubini ubacili
    možda pogrešno rezonujem al ja to gledam ovako. glasači URAe moraju neđe. dio će nazad u apstinente (posle svih dešavanja u ove dvije godine to je sasvim normalno) a dio će razočaran svim što rade glasat za sdp

    naravno da ni ja ne očekujem pad Vlade. prvo radi amera i eu, a drugo jer sdp neće rizikovat fotelje zarad ovoga. posle toliko godina došli u ovu poziciju i da to pušte. nikad


    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Da li iskreno misliš da će mickey da se odupre pritisku eskobara i soroša (čiji je projkat OB) ako on naslijedi dritana?
    pisah ođe već, Spaka i Milatović su idući projekat Vašingtona ođe. kad bude trebalo radiće što im kažu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  10. #5008
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Pa ne znam, meni se onda cini da ta Amerika ipak nama dobro ne zeli ako je sve ovo po njihovom? Ili ipak nije po njihovom? Sta je slucaj sada?

  11. #5009
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Da li to znaci da savremeni zapad ne voli samostalne, nezavisne i svojeglave vladare?

    Da li je zato Zdravko sklonjen po hitnom postupku jer bi se potencijalno odupirao poretku i planu za ove prostore?

    Kad ovako pisete i kad se osvrnemo oko sebe - bas zivimo u Matrix-u. Cak nam i misljenje o svemu i svacemu formira neko spolja. Sto kroz propagandu sto kroz reklame.
    I onda pricamo o ocuvanju tradicije... Kakva nam je to tradicija ostala?
    Sve svjetske tradicije je progutao zapadni konzumerski stil zivota i svim silama se trudimo da taj stil zivota ocuvamo po svaku cijenu.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  13. #5010
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Da li to znaci da savremeni zapad ne voli samostalne, nezavisne i svojeglave vladare?

    Da li je zato Zdravko sklonjen po hitnom postupku jer bi se potencijalno odupirao poretku i planu za ove prostore?

    Kad ovako pisete i kad se osvrnemo oko sebe - bas zivimo u Matrix-u. Cak nam i misljenje o svemu i svacemu formira neko spolja. Sto kroz propagandu sto kroz reklame.
    I onda pricamo o ocuvanju tradicije... Kakva nam je to tradicija ostala?
    Sve svjetske tradicije je progutao zapadni konzumerski stil zivota i svim silama se trudimo da taj stil zivota ocuvamo po svaku cijenu.

    Pa sad najvise vidis da eksperti sa foruma ustvari veze sa mozgom nemaju.

    Do juce je bila prica kako trebamo sa amerima, kako je njima cilj da nama bude bolje, te ovo te ono. Sad se optuzuju ameri da nam nagrdise drzavu, usrase nam se na dostojanstvo itd itd.

    Prosto je nerealno da na kraju ispada da nam mozda, ali mozdaaaaaa ne zele dobro i da im odgovara ovakva situacija. Isto ono u sta su nas do juce ubjedjivali da nije slucaj, ne samo pojedini sa foruma nego i 90% politicara.

  14. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  15. #5011
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    810
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    A možda je samo stvar u tome da ne prihvatamo vlastitu odgovornost za izlaženje iz g**vanah u kojima smo završili, nebitno čijom krivicom.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  17. #5012
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    možda pogrešno rezonujem al ja to gledam ovako. glasači URAe moraju neđe. dio će nazad u apstinente (posle svih dešavanja u ove dvije godine to je sasvim normalno) a dio će razočaran svim što rade glasat za sdp

    naravno da ni ja ne očekujem pad Vlade. prvo radi amera i eu, a drugo jer sdp neće rizikovat fotelje zarad ovoga. posle toliko godina došli u ovu poziciju i da to pušte. nikad




    pisah ođe već, Spaka i Milatović su idući projekat Vašingtona ođe. kad bude trebalo radiće što im kažu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Mislim da pogresno rezonujes, mada mozda ima veze i sa okruzenjem u kojem se krecemo.
    Pocevsi od mene, a i ostali kojima je Sprdnja sta je Dritan napravio, dace glas nekom novom tipa Preokret. Male su sanse da se da glas Spajicu, ali SDP niki ne pominje.
    Ove koje ja poznajem nemaju zivaca za Draginjinu pricu, posebno iz varijante "zena Ivice Stankovica" plus je tu nedje ko Medojevic. Malo ko ima razumijevanja za to.
    Ista stvar je i sa Raskom. Sva prica dvije godine je pala u vodu kad je guzicu uvalio. Plus slabo ko mu oprasta upravljanje policijom.
    Ranko je oduvijek bio nista roba, samo sto su ga ovo dvoje nekako drzali u igri. Sad smo vidjeli da su i njih dvoje gori od njega....
    Apstinencija je uvijek opcija, ako izbor bude da se glasa cisto radi istog

  18. #5013
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,695
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pa sad najvise vidis da eksperti sa foruma ustvari veze sa mozgom nemaju.

    Do juce je bila prica kako trebamo sa amerima, kako je njima cilj da nama bude bolje, te ovo te ono. Sad se optuzuju ameri da nam nagrdise drzavu, usrase nam se na dostojanstvo itd itd.

    Prosto je nerealno da na kraju ispada da nam mozda, ali mozdaaaaaa ne zele dobro i da im odgovara ovakva situacija. Isto ono u sta su nas do juce ubjedjivali da nije slucaj, ne samo pojedini sa foruma nego i 90% politicara.
    ja niđe nisam rekao, niti ću da su ameri il eu krivi za stanje u državi, jer prosto nisu. za ovo ođe su krivi naši političari i niko više. Crna Gora predstavlja interesnu sferu Vašingtona i Brisela i to je dobro, da iko od ovih te nam vode državu to zna iskoristiti, ali vidimo da to nije slučaj. URA im je bila potrebna sad, ES će im trebat za godinu il dvije. jer sigurno neće dozvoliti ruskoj agenturi u vidu Mande da ođe vodi riječ. međutim ne mogu ameri učiti niti Dritana niti Spajića nekim stvarima. juče smo viđeli da nam premijer bruka državu vas dan po Beogradu a dan prije toga da opet izaziva podjele.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Mislim da pogresno rezonujes, mada mozda ima veze i sa okruzenjem u kojem se krecemo.
    Pocevsi od mene, a i ostali kojima je Sprdnja sta je Dritan napravio, dace glas nekom novom tipa Preokret. Male su sanse da se da glas Spajicu, ali SDP niki ne pominje.
    Ove koje ja poznajem nemaju zivaca za Draginjinu pricu, posebno iz varijante "zena Ivice Stankovica" plus je tu nedje ko Medojevic. Malo ko ima razumijevanja za to.
    Ista stvar je i sa Raskom. Sva prica dvije godine je pala u vodu kad je guzicu uvalio. Plus slabo ko mu oprasta upravljanje policijom.
    Ranko je oduvijek bio nista roba, samo sto su ga ovo dvoje nekako drzali u igri. Sad smo vidjeli da su i njih dvoje gori od njega....
    Apstinencija je uvijek opcija, ako izbor bude da se glasa cisto radi istog
    moguće, nije relevantan toliko al uzeh primjer CT i sdpa za ovu priču. tamo su ostvarili sjajan rezultat. vjerujem da će i u PG proći dobro. rekao bih da su glasovi koje je dobila URA u avgustu ključni u narednom izbornom ciklusu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #5014
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post


    rekao bih da su glasovi koje je dobila URA u avgustu ključni u narednom izbornom ciklusu
    Potpuno saglasni.
    Ovdje je jedina situacija da će to 4.5-5% koje ih sigurno više neće glasati otići na više mjesta. Dio ES, dio Preokretu, dio apstinencija, dio nekim novim pokretima, dio manjinama...

    Prije smo uvijek imali tu neku građansku opciju u vidu Ure ili Pozitivne ili PzP koja je nekako uspjela da uzme to biračko tijelo.
    Nijesam siguran, jer je prilično haotična situacija, ali mislim da neće niko moći da objedini ovo biračko tijelo. Što je jako loše

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #5015
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Lele, znaci prognoze su vam da ce URA puci i jos se dijele glasaci URE...a partija nikad jaca, na sledece izbore uzimaju duplo vise.

  21. #5016
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    sto je to dritan bruka drzavu po Beogradu

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  22. #5017
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,434
    Thanks Thanks Given 
    14,923
    Thanks Thanks Received 
    4,194
    Thanked in
    2,122 Posts

    Default

    Outlineu je samo bitno što se radi u Beogradu.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  23. #5018
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,695
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Potpuno saglasni.
    Ovdje je jedina situacija da će to 4.5-5% koje ih sigurno više neće glasati otići na više mjesta. Dio ES, dio Preokretu, dio apstinencija, dio nekim novim pokretima, dio manjinama...

    Prije smo uvijek imali tu neku građansku opciju u vidu Ure ili Pozitivne ili PzP koja je nekako uspjela da uzme to biračko tijelo.
    Nijesam siguran, jer je prilično haotična situacija, ali mislim da neće niko moći da objedini ovo biračko tijelo. Što je jako loše

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    ako gledaš šta se sve dešavalo mislim da će dobae dio u apstinente. jednostavno svakome je više puna ona rabota politike i političara. kako će se dalje dijeliti viđećemo. možda neki odgovor dobijemo na lokalnim u PG, mada nije to neki pokazatelj



    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Outlineu je samo bitno što se radi u Beogradu.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    bitno je šta premijer Crne Gore radi po BGu. a to je da bruka državu i sve nas. eo samo jedne izjave

    "Pozvao je ministra unutrašnjih poslova i zamolio da se praksa koja je postojala prekine, i od 1. jula će svi građani Crne Gore, poslanici, članovi vlade, kako to dolikuje, u Srbiju moći da ulaze bez ikakvih restrikcija", rekao je Abazović.
    pa i ona u vezi Marovića. da ne pominjem objave na društvenim mrežama i PR na nivou osnovne škole




    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #5019
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Poslije današnjih dešavanja, ko god vam spočita da ne priznajete Crnu Goru ili počne priču o 'državotvornim' partijama kao garantma očuvanja države je bezočni partijski bot i ništa drugo.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #5020
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Reče li ovo Milo danas da smo opet Srbi?
    Još dvije ovakve izjave i srpska omladina će ga nositi na rukama

  26. #5021
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,165
    Thanks Thanks Received 
    3,776
    Thanked in
    2,702 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Dritan je klaibar lika da ga odvedeš u javnu kuću oženjen bi izašao iz nje.
    Zamislite lika za kojega je Krivokapić pojam integriteta.
    Možda sa curom iz obezbjeđenja.

    Nego,ništa novo s obzirom na njegove veze sa Beogradom. (klinika Džihada Abazovića,Brnabić) Ima tu nešto i oko Siniše Malog nego da ne komplikujem.

    Ne znam što dobi kodno ime šok. (shock)

    @kimmi jel ima njegovog potpisa na dokumentu potpisnika za ulazak Crne Gore u NATO?

    Znam da nema,nego eto bila sam negdje demantovana.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 30-06-22 at 17:42.
    No pasaran!

  27. #5022
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ako gledaš šta se sve dešavalo mislim da će dobae dio u apstinente. jednostavno svakome je više puna ona rabota politike i političara.
    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ja evo deset godina pričam kako je jedina ispravna opcija u CG apstinencija i kako je svaka druga opcija pogrešna.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  29. #5023
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ja evo deset godina pričam kako je jedina ispravna opcija u CG apstinencija i kako je svaka druga opcija pogrešna.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    To , koliko god bila razumljiva odluka posle svega sto se desilo i dalje predstavlja pogresan potez. Jer samo pokusajima i mijenjanjem vlasti mozemo doci do neke zadovoljavajuce. Svaki drugi nacin je dovodjenje veoma losih ljudi. A to je slozices se najgora opcija.

    ODustajanje nikoga nije dovelo do uspjeha.
    Sate sate sate

  30. #5024
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    To , koliko god bila razumljiva odluka posle svega sto se desilo i dalje predstavlja pogresan potez. Jer samo pokusajima i mijenjanjem vlasti mozemo doci do neke zadovoljavajuce. Svaki drugi nacin je dovodjenje veoma losih ljudi. A to je slozices se najgora opcija.

    ODustajanje nikoga nije dovelo do uspjeha.
    Nemamo mi bolji kadar,svidjalo se to nama ili ne,uostalom i Drile sam to reche prije neki dan,a ovih dana i dokaza.
    ...

  31. #5025
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    To , koliko god bila razumljiva odluka posle svega sto se desilo i dalje predstavlja pogresan potez. Jer samo pokusajima i mijenjanjem vlasti mozemo doci do neke zadovoljavajuce. Svaki drugi nacin je dovodjenje veoma losih ljudi. A to je slozices se najgora opcija.

    ODustajanje nikoga nije dovelo do uspjeha.

    To nije odustajanje , nego izbor , po meni najispravniji.
    Loši ljudi će svakako doći na vlast , glasao ja ili ne.
    Samo što ako glasam ima da psujem sebi sve po spisku što sam to uradio , jer realno nema za koga da se glasa.
    A mislim i da ne treba da "lažemo sebe" , ovdje je nemoguće napraviti zadovoljavajuću vlast niti će je ikad biti.


    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Page 201 of 304 FirstFirst ... 101151191197198199200201202203204205211251301 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •