View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43476
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ''...mi već godinama finansijski pomažemo, bolje reći kupujemo, grupice takozvanih navijača Crne Gore. To se radi da ne bi skandirali pogrdno, prozivali selektore, vrijeđali igrače, predsjednike, bili pristojni...''.

    :lolblue::lolblue:
    Shit has hit the fan !

  2. #43477
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Odakle on zna kao da je član saveza...
    #fakenews

  3. #43478
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Crna Gora, zemlja simulacije.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #43479
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,753
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ada eto Deki dragi i njegovi poltroni na sav glas kukaju kao ih navijaci zakopase a oni su dva mjeseca sa MUP-om pripremali organizaciju utakmice.Lazarevic je za sve kriv fudbalski savez nizasta.Nisu krivi ni za losu atmosferu ni za placanje navijaca, ni za selektora neznalicu ni za poltrone novinarske ni za uvozni skart od igraca zbog kojih nasi igraci ne mogu dobiti priliku.Ne, Lazarevic i baklja su sve to pokrili.Sad mi mozemo nastaviti da se zamlacujemo i moralisemo a ona dva indijanaca ce idalje nastaviti po svome.Niko nece ugasiti FK Crna Gora
    Lazarević je posledica ovakvog odnosa države prema savezu, saveza prema sportu uopšte, navijačima, igračima i kao posledica snosi veliki dio krivice, ali ne najveći...meni je žao što bi na njemu kola trebala da se slome, ali na nekome mora! Kad nije prije tri četiri godine na nekome drugome, a onda njega ne bi ni bilo u ovoj ulozi, onda mora na nekome! Samo da se savez ne izvuče, da ne ispadnu heroji koji su ukazali, sve učinjeli čak i potplaćivali da ne eskalira sukob da navijači budu mirni ali zalud.....eee, a izjava Luke tj ne njegova izjava ona je očekivana, ne no će reć "jes htio sam da ga zveknem posred tintare,braavuljana toga gljibavoga glavatoga" nego vjerovanje pojedinaca da je on spašava tribinu od požara i ko veli bolje igora po glavi no da se nas dvoIca, troIca popalimo odje...ne znam što bih rekla ali se bojim da će ovo proć!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #43480
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

  6. #43481
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naravno, ULTRA CG oce da se obracuna sa novinarima a ljude iz saveza ne pominju jer im jedu iz ruke hahahahhahaha

    Kakvo poltronstvo majko sveta..
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  7. #43482
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,753
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    pa e, logično, posle baklje se nije prekinula utakmica...u pravu su...kriv je u stvari Poleksić što je go odbranio!!! Jer da on ne odbrani go ovaj sa zapada ne bi bačio dva eura...jaok mene
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #43483
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    998
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Brna znam da čitaš ovo... podnesi ostavku pa ćemo zaboravit tu baklju !

  9. #43484
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Nije bitan ni savez, ni utakmica, ni fudbal i ostalo. Zabrinjavajuca je losa atmosfera generalno u drustvu a koja se preslikava na fudbalskim i kosarkaskim terenima. Nedostatak kulture i postovanja na svakom koraku. Navijaci kojima je normalno pljuvanje, gadjanje, psovanje, udaranje ne samo protivnickih navijaca vec i igraca i kojima je sve ovo legitiman nacin podrske. Isti takvi su ako ne i gori oni koji ne podrzavaju savez i kojima su ovi nacini pretoceni u oblike neke 'kritike', takodje normalni. Dakle sve isto kao sto je ukupno stanje nabusita i nesposobna vlast i retardirana opozicija. Nemamo ni kulturu dijaloga, niti kulturu iskazivanja protesta. Generalno, nemamo kulturu zivljenja. Pretpoliticko, rodovsko drustvo jos uvijek okupljeno u plemena. Divlji, zaostali i nepismeni u svakom smislu. Tako da, manite se Deja, Mila, Mandica i Amfilohija nego neka svako krene od sebe nesto da mijenja pa ce manje mediokriteta slicnih njima jahati Crnom Gorom i slaviti se glupost na svakom koraku.

  10. #43485
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Oni ne shvataju da nas nece biti ni u sledecem ciklusu, ako se ne makne ovaj idiot, jer ce i sledeca prva utakmica biti prekinuta.

  11. #43486
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ja npr sam svaku utakmicu reprezentacije pratio sa zapada, osim ovu zadnju...I to mi se nikad nije desilo karte na salter da kupim, no sam svaki put morao da kupujem od preprodavaca, jer se karte razdijele poslusnicima i podanicima...I nikad vise na sjever necu poc kad vidim kako se ponasate...

    P.S. A i navijanje vam je smijesno, jedva smo vas culi dolje...

  12. #43487
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nije bitan ni savez, ni utakmica, ni fudbal i ostalo. Zabrinjavajuca je losa atmosfera generalno u drustvu a koja se preslikava na fudbalskim i kosarkaskim terenima. Nedostatak kulture i postovanja na svakom koraku. Navijaci kojima je normalno pljuvanje, gadjanje, psovanje, udaranje ne samo protivnickih navijaca vec i igraca i kojima je sve ovo legitiman nacin podrske. Isti takvi su ako ne i gori oni koji ne podrzavaju savez i kojima su ovi nacini pretoceni u oblike neke 'kritike', takodje normalni. Dakle sve isto kao sto je ukupno stanje nabusita i nesposobna vlast i retardirana opozicija. Nemamo ni kulturu dijaloga, niti kulturu iskazivanja protesta. Generalno, nemamo kulturu zivljenja. Pretpoliticko, rodovsko drustvo jos uvijek okupljeno u plemena. Divlji, zaostali i nepismeni u svakom smislu. Tako da, manite se Deja, Mila, Mandica i Amfilohija nego neka svako krene od sebe nesto da mijenja pa ce manje mediokriteta slicnih njima jahati Crnom Gorom i slaviti se glupost na svakom koraku.

    Jedan od najboljih postova na temi. Svaka cast,istina sve od tacke do tacke.
    1908.

  13. #43488
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kriv je Ekinfejev sto ne stoji na 16 m od gola, to treba da bude zvanično saopštenje i saveza i policije i ultrasa . Iako neko ko je uvijek na sjever od početka, moram se složiti da je zapad kriv, zašto oni mirno stoje umjesto da bacaju petarde i baklje.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #43489
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ada ne bi navijanje postojalo da se vi niste organizovali i ispjevali čitave 3 pjesme i dvije koreografije za 8 godina?Prije će biti da je stisla guza da se ostane bez naklonosti kumara.Na kraju kome treba organizovana navijačka grupa koja navija za reprezentaciju to ne postoji ni u jednoj državi
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #43490
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default


  16. #43491
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "treba napraviti strukturni zaokret i novi pocetak" slazemo se....SVI TREBA DA DAJU OSTAVKE !!!!!!!!!! MRS BAGRO !!!!!!!! brnovic komentarise da je propustena sansa zbog ove jedne utakmice hahahahahahah ...... 5 kola do kraja....15 bodova..... rusija 3 boda vise svedska 4 ...... a sto cemo sa propustenim sansama u lihtenstajn,austriju,protiv engleske u goste(onakvog raspada od engleske) ,moldavije doma,ukrajine doma,ceske doma i u goste????????sto cemo s tim??????ko je za to kriv??????

    novinari najveca ***** na svijet.....grgur diploma ce da drzi govor kako i sto se u englesku radi on zna taj strucnjak...ne vidi dalje od brnovicevog supka.....svi se utrkuju ko ce bolje popljuvat momka a niko ne pominje utakmicu.....da veze nemamo sa brnovicem na klupi....da se sa loptom nismo sastavili citavo prvo poluvrijeme....da se dovode igraci sa strane a nasi ne mogu da igraju.....jadovi odvratni!!!!!!!!!!

  17. #43492
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Pa Luka je kriv sto pojma nemamo, i sto srbe koji blage veze nemaju dovodimo da nam igraju u prve!!! I za to da mu se sudi!!!



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #43493
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nema se što više reći o ovome što je bačio baklju i onome što je fijuknuo dva eura ali se ima što reći upravo na situaciju zašto se ne dovode igrači naše lige koji sigurno nijesu gori ako ne i bolji od ovih uvezenih momaka protiv kojih nemam ama baš ništa jer njima je svakako bitno da igrakju za neku reprezentaciju pa kako godj se ona zvala jer to je ipak vid reklame pa sve da je Gibraltar. Gospodin kaže ne zaslužujemo državu pa kakve sad veze ima da li mi zaslužujemo državu sa ovim što se dešava u sportu, da li to gospodin želi da se vrne pod okrilje neke možda druge države ili saveza. Savez je sve samo ne Crnogorski,neko reče već prije na forum ne može vala niko trčati za dres ka onaj sa Cetinja,Nikšića,Podgorice,sjevera i juga Crne Gore i to je činjenica. Komentatori su nam skandalozni kao i novinari. Da se malo osvrnem i na navijače jer i oni sad okrivljuju novinare i savez i žele sve svesti na pojedinačni slučaj kada su oni u pitanju. E gospodo navijači i sa sjevera i zapada i svih strana svijeta nije to pojedinačni slučaj a to i sami znate ali nije ni samo vaša krivica i to je istina. Savez,treneri,navvijači i sve ostalo što ima veze sa sportom a naročito fudbalom je za jedan dobar remont.

  19. #43494
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  20. #43495
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Pa Luka je kriv sto pojma nemamo, i sto srbe koji blage veze nemaju dovodimo da nam igraju u prve!!! I za to da mu se sudi!!!



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sto vise pises samo pogorsavas misljenje drugih o Luki.
    Sam je izjavio da je kriv i da je bacio baklju.

    Kakve veze igraci imaju sa bacanjem baklje?
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  21. #43496
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    "treba napraviti strukturni zaokret i novi pocetak" slazemo se....SVI TREBA DA DAJU OSTAVKE !!!!!!!!!! MRS BAGRO !!!!!!!! brnovic komentarise da je propustena sansa zbog ove jedne utakmice hahahahahahah ...... 5 kola do kraja....15 bodova..... rusija 3 boda vise svedska 4 ...... a sto cemo sa propustenim sansama u lihtenstajn,austriju,protiv engleske u goste(onakvog raspada od engleske) ,moldavije doma,ukrajine doma,ceske doma i u goste????????sto cemo s tim??????ko je za to kriv??????

    novinari najveca ***** na svijet.....grgur diploma ce da drzi govor kako i sto se u englesku radi on zna taj strucnjak...ne vidi dalje od brnovicevog supka.....svi se utrkuju ko ce bolje popljuvat momka a niko ne pominje utakmicu.....da veze nemamo sa brnovicem na klupi....da se sa loptom nismo sastavili citavo prvo poluvrijeme....da se dovode igraci sa strane a nasi ne mogu da igraju.....jadovi odvratni!!!!!!!!!!
    Rep a se dofatim kompjutera...

    Raspadi nam vode savez, raspadi nam rade za novine i pisu na portale, nije mi jasno samo sto je trebala ova mrlja Savicevicu u karijeri, siguran sam i ubijedjen da je i on svjestan da je Brnovic gori trener no sto je igrac bio (a to treba znat zaisto) i da ako je vec htio kumari da čini, treba mu je nac posa nedje drugo, siguran sam da ima dovoljno veza da bi moga onu prevaru ubacit nedje drugo. A neka sto je los trener no je i ka coek NULA prekrizana koja nikad u zivotu odgovornost na sebe nije preuzela. Zato sam i rekao kako je ovo sve naajbolje palo njemu, sad ce da prica i kukumače kako smo propustili veliku sansu, ka da bi cudo napravili da se utakmica nije prekinula.

    Eo predlog za vijesti portal i slicne. Dajte anketu na portal dje pitate narod je li za smjenu Brnovica pa da vidimo rezultat nakon mjesec dana. Ja eo na nevidjeno tvrdim da ce bit bar 90% za smjenu ali jbg, bitnije je 10% tih placenika. Pih.


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  22. #43497
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    To za 2 eura, u tom trenutku je 10-15 ljudi sa zapada i sjevera frljuknuo nešto na teren, Rusi su mogli da biraju koji predmet da ponesu sudiji.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #43498
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Sa sjevera prije penala je ulecela flasa sprite staklena (cini mi se) i jos svasta nesto.... Tako da istinu pricas....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #43499
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,497
    Thanks Thanks Given 
    5,347
    Thanks Thanks Received 
    3,831
    Thanked in
    1,519 Posts

    Default

    kakva bi sad sok terapija bila da se sve izmijenja i da se krene u pohod na euro. kao ukrainci prosle kv. nije mi jasno da niko ne komentarise izjavu da je sve gotovo. kako docekase ovo kao najljepsi poklon na svijet

  25. #43500
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Sa sjevera prije penala je ulecela flasa sprite staklena (cini mi se) i jos svasta nesto.... Tako da istinu pricas....
    To mora da je bila slomljena, pa je neko bacio u teren da se kakvo dijete ne nagrdi na nju.

Page 1740 of 2202 FirstFirst ... 7401240164016901730173617371738173917401741174217431744175017901840 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8599
    Last Post: 14-04-24, 20:28
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •