Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 256

Thread: a koliko si ih imala do sad ????

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Quote Originally Posted by Yakuza View Post
    takve curkice tipa "ovo je 21. vijek treba da se udaramo" i posle bez grize savjesti
    Ovo je stvarno danas postalo kao Dobar dan, pih...



    Mademoiselle.

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Nekad je cijeli svijet razmishljao tako, ali ima ih PODOSTA shto su malo napredovali, i shvatili da je zhivot jedan i previshe kratak da bi se opterecivali svakakvim glupostima
    Znachi oni koji misle da su djevojke koje shire noge na svaki coshak promiskuitetne ne znaju da zhive, jer je ovo zaboga 21. vijek?
    Ako je to nachin da se zhivot udishe punim plucima, bash mi nimalo nije zhao shto cu umrijeti slabog kapaciteta, mada eto mogu dosta da ronim...



    Mademoiselle.

  3. #103
    ciara Guest

    Default

    A kakav bauk napraviste od ovoga sto je ovo:lolblue:

    Ja nisam musko da dajem odgovor na ovo pitanje, samo cu rec da je vecina momaka iz Pg toliko iskompleksirano kojima ne moze bit da ga ONi, i kad ih djevojka ispali onda pocnu da sire price ''kako sam je opleo sinoc''itd sto u 90% slucajeva ja vjerujem nije istina, tako da necu rec vecina djevojaka da ne pretjeram, nego pojedine djevojke(koje ja npr i licno poznajem i znam da nisu takve)su ocrnjene takvim (ne)istinitim pricama
    Tako da cu se slozit sa Yakuzom, sto se tice ozbiljne veze. Treba da postoji uzajamno povjerenje i iskrenost sa obije strane, a ne da se veza gradi na''rekla kazala''.8)

  4. #104
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko ko nas ne zna , da prochita neke postove ovdje , pomislio bi da se radi o San Francisku 60-tih god. Koliko samo afirmativnih misli o sexualnoj slobodi , pomislio bi chovjek da je promiskuitet normalna stvar , a da je normalna ne bi imala struchni naziv i objashnjenje koje naglashava devijantno ponashanje !!!
    Mislim izjave tipa "ne treba da mu bude bitna moja proshlost nego sadashnjost i buducnost " su za ne povjerovat . Pa svaka osoba je proizvod svoje proshlosti: identitet , integritet, izgled , karakter , ponashanje , razmishljanje . To su stvari koje je kod svake osobe izgradjeno u proshlosti i ako te neko voli , to podrazumijeva da voli i tvoju proshlost . Znachi ako te ne poznaje kao kompletnu osobu , jer mu nisi dozvolila da zna sve o tebi ,ti se predstavljash u laznom svijetlu , krijesh neshto chega se stidish !!!
    A shta je sadashnjost ? Na sve shto pomislish da je sadashnjost vec
    narednog momenta je proshlost... A tek o buducnosti da ne pricham .Mislim da te neko voli zato shto treba da misli da vam je buducnost lijepa je suludo , jer je buducnost neizvjesna i nikad ne mozesh znat shto ce sjutra bit . Mozda ti onaj za koga mislish da te voli do neba sjutra pred ochi izadje sa drugom ( primjer je malo extreman , ali nije nemoguc)
    Nije mi samo jasno ovo nametanje i potenciranje neke zapadnoevropske , globalne , urbane (ili kako vec) misaone atmosfere i to ovdje , gdje , ako samo malo zagrebesh po povrshini sve je masno i flekavo od kobasica i ajvara ...
    Dakle, da sumiram . Broj nije bitan , ali onome ko ne pita (naravno niko nece pitat neku za koju ga je briga , vec osobu do koje mu je stalo) , a ako te vec pita , nema razloga da mu ne bude recheno ili da bude slagan . Chemu dvolichnost ? Osobe ste , dovoljno zrele da odgovarate za svoje postupke i da stanete iza njih . Opet kazem , ako krijesh , znachi nechega se stidish . Bojish se da ce te poslije toga gledati u drugom svijetlu .Pa naravno da nece , ako te voli ...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Quote Originally Posted by ciara View Post
    nego pojedine djevojke(koje ja npr i licno poznajem i znam da nisu takve)su ocrnjene takvim (ne)istinitim pricama
    Tako da cu se slozit sa Yakuzom, sto se tice ozbiljne veze. Treba da postoji uzajamno povjerenje i iskrenost sa obije strane, a ne da se veza gradi na''rekla kazala''.8)
    To je iz nekog od prethodnih postova: Zhenama nikada ne treba vjerovati, ipak drugi bolje znaju shto one stvarno rade! :mrgreen:



    Mademoiselle.

  6. #106
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko je samo puta bila ova tema pobogu
    ako vam se hebe chemu ustruchavanje ako ne da smo zdravo! samo da ne bude kajanja poslije..
    sa ponosom nosite svoj "broj" ako procijenite da treba da ga kazhete rechite a ako ne da je zdravo taj shto pita!
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  7. #107
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    koliko je samo puta bila ova tema pobogu
    ako vam se hebe chemu ustruchavanje ako ne da smo zdravo! samo da ne bude kajanja poslije..
    sa ponosom nosite svoj "broj" ako procijenite da treba da ga kazhete rechite a ako ne da je zdravo taj shto pita!
    Ovo je savjet koji cesh dati i svom djetetu ?
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  8. #108
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemezis View Post
    Pa brate,najbolje bi bilo da nemam visoke kriterijume i da je ne pitam sa kim se treskala dok mene nije bilo.Nabolje bi bilo da se posvetim nekoj "oshtraljci"...$edi srece ti.
    Treba da je ozhenim pa da mi cerka naslijedi gene od majke pa da me i ona o jadu zabavi.Zajebi ti to.Moze joj se oprostit ako je bila u dugoj veze,ali da znam da se treskala ono neobavezno,onda znam i da ne smijem na sluzhbeni put otic.Nego ako cemo iskreno,vecina muskaraca ne vjeruje i nikad (normalno) nece vjerovat zhenama.Njegose,Njegose...
    Naravno,odma bih raskinuo i vishegodishnju vezu da otkrijem nesto sto ne treba.Neka sto je gutala nekom drugom NE MOZE bre da bude majka mojih djetica krshnih crnogoraca.Mora se znat neki red.Nijesam uskog svatanja,ali nijesam brate ni sirokog.Ako mozhesh da budesh sa nekom shto je bila prometna,samo neka ti je bog upomoc...Jeba mi sve ovo je bolesno dje ovo drustvo izoblichenih mozgova i licnosti ide.

    By Lifestyle
    samo cu te pitati jedno: jesi imao sex ikad?

    posle svega sto kazes najkorektnije bi bilo da NISI nikad.

    zasto? pa ako si imao postoje samo dvije opcije:
    1. curu sa kojom si bio smatras za neprijatelja i unistio si joj zivot jer vise nije nicheg vrijedna ( po tvojim stavovima) , " kako ona sad zaboga moze biti majka nekoj slatkoj bebi kad je vec uzivala u sexu"
    2. nasao si nevinu i ozenicjes je

    to je to

    Quote Originally Posted by nemezis View Post
    Nijesam uskog svatanja
    nisi

    ps. stara crnogorska boljka, muskarac koji mijenja ribe je yebach, cura koji mijenja momke je qrva.

    yebite se ljudi

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakvi ste vi (pojedini muski odje) komplexashi i nesigurni u sebe, a neki su i pacenici, kad razmisljaju sto im je cura radila sa ex? jele se -bala u pedu ili joj je svrs u usta, i onda kako biti s`njom, wooow, sprdate li se da se tim mislima preokupirate kad vam se neko svidi, ili mislima dal je bila u vezi ili kombinaciji sa nekim od gradskih jebaca, pa necete to moci da podnesete??
    ali sta da podnesete? da je neko bio bolji od vas? ili nesto slicno? da je bio bolji ne bi ona sad sa vama bila, nego sa njim, malo vise samopouzdanja vam ne bi falilo!
    a ko zna sto sjutra donosi pa se mozda zatresete u neku takvu koju ne zelite, i onda cete sve da mijenjate ....
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #110
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Ovo je savjet koji cesh dati i svom djetetu ?
    naravno!!uzdacju se u odluke svog djeteta u 99% posto sluchajeva... jer cju se prethodno uzdati u sebe da ga pravilno vaspitam...!
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  11. #111
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    kakvi ste vi (pojedini muski odje) komplexashi i nesigurni u sebe, a neki su i pacenici, kad razmisljaju sto im je cura radila sa ex? jele se -bala u pedu ili joj je svrs u usta, i onda kako biti s`njom, wooow, sprdate li se da se tim mislima preokupirate kad vam se neko svidi, ili mislima dal je bila u vezi ili kombinaciji sa nekim od gradskih jebaca, pa necete to moci da podnesete??
    ali sta da podnesete? da je neko bio bolji od vas? ili nesto slicno? da je bio bolji ne bi ona sad sa vama bila, nego sa njim, malo vise samopouzdanja vam ne bi falilo!
    a ko zna sto sjutra donosi pa se mozda zatresete u neku takvu koju ne zelite, i onda cete sve da mijenjate ....
    Meni se chini da ama bash niko ne raspravlja o pitanju da li je neko bio bolji !!!
    Vec samo o broju .Prochitaj malo pazljivije.Velika je razlika :kvantitet -kvalitet Dvije potpuno razlichite stvari. Ko bi uopshte bio tolki cuk i pitao djevojku ko je bolji
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  12. #112
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja cu sad malo mozda da odlutam od teme, ali postavimo ovako situaciju.

    dakle momak i djevojka se vole. imaju ozbiljnu vezu i ona je nevina. i uzmu se i "vode ljubav" i stvarno je nevina. a ovamo joj kroz pedu proslo pola crne gore?!

    kako sad???


    hvala

  13. #113
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stane Dolanc nesretni View Post
    ja cu sad malo mozda da odlutam od teme, ali postavimo ovako situaciju.

    dakle momak i djevojka se vole. imaju ozbiljnu vezu i ona je nevina. i uzmu se i "vode ljubav" i stvarno je nevina. a ovamo joj kroz pedu proslo pola crne gore?!

    kako sad???


    hvala
    :lolblue:
    a nikako brate

  14. #114
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ukoliko se radi o ozbiljnoj vezi naravno da ce te interesovati sa kim ti je momak/djevojka bio/bila isto kao sto bi te interesovalo koga je volio,koga ne,koliko je veza imao i sl.to je sasvim ok ali ukoliko se radi o normalnom paru(pod ovim mislim o ljudima koji mogu da skapiraju neke stvari,nemaju komplexa,ne slusaju price i sl).
    ja sam tako npr.mom momku ispricala sve isto kao i on meni tj.nemamo nikakvih tajni kad je nas ljubavni zivot i neka nasa proslost u pitanju,sve se zna...
    nego citajuci prethodne postove ljudi pate od nekih cudnih bolesti"ne moze biti majka mojoj djeci"ada ako je neka djevojka imala dugu vezu ili momka uopste sa njim se vjerovatno nije drzala za ruku,sa 20 god.i vise nenormalno bi bilo da ne radi stvari koje rade "odrasli" nego kome smeta i ko tako razmislja fino neka nadje neku finu,nevinu "cistu" djevojku ,pod ruku sa njom i pravo u opstinu
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  15. #115
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hhahahahah a ona je to "nevina na papiru" hahahhahhaha a:lolblue:
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  16. #116
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    naravno!!uzdacju se u odluke svog djeteta u 99% posto sluchajeva... jer cju se prethodno uzdati u sebe da ga pravilno vaspitam...!
    Odlichno , reci cesh svojoj djevojchici :"Ako ti se hebe nemoj da se ustruchavash , pa kad jednom dodju godine u kojima cesh sresti momka koji te stvarno voli i shvata ozbiljno da bi te mozda i ozenio , ti ga slazi sa koliko si njih bila , ako ti se ne svidja da on to zna , da bi te i dalje isto volio i imao laznu predstavu o tebi , a ako ti je broj ok , onda mu kazi ."
    Genijalno !
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  17. #117
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to ti reci a prethodno sebe nauchi da prochitash nekoliko puta i da ne izvlachish iz kontexta...
    ajde ovako dobra sam u crtanju pa bi bolje bilo da ti nacrtam al aj sad da se uzdam u mocj pisanja pa da ti objasnim,,,
    e ovako rekla sam da cju je prvo vaspitat kako treba da i sama mozhe da zakljuchi... sve shto radimo ide od nasheg vaspitanja kao prvo!a onda cju joj recj sine, ako mislish da treba da se hebesh uradi ja sam potpuno sigurna u tvoje odluke! a ono shto si prvo izvukao iz svOg texta rekla sam ako se nekom hebe neka to uradi u smislu da niko nikog ovdje necje preobrazit svojim savjetima, ako je neko odluchio da napuca 1
    20 partnera za ovu godinu ova rasprava ga necje od toga odvratit.. eto a ako ti i Jopet nije jasno aj pa da ti i nacrtam.. prochitaj sl.x chitav text
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Meni se chini da ama bash niko ne raspravlja o pitanju da li je neko bio bolji !!!
    Vec samo o broju .Prochitaj malo pazljivije.Velika je razlika :kvantitet -kvalitet Dvije potpuno razlichite stvari. Ko bi uopshte bio tolki cuk i pitao djevojku ko je bolji
    bingo! potrefio te je moj post tacno dje treba, jer inace ne bi pominjao bas tu stavku! bolji!!!
    kad naucis da postujes malo vise samog sebe i ostali muski, koji ne mogu sa curom jer ona nije nevina, jer je ona pusila drugom, jer je ona radila svasta nesto sa drugima, mozemo da pricamo, ovako cemo da se vrtimo u krug
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #119
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    koliko je samo puta bila ova tema pobogu
    ako vam se hebe chemu ustruchavanje ako ne da smo zdravo! samo da ne bude kajanja poslije..
    sa ponosom nosite svoj "broj" ako procijenite da treba da ga kazhete rechite a ako ne da je zdravo taj shto pita!
    Ja mislim da ti treba da prochitash svoje postove , jer prvo neshto kazesh , a onda se ispravljash kako nisi tako mislila .
    Lijepo sam te poslije ovoga pitao da li bi to savjetovala svom djetetu i rekla si da bi !!! Poruka je vrlo jasna . Hebi se kad ti se oce , pa onda PROCIJENI kome cesh rec !!!!! Jesam li u pravu ??
    Pa nije lijepo da dijeslish savjete ljudima , a da je to shto neshto shto ne bi preporuchila nekom kome mislish najbolje . To bash nije lijepo ...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  20. #120
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    bingo! potrefio te je moj post tacno dje treba, jer inace ne bi pominjao bas tu stavku! bolji!!!
    kad naucis da postujes malo vise samog sebe i ostali muski, koji ne mogu sa curom jer ona nije nevina, jer je ona pusila drugom, jer je ona radila svasta nesto sa drugima, mozemo da pricamo, ovako cemo da se vrtimo u krug
    ahahahahha kralje , jesi li ti ovo ozbiljan ??? Pa ti si prvi koji je pominjao to "ko je bolji " , a ja sam ti naglasio da niko ne raspravlja o tome ko je bolji , vec o broju (shto je i tema topica ) . Aj mi pokazi dje sam ja pomenuo "ko je bolji "

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    kakvi ste vi (pojedini muski odje) komplexashi i nesigurni u sebe, a neki su i pacenici, kad razmisljaju sto im je cura radila sa ex? jele se -bala u pedu ili joj je svrs u usta, i onda kako biti s`njom, wooow, sprdate li se da se tim mislima preokupirate kad vam se neko svidi, ili mislima dal je bila u vezi ili kombinaciji sa nekim od gradskih jebaca, pa necete to moci da podnesete??
    ali sta da podnesete? da je neko bio bolji od vas? ili nesto slicno? da je bio bolji ne bi ona sad sa vama bila, nego sa njim, malo vise samopouzdanja vam ne bi falilo!
    a ko zna sto sjutra donosi pa se mozda zatresete u neku takvu koju ne zelite, i onda cete sve da mijenjate ....
    Evo ko je prvi to pomenuo , a nije mi jasno zashto , pa svi su do tada raspravljali o broju
    U stvari , jasno mi je zashto , iznio si ono shto tebe muchi
    Jel moguce da mislish da je neko nekad pitao djevojku "ko je bolji "
    Last edited by James_Hetfield; 11-01-07 at 16:26.
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    na ovom topiku nisam ja kukao, da ne mogu sa curom da budem intiman ako je ona nekom popusila i sl, nego ti, i ne hvataj se za djelove moga posta, nego ga gledaj kao cjelinu, jer ces poentu naci jedino ako gledas sve zajedno a ne dio po dio posta!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #122
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Ja mislim da ti treba da prochitash svoje postove , jer prvo neshto kazesh , a onda se ispravljash kako nisi tako mislila .
    Lijepo sam te poslije ovoga pitao da li bi to savjetovala svom djetetu i rekla si da bi !!! Poruka je vrlo jasna . Hebi se kad ti se oce , pa onda PROCIJENI kome cesh rec !!!!! Jesam li u pravu ??
    Pa nije lijepo da dijeslish savjete ljudima , a da je to shto neshto shto ne bi preporuchila nekom kome mislish najbolje . To bash nije lijepo ...
    "]AOOOO ne izvrcji prichu ako se ne umijesh drukchije odbranit batali raspravu!! kad sam ja rekla da se *ebe a onda rekla da ne mislim tako?? ada mislim tako!!! i to cju joj 100%i recj!! jer cje dijete bit normalno i znacjhe shto treba i shto ne!! dako shvatish vishe!!
    ipak treba tebi da se crta vidim ja
    kako izvrcjesh svakla ti chast
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    He, a u cemu je razlika izmedju spolovila, jel u velicini ili u svojini? :lolblue:
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  24. #124
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    He, a u cemu je razlika izmedju spolovila, jel u velicini ili u svojini? :lolblue:

    ah random:lolblue: taman me nasmija koliko se iznervirah kad neko obrcje izvrcje izvlachi rechenicu iz chitavog posta samu za sebe ... oh well
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  25. #125
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Ok , primjer koji sam ja dao je malo previshe extreman
    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    na ovom topiku nisam ja kukao, da ne mogu sa curom da budem intiman ako je ona nekom popusila i sl, nego ti, i ne hvataj se za djelove moga posta, nego ga gledaj kao cjelinu, jer ces poentu naci jedino ako gledas sve zajedno a ne dio po dio posta!
    Pazi jednu stvar si morao da ukapirash ,da nisam kukao (ne znam uopshte odkle ti takva ideja , mislim dje sam pominjao svoju vezu i lichno iskustvo ???) i da je PRIMJER -PRIMJER , i to sam naglasio da je extreman !!! I pored toga odnosi se na onu konstataciju "shto ne znam , nije me briga" koja je offtopic!!!

    A tvoj post kao cjelina ima potpuno drugi smisao od onog koji je tema topica zbog dijela koji je boldovan...

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    kakvi ste vi (pojedini muski odje) komplexashi i nesigurni u sebe, a neki su i pacenici, kad razmisljaju sto im je cura radila sa ex? jele se -bala u pedu ili joj je svrs u usta, i onda kako biti s`njom, wooow, sprdate li se da se tim mislima preokupirate kad vam se neko svidi, ili mislima dal je bila u vezi ili kombinaciji sa nekim od gradskih jebaca, pa necete to moci da podnesete??
    ali sta da podnesete? da je neko bio bolji od vas? ili nesto slicno? da je bio bolji ne bi ona sad sa vama bila, nego sa njim, malo vise samopouzdanja vam ne bi falilo!
    a ko zna sto sjutra donosi pa se mozda zatresete u neku takvu koju ne zelite, i onda cete sve da mijenjate ....
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

Page 5 of 11 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. O Podgorici, ljudima i drugim bakracima...
    By Bonja the Zmaj in forum Centralni
    Replies: 183
    Last Post: 12-04-11, 11:09
  2. SVA SVOJERUCNA PISMA VLADIKE DANILA PETROVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 40
    Last Post: 11-01-10, 10:56
  3. Koliko bi kostalo?
    By stefan123 in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 11-08-06, 16:19
  4. Sveveliko Srpstvo se zasniva na golim interesima
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 88
    Last Post: 20-02-05, 17:52
  5. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •