View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #39876
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Vidjelo se protiv moldavije da on nema kondicije za vise od pola sata igre a ne dvije da spoji. umjesto da igra protiv Lihestajna a oni koji imaju vise snage u nogama da igraju protiv Austrije. nego Brnovic je to
    Pa da, tako trebalo da bude, ali mi imamo Brnu koji zna bolje.

  2. #39877
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovde ima ljudi koji neznaju u koju ligu igraju nasi igraci. A pravu se da sve znaju o fudbalu. Ovako ja sam Boljevica gledao makar 10 put. To je jedan prosecan igrac, nije on toliko dobar kao sto ga poneki dizu sada ovdje. Ali on mora da se zove jer boljih nemamo. Daj boze da grijesim pa da bude najbolji igrac. I to sto je treso mreze po poljskoj, to je bilo u drugu ligu. A kada je igrao prvu mislam da nije dao 3gola i bijo je puno puta rezerva.

  3. #39878
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.mozzartsport.com/vesti/cu...ca-video/85307

    Ovaj momak takodje treba da igra ovakvi igrachi nama trebaju i po njima smo prepoznatljivi.
    Ridin' on the black train

  4. #39879
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice Zverotic kojeg ja volim kao igraca ne zato sto je neka klasa , nego sto covjek ostavi srce na teren. To je covjek koji nam je bio puno koristan i koji je dva ili triput preokrenuo igru koja nas je dovela do pobjede ili remija. Koji puno puta bijo jedan od najboljih na teren. Mislim da nije zasluzijo da se bas tako zaboravi i pisat o njemo kako nema pojma i tako nesto. Momak je u Fullham igrao dobro svaku utakmicu koju je odigrao, a to sto on uopste ne igra vise to je politika kluba koji se raspada.
    Last edited by xxxx007; 06-10-14 at 13:32.

  5. #39880
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Separatista View Post
    Jedini nash vezni igrach koji umije dodat loptu napadachima je Vukchevic i zato nam i treba, inace cemo vazda igrat divlju igru dje ce jedini golovi koje dajemo bit krtole iz prekida i odbijenih lopti. Ja ne znam kakav je on ovako za zhivot nisam mu brat od tetke niti stari svat na svadbu bio ali igra momak u prvu grchku ligu i koliko chitam jedan je od boljih u taj klub dje igra. Nego ovdje za ljude nema sredine, ili igrash na nivou Reala ili te treba zapalit. Od Crne Gore ne treba ochekivati nekakve chudesne rezultate ali makar smo uvijek imali talenata i igracha koji umiju lijepi, tehnichki fudbal da igraju i to treba forsirati. A mozhemo da igramo kao Grchka ili izigravamo Murinja i da stoji nam po 10 igracha iza lopte i chekamo da dobijamo po 1:0 ako ko shto uvali, ali ne znam kakvo je to zadovoljstvo gledat, a i doce onaj Ibrahimovic i zabit nam chetiri gola i shto onda? Treba postavljati ekipu tako da se iskoriste prednosti koje imamo a nasha prednost je tehnichka potkovanost i znanje igracha kao Vuchinic, Joveta, Simon...a ne nekakvo krljanje i taktichko pozicioniranje.
    Ja bih zadovoljniji bio da se plasiramo igrajući Mouriho style nego da se ne plasiramo igrajući Brna style 3-0-7 formation i primajući 4 komada po utakmici.

    Bole me oči od ch i sh.

  6. #39881
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Ja bih zadovoljniji bio da se plasiramo igrajući Mouriho style nego da se ne plasiramo igrajući Brna style 3-0-7 formation i primajući 4 komada po utakmici.

    Bole me oči od ch i sh.
    Prijatelju nemamo mi igrache da igramo Murinjo stajl vecinom talenti koje mi izbacimo su tehnichari. Plejmejkeri, krila, shpicevi-tu smo mi jaki...Da imamo dobre defanzivce ne bi mi morali da uvozimo razne Volkove, Simice...jednostavno otkad je svijeta i vijeka ovdje su ekipe igrale tehnichki napadachki fudbal, i toga treba i dalje da se drzhimo. Meni je milije da nas neka Njemachka ili Shpanija dobijaju po 6:2 ali da dajemo golove i da igramo fudbal nego da nas dobijaju 1:0, 2:0 bez shuta nasheg u gol. Treba jednostavno da igramo onaj fudbal koji nam najbolje lezhi, a to je malo sporiji, ali tehnichki, napadachki fudbal sa sto vecim drzhanjem lopte, razmjenama dodavanja i driblinzima. Probali su Brazilci da igraju "Murinjo stajl" pa su ih ispratili Njemci sa 7 golova "u njihovu kucu" a malo bolji tim imaju od Crne Gore.
    Ridin' on the black train

  7. #39882
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by xxxx007 View Post
    Sto se tice Zverotic kojeg ja volim kao igraca ne zato sto je neka klasa , nego sto covjek ostavi srce na teren. To je covjek koji nam je bio puno koristan i koji je dva ili triput preokrenuo igru koja nas je dovela do pobjede ili remija. Koji puno puta bijo jedan od najboljih na teren. Mislim da nije zasluzijo da se bas tako zaboravi i pisat o njemo kako nema pojma i tako nesto. Momak je u Fullham igrao dobro svaku utakmicu koju je odigrao, a to sto on uopste ne igra vise to je politika kluba koji se raspada.
    niko o njemu ne pise kako pojma nema, i tako nesto nego pisemo da on nije ni na klupi drugoligasa koji je u zonu a ispadanje te lige. kad je bio u dobroj formi on je znao da odigra i iznad svojih mogucnosti ali sada je totalno van forme.
    eto ja sam imao prilike uzivo da ga gledam protiv moldavije i recu ti da j ebio jedan od najgorih nasih igraca po terenu , po mom misljenju.
    ko god je nekad trenirao nesto zna da nije ista forma i samopouzanje kad igras i kad te nema ni na klupi.

    i jos bi dodoa oko tvog da je odigrao dobro kad god je igrao, ove godine je odigrao citavih 36 minuta.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #39883
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Separatista View Post
    Probali su Brazilci da igraju "Murinjo stajl" pa su ih ispratili Njemci sa 7 golova "u njihovu kucu" a malo bolji tim imaju od Crne Gore.

  9. #39884
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kiksah ja za Levadijakos, praštajte, zakleo bih se da drugu igraju.
    Mada dobro, igraće sledeće sezone
    Bijo si poziw koi se neodbija

  10. #39885
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislio sam doklen je igrao premier ligu... A otkad igra drugu nisam vise gledao jer nije igrao skoro nikad. Jes igrao 30m prijen mesec dana i to mu je bilo zadnji put. Ja se slazem sa mnogim da ga netreba vise zvati. Ali to nije razlog tako o njemu pisat kao da on nije nikad bijo vazan igraac za nasu repku. Tako sam ja to razumijo

  11. #39886
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    353
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne zna neko dje se moze šal uzet ?
    Oprostite ako je malo van teme.

  12. #39887
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default



    Konačno mi je jasno ko je Brnin ideološki otac. Očekujem na Prateru od starta jednu ovakvu formacijsku nabrijanost za 2-8.

  13. #39888
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Zna li ko koji nas sektor navijacki u Becu.Imam karte za B i F?
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #39889
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    353
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Zna li ko koji nas sektor navijacki u Becu.Imam karte za B i F?
    Cini mi se da je F.

  15. #39890
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    I meni je logicno da je u cosku.A dobro su mi dali dvije razlicite karte..Kolko nas dolazi.Cini mi se da je velika potražnja...Oce li biti dje neko okupljanje ili čisto ono sporadično
    Podgorica Podgoricanima!

  16. #39891
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li ko zna izbaciti onu mapu stadiona i na koji su sektor nasi navijaci tacno ?

  17. #39892
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default


  18. #39893
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sektor F gornji red je planiran za gostujuci navijace

  19. #39894
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bole, dje si uzeo kartu gore?

  20. #39895
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nagrađeno 16 fudbalera, Zverotić rekorder


    Fudbalski savez Crne Gore (FSCG) nagradio je večeras fudbalere koji imaju 25 i više odigranih utakmica u dresu seniorske reprezentacije.

    Srebrne pehare, teške 12,5 kilograma, dobilo je 16 fudbalera.

    Nagrađeni su Elsad Zverotić, Simon Vukčević, Vladimir Božović, Mirko Vučinić, Savo Pavićević, Mladen Božović, Milan Jovanović, Stevan Jovetić, Marko Baša, Vukašin Poleksić, Stefan Savić, Fatos Bećiraj, Milorad Peković, Miodrag Džudović, Radoslav Batak i Mitar Novaković.

    Nagrada je sledovala i Radomira Đalovića, Nikolu Drinčića i Branka Boškovića, ali oni nijesu bili prisutni na svečanosti u hotelu Podgorica.

    Na pragu srebrnog jubileja je i Dejan Damjanović, koji je do sada u crnogorskom dresu odigrao 24 meča.

    Najviše utakmica u nacionalnom dresu, 48 ima Elsad Zverotić, koji bi već nakon duela u Lihtenštajnu i Austrije mogao da postane prvi član zlatnog jubileja.

    Generalni sekretar FSCG Momir Đurđevac kazao je da je svaki igrač na svoj način dao ogroman doprinos rezultatima naše reprezentacije i razvoju crnogorskog fudbala.

    "Do sada je reprezentativni dres oblačilo 75 igrača, a njih 19 je prošlo tu impozantnu cifru od 25 duela. Fudbalski savez je želio na ovoj ceremoniji da im se još jednom zahvali. Igračima koji su okončali fudbalsku i reprezentativnu karijeru želimo dobro zdravlje, porodičnu sreću i dug život, a većini koji su okosnica državnog tima, uz dobro zdravlje, želimo da dosanjamo divan san, odlazak na Evropsko prvenstvo", rekao je Đurđevac.

    Reprezentacija Crne Gore prvu utakmicu odigrala je 24. marta 2007. godine na stadionu pod Goricom protiv Mađarske i slavila 2:1.

    Od tada, odigrana su dva kvalifikaciona ciklusa za Svjetsko prvenstvo i jedan za Evropski šampionat, kao i veliki broj prijateljskih mečeva.

    Crnogorskoj selekciji utakmica sa Lihtenštajnom biće 60. od osamostaljenja.

    Nagrađenima je pehare uručio predsjednik Saveza Dejan Savićević.

  21. #39896
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    "Tim je poznat, nema srećom problema sa povredama. Braniće Poleksić, defanzivna četvorka Pavićević, Simić, Tomašević i Jovnović, ispred njih Vukčević i Zverotić, po krilima Jovović i Bećiraj i u napadu Jovetić i Damjanović".

    faking simon... pih..
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. #39897
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,963
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,851
    Thanked in
    3,738 Posts

    Default

    Okle ti ovo? Ovo je Brnovic izjavio? Vala sastav ni da igramo protiv San Marina prijateljsku, a ne mec dje nam ocajnicki trebaju bodovi.
    Last edited by BiTrAtE; 08-10-14 at 10:30.

  23. #39898
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa ovakvim sastavom mi gubimo i to lagano
    AJMO CRNA GORO !!!

  24. #39899
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ako izgubimo od lihestajna sa bilo kojim sastavom makar to bio ovaj iz Cg lige onda i nevtreba nidje da idemo. Ljudi , to su amareri.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #39900
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    evo skuletic veli da je srbin i da neće da igra za nas..nzm ko ga je zvao..do kad ce se ime nase zemlje koristiti za advertajzing izroda..http://www.cdm.me/sport/fudbal/skule...u-ja-sam-srbin

    ada ovaj sastav dako bude dovoljan za mrceni Lihtenstajn, to su ipak dvije utakmice u tri dana, mora nekog sacuvati..eaceful:
    Stop the world I wanna get off.

Page 1596 of 2202 FirstFirst ... 59610961496154615861592159315941595159615971598159916001606164616962096 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •