View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43301
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default





    ps: mogao bih da ispišem cijelu stranu ali nekakva je mučnina od svega sinoć da slike govore više od riječi ... Filipović,Kranjčar,Brnović ... trećeplasirani ide u baraž ...
    deuscroix

  2. #43302
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Hajdemo hronoloski ...
    Ajde ti hronoloski, blag meni, pisi do sjutra.. To sto su Varvari radili tad po Srbiji protivnickim navijacima, a narocito gradjanima po ulicama, necu ni da pricam. Ali akcenat je bio na bakljade i gadjanje protivnickih igraca predmetima. NIKAD kao tad..
    A ti slobodno brani tezu EL Rea (zbog koje je i pocela ova prica o tom vremenu) kako se tad "znao red" i kako je on licno zasluzan za mnogo bolje organizovane sportske priredbe, kad mi svjedoci toga vremena odlicno znamo kakav raspad je bio. I taj covjek ce odje da prosipa licemjerje o tome "kako je zaboga mogla pirotehnika proci kontrolu", a u njegovo (nase) vrijeme je to bilo tesko unijeti taman koliko i paklo zvaka. Maxe..


  3. #43303
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    E ako znam....
    One Ring to Rule them all...

  4. #43304
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Crna Gora vs Rusija utakmica sport klub

  5. #43305
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ti sa ovakvom pricom nisi nista bolji od tih koje pominjes.
    Pa kaze "brat": i na stotine slicnih komentara... Portale da ne komentarisem. Mi smo prokleti sve dok ovakvima dozvoljavamo da bitisu u drzavi koju iskonski mrze i ciji narod, mislim na Crnogorce, proglasavaju fasistia, izrodima i slicno... To nidje nema, veci smo bijednici od njih dok im ovo dozvoljavamo.

  6. #43306
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    kad se vec toliko pominju teorije zavjere, moze jedno logicko pitanje? Sta mislite da li bi se nastavio mech da je onako na pochetku pukla baklja u glavu golmana Engleske ili Francuske?


  7. #43307
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Ne bi naravno, zbog njihovog uticaja u UEFA-i. Da smo zveknuli poljaka ili ceha isto bi se nastavilo

  8. #43308
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Iskreno, koliko smo srece imali, nije ni cudo sto nam se sve okrenulo naglavacke u momentu. Prvo ta prokleta baklja, ja sam bio ubijeeedjen da ce prekinuti utakmicu. Kad vidjeh da se nastavlja, nevjerovatno.. super! Onda cisti penal za Ruse u prvom, sudija odmahuje rukom, uuuu! Vrh! Na poluvrijeme sam bas to komentarisao da smo ooodlicno prosli, sudija nas je u ta dva slucaja spasio kao niko.. i onda.. malo je bilo sto oficijalni spiker svaka 2 min napominje da ne smije biti nikakvog incidenta.. Ma pih!!


  9. #43309
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Što se tiče Ruske reprezentacije želim im sve najbolje u daljem takmičenju jer nisu kao *ičke odbili da nastave meč nego izašli da igraju fudbal ali nisu ni došli da ih stoka gadja cijelu utakmicu ... isto bih ovo napisao ko god da je bio sa druge starne a isto sam napisao i kad su gadjali golmana Poljske ... a što je teško poć na utakmicu i navijat bez gadjanja ... skandiraj što god oćeš ali nemoj bačat ništa u teren ... stoka je adekvatan naziv jer ona bez udarca ne razumije šta joj pričaš ...
    deuscroix

  10. #43310
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    sačuvaj me bože CDM navijača

  11. #43311
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Što se tiče Ruske reprezentacije želim im sve najbolje u daljem takmičenju jer nisu kao *ičke odbili da nastave meč nego izašli da igraju fudbal ali nisu ni došli da ih stoka gadja cijelu utakmicu ... isto bih ovo napisao ko god da je bio sa druge starne a isto sam napisao i kad su gadjali golmana Poljske ... a što je teško poć na utakmicu i navijat bez gadjanja ... skandiraj što god oćeš ali nemoj bačat ništa u teren ... stoka je adekvatan naziv jer ona bez udarca ne razumije šta joj pričaš ...
    Rusi su odbili da nastave, nego je stigla naredba iz UEFE da se nastavi, inače bi bilo kao i Albanci kažnjeni. I nijesu *ičke ako odbiju da nastave meč poslije odnesenog golmana u KBC, kako možeš da pričaš ovo čovječe! Ostaju poslije 10 sekundi bez prvog golmana, mogao je da izgine lagano, nikad ne znaš...ostali bez zamjene poslije 10 sekundi i moraju da nastave u onakvim uslovima. Pa nego šta nego neće da nastave meč!

    E, već poslije su samo sačekali situaciju da se prekine i neka su. Sramota je uopšte nastavak poslije prvog minuta.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  12. #43312
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,372
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Je lu realno da je neko napisao odje jovetic dobar ahahahaha ovo prevazilaxi humor pa i crni. Ajte ljudi prezalite no malo palite novinare da se svali na deja i savez i da se malo pise o ovoj fantasticnoj igri da bi se micala ova budaletina vise. Poraz ok ali prica da je sve gotovo necijom krivicom a oni nisu ti je smijesan. Vidjecemo ice li proradit inat pa da se dobije svedska u goste. Vazi:-) sramota je sve u ovu drzavu a fudbal ponajveca

  13. #43313
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    sramotni tekstovi na portalu vijesti. nepismeni novinari nekom popuju. pljuc

  14. #43314
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Znam samo da bi odje veselije bilo da je ona baklja nekim cudom dolecela Brni na glavu.
    Onaj sto je bacio bi bio heroj veceri...
    Danas odje pricamo o cemu pricamo, navijaci ce biti krivi sto propustamo jos jedno takmicenje a cinjenica je da ga ne bi ni vidjeli i sve da nije prekinut mec sinoc...

  15. #43315
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Rusi su odbili da nastave, nego je stigla naredba iz UEFE da se nastavi, inače bi bilo kao i Albanci kažnjeni. I nijesu *ičke ako odbiju da nastave meč poslije odnesenog golmana u KBC, kako možeš da pričaš ovo čovječe! Ostaju poslije 10 sekundi bez prvog golmana, mogao je da izgine lagano, nikad ne znaš...ostali bez zamjene poslije 10 sekundi i moraju da nastave u onakvim uslovima. Pa nego šta nego neće da nastave meč!

    E, već poslije su samo sačekali situaciju da se prekine i neka su. Sramota je uopšte nastavak poslije prvog minuta.
    Imali su pravo da ne nastave meč ali bi isto bilo nepravedno da nas isključe zbog jednog incidenta ali ovako smo sami sebe isključili i niko nam nije kriv !!!

    deuscroix

  16. #43316
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Iskreno, koliko smo srece imali, nije ni cudo sto nam se sve okrenulo naglavacke u momentu. Prvo ta prokleta baklja, ja sam bio ubijeeedjen da ce prekinuti utakmicu. Kad vidjeh da se nastavlja, nevjerovatno.. super! Onda cisti penal za Ruse u prvom, sudija odmahuje rukom, uuuu! Vrh! Na poluvrijeme sam bas to komentarisao da smo ooodlicno prosli, sudija nas je u ta dva slucaja spasio kao niko.. i onda.. malo je bilo sto oficijalni spiker svaka 2 min napominje da ne smije biti nikakvog incidenta.. Ma pih!!
    Drugo poluvrijeme je kasnilo desetak minuta i svakom ko je imao i dva grama mozga bilo je jasno da će se utakmica prekinuti za najmanju sitnicu. Za one kojima lakse ućerati metar u prkno nego milimetar u glavu spiker je ponavljao ali dzaba. Od dosudjenog penala nije bilo ni "p" ali kosmicku pravdu je zadovoljio golman i odbranio penal. Nekim penalima na tribinima je to bio znak da pokazu svoj kretenizam. Na snimku se vidjelo ( neko je i postavio) da onog Rusa niko nije pogodio već je dokaz trazio nedje iza ledja sto izazvalo revolt nasih fudbalera, guzvu...a sudija jedva docekao i uradio ono sto je trebao poslije prvog minuta i prekida. *****njska rabota i kad bi se zbog toga prekidale utakmice djaolja jedna ne bi zavrsena, ali traziti bilo kakvo opravdanje za imbicile sto gadjale bilo cime nije nista drugo osim pokazivanje da se bas nimalo ne razlikuje od njih. Dosta puta nemamo sreće, ali i kad je imamo vazda se nadje neko ko će se u nju usrati.

  17. #43317
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #43318
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Epilog.
    Brnović aboliran što ne idemo i da bog da ni na male golove nikad ne otišli dok je on selektor
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #43319
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ladno nam je servirana prica o primitivizmu, neandertalcima i bravuljanima sa tribine, koju treba svi da popijemo. Ono jes istina da su nam takvi na tribinu, ali nije samo to bilo sinoc. Nego su se samo glupani sa tribine iskoristili za organizovani prekid utakmice. Nije poenta u momku koji je potrefio golmana. Inace ne moze se rec slucajno ga je pogodio. Pogodio ga je namjerno, jer ga je gadjao. E to sto nije ocekivao da ce ga pogodit to je drugo. Kao za inat se potrefilo da ga zvekne po sred glave i da skroz efektno zavrsi neciji posao a da ni svjestan nije toga.
    Kazem, nije poenta u onome momku, jer niko njemu nije dao baklju i rekao idi pogodi Akinfejeva (mada je sigurno bilo par njih pripravnih za nesto slicno) Poenta je u atmosferi koja se napravila, u svjesno napravljenim organizacionim propustima, u kreiranju citave situacije iz koje je slijedom dogadjaja trebalo da se desi ono sto se desilo. Eno je i rusko-srpski dio navijaca bio opremljen bakljama pa ih ne ubacise u teren, a isto bi mi bili krivi da su to odradili. Ne, trebalo je da izgleda kao da su domaci divlji navijaci prekinuli mec. Da se mi prikazemo kao necivilizovana divlja horda. Ko je to uradio? Pa, neka domaca, ruska krila su pocela da postizu autogolove protiv sopstvene drzave.
    Pocetak im se otvorio kako nisu mogli ni da zamisle ali je Dejo isforsirao kod Platinija pa se nastavilo. Onda se samo cekalo da se u naelektrisanoj atmosferi desi jos neki ekces i mec bude prekinut. Sto, mozda onaj Rus kod aut linije nije ni bio pogodjen, no je samo uzeo jedan od upaljaca ili novcica koji su svo vrijeme padali u teren, sto se i u prenosu vidjelo.

    Sto se tice fudbala. Vidjeli ste da sam potrefio sastav Rusije 2 dana unaprijed. Da Rusi nisu neki, kao sto sam vam rekao. Kao sto sam i rekao da je Kokorin vezara.
    Basa, Djidjo i Vule odlicni. Zverotic, Kascelan i Mirko dobri. Joveta dimosevi. Zavrsen igrac. Jednostavno nema muda covjek i gotovo. Balerina, ima u noge u gace nema i zdrao djaci.

    Na kraju krajeva politika je pobijedila fudbal jer ko jebe reprezentaciju koju trenira B. Brnovic.
    A vi i dalje pricajte je li izveo dobar tim, ko je uzeo karte, koja se pjesma pjevala ... I nad popom ima pop.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  20. #43320
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Drugo poluvrijeme je kasnilo desetak minuta i svakom ko je imao i dva grama mozga bilo je jasno da će se utakmica prekinuti za najmanju sitnicu. Za one kojima lakse ućerati metar u prkno nego milimetar u glavu spiker je ponavljao ali dzaba. Od dosudjenog penala nije bilo ni "p" ali kosmicku pravdu je zadovoljio golman i odbranio penal. Nekim penalima na tribinima je to bio znak da pokazu svoj kretenizam. Na snimku se vidjelo ( neko je i postavio) da onog Rusa niko nije pogodio već je dokaz trazio nedje iza ledja sto izazvalo revolt nasih fudbalera, guzvu...a sudija jedva docekao i uradio ono sto je trebao poslije prvog minuta i prekida. *****njska rabota i kad bi se zbog toga prekidale utakmice djaolja jedna ne bi zavrsena, ali traziti bilo kakvo opravdanje za imbicile sto gadjale bilo cime nije nista drugo osim pokazivanje da se bas nimalo ne razlikuje od njih. Dosta puta nemamo sreće, ali i kad je imamo vazda se nadje neko ko će se u nju usrati.
    A što onda dižu ruke naši fudbaleri i Jovetić moli da ne gadjaju ???

    ps: evo gif dje se to vidi i nije mi želja da zatrpavam topik ali malo objektivnosti nije na odmet ...
    deuscroix

  21. #43321
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Gadjali ga jesu.
    Stojao sam na nekih 20 metara od tog mjesta i svojim ocima sam vidio da su makar 3-4 predmeta polecela ka njemu.
    Ne znam da li ga je sto pogodilo, to nijesam vidio ali to nije vise ni toliko bitno.
    Uradio je ono sto bi bilo ko uradio u slicnoj situaciji.

  22. #43322
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    najjaci mi je ovaj sajt IN4S,znajuci kakvu politiku oni zagovaraju,nazvali su sajt po jednoj rijeci iz engleskog jezika- in force(prevod:na snazi) :lolblue: :lolblue:
    zalosno je to sto ovu utakmicu neko zlonamjeran
    pokusava pretvoriti u neku nato-anti nato politicku utakmicu...

    sto se tice ovoga sinoc,bas sramota.
    taman onoliko sramota koliko i to sto su nasi sugradjani,zajedno sa komsijama dosli da navijaju
    protiv nas.
    bas lose,
    poslata je losa slika u svijet,ispascemo neki divljaci a to neka dalabu slucajno frljaknula baklju...makar koliko sam mogao da pretpostavim gledajuci snimak sa sjeverne tribine.
    sto se
    penala tice,naravno da ga nije bilo,kako se poradovah kad ga dade poleksic uff.
    steta bas steta,jedva su cekali da
    prekinu mec,i kapelo i kompanija,tesko da bi drugacije dobili 3 boda.

    posrase se dvojica u nas fudbal u naredne 2,3 godine makar.ajte zdravo do tad.
    Last edited by AdO_pG; 28-03-15 at 16:11.

  23. #43323
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pljaka View Post
    inace ,ovu baklju je bacio momak koji je "najveci" crnogorac i koji srbe ne moze ocima vidjet vjr ta povezanost srba i rusa ga nervira ,znam momka licno zabjelo sto da vam recem
    Quote Originally Posted by Donjeck View Post
    Pa kaze "brat": i na stotine slicnih komentara... Portale da ne komentarisem. Mi smo prokleti sve dok ovakvima dozvoljavamo da bitisu u drzavi koju iskonski mrze i ciji narod, mislim na Crnogorce, proglasavaju fasistia, izrodima i slicno... To nidje nema, veci smo bijednici od njih dok im ovo dozvoljavamo.

    To je taj NATO plaćenik koji je gađao :mrgreen:


    Predao se mladić koji je osumnjičen da je na stadion bacio baklju

    Lazarević, čiji je otac jedan od vođa Varvara, krio se do danas nakon što je napravio težak incident na stadionu pod Goricom
    2253PREGLEDA
    32KOMENTARA



    Podgoričanin Luka Lazarević, koji se sumnjiči da je na utakmici Crna Gora-Rusija bakljom pogodio golmana ruske reprezentacije Igora Akinfejeva, predao se policiji.
    Lazarević, čiji je otac jedan od vođa Varvara, krio se do danas nakon što je napravio težak incident na stadionu pod Goricom.
    Predaja Lazarevića je organizovana u centru grada, nakon čega ga je policija odvela u CB Podgorica.
    Očekuje se da tužilac kvalifikuje ovo djelo.
    Baklja je zapaljena samo dvadeset sekundi od početka utakmice. Na snimku koji je objavljen na internetu, čuje se kako vođa navijača preko razglasa upozorava da je to "potpuno nepotrebno" i traži od navijača da ne ubacuju ništa u teren.
    Utakmica Crna Gora - Rusija je, nakon što je pogođen golman, privremeno prekinuta, da bi nakon novog incidenta i gađanja sa zapadne tribine, utakmica u potpunosti prekinuta.

  24. #43324
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    A što onda dižu ruke naši fudbaleri i Jovetić moli da ne gadjaju ???

    ps: evo gif dje se to vidi i nije mi želja da zatrpavam topik ali malo objektivnosti nije na odmet ...
    Kakva objektivnost i dje ti vidis suprotnost???? Upravo se vidi ono sto sam napisao. Debili gadjali, a on skuplja ubacene predmete da pokaze sudiji koji par metara daleko. Da su ga pogodili on bi pao kao da grom pogodio

  25. #43325
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Da kazem samo jedno!!!

    Kriv je onaj ko je unio baklju i upalio je isto koliko i Luka!!!! Nadam se da ce i toga pronaci!!!

    "sami smo sebi poput najgorih dusmana" !!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 1733 of 2202 FirstFirst ... 7331233163316831723172917301731173217331734173517361737174317831833 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8617
    Last Post: Today, 06:50
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •