View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #48676
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    evo neki utisci sa stadiona, Bonja nije ni za Zetu a ne za reprezentaciju. toliko to nesigurno dijeluje da to nije normalno. ne zna kad ce izaci a kad nece, kad treba ne izadje a kad ne treba izadje i primimo gol. mislim da bi golmana trebalo mijenjat, onaj mali Petkovic je bar u jaci klub ako ne sto drugo i u ozbiljniju ligu.
    Stojkovic ljudi nije ni za Srpsku ligu a ne reprezentaciju, goreg igraca uzivo nisam gledao. toliko je nesiguran , toliko grijesi da to nije normalno a na beka kao da ga nema. uzas.
    pohvalio bi Sofranca isto, momak je bio srcan i pozrtvovan nije im lako bilo pozadi njemu i Savicu koji je klasa. ali je nestvarno sto je promasio, potpuno prazan gol sa mog mjesta je dijelovalo. ak nije zazmurio ne znam sto je bilo.
    za Beciraja nisam sigruran i jeli igrao u opste, totalno nebitan igrac koji nicemu ne dobrinosi ni loptu ne zna ogradit.
    jos bi Vesovica pohvalio momak je odlican bio.

    sto se navijanja tice Jug stajao nije , a Sjever tu i tamo vidi se da je to manje organizovanije nego prije ali isto je bilo navijanja. sve u svemu pun stadion, dobra atmosfera i sto je meni najbitnije reprezentacija je ostavila srce na teren a to sto su Poljaci klasa ispred nas to nije do ovih igraca. nemamo bolje i ovo sto pruzamo me iznenadjuje sa obzirom kakav je sastav da se ne lazemo.
    ja sam zadovoljan jer licno nisam ni ocekivao da ce biti drugacije, nadao se jesam ali ne i ocekivao.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #48677
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Zasto Ivanic prije Luke Djordjevica ili Filipa Raicevica? Zasto Mirko kojem fala za sve bez ijednog meca prije ove dvojice. Kakva je to ekipa kojoj u 75 minut dva igraca padnu zbog grca u misic. I zasto Mladen Bozovic ima 15 kila viska? Sprema nula.
    Definitvno je trebao u zadnjih pet minuta uvesti visokog igrača koji je dobar u igranju glavom jer se znalo da će sve na kraju da se svede na naše bunjarenje u šesnaestercu Poljske.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #48678
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Definitvno je trebao u zadnjih pet minuta uvesti visokog igrača koji je dobar u igranju glavom jer se znalo da će sve na kraju da se svede na naše bunjarenje u šesnaestercu Poljske.
    Nase sanse su se svodile cijelo vrijeme na to a Beciraj nula. Zasto nije igrao Raicevic visok igrac ako se ide na to.
    Jedno se vidjelo sinoc a to je da mladji momci kao Sofranac mogu i oce. Lise Savica se zafalis Joveticu, Vucinicu, Bozovicu i Basi. Vucini mec organizovat jer nas je zaduzio Jovetic i Basa jer se nikad na njih nijesmo a niti cemo se moc oslonit. Od ovoga gore ne moze a ni od Stojkovica, Ivanica i takvih. Ovo je prilika da se to skroz podmladi igraju par igraca iz nase lige sa Djordjevicem, Sofrancem, Jovovicem(mada nzn kako mu ide trenutno) i Savicem kao vodjom. Prospe se ovaj ciklus koji svakako necemo proc sve da se pojave i Basa i JOJO i mozda za sledeci ciklus da imamo tim.
    Last edited by PrijekiLijek; 27-03-17 at 11:15.

  4. #48679
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ispisah pofino pa sve pobrisah, nema svrhe. Sto se tice Jovovica, pozajmljen je u OFK Beograd pa sad u Napredak mada se interesova i Vozdovac za njega, ali ipak Napredak dobi prednost. Odlicno mu ide.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  5. #48680
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li jos koji bek iz Srbije odma da ga mijenjamo sa Stojkovicem,treba probat.
    Sta je sa Zveroticem ??

    Vesovic klasa,i ofanzivno i defanzivno.Steta sto propusta sledeću.
    Sledece tri utakmice doma,bez minumum 7 bodova nemamo sta trazit dalje.
    Trenutno smo najgora drugoplasirana ekipa.
    Jos nmg prezalit Jermeniju....

  6. #48681
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Sad kad ima neke discipline i kad se zna sto je ciji posa, doma mozemo da igramo sa svima. Realnije je da uzmemo tu 7 bodova no da ne uzmemo. Ako doma ne mozemo dobit Jermeniju gadnu, Dance koje smo tukli u goste i igrat u najmanju ruku egal sa Rumunima onda i zasluzujemo da preskocimo i ovo prvenstvo.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  7. #48682
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Vešovič i Kojašević :joyous: ostali: neko se trudio više neko manje ali realno ono je bio maksimum.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #48683
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    'Bacio je loptu kao molitvu' -preko onoga ne moze

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  9. #48684
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    dobra atmosfera
    Stadion je bio groblje. Ne vjerujem šta pišeš, a bio si tamo. Najgora atmosfera od kad postoji repka.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  10. #48685
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ja nisam bio na stadion ali mi svi rekoše da je kriminalna atmosfera bila, i to se ne misli na standardno pozorišno orijentisan zapad no na $ever koji je bio najtiši ikad. (tokom prenosa sam samo Poljake čuo)
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  11. #48686
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Stadion je bio groblje. Ne vjerujem šta pišeš, a bio si tamo. Najgora atmosfera od kad postoji repka.
    Bilo je navijanja sa juga konstantnog i kad smo ih stisli nekih 20 min onda se citav stadion probudio.
    A atmosfera je uvijek onakva, rijetko kad bolja.
    Kad mi stegnemo onda stadion se probudi , kad igramo lose svi cute.
    Inace po meni presudni momenat je bio onaj duzi prekid.
    U tim monentima je atmisfera bila dobra, nasi su ok bili i onda su se svi nekako oladili.
    Takav je moj utisak

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #48687
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kakvu ocekujete atmosferu,davno je umro kult reprezentacije.
    Zahvaliti Deju i FSCG na tome.
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #48688
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja nisam bio na stadion ali mi svi rekoše da je kriminalna atmosfera bila, i to se ne misli na standardno pozorišno orijentisan zapad no na $ever koji je bio najtiši ikad. (tokom prenosa sam samo Poljake čuo)
    Sve ti je to stvar individualnog doživljaja. Ja na primjer Poljake nisam čuo, a naše navijanje istina nije bilo neko ludilo, ali daleko od toga da je bilo mrtvilo - sasvim ok.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  14. #48689
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Utakmica je bila jako čudna, bolje su mi naši djelovali kada sam gledao uživo na stadion, nego posle na reprizu na tv (to mi je lični fetiš, ni da sam menadžer ).
    Igrali smo s obzirom na okolnosti i na protivnika, vrlo dobro, da ne kažem u maksimumu s tim igračima (jer nidje veze da Šćekić koji je crkao odmah trebao da igra).
    Želim da vjerujem da smo mi krivi što je Poljska odigrala loše, tj. da joj nismo dozvolili, jer oni baš umiju da samelju, kao da su na speed-u i ekstaziju, a sinoću su bili prilično impotentni.


    Mene Vešović oduševljava, kako je čovjek spreman, jedini na nivou ozbiljnih igrača, da nam je reprezentacija takva sva, pa da ne umiju ništa sa loptom da urade bio bih srećniji.
    Marušić iz utakmice u utakmicu napreduje, i napravi se od njega dobar bek, iako to nije, posebno mu je prvi korak dobar, pa neka ne umije da centrira.
    Mugoša isto je fino djelovao, nekako je ličio na ono čemu se svako nadao da će postati kad se prvi put pojavio kao talenat.
    Od ostalih bih istakao Šofranca, koji je svojom srčanošću sve nadoknadio.
    Ja znam da malo igra u Partizanu, ali da mi je vidjeti Kosovića da više igra.. baš nam fali neko na sredinu ko umije nešto sa loptom. Didjo je sinoc bio duh, Šćekić nzm, skako malo, izbacio jezik i kraj. Pa zašto Boljević ne igra, jedva je dobio poziv sad, naknadno, što znači da ga i ne razmatra.


    Ja se više brinem jer smo to talenata što smo imali izgubili, skroz su propali, i ne vidim ni u najavi ikog novog. Idemo ka reprezentaciji na nivou JSL, i to ako bude.


    Atmosfera onako, jug je bio dobar, dok je sjever bio prečudan, uz već tradicionalnu nesinhronizovanost.
    Jedan kuriozitet na jugu ide transparent Petnjica - Bihor a pored njega drugi citat iz Gorskog Vijenca, bez muke se pjesma ne ispoja bez muke se sablja ne sakova
    Stop the world I wanna get off.

  15. #48690
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Sve dok se cijelu utakmicu leleču one alealeštine, nema tu navijanja.

    Što ne zagrmi Još ne sviće rujna zora kao The Fields of Athenry. Nego to nije "ultra".

    Inače, ko je sad sponzor tim crnogorcima jug? Sjećam se njihove koreografije sa nikšićkim pivom, sponzor navijači

    Sent from my 5022X using Cafe Del Montenegro mobile app
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  16. #48691
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Stop the world I wanna get off.

  17. #48692
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Bilo je navijanja sa juga konstantnog i kad smo ih stisli nekih 20 min onda se citav stadion probudio.
    A atmosfera je uvijek onakva, rijetko kad bolja.
    Kad mi stegnemo onda stadion se probudi , kad igramo lose svi cute.
    Inace po meni presudni momenat je bio onaj duzi prekid.
    U tim monentima je atmisfera bila dobra, nasi su ok bili i onda su se svi nekako oladili.
    Takav je moj utisak

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Sjever je pjevao u par naleta po pjesmu i to ispod glasa. Jug je pjevao, poštovao koliko je mogao. A ostatak stadiona nije pritisak pravio... Nije lako praviti kad ti ekipa ne prilazi 16cu, kad nema 3 pasa svezana, ali opet... 94. minut, imamo onaj korner, tu ranije bi publika unosila u gol i loptu i Poljake i sve, tu bi haos pravili u ta zadnja 2 min... Dobijamo korner, niko ništa, skoro ni aplauz. Bio sam na jug dolje kod korner zastavice, đe je trebalo da se stiska, ovo iz prve ruke pričam. Baš sam razočaran.

    Inače pamtim ja kad je uvijek bila bolja, a ne rijetko, ali to su uništili Dejo i Brna. Ja prvi sam sad došao prvi put poslije remija 2:2 sa Poljskom, prije toga nijesam propuštao. I sad sam se sledio znajući kako je nekada bilo.
    Last edited by Albatros; 27-03-17 at 16:40.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  18. #48693
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Sve dok se cijelu utakmicu leleču one alealeštine, nema tu navijanja.

    Što ne zagrmi Još ne sviće rujna zora kao The Fields of Athenry. Nego to nije "ultra".

    Inače, ko je sad sponzor tim crnogorcima jug? Sjećam se njihove koreografije sa nikšićkim pivom, sponzor navijači

    Sent from my 5022X using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ti sponzor navijaci navijaju i bez koreografije, snalaze se kako mogu i svuda prate repku... Nego ne znam shta cemo sa ovima na $ever, njima se izgleda ni ne pjeva bez kesha...

    Neg o navijachima je sve isprichano vishe puta, nema potrebe vrcet istu prichu...

    sent using tapatalk
    #fakenews

  19. #48694
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ne kažem ni da je na sjeveru bolje stanje, tj pojma nemam jer nisam tamo kročio jedno 5 godina

    Sent from my 5022X using Cafe Del Montenegro mobile app
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #48695
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Glupo je sad tu trazit neko navijanje i neki mentalitet na repku. Nije to klub nego nacionalni tim. Sto se tice atmosfere karte se dijele jos uvijek u velikom broju po firmama i opstini a veliki broj ljudi koji bi grlo istrosili ne mogu doc do istih.

  21. #48696
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Nije glupo ako znamo kakvo je navijanje bilo jedno vrijeme... No oslachashe pare, pa se navijanje bacilo u drugi plan...

    sent using tapatalk
    #fakenews

  22. #48697
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Evo sad ni quote ne radi, a htio sam jedno 5,6 postova da "obradim"

    Ali možete ponovo pročitati Vladov post, kao da sam mu diktirao, nerealno Kako može kad se uozbilji i ne trolluje.

    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...10#post4646210

    Za Šćekića smo pitali i prije meča juče, ali šta da se radi. Moglo je sa onakvom sredinom Poljaka i da se "rizikuje" sa Kosovićem ili nekim drugim, ne znam može li Janković da odigra tu poziciju (iako to nije rizik).
    Za Kojaševića je sve rečeno, Ivanić je sigurno bolji igrač, nadam se da će se brzo uklopiti. Ali kako dobar centaršut ima Damir, jao, nijedan ne griješi.

    Imam utisak da Tumba ne smije da mijenja znači ili nema muda ili ima direktive od bossa ko će da mu igra. Jer ne vjerujem da je tolika neznalica da ne vidi neznanje Šćekića i da ne zna da u Turskoj skoro da ne igra.

    Stojković isto kriminalan.

  23. #48698
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Da dočekam da ovako zagrmi pod goricom i da umrem


    Mada teško kad 80% ljudi na stadionu pogleda fudbalsku utakmicu 3 puta u godini

    Sent from my 5022X using Cafe Del Montenegro mobile app
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #48699
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi smo posle Ceske ugaseni navijacki, to mi je cini mi se i zadnja utakmica dje sam bio. Pola jos ne moze ja mislim da preboli Cica, a pola su revoltirani zapadom i sjeverom. Tuzno je sto su zbog mijesanja odredjenih ljudi, uspjeli da uniste taj dan dje se konacno CG ujedini u jednoj stvari. Savez je to politicki dijeljenjem karata rijesio, momci sa sjevera nekim lokal patriotizmom, zbog kojeg je sve propalo. Na to su se jos nadovezali losiji rezultati, i naravno najgora stvar, uvezeni igraci. Nije problem ni dovest 2-3 igraca ako su normalni momci, srcani, boze moj sto cemo, al cemu nudjenje svakom ko poveze 2-3 pasa u nekoj vukojebini? Ka kamionska pjaca smo, pih.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  25. #48700
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Na jug su se pobili jedno sat prije utakmice, vidim to niko ne pominje.
    A za Vukcevica evo se svi cude sto bi momku...

    Mozda mu je Tumba stvorio neki pritisak da treba da drzi sredinu, da ne smije da grijesi, pa ga je to pojelo. Kako je to upadljivo bilo, stalno se izmice od lopte i bjez sto dalje, da ne mora on da je primi...

    Kao sa igracem manje da smo bili...

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



Page 1948 of 2201 FirstFirst ... 9481448184818981938194419451946194719481949195019511952195819982048 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8597
    Last Post: 23-03-24, 17:47
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 16:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 14:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 03:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •