Page 327 of 574 FirstFirst ... 227277317323324325326327328329330331337377427 ... LastLast
Results 8,151 to 8,175 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #8151
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Od cega joj sleduje? Da nije nesto zaduzila drzavu ? Sad je jasno da se bori za svoju guzicu kao i svaki sportista.
    Isto koliko i Ivan Strugar a možda i više.
    Sjećamo se smetalo vam je i kad je Ivan Strugar dobio stan od države kao zaslužni sportista.

    Svaka država nagrađuje zaslužne sportiste, bez obzira na vjersku i nacionalnu pripadnost.
    Političko idolopoklonstvo svakog od njih je njihova i iskuljučivo samo njihova odluka hoće li se i kojoj opciji prikloniti.
    Posebna priča je što treba da ostanu dosljedno van toga, ali opet do njih je.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  3. #8152
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Naravno da je zasluzila, kao i ostali uspjesni sportisti, ko ce vise da nam predstavi drzavu od sportista? Polticari? Makar da nas u svijetu prepoznaju po necemu sto nije kriminal, mafija i Budva u fazi raspada.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  5. #8153
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Isto koliko i Ivan Strugar a možda i više.
    Sjećamo se smetalo vam je i kad je Ivan Strugar dobio stan od države kao zaslužni sportista.

    Svaka država nagrađuje zaslužne sportiste, bez obzira na vjersku i nacionalnu pripadnost.
    Političko idolopoklonstvo svakog od njih je njihova i iskuljučivo samo njihova odluka hoće li se i kojoj opciji prikloniti.
    Posebna priča je što treba da ostanu dosljedno van toga, ali opet do njih je.
    Nije tebi lako. Pokusavas da prikrijes pizmu ali tesko ti ide. Vise je Strugar tvoj nego moj ako me razumijes
    Naravno da svaki sportista ima izbor da li ce se prikloniti ili nece nekoj politickoj partiji. Isto tako ja imam pravo da mislim da je on smrad pa bio u dps, df ili bilo koju drugu partiju. Ko na bilo koji nacin udje u politiku ulazi u septicku jamu...

  6. The Following User Says Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  7. #8154
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Nije tebi lako. Pokusavas da prikrijes pizmu ali tesko ti ide. Vise je Strugar tvoj nego moj ako me razumijes
    Naravno da svaki sportista ima izbor da li ce se prikloniti ili nece nekoj politickoj partiji. Isto tako ja imam pravo da mislim da je on smrad pa bio u dps, df ili bilo koju drugu partiju. Ko na bilo koji nacin udje u politiku ulazi u septicku jamu...
    Za razliku od tebe, ja ne prikrivam ništa, a ponajmanje pizmu. Ali razumijem, muka je na vas.
    Jeste, više je moj jer je sa Meteriza.
    Dakle po ovome kažeš za velikog Srbina Ivana Strugara da je smrad samo zato što je od DPSa dobio stan i što se prihvatio da bude predsjednik kik bokserskog saveza Crne Gore u vrijeme DPS vladavine?
    A DPS=država do 30.08 to smo apsolvirali.

    Nije Ivan jedini, kao što ni Marija nije jedina. A ti si pitao čime je zaslužila, a ja ti velim da jes više od ovog primjerka.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #8155
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Za razliku od tebe, ja ne prikrivam ništa, a ponajmanje pizmu. Ali razumijem, muka je na vas.
    Jeste, više je moj jer je sa Meteriza.
    Dakle po ovome kažeš za velikog Srbina Ivana Strugara da je smrad samo zato što je od DPSa dobio stan i što se prihvatio da bude predsjednik kik bokserskog saveza Crne Gore u vrijeme DPS vladavine?
    A DPS=država do 30.08 to smo apsolvirali.

    Nije Ivan jedini, kao što ni Marija nije jedina. A ti si pitao čime je zaslužila, a ja ti velim da jes više od ovog primjerka.
    Opusteno brt dako ti se vrati dpssdp da mozes opet u vinklo da se vratis, a kako kazes na nas ce bit muka ko god da dodje. To si u pravu. A vidim upucen si u Strugarove poteze odlicno, vjerovatno ste generacija. Za Struga mi puca ona stvar. Ne dijelim ljude po tome je li neko velji srbin ili crnogorac. A ove sportiste koje politicari uspiju da kupe pa neka im je sa srecom.

  9. #8156
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, CG; NS, RS
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Sto veli luv iz a verb na ovo
    i dalje samo posmatra
    Ko zna, zna!
    Ko ne zna, naučiće!

  10. The Following User Says Thank You to SCHUMACHER For This Useful Post:


  11. #8157
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Opusteno brt dako ti se vrati dpssdp da mozes opet u vinklo da se vratis, a kako kazes na nas ce bit muka ko god da dodje. To si u pravu. A vidim upucen si u Strugarove poteze odlicno, vjerovatno ste generacija. Za Struga mi puca ona stvar. Ne dijelim ljude po tome je li neko velji srbin ili crnogorac. A ove sportiste koje politicari uspiju da kupe pa neka im je sa srecom.
    Klasika. Argumenata bez i odmah da mi se vrati dpssdp. Dugo si trajao
    Stariji je Strugar od mene.
    Ne puca ti za njega, nije te zuljao jer je Srbin, ali te nazuljala Marija jer je posla u DPS. Neka pizma izbija iz tebe ovo ono.
    Last edited by hercules; 16-09-22 at 16:04.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  13. #8158
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Супер. Све је тако као што си написао. И даље су ови у предности колико су покрали за ових 30. О томе се ради.
    Ko je krao, da ga procesuiramo.

    Ti bi da ovi drugi malo kradu, dok se to ne izravna neđe, a da usput prinesem državu na oltar Vučićevim pudlicama, da bi doakao lopovima iz DPS?

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Већином си набројао Дф штеточине. За њих знамо, зато је ДПС=ДФ.

    СВИ ће они да краду, па то није случај само код нас, ал ко Дпс и сателити за ових 30 година неће нико више никад моћи нити се усудити, јер је било бесрамно и безобразно. Зато и јесмо пред банкротом и зато нам и јесте такво становиштво , без имало стида и срама. Нема особе на улици која не би исто урадила да дође на власти.

    Ето то је оставио Дпс и блиски њему.

    Ође је прича почела како је Марија Вуковић , која је брзо израсла у хероја Црне Горе, отишла да подржава те исте људе што су све ово горе урадили.
    То је све.k
    Koga god glasaš u PG sem koalicije oko DPS, glasao si DF i novog Bata Carevića / Marka Kovačevića. Bez ikakve dileme... DF nema sam većinu niđe.

    Opet, ti se sad cjenjkaš ko više a ko manje krade. Pa sad zbog tog cjenjkanja, i kusura u korist DPS, treba da gledam ovu propast koju gledam evo dvije godine? Vaši lopovi su krali 30 godina, zato dajmo šansu našim lopovima, koji uzgred i direktno rade protiv državnih interesa Crne Gore. A to nisu samo ekonomski interesi. Tu priču "patriotizam je kad plaćaš porez", a uzgred rastačeš državu + NE PLAĆAŠ POREZ, to će moć još vrlo kratko.

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Kad vec pominjes ovaj trojac... A pominjes ih redovno kao kontra argument strane koju podrzavas.
    Nisu oni iznikli nenadno u zadnje dvije godine pa te pitam zbog cega ih niko nije hapsio, procesuirao i zakljucao prije 2020. godine?
    Zivo me interesuje opravdanje zasto nisu.
    Što ih niko sad ne hapsi? I što ne hapse ni druge, koji su prepoznati kao maligni uticaji o kojima pričamo? Evo je postavljeno udvorničko tužilaštvo drugog pola, đe su ta hapšenja? Đe je Gvozdenović, đe su ostale lopovčine, kad će im nać nešto konačno??

    Ili će samo da ćeraju Dritanove političke neprijatelje koji su trenutno opasni (a što će se Drilu vjrv obit o glavu brzo)?

  14. #8159
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,868
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    807
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Klasika.Argumenata bez i odmah da mi se vrsti dpssdp. Dugo si trajao
    Stariji je Strugar od mene.
    Ne puca ti za njega, nije te zuljao jer je Srbin, ali te nazuljala Marija jer je posla u DPS. Neka pizma izbija iz tebe ovo ono.
    Pročita li ti kod mene za trik argumentaciju ?

    Ne zanima njih uopšte to, bitno je da se obali EU agenda i dovede ova agenda što bi da prepravlja granice.
    Love, peace and respect.

  15. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  16. #8160
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Što ih niko sad ne hapsi? I što ne hapse ni druge, koji su prepoznati kao maligni uticaji o kojima pričamo? Evo je postavljeno udvorničko tužilaštvo drugog pola, đe su ta hapšenja? Đe je Gvozdenović, đe su ostale lopovčine, kad će im nać nešto konačno??

    Ili će samo da ćeraju Dritanove političke neprijatelje koji su trenutno opasni (a što će se Drilu vjrv obit o glavu brzo)?
    Kaakv ti je to argument - zasto ih sad niko ne hapsi. Likovi rade nelegalno zadnih 15-30 godina, niko ih ne dira, nikome nisu ni smetali (osim MANS-u), niko na njih nije obracao paznju, DPS-SD-SDP tabor je znao i cutao ali cim se smjenila vlast odmah se traze hapsenja. I to je ok, ali mene interesuje zasto to prethodne vlasti, za ovih 15-30 godina nisu odradili ranije.

    Kao kontra argument se odmah prvi baca Gvozdenovic, zatim i Ivanovic, a ako zatreba iz redova SD(P)-a Brajovic i nedje, veoma rijetko se provuce Rakcevic. I to je to, tako fercera DPS-SDP politika, poneko sa liste da se zadovolje svi, a nema se hrabrosti za spominjat one najodgovornije poput brace Djukanovic, Barovica, Micunovica i ostalih grobara ove drzave.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  18. #8161
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,885
    Thanks Thanks Given 
    1,651
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Extravaganca je odj… vucica a gruna ne dijeli ljude na srbe i crnogorce.

    jos beton da napise kako podrzava ukrajinu i stavi tacku i zarez i mozemo lock


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. The Following 3 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  20. #8162
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,926
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    acs nije za dps već samo troluje

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  21. #8163
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/62176...la-samo-pustos

    Prva i veoma zlo(ko)bna poruka glasi da "poželjan proevropski partner" može biti DPS. Uprkos tome što je za samo tri decenije jednu staru državu, koja je i u 19. i u 20. vijeku skoro po pedeset godina bila uzor mnogim sadašnjim članicama EU, srozao na nivo najzapuštenijih plemenskih društava Afrike.
    I to ne samo po političkim i ekonomskim mjerilima, nego - što je dugoročno mnogo opasnije - moralnim, kulturološkim, obrazovnim, zdravstvenim i svim ostalim...
    Druga poruka je, uprkos diplomatskim oblandama, zastrašujuća - da "Demokratski front ne vide kao dio izvršne vlasti" iako ta koalicija nikad nije upravljala Crnom Gorom.
    Ako se ne računa jednogodišnji mandat Zdravka Krivokapića koji frontovce nije pustio u Vladu, a oni ga (i) zbog toga pustili niz vodu mjesec nakon izbora za premijera.
    A zašto DF ne može ni na vlast, ni u vlast?
    Jedini logičan zaključak koji se može izvesti iz dvije citirane EU-premise jeste - zato što ta koalicija "nije proevropska"...
    Na čemu se taj zaključak zasniva, nije baš najjasnije, jer tamo gdje im je dopušteno - u Skupštini - poslanici DF već godinama glasaju za evropske pravne tekovine.
    Ali, lideri DF-a nijesu se odrekli Ratka Mladića, ne podržavaju Rezoluciju o Srebrenici, nijesu bili za sankcije Rusiji, ne priznaju državu Kosovo?
    Tačno, i to je vrlo loše.

    Ali država Crna Gora je odlučila drugačije, oni su ostali u manjini.
    Za razliku od Aleksandra Vučića i Milorada Dodika koji su, upravo na poštovanju Mladića, ignorisanju genocida, protivljenju sankcijama i - naročito - odbijanju priznavanja Kosova, dobijali većinsku podršku.
    Uprkos tome, Vučić ne da je "poželjan partner" evropskih zvaničnika nego su pred njim snishodljivi više od crnogorskih pred briselskim činovnicima. A Dodik je i dalje jedan od trojice predsjednika BiH, države kojom bukvalno upravlja Evropska unija...
    Ali, njih dvojica su na vrhu države zahvaljujući demokratski izraženoj volji većine Srba u Srbiji i BiH?
    Jesu, ali isto takva i još demokratskije izražena volja dovela je Andriju Mandića na mjesto lidera srpskog naroda u Crnoj Gori...
    Samo što glasovi svih Srba na Balkanu očigledno nemaju istu vrijednost, pa njega ne može zapasti ni funkcija ministra bez portfelja a kamoli premijera...
    E, šta radi RJV, da ako se opere više taj DF pa ponovo da se glasa zajedno sa URAom.

  22. #8164
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...moblicne-ravni

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...niraju-dogovor

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...vjetar-u-ledja

    Kako samo smaraju. 2 godine ne mogu da se dogovore, pa idete na izbore *ebene onda (koji nam uzgred ništa dobro neće donijeti ali ovakvo stanje je najgora moguća opcija).

  23. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  24. #8165
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    URA je sebe dovela u intresatnu poziciju... I dalje slusa sta velike sile govore - da ne zele DF u novoj Vladi, a zna ako ne naprave dogovor da su direktno odgovorni za (veoma) moguci povratak DPS-a.
    Cini mi se da ikako mogu da bi se najradije ugasili dok ovo ne prodje.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #8166
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Bice bolje al ne nama

  26. #8167
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Reakcije na ime Marije Vuković (i drugih) na listi koju predvodi potpredsjednik DPS-a su ovakve kakve jesu iz razloga što se najefektivnije moguće ruši kompletan narativ kampanje, koji se brižljivo krčkao godinama - onaj o opasnom ekstremizmu, fašizmu i nacionalizmu koji stanuje u DPS-u, SDP-u i SD-u. Jer, kako ćeš sad da prodaješ priču o anti-srpstvu, ugroženim vjernicima i manastirima SPC, Crnoj Gori kao NDH? Kako sada da objasniš da Žuti Serhatlić i Brano Milačić brane kokain, a Žaklina Oštir radi za interese duvanske, Bemaks mafije?

    Jednostavno, jednim potezom se ruši čitava kula laži od karata.

    U ostalim vijestima, iz pritvora pušteni Rajković i Šahman (slučaj "Plantaže") i Klikovac (slučaj "Putevi").
    Last edited by johnny bravo; 16-09-22 at 13:30.
    In vino veritas

  27. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  28. #8168
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,970
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Ko ne glasa doktoricu chatnick
    Tu es mon héro!

  29. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  30. #8169
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ne znam ko je "doktorica", ali, kad pominješ već, vi u Nikšiću ste bili jako uspješni u dovođenju četnika na čelo opštine. Koliko me pamćenje služi, tražili ste zamjerke Sanji Damjanović, pa ste ustoličili Marka Kovačevića, po receptu "neću CERN, hoću Tvrdoš".
    In vino veritas

  31. #8170
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Svaka opet kazem nekom ko ce iza i i zaokruziti ova partitokratska *****
    Podgorica Podgoricanima!

  32. #8171
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,970
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne znam ko je "doktorica", ali, kad pominješ već, vi u Nikšiću ste bili jako uspješni u dovođenju četnika na čelo opštine. Koliko me pamćenje služi, tražili ste zamjerke Sanji Damjanović, pa ste ustoličili Marka Kovačevića, po receptu "neću CERN, hoću Tvrdoš".
    Ali moram ti proznati, nijesmo ponosni uopste na gradonacelnika... Kao npr sto vi na vaseg jeste
    Tu es mon héro!

  33. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  34. #8172
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Mlati li ovo Medo standardno ili je stvarno Dritan 15 dana odsutan?

    https://m.cdm.me/politika/medojevic-...nijesam-vidio/

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  35. #8173
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Opet Medo u fokusu, izgleda da su oni dani za DPS cim su Meda kao ulozak izvukli na cistinu.

    A odusevljen sam novinarskom ekipom i urednistvom CDM-a, bez ako se ovaj bezimeni "novinar" nije zaposlio preko veze.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  36. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  37. #8174
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

  38. #8175
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,868
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    807
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Opsadno stanje u Beogradu – Vučić pokleknuo pred pritiskom Zapada, ultradesničari prijete: Sjutra će pasti krv

    https://www.cdm.me/svijet/region/ops...-ce-pasti-krv/

    Ovih budaletina...
    Love, peace and respect.

Page 327 of 574 FirstFirst ... 227277317323324325326327328329330331337377427 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •