View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #42276
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kakav užas.Zvanicno potvrdjeno vec?Eto odmah dokaza da tek sad pored Bonija nesretnog nece imat prostora.Bolje da je opicio nedje dok je na vrijeme.
    Last edited by PrijekiLijek; 05-02-15 at 11:13.

  2. #42277
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,004
    Thanks Thanks Given 
    4,834
    Thanks Thanks Received 
    9,902
    Thanked in
    3,754 Posts

    Default

    Bjese mi cudno to odma jer je Nastasic otisao i otvorilo se to mjesto za Boni-ja, ali eo vidim da se Nastasic prema nekim Uefinim pravilima racuna ka B-List igrac. Da ne trazim sad, ovo je za utakmicu s barsom samo? Ili za cijelu ligu sampiona, ne daj Boze?
    Last edited by BiTrAtE; 05-02-15 at 10:09.

  3. #42278
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Do kraja LS.

  4. #42279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,004
    Thanks Thanks Given 
    4,834
    Thanks Thanks Received 
    9,902
    Thanked in
    3,754 Posts

    Default

    E vazda li mi je bilo mrzno ono smece Čileansko, ali sad bi mu jeba majku majcinu za ovo zavlacenje. Ima bukvalno da se usere momku u karijeru. Umjesto da ga je proda fino, on ovo radi. Uticace ovo na Jovetu sigurno dosta jer je ionako psihicki nestabilan, ne bi me cudilo sad da u prvenstvo ne bude moga prnut.

  5. #42280
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,548
    Thanks Thanks Given 
    5,471
    Thanks Thanks Received 
    3,905
    Thanked in
    1,544 Posts

    Default

    Ovo je isto nastasicu uradio, ne ocekujte da sveze 200min do kraja sezone. Nije mjesto za to ali gledah nastasica ova dva meca, mali odlican ali kako pored de mikelisa

  6. #42281
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne brinimo nista za Jovetica. Upala mu je kasika u med. Dosta mu je i ovo fudbala.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #42282
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,614
    Thanks Thanks Given 
    7,563
    Thanks Thanks Received 
    4,636
    Thanked in
    1,791 Posts

    Default

    Jbg ne mozhe se reci da je ochkivano, al svi koji su objektivno pratili City znali su da on tamo nikad nece imati mjesto u prvih 11... Samo da povezhe do kraja sezone bez povreda i ne sumnjam da ce naci neki pristojan tim na ljeto... Pod uslovom da mu je bitnije oce li igrati nego plata...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  8. #42283
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakvih tipova ovdje ima. Jovetic nema zalaganje na treningu ocigledno. SVAKI TRENER NA TOM NIVOU GLEDA ZALAGANJE NA TRENINGU A NE POTENCIJAL. Kad god udje odigra prosjecno. Momku su drustvene mreze i ona sprdnja od garderobe mnogo bitnije nego fudbal i prava stvar bi bila da se pridruzi Vucinicu.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  9. #42284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,004
    Thanks Thanks Given 
    4,834
    Thanks Thanks Received 
    9,902
    Thanked in
    3,754 Posts

    Default

    Okle ti znas kakav je on na treninge obraza ti? Drustvene mreze i sprdnja od garderobe su njegov hobi POSLE treninga. Tad moze da radi sto oce, ne moze uticat nikako na njega u igrackom smislu. (koliko li je samo vrhunskih fudbalera, cije su frizure ka da su na maskenbal krenuli) Ono sto je bitno za njega ka fudbalera je da ne osvice po kafana, da ne pije, sto nije strano vecini sportista. Disciplinovan je maximalno po tom pitanju. E sad sto je prska totalno sto se outfita tice slazem se, ali to je njegova stvar.

    Citam forume City-a, navijaci su takodje iznenadjeni. Najvise zbog toga sto se odlucivalo ko izmedju Jovete i Bonija a ne npr. izmedju Jovete i Dzeka. Dzeko se trenutno raspada. A Boniju je kao receno bilo prije nego sto je potpisao ugovor da nece racunati na njega u ovoj sezoni sto se tice Lige Sampiona jer jednostavno nema mjesta. A mislim da je to najvise bila prica zbog Jovete jer sam ubijedjen da je znao da nece igrat da bi trazio da ide.
    Last edited by BiTrAtE; 05-02-15 at 11:28.

  10. #42285
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ti ocigledno ne kapiras..Cus okle znam. Pa evo mi je Pelegrini rekao time sto ga je izostavio sa spiska. Zasto Podolski nije igrao u Arsenal iako je na terenu kad god udje davao go? Zasto je sad preko njega Shaq izabran za LE? Zasto je HILJADU takvih primjera svake godine?

    Ako je igrac zdrav, a ako ga nema u ekipi ili ulazi na kasicicu iako posjeduje kvalitet to je uvijek DO ZALAGANJA NA TRENINGU. Nijedan trener na top nivou nece dati pravu sansu liku koji odraduje trening cisto da se ispuni norma. Pratim fudbal aktivno toliko godina i ovo ti je zlatno pravilo. Nema vise Vieri slucajeva da igra zbog klase. Danas se cijeni profesionalizam.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  11. #42286
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,764
    Thanks Thanks Given 
    190
    Thanks Thanks Received 
    124
    Thanked in
    110 Posts

  12. #42287
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne postujem uopste onanisanje na Jovetica jer je momak postao prosjecan igrac a ja ga licno dozivljavam kao pickicu. Od meca sa Liverpulom u dresu Fiorentine se napravio hype oko njega koji ne staje a nema naznaka da ce opet pokazati istu klasu. Od povrede koljena momak bjezi od duela, ne ide vise na igraca cuva to nesretno koljeno. Tu srece nema napisao sam to i tada kad se povrijedio. Jednostavno stranci to zovu finished player. Svaki dribling mu je korak iza, sebe i pokusaj pretrcavanja. Niti ide direktno na igraca niti ima neku suvu klasu da ga izbaci sa jednim potezom. Taj momak u reprezentaciju igra jer nemamo boljega a ubjedljivo je najgori napadac po prikazanom na terenu evo 2 godine. Imao je jednu dobru asistenciju i jednu dobru precku. 2 GODINE.

    Svrsavanje na Jovetica rade ljudi koji misle da je to patriotizam, i dokaz da si pravi podgoricanin.

    Ja evo smatram da je Jovetic sve veca kesurina, i da ce se vratiti u italijansku ligu, vjerovatno Juventus ili Romu, tavorice tu 4-5 godina i ode nedje da se izgasi i zvanicno.

    Vrijeme ce pokazati ko je u pravu, ups kakvo vrijeme POKAZAO JE PELEGRINI TIME STO GA JE IZBACIO SA SPISKA KAO ZADNJEG KUCKA.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  13. #42288
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,548
    Thanks Thanks Given 
    5,471
    Thanks Thanks Received 
    3,905
    Thanked in
    1,544 Posts

    Default

    Siguran sam da je momak pravi profesionalac, medjutim momak ne igra nista posebno. U jak tim se ocekuje konstantnost i dobre igre na svojoj poziciji. To znaci da ako si napadac da dajes golove a ne da se vraces u sredinu i time remetis nasrija, silvu, turea...sva igra mu se svela na dupli pas. Pisao sam ovdje da ce se to desit ali me proglasise izdajicom. Dakle realno je da se na***** i da ga na ljeto pozdtave. Medjutim nece i pelegrini sl zsezonu docekat. Mada generalno kakva god da je barsa izbacice ih jer pelegrini nema muda da napadne.

  14. #42289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,004
    Thanks Thanks Given 
    4,834
    Thanks Thanks Received 
    9,902
    Thanked in
    3,754 Posts

    Default

    Slazem se i ja da coek nije u formi, ali je za Edina faking Dzeka, Rivaldo.


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  15. #42290
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Slazem se i ja da coek nije u formi, ali je za Edina faking Dzeka, Rivaldo.


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    Dzeko je drugaciji tip napadaca od Jovete.
    Bolji svakako.
    Glupo je bilo ocekivat uopste da Jovetu odabere ispred njega u situaciji kad je Dzeko zdrav.
    Mio je mene Joveta, al za njega u prvi tim gradjanja jednostavno nema mjesta.

  16. #42291
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,548
    Thanks Thanks Given 
    5,471
    Thanks Thanks Received 
    3,905
    Thanked in
    1,544 Posts

    Default

    Ali edin dzeko daje svake godine 20+ golova, vjetovatno ce i ove dje je pola prelezao stic do makar 15

  17. #42292
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebali su ga pustit u juve kad vec ne racunaju na njega.

    Pelegrini,staro smeće,ponovo ce da izadje Barsi sa duplim bekovima kao prosle godine.Kako ce super trio da ih razvuche...Sok za Jovetica,ali vratice se on na staze slave iduce sezone...a staroj komunjari ce se vec vratit odma u ligu shampiona...

  18. #42293
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Ne postujem uopste onanisanje na Jovetica jer je momak postao prosjecan igrac a ja ga licno dozivljavam kao pickicu. Od meca sa Liverpulom u dresu Fiorentine se napravio hype oko njega koji ne staje a nema naznaka da ce opet pokazati istu klasu. Od povrede koljena momak bjezi od duela, ne ide vise na igraca cuva to nesretno koljeno. Tu srece nema napisao sam to i tada kad se povrijedio. Jednostavno stranci to zovu finished player. Svaki dribling mu je korak iza, sebe i pokusaj pretrcavanja. Niti ide direktno na igraca niti ima neku suvu klasu da ga izbaci sa jednim potezom. Taj momak u reprezentaciju igra jer nemamo boljega a ubjedljivo je najgori napadac po prikazanom na terenu evo 2 godine. Imao je jednu dobru asistenciju i jednu dobru precku. 2 GODINE.

    Svrsavanje na Jovetica rade ljudi koji misle da je to patriotizam, i dokaz da si pravi podgoricanin.

    Ja evo smatram da je Jovetic sve veca kesurina, i da ce se vratiti u italijansku ligu, vjerovatno Juventus ili Romu, tavorice tu 4-5 godina i ode nedje da se izgasi i zvanicno.

    Vrijeme ce pokazati ko je u pravu, ups kakvo vrijeme POKAZAO JE PELEGRINI TIME STO GA JE IZBACIO SA SPISKA KAO ZADNJEG KUCKA.
    Milo mi je da se barem neko obradovao ovako bezveznoj vijesti. Samo ako može sa manje vulgarnosti da se izražavamo. Čisto neki nivo da se zadrži.

    Posebno mi je zabavno kad ljudi gledaju učinak igrača u reprezentaciji ne uzimajući u obzir ko vodi reprezentaciju i kakva pometnja nastaje sa formacijama Dr. Brne.


    I da, izbor Džeka prije Jovetića je smiješan. A Bony tek treba da se potvrdi kao investicija.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  19. #42294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,004
    Thanks Thanks Given 
    4,834
    Thanks Thanks Received 
    9,902
    Thanked in
    3,754 Posts

    Default

    Dzeko je van forme totalno i poceo je da muke i on muci s povredama i povede ga. Dao je 4 gola (Joveta 5, nebitno), nece 10 golova prebacat ove sezone. Aj po strani Dzeko, nebitno, mozda i grijesim. Ali ne povesti ga pored jednog Fernanda je tuzno. Htio sam rec i Milnera isto ali onaj nesrecnik daje golove vazda nekako.

  20. #42295
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Surovi realizam, kapitalizam i profesionalizam. Svi te tapsu po ramenima pa te odjednom ispale. Zajeba ga Pelegrini. Al isto tako se Stevan ne nervira toliko koliko se nama cini.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  21. #42296
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,004
    Thanks Thanks Given 
    4,834
    Thanks Thanks Received 
    9,902
    Thanked in
    3,754 Posts

    Default

    Ne velim ja. Van forme si, mislim da ima boljih opcija od tebe. Ali takvi se igraci prodaju. Ako je ona ponuda Juventusa stvarno bila (25 miliona u ratama, nebitno) a Pelegrini nije prihvatio, da je srece, da je to normalan klub, trcke bi ga prodali. Jer on sad nema dje da se dokaze, u prvenstvo pepeljit nece, demotivisan. A na kraju sezone nece vrijedjet ni pola od toga. Ali to je takav klub koji ima takve sponzore, prskaju na sve strane i zabolje ih patka za tu razliku. Dje ima uopste da igrac od 20+ miliona bude precrtan sa spiska za CL? Da ti taj igrac od toliko para $edi doma i gleda utakmicu preko TV-a. Samo u City, PSG i slicne klubove.

    Ipak, Joveti zelim da eksplodira u nastavku sezone pa da svi prstom upiru u onoga smrada. Petarda od Barse takodje bi bila pozeljna.
    Last edited by BiTrAtE; 05-02-15 at 13:50.

  22. #42297
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post

    Ipak, Joveti zelim da eksplodira u nastavku sezone pa da svi prstom upiru u onoga smrada. Petarda od Barse takodje bi bila pozeljna.
    Apsolutno.

    Biće svakako zanimljivo vidjet šta će se desit u Premijer ligi. Sitiju su jednako važna oba fronta i turnover je samim tim užasno važan. Biće za njega prostora u ligi, a možda ga ovaj šamar isprovocira da bude bolji i da se dokaže. Moguće je da Pelegrini na takav psihološki uticaj i računa. U svakom slučaju ovo može biti ključna polusezona za nastavak Jovetine karijere.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  23. #42298
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    87
    Thanked in
    56 Posts

    Default


    Evo ga i sef

  24. #42299
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Milo mi je da se barem neko obradovao ovako bezveznoj vijesti. Samo ako može sa manje vulgarnosti da se izražavamo. Čisto neki nivo da se zadrži.

    Posebno mi je zabavno kad ljudi gledaju učinak igrača u reprezentaciji ne uzimajući u obzir ko vodi reprezentaciju i kakva pometnja nastaje sa formacijama Dr. Brne.


    I da, izbor Džeka prije Jovetića je smiješan. A Bony tek treba da se potvrdi kao investicija.
    Nijesam se ni obradovao ni rastuzio kao ti i ekipa jer me ne drze emocije za Jovetica.

    Dr Brna nema veze s njegovim ucinkom, eto Damjanovic polovni iz JK je zario i palio u tim formacijama. Mirko je dao par golova i odigrao neke utakmice dobro. Ovaj mrcio nije, a imao je svu slobodu i svaka druga lopta na njega ide. Traziti opravdanja za Jovetica...Lose lose..

    Koliko si strucan za formacije i fudbal govori da uporedjujes Jovetica i Dzeka. Ti i ekipa odavde pravite kardinalnu gresku i pokazujete elementarno nepoznavanje igre. DZEKO je no.9, klasicni spic, sidras, korpulentan i sluzi svrsi da zabije go iz kaznenog, da pogodi glavom, da navuce 2 napadaca na sebe itd itd itd. Dakle Dzeko je CF. Dzeko je must have u timu za LS jer treba da prelomi mec sa loptama koje trebaju da se pokupe i uguraju u gol. Aguero je osim jedan od najboljih u igri ili CF u retardiranoj formaciji Pelegrinija ili SS Dzeku. Isto kao sto je bio SS Forlanu u Atletiku. Covjek i zeli da bude SS i vrsi pritisak da ima klasicnog spica ispred sebe. Moze vise da se krece, mnoooogo vise slobode u igri, vise asistencija. Olaksan posao jer dzeko vazda kretanjem povuce 2 igraca na sebe. Jovetic je KLASICNI SS (second/support striker). Tako da je konkurencija Joveticu - Sergio Aguero. Jovetic ne moze da se uporedi sa njim naravno to su 2 svijeta.

    Wilfred Bony je klasicni finiser, koji zbog nevjerovatne brzine i snage moze da se izvuce i igra kao SS CF ili dje ga god oces. Momak je zvijer, od krila do CFa preko SSa moze da igra dje god ga zelis. Najvise voli da igra izmedju redova CFa i SSa. Konstantno trci krece se i otvara.

    Sa ovom elaboracijom za koju sam imao 5 minuta da izdvojim polupametni citaoc ili pak gledaoc fudbalskih predstava moze da ukapira da ce postava biti Aguero - Bony. Imas 2 univerzalna napadaca, jedan je u top 3 na svijetu a drugi prijeti da to postane. Na klupi imas Dzeka koji treba da udje kad mora da se stize ili prelomi mec i zabije krtolu.

    Posto je City kaznjen sa smanjenjem na 21 covjeka zbog FFPa, Jovetic je OPRAVDANO ISPAO iz igre.

    Pitajte slobodno sto vas interesuje, fanovi Stevana Jovetica.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  25. #42300
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,614
    Thanks Thanks Given 
    7,563
    Thanks Thanks Received 
    4,636
    Thanked in
    1,791 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Apsolutno.

    Biće svakako zanimljivo vidjet šta će se desit u Premijer ligi. Sitiju su jednako važna oba fronta i turnover je samim tim užasno važan. Biće za njega prostora u ligi, a možda ga ovaj šamar isprovocira da bude bolji i da se dokaže. Moguće je da Pelegrini na takav psihološki uticaj i računa. U svakom slučaju ovo može biti ključna polusezona za nastavak Jovetine karijere.
    Čisto sumnjam da će igrati puno i u ligi... City je najbolje partije ove godine pružao kad je Aguero bio sam u napadu, a ako budu igrala dvojica to su on i Bony... Šansu može dobiti protiv lakših timova, da mu dignu cijenu pred ljeto...

    Eo je Dortmund u kanalu, ne postoji bolji tim za njega...
    #fakenews

Page 1692 of 2202 FirstFirst ... 69211921592164216821688168916901691169216931694169516961702174217922192 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8624
    Last Post: 02-05-24, 20:44
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •