View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #46326
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  2. #46327
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    "kad je reprezentacija u pitanju uvjek postoji jedno pravilo, a to je da je uvjek najvažniji rezultat" Rakojeviću GENIJE !!!!!!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #46328
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ne. Nijesam gledao emisiju. Znam veoma dobro kakav je uličar Savićević a o njegovom "radu" na čelu Fudbalskog saveza znam još više. Htio sam da sebe poštedim nerviranja koliko je maksimalno moguće, jer znam da apsolutno ništa ne mogu promijeniti a sve ovo iživljavanje nad crnogorskim fudbalom mi teško pada. Uspio sam samo djelimično jer sam čitao vas, a i prepričali su mi. Jedino mogu žaliti što nijesam znao na vrijeme da Saši Radoviću dam materijala (neko bi mu već sa foruma prenio) i tako onog nevaspitanog skota doveo do još veće tačke ključanja. Trebalo ga je pitati otkud to da su njegovi kumovi jedini selektori koji bez rezultata iznova dobijaju šansu, a nakon što bi zapjenio poentirati pitanjem: što kvalifikuje njegovog budućeg zeta da ima mjesto u prvih 11, tj. jesu li to golovi koje (ne) daje, ili klub i liga u kojoj (ne) igra? Naravno, to je samo vrh ledenog brijega, ali ga je trebalo čačnuti na nepotizam i definitivno raskrinkati.

    Pored raznih nebuloza koje sam pročitao na forumu posljednjih dana, a zaista se teško na sve to osvrnuti, osvrnuću se na nešto drugo, a to su dosadne priče kako nema ko umjesto Savićevića i kako je on uradio i dobrih stvari za crnogorski fudbal. Nije mi jasno čemu takve priče, jer ja to mogu shvatiti jedino kao podršku za dalje uništavanje crnogorskog fudbala. Ako hoćemo da pomenemo dobre stvari, pa normalno da je bilo i njih. Ništa nije crno-bijelo, ali zamislite da počnem da pišem kako je Hitler u Njemačkoj zaustavio inflaciju nakon dolaska na vlast i da mu tu Njemci moraju biti zahvalni, svako bi pomislio da sam nacista. Džaba bih poslije govorio da osuđujem to što je urnisao cijeli svijet,
    uključujući tu i Njemačku. E tako i ovđe. Govoriti o pozitivnim stvarima kad je Savićević uništio svaku nadu da pod njegovim vođstvom ikad može biti bolje, već isključivo gore, je potpuno deplasirano i liči na advokatisanje. To da je on nezamjenjiv na mjestu predsjednika Saveza i da nema nikog ko bi bolje vodio Savez (!?) je takođe besmislica. Jer što bismo radili kad bi se on npr. (lupam) predozirao? Neko bi morao doći na njegovo mjesto, zar ne? A gore od ovoga zaista ne može, sva i da se novi čovjek na čelu Saveza trudi da sve use*e.

  4. #46329
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,532
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    486
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Simon se otvorio i rekao da je bio budala. Mislim, on je to najkasnije i saznao...

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/simon...d-predsjednika
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  5. #46330
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Gledam ovu emisiju,sramota me je sto dijelim vazduh sa ovim Savicevicem,on je neko i nesto,pih
    Podgorica Podgoricanima!

  6. #46331
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,731
    Thanks Thanks Given 
    1,267
    Thanks Thanks Received 
    894
    Thanked in
    584 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Upravo sam saznao iz izvora bliskog Savezu da je ono sa alkoholom i Cicom bila farsa. Prava istina je da je Cico trazio preko milion eura ako se prodje dalje (sto je normalno, bonusi, niko je radi za dzabe) a geniju to nije odgovaralo
    Bolje nac nekog ko se zadovoljava sa sitnicama

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #46332
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Interesantno kako jedan "teski alkoholicar" prije i poslije nas trenira klubove iz Egipta, Emirata, Irana i Katara.
    I jos nesto zanimljivo klub koji je Kranjcar trenirao u Emiratima je iz emirata Sardza, jedan od sedam konstitutivnih emirata UAE, koji je zanimljiv po sljedecem(citat sa Wiki):

    "Šardža je jedini arapski
    emirat
    gde su prodaja, posedovanje i konzumacija alkohola zabranjeni. Takođe su propisani strogi zakoni o obaveznom konzervativnom oblačenju muškaraca i žena."

  8. #46333
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,731
    Thanks Thanks Given 
    1,267
    Thanks Thanks Received 
    894
    Thanked in
    584 Posts

    Default

    Ma I da je pio nije problem, ja ga NI JEDNOM nisam vidio da je pjan na trening kod kampa (ispratio sam ih dosta), na utakmici i na konferenciji za stampu. Neka popije malo privatno, sto ima veze, bitno je da posao ne mijesa u to.
    To sto prica Dejo i njegovi ljudi nema veze s mozgom.
    Rekao sam vec zbog cega je maknut iz pouzdanih izvora, kakva ljiga od covjeka je purger, ja ne vjerujem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #46334
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Je li moguce da niko nije emisiju snimio i izbacio?



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #46335
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ogledah i ja ovu emisiju. Ne znam jesmo li gledali istu,ali meni je odje najveca klopma ovaj jadov od Sofra sto se ne smije od Deja prekrstiti.
    1908.

  11. #46336
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Da bi bio selektor, moraš da ispunjavaš više stvari od dobrog rezultata na utakmici.
    Sprdaš li se ti to !!!!!!
    Tvoj ljubljeni Dejo se ne bi složio sa tobom već jasno kaže "za Reprezentaciju je najvažniji rezultat"
    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    - Javna je tajna da je bio svaki dan pjan.
    Onda svedobri Dejo ne smije ni malom fudbalu da priđe pošto mu unutrašnjost nosa podsjeća na ulcinjsku solanu
    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Pukim slučajem, po neke poznajem a i rodu sam sa par ljudi iz fudbalskog saveza
    U tom zecu čmuči grm.
    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Selektor treba i da bude neki primjer i uzor igračima, koji će ih motivisat na prave stvari.
    Očigledno je po rezultatima da ih je fantastično motivisao
    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Pored toga, Kranjčar nije priznavao nikog sem sebe i nikoga iznad sebe, pa se tako ophodio i prema svima u tom savezu.
    To je bio taj gorući problem. Nije dozvoljavao da svedobri Dejo oblikuje reprezentaciju i od nje stvori sadašnju reprezentaciju petoligaša Srbije



    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Pjan gost kad ti dođe u kuću, pa jedva čekaš da ga ispratiš, a ne da radiš nešto sa takvim čovjekom svaki dan i da takav čovjek predstavlja zemlju i slično...
    Nije nam Kranjčar došao u goste već da obavlja posao za koji je bio plaćen. I obavljao ga je više nego dobro
    Last edited by Rakun; 22-11-15 at 13:41.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #46337
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,532
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    486
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Eto ti ga pa doma vodi.

    Ja ne znam đe ti to viđe da sam ja pofalio Deja. Savićević nije bolji od njega, ako ne i gori ( ne po pitanju alkohola ) i ni njemu nije mjesto na čelu saveza.

    A pogotovo Kranjčaru na mjesto selektora.

    Nema on taj problem od kad je ođe, nego ga vuče iz Hrvatske odavno, bio je i hospitalizovan zbog toga. Ukucaj na google njegovo ime i alkohol, pa ćeš viđet koliko je članaka hrvatskih novinara o tome. A nebi bilo loše i da pogledaš sto je Zubak izjavio o njemu. Isto kao i kod nas, razlaz je uslijedio zbog Cicovog problema sa alkoholom.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  13. #46338
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Ogledah i ja ovu emisiju. Ne znam jesmo li gledali istu,ali meni je odje najveca klopma ovaj jadov od Sofra sto se ne smije od Deja prekrstiti.
    Pa zavisi šta ti zapravo očekuješ od Šofranca. Govorio je vrlo fer i vrlo otvoreno, i analize su mu na mjestu. Evo ti samo ovaj gornji klip pogledaj ponovo pa razmisli da li se ne smije prekrstiti.

    Bio je onaj jedan trenutak kada je ustuknuo, kada ga je Kustudić pitao da li bi on zamjenio Brnovića, a ustuknuo je jer su Peco Rakojević (mutava Dejova poltrončina) i Dejo krenuli onako uličarski da se smiju. I čak je i tu, uprkos početnoj zbunjenosti, Šofranac dao sasvim jasan odgovor.

    Ono čega sam se ja plašio je da čitava emisija ne bude poltronska, u Grgurovom stilu, eto tu smo đe smo, ne može se od nas ništa očekivati.
    I Šofranac i Radović su isticali samo suprotno od toga, a to je da možemo mnogo više i da su rezultati očajni i da su se greške nizale...
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  14. #46339
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Pa zavisi šta ti zapravo očekuješ od Šofranca. Govorio je vrlo fer i vrlo otvoreno, i analize su mu na mjestu. Evo ti samo ovaj gornji klip pogledaj ponovo pa razmisli da li se ne smije prekrstiti.

    Bio je onaj jedan trenutak kada je ustuknuo, kada ga je Kustudić pitao da li bi on zamjenio Brnovića, a ustuknuo je jer su Peco Rakojević (mutava Dejova poltrončina) i Dejo krenuli onako uličarski da se smiju. I čak je i tu, uprkos početnoj zbunjenosti, Šofranac dao sasvim jasan odgovor.

    Ono čega sam se ja plašio je da čitava emisija ne bude poltronska, u Grgurovom stilu, eto tu smo đe smo, ne može se od nas ništa očekivati.
    I Šofranac i Radović su isticali samo suprotno od toga, a to je da možemo mnogo više i da su rezultati očajni i da su se greške nizale...
    Tacno se vidi odje da je Sofro izgovorio nesto "sto nije trebalo" kad je bila prica o namjestanju.Odje je GLAVNA TEMA bio brna,a Sofranac nijednom tokom emisije nije rekao otvoreno kao Sasa Radovic sta treba jos da uradi brna da bi bio smijenjen. A tamo na ono pitanje ne da je ustuknuo,no se prekinuo. Sofro nece da se zamjera Deju i Brni,vjeruj mi.
    I reci mi po cemu je u ovoj emisiji Peco veca poltroncina od Sofra? Osim ako nije zbog toga sto su sjedjeli peco i dejo jedan pored drugog? Rekao bih da se vise puta Peco raspravio sa Dejom nego Sofro,nebitno oko cega. Moras imati u vidu i to da je Peco odje doveden da prica iz strucnog ulga,a da je Sofro novinar.
    1908.

  15. #46340
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Moras imati u vidu i to da je Peco odje doveden da prica iz strucnog ulga,a da je Sofro novinar.
    Pa evo upravo si ovdje sve rekao što je bitno kad je Šofro u pitanju - on je novinar, i veoma je profesionalan.
    On je dao odgovor koji je vrlo pristojan i realan - prvo je rekao da on za početak ne bi mijenjao ni Filipovića nakon prvog ciklusa (što znači da njegovo mišljenje ne mora bit i najbolje, što je nešto što će pristojan čovjek uvijek izgovorit) a drugo koliko se sjećam reče da je za njega bilo neshvatljivo da je on ostao nakon Moldavije i da nije očekivao da će dobiti još jedan ciklus da vodi. I ako si pažjivo gledao, bio je jedan jako zanimljiv momenat u kome je Šofro iskazao žaljenje što je Brnović, koji je imao respektbilnu igračku karijeru, sada postao predmet sprdnje u narodu jer ga i babe na pijaci pitaju oće li on ostat selektor i rugaju se s time.
    Tako da je on rekao sasvim dovoljno, i ako je pritom bio pristojan i kulturan to ne treba čitati kao da g je strah. Da je tako, ne bi rekao ni 10% onoga što je rekao.

    Peco se raspravio sa Dejom? Oko čega? Gdje je to napravio neku poentu a da nisu opšta mjesta koje i djeca iz osnovne znaju.
    Njegova stručnost i elokvencija je komično iskazana u ovoj emisiji.

    I nije tema emisije bio samo Brna, već svi problemi oko reprezentacije i CG fudbala.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  16. #46341
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,202
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Pogledah i ja ovo. Kakvo uličarsko ponašanje ljubljenog nam predsjednika saveza. Makar da ljudi vide kakav je stvarno.

  17. #46342
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,580
    Thanks Thanks Given 
    1,119
    Thanks Thanks Received 
    1,742
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    stvarno odvratno,nema koga nije isprozivao...ali sofro mi je bio najjaci,ono oko namjestanja,kakav kralj

  18. #46343
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,010
    Thanks Thanks Given 
    4,834
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    3,756 Posts

    Default

    Šofra znam privatno ovako preko jednoga druga, gledali par utakmica zajedno (to je dozivljaj ) i mogu vam rec da mu je prica ista ka i svima nama odje, nisam uopste stekao utisak da je Dejov poltron ili tako nesto, ali iz nekog razloga vjerovatno ni on ne moze da kaze sve sto mu je na umu.
    War. War never changes.

  19. #46344
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Eto ti ga pa doma vodi.

    Ja ne znam đe ti to viđe da sam ja pofalio Deja. Savićević nije bolji od njega, ako ne i gori ( ne po pitanju alkohola ) i ni njemu nije mjesto na čelu saveza.

    A pogotovo Kranjčaru na mjesto selektora.

    Nema on taj problem od kad je ođe, nego ga vuče iz Hrvatske odavno, bio je i hospitalizovan zbog toga. Ukucaj na google njegovo ime i alkohol, pa ćeš viđet koliko je članaka hrvatskih novinara o tome. A nebi bilo loše i da pogledaš sto je Zubak izjavio o njemu. Isto kao i kod nas, razlaz je uslijedio zbog Cicovog problema sa alkoholom.
    Da li je naša reprezentacija bila respektabilna u svijetu dok su bili pod Cicovom dirigentskom palicom ? JESTE !!!!
    O čemu ima dalje da se priča ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #46345
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Đorđević opet gol...

    Sent from my D6603 using Tapatalk
    In vino veritas

  21. #46346
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,137
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,685
    Thanked in
    981 Posts

    Default

    Auh, vise sa Cicom Krajcarem... Da je Euro sa nama osvojio vise bi ga prezalili a ne uz dozu srece i spleta okolnosti bili jedno kratko vrijeme prvi na tabeli pa onda sve prosuli u najvecoj mjeri njegovom zaslugom. Pred najbitniji mec repke on zvek pravi u hotelu Crna Gora, uslovljava sa parama, poslije toga u Vels pravi takticki harikiri uz performans na aerodromu. Dakle, pitanje je da je ostao bi li mi gledali baraza uopste jer u slucaju pobjede Engleske u Podgorici mi ne bi imali sta da trazimo u Svajcarskoj koja je u tom trenutku tri puta bolja od nas.

    Otkaz Cicu u tom trenutku je prava stvar i dovela je do tog baraza, problem je sto i Brna nije popio isto jedan jer se potpuno pogubio na poziciji na kojoj je bio.

  22. #46347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,010
    Thanks Thanks Given 
    4,834
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    3,756 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Odgledah ovu emisiju, ne bih se slozio da je Dejo dovoljno isprovociran. Ova prepirka sa Sasom ocigledno da datira od prije. Pojma nemam o kojem se igracu iz svajcarske lige radi i svakako da ako je mislio da zapne za nekog igraca i progura ga u jutarnji program cak, bolje da je to uradio za Kujovica, no sto je prozva savez zbog nekog anonimusa. Sto se Savicevica tice ja sam sokiran sa izjavom da ce se nastaviti trend dovodjenja stranaca, pod strancem ladno rece iz Srbije, wtf? A sto ne iz Argentine ili Brazila maestro?

    Najjaci momenat u emisiji kad Sofro pomenu namijestanje i ladno prozva Peca da je vjerovatno i sam akter pa da ne moze sad javno o tome da prica :lolblue:

    Btw Sasa Radovic isti Savo Milosevic


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 22-11-15 at 19:55.
    War. War never changes.

  23. #46348
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    mogao bi ovog Ibanjeza iz Zvezde.
    tehnicki bi se zadovoljio uslov da je iz Srbije!

  24. #46349
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,552
    Thanks Thanks Given 
    5,482
    Thanks Thanks Received 
    3,911
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Odgledah ovu emisiju, ne bih se slozio da je Dejo dovoljno isprovociran. Ova prepirka sa Sasom ocigledno da datira od prije. Pojma nemam o kojem se igracu iz svajcarske lige radi i svakako da ako je mislio da zapne za nekog igraca i progura ga u jutarnji program cak, bolje da je to uradio za Kujovica, no sto je prozva savez zbog nekog anonimusa. Sto se Savicevica tice ja sam sokiran sa izjavom da ce se nastaviti trend dovodjenja stranaca, pod strancem ladno rece iz Srbije, wtf? A sto ne iz Argentine ili Brazila maestro?

    Najjaci momenat u emisiji kad Sofro pomenu namijestanje i ladno prozva Peca da je vjerovatno i sam akter pa da ne moze sad javno o tome da prica :lolblue:


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    nije anonimus vec veoma kvalitetan igrac kajevic prednji vezni mada je sad nedje po srbiji ja mislim
    bolje on no neki drincic kunem ti se

  25. #46350
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Sto se Savicevica tice ja sam sokiran sa izjavom da ce se nastaviti trend dovodjenja stranaca, pod strancem ladno rece iz Srbije, wtf? A sto ne iz Argentine ili Brazila maestro?

    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    Zato što Uefa to u našem slučaju dozvoljava sve do momenta kada je CG postala nezavisna. Dakle sve dok se ne dođe do igrača rođenih 2006-te godine će za nas važiti labava pravila. U suprotnom se moraju na brzaka sređivat pasoši kao u slučaju Estebana Saveljića.

    Objasnio je Dejo sve, kaže da naši odavde ne trče
    Hit...
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

Page 1854 of 2202 FirstFirst ... 8541354175418041844185018511852185318541855185618571858186419041954 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8625
    Last Post: Today, 08:01
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •