View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 112 of 2202 FirstFirst ... 12621021081091101111121131141151161221622126121112 ... LastLast
Results 2,776 to 2,800 of 55050

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #2776
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fatic bise borijo isto sa svako loptu
    on hoce da igra sa nas ali fscg stopira to
    on je velika talanat!!

  2. #2777
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Ja ne vidim nikakav problem da on igra dje god oce dok god je trazen... Al' mislim da ON pravi krupnu gresku ovim potezom. Nije Ronaldo il'ne znam ko, i nije pokazao u dosadasnjim igrama neke kvalitete nego suprotno...

    I to sto je on clan "Intera" (Interovog podmlatka), ne znaci nista... Ok da nema kvalitete ne bi ni bio tamo, al'to ne znaci da ce bit nesto od njega...

    Cuti i radi... Prihvati kritike a ako ti se ne svidjaju dokazi na terenu suprotno, a ne dizat nos odma i bla ,bla... Ja sam clan Intera, bla, bla..

    A za naseg U21 trenera, no comment.
    Potpisujem.

  3. #2778
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeli nas soko Jovanovic igra za Univeri Cluj dobio je crveni!
    A Burzo dao gol za Zvezdu

  4. #2779
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ipak mislim da je problem u fscg a ne u faticu
    dijelimo isto misljenje...krivo mi je zbog tog momka!
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  5. #2780
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brnovic dvostruki strijelaz u pobjedi Djera danas!

  6. #2781
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa taj Fatic sad ga nebih nikad zvao igra za CG....samo 20 godina i vec misli da je ronaldinjo...i slobodno idi u srbiju ako mislis da je to nesto dobro...pih...znas tamo bas ne vole muslimanska imena/prezimena tako mozda ces morati da promijenis to moj Faticu...srami se.

  7. #2782
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Ja ne vidim nikakav problem da on igra dje god oce dok god je trazen... Al' mislim da ON pravi krupnu gresku ovim potezom. Nije Ronaldo il'ne znam ko, i nije pokazao u dosadasnjim igrama neke kvalitete nego suprotno...

    I to sto je on clan "Intera" (Interovog podmlatka), ne znaci nista... Ok da nema kvalitete ne bi ni bio tamo, al'to ne znaci da ce bit nesto od njega...

    Cuti i radi... Prihvati kritike a ako ti se ne svidjaju dokazi na terenu suprotno, a ne dizat nos odma i bla ,bla... Ja sam clan Intera, bla, bla..

    A za naseg U21 trenera, no comment.
    nisi shvatio ocigledno momak bi da igra za crnu goru, i bi da se pokaze i to na terenu, al mu ne daju i sto treba da ih moli ili ne znam sto, pogrijesio je, kaznjen je neigranjem, pa su ga onda precrtali, nemamo puno talenata pa da se mozemo lako odricati, jer da imamo ne bi nam trebao batak, drincic i jos koji,
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #2783
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci kazna je istekla i on nije pozvan za ovu zadnju utakmicu... Zasto, kako..niko ne zna? Ovaj nas strucnjak je li pricao sto na tu temu?

    Vjerovatno je to bilo u stilu, evo tek je kazna istekla...neka iskulira jos malo vremena pa cemo na sledecu racunat na njega... A mozda i da ga testiraju...:smile:
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  9. #2784
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Znaci kazna je istekla i on nije pozvan za ovu zadnju utakmicu... Zasto, kako..niko ne zna? Ovaj nas strucnjak je li pricao sto na tu temu?

    Vjerovatno je to bilo u stilu, evo tek je kazna istekla...neka iskulira jos malo vremena pa cemo na sledecu racunat na njega... A mozda i da ga testiraju...:smile:
    kad budes citao pazljivo sto pisemo, onda odgovaraj, ovako ne znam kome si se obracao jer niko nije rekao za jednu utakmicu da je kaznjen, nego su mu rekli da ne racunaju na njega vise uopste,
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #2785
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,210
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Raymond View Post
    pa taj Fatic sad ga nebih nikad zvao igra za CG....samo 20 godina i vec misli da je ronaldinjo...i slobodno idi u srbiju ako mislis da je to nesto dobro...pih...znas tamo bas ne vole muslimanska imena/prezimena tako mozda ces morati da promijenis to moj Faticu...srami se.
    chuesh ovog` kralja..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  11. #2786
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    kad budes citao pazljivo sto pisemo, onda odgovaraj, ovako ne znam kome si se obracao jer niko nije rekao za jednu utakmicu da je kaznjen, nego su mu rekli da ne racunaju na njega vise uopste,

    Evo onda da procitam pazljivo..

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    znaci momak koji ima 19 god i kojem su (izgleda) zatvorena vrata cg reprezentacije,

    Pa jesu li mu rekli da vise ne racunaju na njega ili izgleda samo da su mu vrata reprezentacije zatvorena?
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  12. #2787
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda fatic to rekao da ga fscg pozove sta birce?
    igrace on sa nas!!sto posto

  13. #2788
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    kad budes citao pazljivo sto pisemo, onda odgovaraj, ovako ne znam kome si se obracao jer niko nije rekao za jednu utakmicu da je kaznjen, nego su mu rekli da ne racunaju na njega vise uopste,
    Receno im je svima, a ne samo njemu, da su kaznjeni do utakmice sa Ircima, i da bi upravo od te utakmice mogli biti opet pozvani. Vlaisavljevic je jasno rekao na jednoj od press konferencija da na sve te momke i dalje racuna i da niko nije definitivno precrtan. Tako da nikad nikom nije receno da je precrtan, i to je dobro poznata cinjenica.

    Sto se Vlaisavljevica tice, lik je ubjedljivo najgora stvar koja se desila crnogorskom fudbalu, i treba ga micat' sto prije. Prvo nikakav je trener, drugo jos gori je psiholog. Pored krivice Fatica koja je ocigledna i neosporiva, isto toliko treba da ide na racun trenera, koji je do sada trebao vec da ima obavljen razgovor sa svim tim momcima u kojem bi im bilo objasnjeno sto se od njih trazi i ocekuje ukoliko zele da igraju za nasu reprezentaciju, a ne da se dopisuje sa njima preko novina.

    Nadalje, Fatic je mogao da pokaze malo vise strpljenja i zelje ako stvarno zeli da igra za nas, a ne da odmah pregovara sa Mihajlovicem i mjenja drzavljanstvo. Ako je stvano tacno da je vec podnio zahtjev za promjenu drzavljanstva, njegovi motivi postaju jako diskutabilni, po defaultu, i ne bih ga vise zvao pod crnogorsku zastavu pa sve da je Ronaldinjo.
    A za Srbiju ce zaigrat' taman ka' Marko Basa..
    roll tide

  14. #2789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ckama, sve je to tacno da je receno da su kaznjeni, a sad cemo vidjeti narednu utakmicu mladih dal ce dusko sam sebe demantovati i sl, jer momak ovo ne prica sto mu se igra za srbiju, nego od muke sto mu se desilo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #2790
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok, nadam se da je Fatic to rekao tako da bi se pozvao opet da igra ali ipak ne treba zastrasivati itd jer nije patriotski...jer ja bih cekao i nekoliko godina narocito jer on je mlad da zaigram za svoju drzavu ako imam problema sa selektorom...sumnjam da ce i u-21 trener i Filipovic biti vise od 2-4 godine selektori znaci ponekad se treba strpiti a ne igrati za tamo neke tudje repke...

    nemam nista protiv njega ali treba mu neki mentor mozda da mu pokaze ponekad je bolje samo biti miran i cekati jer sada i ako su ga htjeli zvati moze zfrknuti sebi situaciju sem naravno ako nije lud i ozbiljno misli da igra za srbiju...

  16. #2791
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    znaci momak koji ima 19 god i kojem su (izgleda) zatvorena vrata cg reprezentacije, ne treba da igra za drugu, presmijesno, svi znaju sto znaci reprezentacija pored casti da igras za svoju zemlju, prilika da napredujes i to veoma jaka prilika, da povecas sebi cijenu, a ni jedan fudbaler ne igra za kokice

    ipak mislim da je problem u fscg a ne u faticu
    neznam dje si ti prepoznao u mom pisanju da sam rekao da ne treba igrati za drugu repku,siroko mu polje,ako je on sa 19 godina spreman da ucjenjuje
    od njega nama ni igraca ni covjeka
    Ban u Srbiji zato sto sam crnogorac
    Ban u hrvatskoj crnogorac
    Ban u crnoj gori crnogorac
    ...

  17. #2792
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neobican View Post
    neznam dje si ti prepoznao u mom pisanju da sam rekao da ne treba igrati za drugu repku,siroko mu polje,ako je on sa 19 godina spreman da ucjenjuje
    od njega nama ni igraca ni covjeka
    ja ne vidjeh da on bilo dje ucjenjuje, samo je momak objavio svoj problem, ako to ti gledas kao ucjenu, onda ok
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #2793
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ckamalama View Post
    Receno im je svima, a ne samo njemu, da su kaznjeni do utakmice sa Ircima, i da bi upravo od te utakmice mogli biti opet pozvani. Vlaisavljevic je jasno rekao na jednoj od press konferencija da na sve te momke i dalje racuna i da niko nije definitivno precrtan. Tako da nikad nikom nije receno da je precrtan, i to je dobro poznata cinjenica.

    Sto se Vlaisavljevica tice, lik je ubjedljivo najgora stvar koja se desila crnogorskom fudbalu, i treba ga micat' sto prije. Prvo nikakav je trener, drugo jos gori je psiholog. Pored krivice Fatica koja je ocigledna i neosporiva, isto toliko treba da ide na racun trenera, koji je do sada trebao vec da ima obavljen razgovor sa svim tim momcima u kojem bi im bilo objasnjeno sto se od njih trazi i ocekuje ukoliko zele da igraju za nasu reprezentaciju, a ne da se dopisuje sa njima preko novina.

    Nadalje, Fatic je mogao da pokaze malo vise strpljenja i zelje ako stvarno zeli da igra za nas, a ne da odmah pregovara sa Mihajlovicem i mjenja drzavljanstvo. Ako je stvano tacno da je vec podnio zahtjev za promjenu drzavljanstva, njegovi motivi postaju jako diskutabilni, po defaultu, i ne bih ga vise zvao pod crnogorsku zastavu pa sve da je Ronaldinjo.
    A za Srbiju ce zaigrat' taman ka' Marko Basa..
    sad vidjeh u novine, suspenzija je trebala da vazi do utakmice sa irskom
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #2794
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fatić za Srbiju!?
    DEFANZIVAC INTERA RAZMIŠLJA DA VIŠE NE IGRA ZA CRNU GORU
    Podgorica - Ivan Fatić, 20-godišnji defanzivac Intera, razmišlja da više ne igra za Crnu Goru, već da reprezentativnu karijeru "veže" za Srbiju!
    Prema saznanjima "Vijesti", Fatić je već obavio razgovore na tu temu sa Sinišom Mihajlovićem i Dejanom Stankovićem, a preduzeo je i administrativne korake (zahtjev za promjenu državljanstva, ili, ako je moguće, za dobijanje dvojnog državljanstva)...



    ja neznam sta je ovo,ako sa nekim pregovaras trazis njegovo drzavljanstvo
    i nisam rekaoda je kriv,nego sam rekao
    neka uzme pasos i srecan mu put,,naravno ako zeli
    Ban u Srbiji zato sto sam crnogorac
    Ban u hrvatskoj crnogorac
    Ban u crnoj gori crnogorac
    ...

  20. #2795
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boskovic dao gol u pobjedi Rapida nad Tirolom 4:1 !

  21. #2796
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zasto u reprezentaciji nema Andrije Delibasica

    I Purovica
    Last edited by DIDI; 29-03-08 at 21:45.

  22. #2797
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Za ovaj problem su podjednako krivi i Fatic i FSCG. Savez zbog toga sto je angazovao Vlaisavljevica, koji ocigledno nema autoritet, a pokusava da izigrava baju. Dok Ivan ipak suvise ishitreno reaguje, kao da ne-poziv za Irsku kraj njegove reprezentativne karijere. Osim toga ne treba zaboraviti da igra u Interu dje je uticaj Sinise Mihajlovica ogroman, pa mozda zeli malo da se supne ne bi li ga prebacili u prvi tim.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  23. #2798
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Stara Pazova
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mihajlovic je tu umeso prste.
    Nismo zgodni,
    al smo zato nezgodni!

    Mali Tokyo.
    Stara Pazova!

  24. #2799
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    Zasto u reprezentaciji nema Andrije Delibasica

    I Purovica
    Purovica ima naravno,samo je "odmorio" protiv Norveske jer imamo previse napadaca podjednakog kvaliteta a za Andriju ne znam nista :sad: i ja se pitam zasto?

  25. #2800
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislim da se moze bar do 3.mjesta u kvalifikacijama za sp,imamo tim koji moze da parira Ircima pa i Bugarima slobodno.Samo da svi budu na okupu , da ne bude povrijedjenih kao sad protiv Norveske,rijetki su igraci poput Vukcevica,Vucinica,Jovetica,Poleksica,Boskovica,Bu rzanovica.........

Page 112 of 2202 FirstFirst ... 12621021081091101111121131141151161221622126121112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8625
    Last Post: 09-05-24, 08:01
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •