View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #45551
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tanak je ovo sastav za onoga trenera
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  2. #45552
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    I ja bih vazda trenera birao ali tu nema vajde, to je već sto puta ispričana priča. Dok je Dekara tu, nema veze ko je trener, očigledno. Imali smo solidnog Cica i vidi kako se to završilo. Niko normalan neće doći da radi za onu avetinju pa ne znam za koje pare, koje mi ponovo nemamo.

    Ima života posle Mirka, i mislim da ne smaramo toliko sa njim, samo smo htjeli da razjasnimo neke ponovo očigledne stvari koje ljudi ne shvataju.
    Mislim da ovo samo kod nas ima da se toliko brane igraci zato sto su iz tvog grada,kad se ozbiljno i objektivno kritikuju ili kaze da nisu odigrali kako treba,odma se skoci.
    Nisam covjek koji se bavi fudbalom pa da sad ulazim u analizu uzimam podatke koliko je utakmica odigrao zadnje kvalifacije i pretposlednje i koliko je golova dao i kome sve,sta je sve uradio.Ali laicki posmatrajuci i slusajuci uzi krug ljudi,svi smo dosli na zakljucak koji sam ja postavio...
    Pricati o djidju u napadu je suludo,on u bragi krene u napad kad krenu svi.Staviti njega da vodi napad i salje pasove ka naprijed i organizuje svaki put igru u nasoj reprezentaciji je sasvim pogresno,kao i svaka brnoviceva odluka...
    Lucas je sasvim dobru analizu djidja dao i ja sam rekao prvu polovinu kvalifikacije mnogo bolje odigrao iako tada nije cak igrao u bragi standardno kao sad...
    Dok kad ovako nesto za Vucinica kazes i sasvim opravdano bude svi skocite,bez ikakvog razloga.I sam ja sam velicao vucinica i do prije klare mi je stojala njegova slika ovdje na avataru,tako da pustite tu pricu on iz niksic i ovo.ON je iz CRNE GORE prvo
    Last edited by .Bole; 13-10-15 at 12:18.
    Podgorica Podgoricanima!

  3. #45553
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Eto, branim ga zato što je iz mog grada

    Mogu i ja naći uži krug ljudi koji kažu da je Brna najjači trener.

  4. #45554
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Mislim da ovo samo kod nas ima da se toliko brane igraci zato sto su iz tvog grada,kad se ozbiljno i objektivno kritikuju ili kaze da nisu odigrali kako treba,odma se skoci.
    Nisam covjek koji se bavi fudbalom pa da sad ulazim u analizu uzimam podatke koliko je utakmica odigrao zadnje kvalifacije i pretposlednje i koliko je golova dao i kome sve,sta je sve uradio.Ali laicki posmatrajuci i slusajuci uzi krug ljudi,svi smo dosli na zakljucak koji sam ja postavio...
    Pricati o djidju u napadu je suludo,on u bragi krene u napad kad krenu svi.Staviti njega da vodi napad i salje pasove ka naprijed i organizuje svaki put igru u nasoj reprezentaciji je sasvim pogresno,kao i svaka brnoviceva odluka...

    Ocigledno nam se nesto percepcije razlikuju (mada se uglavnom slazem sa dosta toga sto pises) jer ja ovo jos nisam vidio i sve cekam kad cu dozivjet.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  5. #45555
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kritikovat Vučinića,Jovetica i sl. Meni he glupost. Njima ovo ništa ne treba, materijalno obezbjedjeni, igranje za reprezentaciju im samo može skodit, jer se tu često povrijede a ne utiče im na transfere.
    A zašto nekad igraju kako igraju je vise do selektora nego do njih, a i do saigrača.
    Dosta puta predju igrače i stanu, nemaju dje i kome dati tu loptu.
    Evo po nekima Savić je vezara a čovjek sad prešao u Atletiko. Biće su oni ludi sto su bacili onolike milione na njega.
    Dok je onakva vezara tu, Mesi i Ronaldo bi izgledali kao Djalovic i imali isti golgeterski učinak
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #45556
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,516
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Vučinića mogu napadati samo oni koji su na utakmice išli da pjevaju Fatosu...
    #fakenews

  7. #45557
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kritikovat Vučinića,Jovetica i sl. Meni he glupost. Njima ovo ništa ne treba, materijalno obezbjedjeni, igranje za reprezentaciju im samo može skodit, jer se tu često povrijede a ne utiče im na transfere.
    A zašto nekad igraju kako igraju je vise do selektora nego do njih, a i do saigrača.
    Dosta puta predju igrače i stanu, nemaju dje i kome dati tu loptu.

    Evo po nekima Savić je vezara a čovjek sad prešao u Atletiko. Biće su oni ludi sto su bacili onolike milione na njega.
    Dok je onakva vezara tu, Mesi i Ronaldo bi izgledali kao Djalovic i imali isti golgeterski učinak

    Istina. Znate li kako to utice na volju igracu Mirkovog karaktera? On je jedna mrcina lijena, koja nece da potrci, a koja se s vremena na vrijeme kapitenski zrtvuje pa se nacera da potrci. I sad on prodje dvojicu-trojicu, i treba nekome da gurne loptu a nikoga oko njega. Ili jos gore, porve se i izbaci nekoga prema naprijed a taj gubi loptu u 90% situacija. Kao kad on izmulja nesto po lijevoj strani i gurne je Volkovu ili V. Bozovicu i kraj akcije. To ga psihicki ubija, gasi mu svu zelju, bborbenost i duh jer nema s kim. I onda sam sebi rece koji ***** ja trcim ovdje?
    Tako da, jes Mirko lijen, ali da imamo trenera i sistem, eto ne bi on mora nista vise od ovoga da trci, ali bi makar to sto trci bilo bolje, da budemo trendy pa da recem, valorizovano. Ne bi gubio snagu uzalud.


    A Savic je doktor. Desi mu se nekad da kiksne, ako cemo da idemo u sitno, ali juce je igrao kao Nesta kad je popravlja Mihajlovica. Juce je pokriva 3 pozicije maltene. Stiza je sa desnog beka da ispravlja propuste lijevog stopera. Umije i naprijed sloptom. Kao Pike izgleda.
    Last edited by TheLucas; 13-10-15 at 12:41.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  8. #45558
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Ko god je bio na stadion protiv Austrijanaca mogao je da vidi koliko Mirko znaci ovom timu.
    Kad god je trebalo da se vrsi presing (prvo poluvrijeme) na stranu Austrijanaca je on bio prvi.
    Bile su makar 2-3 situacije u kojima je vikao na neke od saigraca koji su nepomicno stojali i gledali sve to.
    U jednom trenutku je krenuo da vrsi presing nad golmanom i pokazuje nekom od nasih (ne znam sad kom) da pokrije negod od Austrijanaca iz odbrane, ovaj ostaje na svom mjestu i golman naravno baca ovom igracu loptu.
    Fino se posle vidjelo kako je Mirko tog nekog isprasio (verbalno), sa pravom.
    Kamo srece da su svi kao on lijeni u nasu relrezentaciju a da imaju makar djelic njegove klase.

  9. #45559
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nema klase ni upola Mirkove jos otkad je Dejo zavrsio karijeru.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #45560
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Daj ne sprdajte se vise brate,niko ih ne kritikuje samo kazemo kad odigraju lose kad ne.Jovetic sto godina nije davao go za repku,sta trebam i dalje da govorim ,e super igra....???Tek je poceo ove godine da igra kako treba,prije ove godine,3 godine je igrao i dao 2-3 gola i to islandu,letoniji cini mi se u prijateljskim...Sami znamo kolko se skandiralo sa tribina i cekalo na njegove golove i koliko je ocajan bio do skoro,nemojte sad pricmao gluposti zaboga.
    Niko ne spori kvalitet,ali ponekad i najbolji lose odigraju i ne odigraju kako se ocekuje od njih.....
    Nisam te shvatio Lucas,ja sam Djidja posmatrao zadnje dvije utakmice,i cini mi se da ga je Brnovic stavio kao glavnog igraca na sredini da igra i naprijed i pozadi i da organizuje igru,sto mislim da djidju ne leze previse,on je vise defanzivni igrac koji mozda da se pridoda kad krene citava ekipa naprijed sa bekovima
    Last edited by .Bole; 13-10-15 at 13:13.
    Podgorica Podgoricanima!

  11. #45561
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kada igra dobro neko treba pohvaliti kada ne igra kritikovati,tj pokazati a ne da se zavaravamo i da smatramo svakoga da je nedodirljiv
    Podgorica Podgoricanima!

  12. #45562
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,516
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Ne zavarava se niko, nego je krenula bila opšta pljuvačina i izmišljenje da je dobio crveni da ne bi išao u Rusiju (iako ne bi išto ni sa žutim koji je već dobio)...
    #fakenews

  13. #45563
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ne zavarava se niko, nego je krenula bila opšta pljuvačina i izmišljenje da je dobio crveni da ne bi išao u Rusiju (iako ne bi išto ni sa žutim koji je već dobio)...
    Mislim da je prije krenula zajebancije,mislim da to niko nije pomislio,jer mu prijeti vise od jednog meca kazne zbog ovoga,sigurno 2 a mozda i 3.Ali pravo da ti kazem na njegovo mjesto ne bi ni ja isao u rusiju na 0C da igram utakmicu koju cu izgubiti i koja nema znacaja....
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #45564
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za Bola. ja mislim bas suprotno, da ga nije stavio za glavnoga organizatora, a moje misljenje da bi trebalo. i da ovaj umije da igra i prema naprijed a ne samo defanzivno.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  15. #45565
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Djidjo umije da igra naprijed. I iz prve i po zemlji i visoku loptu...
    Stavise, najcesce on u Bragi pokusava da spoji napadaca s golom.
    Da nema klasu Igora Burzanovica u tom segmentu, nema.
    Ali on je snaznija i defanzivno kvalitetnija verzija Marka Mugose.
    Igraca za kog je jedne godine Brano Milacic glasao da bude najbolji crnogorski igrac

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  16. #45566
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ja kritikujem kod Mirka ponašanje klošarsko, seljačko i ne-fudbalsko i to što s dobijanjem crvenog i qrčenjem samo pravi reprezentaciji medveđu uslugu.
    A i zamjeram mu zbog nonšarlantnog ponašanja kod zicera (Linheštajn).

  17. #45567
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ja kritikujem kod Mirka ponašanje klošarsko, seljačko i ne-fudbalsko i to što s dobijanjem crvenog i qrčenjem samo pravi reprezentaciji medveđu uslugu.
    A i zamjeram mu zbog nonšarlantnog ponašanja kod zicera (Linheštajn).
    Takodje to sam vise puta istakao,to sto je dao reprezentaciji i sto je nas najbolji igrac,ne daje mu za pravo da nas onako ponekad bruka
    Podgorica Podgoricanima!

  18. #45568
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Vi kao da su posli u evropski parlament da nas predstavljaju a ne na fudbalski mec dje su i protivnici većinom ograniceni fudbaleri.

  19. #45569
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Pa e, Mirko je usrao utakmicu sa Austrijom...napravio je medveđu uslugu, taman smo imali neke šanse da se kvalifikujemo. Štetan je dosta po reprezentaciju.

    Hvala silama nebeskim što kontakt sa fudbalom imate samo preko tv-a. Ne bi nam Brnovića falilo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  20. #45570
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    A jesmo festa od naroda.
    Svaki drugi post neko kritikuje Vucinica, Jovetica i Savica...za divno cudo Basu niko ne dira.
    Dakle, od 4 nasa najbolja igraca, bez kojih nam se strva ne bi znalo, 3 se redovno pljuju odje...

  21. #45571
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vucinic jedini umije da odigra na prvu, dupli, u prostor. Jedini izadje da primi loptu po sredini ili na boku na oko 40 metara i proigra nekoga iz prvog kontakta. Jovetic obicno upada u nepotrebne driblinge, trcanje u stranu i sl...Mislim da je Mirko zavrsio reprezentativnu karijeru, i to ce nas kostati mnogo. Jer nema ko da odigra kao on, kreacija je svedena na nulu. Povuce 2 igraca na sebe i da ubitacan pas..Ko ce drugi to da radi???

    Idealna taktika je da se igra sa Vucinicem koji izlazi kao neka kvazi 10tka na 40 metara od gola, povuce odbranu na sebe, i proigrava Mandica i Jovetica koji su brzi i dobro driblaju. Igra dupli sa njima i sl.

    Jebeni Stefan Mugosa je najgori igrac kojeg sam uzivo gledao....Milion lopti izgubi, katastrofalan je u igri bez lopte, ne umije da se otvori, kad se otvori na prvi kontakt gubi loptu...UŽAS ŽIVI. Igra jer buca Dejovu ćerku i ženi je kolko čuh, rola njegova kola po gradu - pih. Prizetko gadni.

    Mali Mandić će biti ubitačan igrač, brz je, probija kao šilo prostor i nema pretljanja previše. Realizaciju da usavrši i to je budućnost sa Jovetićem.

    Koliko god ga varvari nebitni voljeli, Bećiraj je jedna vrana nevidjenih razmjera koja samo pravo ide, i oslanja se na snagu. Spor je kao UŠ, sam zabode glavu dolje i trči. Ne umije da primi loptu već se odbija od njega ka od mene na mali fudbal. Užasan igrač, za CG ligu i ništa više...

    Ne znam što se dešava sa Batrovicem i Djordjevicem, izgledaju mi kao propali talenti...Imao sam nade za Djordjevica da će biti solidan špic al ništa od toga?

    Vucinic moze jos 1 ciklus na klasu ali mislim da nema sanse da ce htjeti, a Damjanovic je definitivno zavrsio...

    Odbrana moze biti solidna, Esteban je dobar stoper, moze naslijediti Basu koliko toliko, Savic je odlican. Bekovi - ne znam.

    Poleksic je trop, on skine 2 dobre al je nikakav na postavljanje, nesiguran van linije...Mora se nalaziti trajno rješenje.

    Eto neka zapažanja.

    Grof je JEDINO RJEŠENJE, ponuditi čovjeku da radi u zvijezdu i da vodi reprezentaciju za prve 2 god, zavrsio bi brzo u zvijezdu, dat mu dobru platu, potpunu slobodu i možemo se klat sa svakim.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  22. #45572
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Pazi da ne dodje Bozovic.
    Da ne pricamo (cak i ako bi htio) da bi ovi iz Zvijezde dozvolili da sjedi na dvije stolice...to je nekad moglo u kosarku, sad i tamo su to rijetke situacija ako ih i ima uopste.
    A Bozovic bi bio idealno resenje, definitivno.

  23. #45573
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo iz podgorice sam, i kažem da je miśa doktor fudbala. Joveta mu nije ni primać sa ovime što je do sad postigao, a teško da će ikad imati 80 posto mirkove klase. Joveta kao da unaprijed osmisli što će da uradi i toga se drži be obzira kako se akcija razvija. Miśu jebbe realizacija. Nekad je u lećeu bio onaj pravi golgeter, ubica, ali kad je prešao u romu devetku je igrao toti pa je postao pravi trekvartista, ali zanemario završnicu. On bi ga mene lagano igrao još dva ciklusa. Eto. Sve to niko ne spori.
    Ali od nikšića bi prije izvadio zub nego da pohvale bećiraja i vukčevića. Bećo je juče bio slab, ali svaki meč na domaćem terenu je odigrao po meni odlično. Điđo se pokazao da je jedini normalni kompletni veznjak poslije odlaska pekovića i drinčića. Mugi će isto tek pokazati što zna. Ali oni očima ne mogu podnijet kad vide da skandiramo ovim ljudima. Ka da oni nijesu smarali sa andrijom koji je odigrao dobro jedino mečeve protiv engleske i gruzije. Bio je baš vezara teška

    Послато са Lenovo K50-t5 уз помоћ Тапатока

  24. #45574
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Custe li Culafica sa Pinka? Vazda je bio realan...
    I sad kaze "Realno, ko bolje poznaje igrace i situaciju... od Branka Brnovica.... Mozda je ovo najava velikih rezultata" ... Taj neki ton

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  25. #45575
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Custe li Culafica sa Pinka? Vazda je bio realan...
    I sad kaze "Realno, ko bolje poznaje igrace i situaciju... od Branka Brnovica.... Mozda je ovo najava velikih rezultata" ... Taj neki ton

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Pink...
    Jel realno da se slihtaju na svim mogucim nivoima ljudima na pozicijama u svim mogucim bransama u ovoj mrcnoj zemlji!?

Page 1823 of 2202 FirstFirst ... 8231323172317731813181918201821182218231824182518261827183318731923 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8617
    Last Post: Today, 06:50
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •