View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43401
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,519
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    jesi li ovo ti na sliku sa ovog linka?
    Jesam , ne pitaj

  2. #43402
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Lagano smo zavrsili ovo sa baćuškama , bas kao sto smo i pretpostavili jos odma posle Svedske.

    A sad se stvari polako saniraju. Stvar je zavrsena, Rusi ce dobit sluzbeno, crnogorska bolesna publika je izmaltretrala Ruse i prekinula utakmicu, cijela Evropa bruji o divljacima sa stadiona pod Goricom, srpski zivalj proklinje crnogorske nato placenike sto prodase bracu Ruse. Brna je i dalje selektor. Sve u najboljem redu.

    A mi cemo sad da slusamo o Luki tri dana, uhapsice se 3-4 momka i to je to. Rijesen problem.
    A to sto je cijela stvar iskreirana, o tome neka niko ne misli. Sto nam je cio stadion pun huligana, nema veze, krivi su ovi dvojica trojica. A mozda se i za namjerne propuste u organizaciji utakmice i za organizovano unosenje baklji na stadion nadje neki dobrovoljac da ''odgovara''. A posao pici li pici.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  3. #43403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,960
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Ocemo li se vratit malo fudbalu i bar nekoj analizi utakmice, bar to sto je igrano? Marusic... A led ga ubio dje ga iskopa, cime je onaj coek zasluzio da igra prije BILO KOGA?
    War. War never changes.

  4. #43404
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Potpuno je nepotrebna prica o igri, jer ona ne postoji. Sredina terena u nasoj reprezentaciji od kako je Brna tu nije u upotrebi. A ovaj mec, tj oni 66min su najlosije sto sam ja vidio od reprezentacije. A uzmi u obzir da smo u napadu posle dugo imali Jovetu i Mirka.

  5. #43405
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nekoliko dana nakon utakmice u kojoj su engleski fudbaleri pljuvani i gađani papirićima kraj aut linije na istočnoj tribini, jedna engleska novina uvrstila je stadion pod Goricom kao "jedno od deset najmračnijih mjesta u svijetu fudbala".
    Jesu li bili u pravu?
    sjećam se jako dobro da se ovdje ovo protumačilo kao "pakao" u pozitivnom smislu zbog siline navijanja i jedno od mjesta koje strani fubaleri respektuju, a evo ispade da ga se gnušaju i da ga se gade, što mi je negdje i logičnije, ali tad rekoh sebi, ne mlatinjaj, što ti znaš možda nije zbog toga nego im radi adrenalin kad dodju Pod Goricu

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Njemu kazna da više ne prisustvuje utakmicama ga pogadja, ali ga ne pogadja to sto ja neću moći prisustvovati na neke utakmcice zbog njega.
    Ili ga ne pogadja to sto ovi momci više nikad neće imati priliku da odu na neko veliko takmičenje. Zadnju priliku im je on definitivno uništio, sto im nije dao ni priliku da pokušaju da završe karijeru na neko veće takmičenje.
    Baš mi ga je žao, jadan momak neće moći da slučajno baci još neku baklju na teren ili u glavu nekome. Možda dijetetu sto lopte skuplja

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Sve je to ok, slazem se sa tobom i vecinom, al niko da pomene momka zbog kojeg je na kraju prekinuta utakmica!!! ???

    I opet ponavljam krivi su i organizatori i oni koji su unijeli baklje!!!!!!!!!!





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Stefke, ovo je najsmješnije od svega što si danas rekao u odbranu i Luke i navijanja i navijača uopšte! Da nije bilo Lukine baklje, ne bi bilo prekida, koliko sam ja mogla da zaključim, samo se čekao momenat da se ona utakmica prekine nakon prvog prekida i da se nije desilo da je Poleksić odbranio penal, poveli bi Rusi sa 1-0 i opet bi neko bacio baklju ili telefon, patiku....svejedno...ovo je završeno onako kako je jedino, nazalost, moglo biti završeno, što zbog prvog incidenta što zbog svih onih koji ne bi propustili da iskoriste priliku da se kojim slučajem ova utakmica kanila privesti kraju nakon incidenta, ili fer navijanjem do kraja ili pobjedom Crne Gore....

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Htjedoh da ocutim, ali.....
    Znaci jer ti je neko blizak, i objasnio si nam situaciju onda treba da se bude blag.
    A sledeceg mozemo i na dozivotnu da posaljemo.
    Hoce li to da vazi i ako ti ponovo bude neko blizak, i ako nam objasnis situaciju.
    kod nas je nepotizam izrazito naglašen pa čak ni ubistvo niej ubistvo ako ga neko tvoj počini, ali su oni koji svoje štite u ovakvim situacijama, vrlo spremni da druge stave na stub srama zbog istoga....

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Rekoh ja da Brna treba ovom malom da da jedno 10% od plate svakog mjeseca
    osta on doživotni selektor još će da priča da bi sigurno prošli ove kvalifikacije, ali ne mogasmo zbog navijača...ma kao kec na deset mu je palo ovo!

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pobro ja ne znam ni njega ni tebe ali mi nije jasno čemu priča preko neta za koju ne bi imao onu stvar da mu rečeš uživo... i ne velim samo za tebe nego i za još neke tu, nemate po 10 godina jbmu mater odrastite
    Slažem se s tobom potpuno, ali moram reći da sam vrlo neprijatno iznenadjena postovima koje je El Re na ovoj temi ostavio, prvo, što politici ovdje mjesto nije, ovo je sportski forum a drugo, neke stvari bi higijenskije bilo ne iznositi! Nemam riječi kojima bih izrazila osjećanja koja je na mene ostavio post El Re-a i bolje da ih ne opisujem!

    Proceduralno bih takodje zamolila društvo sa politike da ovdje priča samo i isključivo o sportu! Već sam razmišljala da neke postove odstranim, nećemo ovdje o politici!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #43406
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Oce li mi neko objasniti dje su u ovoj reprezentaciji nekadasnji nosioci igre mlade reprezentacije Zoric, Boljevic ,Kosovic?Jel moguce da neki Marusic dodje i odma upadne u prvi tim a ovi momci ne mogu ni u prijateljskim utakmicama da debituju?
    Sad kad smo se vec pokakili u ove kvalifikacije treba se zahvaliti bar polovini reprezentativaca i pocet pripremati novu ekipu za naredne kvalifikacije jednostavno dotakli smo dno i sad treba isplivati iz mulja.Naravno ovo ja sanjam malo na forumu jer dok je kumara na celu saveza ovo se nikad nece desiti
    Last edited by goldfinger; 28-03-15 at 22:07.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #43407
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kamo srece da je povod sportski pa da se prica o sportu, vec je problem par ekselans drustveno-politicki, ko ne vidi nece da vidi. ovo o neredima treba nastavit na topicu navijaci, a odje se o igracima, repki i pljuvanje brnovica.

  8. #43408
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    “Prvenstveno se izvinjavam povrijeđenom momku, njihovom Savezu, kao i našoj reprezentaciji i cijeloj državi, jer tek sada postajem svjestan posljedica koje sam izazvao bacanjem baklje”, navodi se u policijskoj izjavi koju je dao Lazarević u prisustvu svog advokata Pavla Radonjića, a koju je dostavio CdM-u.

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/lazar...cijeloj-drzavi

  9. #43409
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    “Prvenstveno se izvinjavam povrijeđenom momku, njihovom Savezu, kao i našoj reprezentaciji i cijeloj državi, jer tek sada postajem svjestan posljedica koje sam izazvao bacanjem baklje”, navodi se u policijskoj izjavi koju je dao Lazarević u prisustvu svog advokata Pavla Radonjića, a koju je dostavio CdM-u.

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/lazar...cijeloj-drzavi
    Hvala puno na izvinjenju.

    Sta mi imamo od tog izvinjenja ?

  10. #43410
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja u opste nisam njegovo pisanje shvatio da treba da se piše ovdje o politici nego da je ovo čitava maskarada od utakmice namjerno napravljeno da bi se kupili neki politički poeni. Ispravit će me el re ako grijesim ali mislim da sam dobro shvatio jer sam i sam tog mišljenja.
    A zvoncice mislim da si trebala odavno da reagujes i ti i hari posebno kad se počeo putin pominjat i ostali bakrači.
    Rastegla se priča o svačemu a najmanje se o utakmici pričalo jer se od starta to pustilo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #43411
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Hvala puno na izvinjenju.

    Sta mi imamo od tog izvinjenja ?
    A nista...ali ako je bilo ovako kao sto je opisao u nastavku, onda je ispao teski maler sinoc.

  12. #43412
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Hvala puno na izvinjenju.

    Sta mi imamo od tog izvinjenja ?
    a najbolje da nije ni to uradio, no jos da je rekao: "Ne zalim zbog ucinjenog i necu nikome da se izvinjavam, svi ste vi gooovna!" pfff..


  13. #43413
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ma ja sam misljenja kao i svi ostali da momak sigurno nije namjerno gadjao golmana nema sanse da ga je mogao pogoditi.
    Pogotovo se to vidi na snimku kako nonsalantno izbaca baklju.

    A prica mu pije vodu jer se baklja momentalno ugasila kad je bacio a ona nazalost zavrsila na golmanu.

    Ovo nas je stavilo na stub srama i sigurno ce dosta veliku kaznu dobiti.

  14. #43414
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Još kad bi shvatili da bi svakako narod našao nešto da bači na teren i gađe igrače. Nema tu policije i specijalaca i poziva od oficijalnog spikera, ne treba meni niko od navedenih da bih ja shvatio da NE treba da se bačaju predmeti po terenu i sve ostalo.Ili si kulturan ili nisi, ili znaš što je sport ili ne znaš. Eto i pored toga što su Rusi pristali da se nastavi meč, poslije molbe u toku poluvremena da se NE SMIJE ništa desiti do kraja utakmice, opet ljudi pljuju igrače,gađaju ih čim stignu. I da ga zalijemo na kraj, sa zapadne tribine (gospoda?) pada novčić ili što li je već. Treba da smo srećni što se uopšte nastavio meč, treba da smo srećni što je Poleksić odbranio ali ne. Ajmo opet da divljamo jer se tako navija? Tako se uliva strah među protivnike? Kako da ne.
    Eh, i onda je samo baklja uništila sve. A poslije toga što se napravilo, je makar meni gore dva puta.

  15. #43415
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Najprostije moguce pitanje? Ako je nevinasce ovako zasto je pobjegao sa lica mjesta i zbog cega mu je trebalo 20h da se preda?

    Pa gospodo da bi sa advokatom smislio ovu pricu koja ce mu donijeti minimalu... Grehotica mala, srce mi moje prepuce.
    One Ring to Rule them all...

  16. #43416
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Loša vam je priča za navijanje. Što ćemo sa Brankom?
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  17. #43417
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Još kad bi shvatili da bi svakako narod našao nešto da bači na teren i gađe igrače. Nema tu policije i specijalaca i poziva od oficijalnog spikera, ne treba meni niko od navedenih da bih ja shvatio da NE treba da se bačaju predmeti po terenu i sve ostalo.Ili si kulturan ili nisi, ili znaš što je sport ili ne znaš. Eto i pored toga što su Rusi pristali da se nastavi meč, poslije molbe u toku poluvremena da se NE SMIJE ništa desiti do kraja utakmice, opet ljudi pljuju igrače,gađaju ih čim stignu. I da ga zalijemo na kraj, sa zapadne tribine (gospoda?) pada novčić ili što li je već. Treba da smo srećni što se uopšte nastavio meč, treba da smo srećni što je Poleksić odbranio ali ne. Ajmo opet da divljamo jer se tako navija? Tako se uliva strah među protivnike? Kako da ne.
    Eh, i onda je samo baklja uništila sve. A poslije toga što se napravilo, je makar meni gore dva puta.
    to je sve stvar zakona, danas postoje kamere visoke rezolucije i lako je utvrdit ko je šta bacio

    za sve što uleti na teren kazna 1000 eura ili 30 dana u Spuž pa da vidiš kako se ne bi više bacalo ali imaju oni u parlamentu preča posla tipa da povećaju sebi plate i slično
    She is only here to annoy herself!

  18. #43418
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    istina, prihvatam kritike medjutim ovo se brzinskom brzinom punilo tako da ako nijesam brisala prve strne nijesam htjela ni ovo posle zato sam zamolila i evo još jednom, da se ipak okrenemo samo sportskome aspektu ciejloga nemiloga dogadjaja!
    Zvonchice da ne bude da upadam neshto ili advokatishem ali nemili dogadjaj je nemili upravo zato shto je gurnuo sport ne u drugi nego u sedamnaesti plan. Mislim mi mozhemo prichati o postavljanju odbrane kod kontre Rusa ili Poleksicevom chitanju penala ali bojim se da cemo lichiti na one iz Titanika shto prichaju o berzi dok brod na kojemu su tone. Ja prvi se ne slazhem sa El Reovom prichom da je nasha reakcija oko Akinfejeva i osude ovih shto su ovo napravili bila prekomjerna ali te stvari su nazhalost postale dio teme oko reprezentacije i svachije mishljenje o njima treba da bude validno pa i ono sa kojim se ne slazhemo.
    Ridin' on the black train

  19. #43419
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Pricha ovoga Lazarevica da je "instinktivno podigao i bacio baklju" je chista lazhavina jer evo video dje se fino vidi kako pokupi baklju i ne baca je instinktivno da se ne ispeche nego navija sa njom makar 10 sekundi a onda je vrlo hladnokrvno baca put terena. Je li bash gadjao golmana ne znam ali u njegovom pravcu definitivno jeste.
    Ridin' on the black train

  20. #43420
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Loša vam je priča za navijanje. Što ćemo sa Brankom?
    Da se bači baklja na njega!!
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  21. #43421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    @Separatista vjerovao ili ne potpuno je nebitno jel pogodio golmana ili ne. U trenutku kada je zafitiljao baklju put terena, izvrsio je krivicno djelo nasilnicko ponasanje na sportskim priredbama. E sad kako golman nije dobio teske tjelesne povrede ne moze dobiti maximum. Kao otezavajuca okolnost bice mu i ovaj video klip kao i to da mu je trebao dan da se preda. Bice na slobodi do izricanja presude a vrlo je moguce da dana odlezati nece.
    Last edited by Gandalf_White; 28-03-15 at 22:55.
    One Ring to Rule them all...

  22. #43422
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako je ovima iz vijesti upala sjekira u med, 50 tekstova su izbacili od sinoc

  23. #43423
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iggy:) View Post
    kako je ovima iz vijesti upala sjekira u med, 50 tekstova su izbacili od sinoc
    Kako se slade. Srećeee njihove. Jedva čekaju da se desi frka neka da se tako raspišu plus nešto začine. Trljaju ruke i razmišljaju "jaooo sad imamo da se raspucamo, postujemo neki odvratni naslov pomenut malo politiku i eto posjete za sajt i eto komentara i eto para.. jeeeee"

  24. #43424
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Eto i pored toga što su Rusi pristali da se nastavi meč...
    Nisu Rusi ni na šta pristali niti je njihova dobra volja da se meč nastavi već im je naređeno da se meč mora nastaviti
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #43425
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    @Separatista vjerovao ili ne potpuno je nebitno jel pogodio golmana ili ne. U trenutku kada je zafitiljao baklju put terena, izvrsio je krivicno djelo nasilnicko ponasanje na sportskim priredbama. E sad kako golman nije dobio teske tjelesne povrede ne moze dobiti maximum. Kao otezavajuca okolnost bice mu i ovaj video klip kao i to da mu je trebao dan da se preda. Bice na slobodi do izricanja presude a vrlo je moguce da dana odlezati nece.
    Sve ja to znam samo sam postavio video jer sam htio da reagujem na ovu "njemu je najtezhe" prichu. Iz aviona se vidi da ga je ovo advokat nauchio da ispricha a da ne prichamo da se neko ko se iskreno kaje zbog krivichnog djela koje napravi ne krije od policije.
    Ridin' on the black train

Page 1737 of 2202 FirstFirst ... 7371237163716871727173317341735173617371738173917401741174717871837 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •