View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43276
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Eto, u ruskim se novimana pise da je na igralistu pronadjen noz http://www.dni.ru/sport/2015/3/28/299130.html
    Ima li koje potvrde za to?

  2. #43277
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previse detalja i analiza jos sam mamuran od locenja sinoc, ali rekoh drugu sve mi ovo mirise na namjestaljku i milo mi je sto vidim da jedan cijenjeni forumas kao El_Re dijeli isto misljenje....

    Ponasanje policajaca sinoc je bilo vise nego sumnjivo.

    Mislim da ovaj scenario najvise odgvara vlasti, sto ne znaci da su bas oni ovo izveli jer dobro znamo koliko korupcije vlada i kako idu te stvari...

    Mali osvrt na utakmicu:

    Razumijem ogorcenost kolega forumasa jer to cine iz strasti i ljubavi prema domovini i svaka vam cast na tome, rijetki primjeri u ovoj kanalizaciji od drzave dje je identitet glavni problem naseg drustva.

    Vlado je nedje ranije objasnio sve a ja cu se samo nadovezati; gledam redovno fudbal eo 15 godina i moram priznati da ne pamtim da sam u zivotu gledao jednu goru reprezentaciju od ove nase. Ovo je dno dna, nista nemamo citavi tim se raspada, imamo trenera koji obraza nema i onda neko da se necemu nada i Mi nedje da idemo?

    Nemojte ljudi....

    Ujedno koristim priliku da pozdravim sve kolege forumase koji su prozivali albance kad su napustili utakmicu, prije nego sto izbatinjali srbe u sred BG, a ovi rusi od dvije petarde pobjegose ka najvece pi*cke.

    Busite lopte, gasi topic.

  3. #43278
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Zao mi je sto je ovaj incident skrenuo paznju sa velikog maga na klupi nase repke.
    Takva uigranost, timski duh i jedan nevjerovatan debi novog reprezentativca ostace u sjeni incidenta.
    Ali treba da vjerujemo u novu sansu naseg genija sa klupe, i da pokaze svoje mastorstvo kroz sledecih 5-6 ciklusa kvalifikacija.

  4. #43279
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Meni je lijepo vidjeti sto se dosta njih sa politike preselila na sporta. Možda je to baš zbog toga i odradjeno, da se manje priča o politici a više o sportu. Ili da se opet priča o nečem drugo a ne o čemu treba u svakom slucaju je lijepo sto su se ovdje neki novi aktivirali iako drope iste gluposti kao na politici.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #43280
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da li je uhapsen taj retard sto bacio baklju ili će sad poceti prica kako je on to uradio jer ga neko naśekirao...... izraz opravdanog bunta, a ne pacijent koji na slobodi umjesto u Dobrotu....?
    Zajedno sa njim u Spuż treba poslati par odgovornih za organiciju meca, novcanu kaznu da plati firma koja uzima debele pare da kontrolise i garantuje bezbjednost, a ovima iz FSCG zakonom zabraniti da se bave tim poslom.
    Sto Brnović ne unisti retardi dokusure, ali dzaba prica

  6. #43281
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    To mozda po Srbiji je bilo divljanja.. Nesto tesko da se do tamo 2002-3 pocelo ozbiljnije navijati u CG, a i to su bile Delije i Grobari. Varvari su se malo ozbiljnije aktivirali 01-02 a tek tamo 2006-7 kad je DPS poceo da ulaze u njih postali "navijacka grupa"
    Jes 2008 su varvari postali ozbiljni.A incidenata je u to doba bilo na sve strane.Nedje krajem 90-ih,pocetkom 2000-ih prekidi meceva i tuce sa Gusarima.Bakljade svaki mec u zatvorenu halu na kosarku sa Zvijezdom i Partizanom.A svi znamo sto znaci kad se samo jedna baklja u sportski upali.Pa 2004 tri vojna suzavca na stadion tragedija opsta.Godine 2004,2005,2006 incidenata koliko oces.Pa nedje 2000 ja mislim u sportski navijač ulazi na teren i pali ciscenje kosarkasu panatinaikosa itd..Danas se deset puta bolje obezbedjuju mečevi nego tada.

  7. #43282
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za sve je kriv Dejo Savićević i treba odma da podnese ostavku! Samo bih mu ja prvo doveo Radojicu Bozovica, malo marelice da mu da Rajo!!
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  8. #43283
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Da li je uhapsen taj retard sto bacio baklju ili će sad poceti prica kako je on to uradio jer ga neko naśekirao...... izraz opravdanog bunta, a ne pacijent koji na slobodi umjesto u Dobrotu....?
    Zajedno sa njim u Spuż treba poslati par odgovornih za organiciju meca, novcanu kaznu da plati firma koja uzima debele pare da kontrolise i garantuje bezbjednost, a ovima iz FSCG zakonom zabraniti da se bave tim poslom.
    Sto Brnović ne unisti retardi dokusure, ali dzaba prica
    potpis i nista za dodati, posebno kraj.
    a mislim da ce ga bas tesko naci u onoj masi.
    ups
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #43284
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ada svi znaju ko je cijela PG prica jutros o njemu

  10. #43285
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Originally Posted by Celjust
    Sto prije ukinuti fudbal kod nas i izbusiti sve lopte.


    xaxaxaxxaxaa
    Ahahahahha jes, ja sam ovo izbacio iz sebe! Neka no se sad svi i slazu sa ovom konstatacijom!
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  11. #43286
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali pljuvanje po Crnogorcima zbog pojedinca, za kojeg i dalje zelim da vjerujem da nije namjerno pogodio golmana (neko je i to rekao), a ako jeste ja mu skidam kapu za preciznost. Da pokusa sad sto puta ne bi ni blizu bio...e sad ako nije htio namjerno mogao je bacit na drugu stranu, ili uopste da je ne pali, nego sad dzabe prica - da baba ima kitu bila bi djed.

    sto se tice drugog prekida...do onoga je moralo doci, bilo je tako sudjeno, a siguran sam da je u poluvremenu bilo NAREDJENO.
    Sudija, koji je bio sraman cijeli mec, je nekim stvarima isprovocirao ionako nervoznu publiku...prvo onaj prekid koji se izvodio puna TRI minuta, onda sramni penal dje su svi sa razlogom ispizdjeli, jer je ono klasicna kradja bila! I gledam dok su se namjestali za penal poceli upaljaci, novici da upadaju u teren (klasika sa tribina kod nas i svudje u regionu), i sudija nista, kulira u stilu "briga me, sad ce dat penal i izguracu to do kraja", a onda se promasuje penal, publika u delirijumu, vjerovatno oper nastavljaju sa tim sitnim predmetima, ali kao sto rekoh nista strasno, to se uvijek desavalo, i desavace se...a onda onaj rus taman uzima dva eura kao sa klipa gore, i sudija odma prekida, to je to...sramnoooooo!

    na kraju SVI mi ispadosmo divljaci, mi smo za sve krivi nakon prvog prekida, a Rusi prezadovoljni sa 3 boda, jer ih sigurno ne bi gledali nakon promasenog penala.
    Last edited by Zaradona; 28-03-15 at 13:43.

  12. #43287
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaradona… da ne pišem sa telefona , dao bih ti +rep
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  13. #43288
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja sam 1999. ili 2000. , ako se dobro $ecam , bio sa Varvarima i Vojvodama u SC Niksic za vrijeme polufinala i finala Kupa. Nikad vatrenije navijanje i nikad bolja atmosfera. Ne $ecam se da je tada neko gadjao igrace ili sudije, a to je bilo vrijeme politickog previranja. Garantujem da su ti navijaci bili veci fanatici nego ovi danas, ali opet nije bilo ovakvih scena...

  14. #43289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,460
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    A da je srece bilo trebali smo pjeske do pobjede sinoc.

    Iako nam je sastav bio prelos, Rusija jos grdja na terenu.

    Jutros je mogla biti mnogo drugacija prica.

    Ali...

  15. #43290
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  16. #43291
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    ali pljuvanje po Crnogorcima zbog pojedinca, za kojeg i dalje zelim da vjerujem da nije namjerno pogodio golmana (neko je i to rekao), a ako jeste ja mu skidam kapu za preciznost. Da pokusa sad sto puta ne bi ni blizu bio...e sad ako nije htio namjerno mogao je bacit na drugu stranu, ili uopste da je ne pali, nego sad dzabe prica - da baba ima kitu bila bi djed.

    sto se tice drugog prekida...do onoga je moralo doci, bilo je tako sudjeno, a siguran sam da je u poluvremenu bilo NAREDJENO.
    Sudija, koji je bio sraman cijeli mec, je nekim stvarima isprovocirao ionako nervoznu publiku...prvo onaj prekid koji se izvodio puna TRI minuta, onda sramni penal dje su svi sa razlogom ispizdjeli, jer je ono klasicna kradja bila! I gledam dok su se namjestali za penal poceli upaljaci, novici da upadaju u teren (klasika sa tribina kod nas i svudje u regionu), i sudija nista, kulira u stilu "briga me, sad ce dat penal i izguracu to do kraja", a onda se promasuje penal, publika u delirijumu, vjerovatno oper nastavljaju sa tim sitnim predmetima, ali kao sto rekoh nista strasno, to se uvijek desavalo, i desavace se...a onda onaj rus taman uzima dva eura kao sa klipa gore, i sudija odma prekida, to je to...sramnoooooo!

    na kraju SVI mi ispadosmo divljaci, mi smo za sve krivi nakon prvog prekida, a Rusi prezadovoljni sa 3 boda, jer ih sigurno ne bi gledali nakon promasenog penala.
    Alo on je gadjao golmana,mozda ne bas u glavu ali jeste,jer je baklja iz kosa isla diretno u njega
    Podgorica Podgoricanima!

  17. #43292
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Mi stvarno jesmo stoka, ali kad vidim šta se piše po portalima u regionu, smuči mi se. Ne zna se ko su veća ***** u regionu, ali svi morališu.

    Preporučujem vam da ne ulazite, ne zbog toga, nego što je bukvalno svaki drugi post posvećen nama kao Srbima, srpskoj Sparti, srpskoj zemlji, nepostojećem narodu... šta je ovo brate mili, kolektivna dijagnoza.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  18. #43293
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ako znam šta mi je trebalo da čitam komentare po srpskim portalima, taman sam to batalio bio.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #43294
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ti si lud - ne znam što se dodatno puniš safrom, ka' da ti je malo bilo sinoć.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #43295
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    E pa kako se istrosih ove dva dana oko ovoga tacno me sramota ahahahahahahaah A gori sam no ovaj nesretnik sto ga bakljom strefi oko cega se iznervirah.Bataljujem sve okrecem se sebi i svome psu.

  21. #43296
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    E pa kako se istrosih ove dva dana oko ovoga tacno me sramota ahahahahahahaah A gori sam no ovaj nesretnik sto ga bakljom strefi oko cega se iznervirah.Bataljujem sve okrecem se sebi i svome psu.
    Umjesto da ucim anatomiju, ja se bakcem i danas oko ovoga...sama se nece naucit.

  22. #43297
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sve okolo naokolo, al opet ista prica kako je vise incidenata danas nego s kraja 90-ih do nezavisnosti. O boze.. taman gasi...

    Hajdemo hronoloski samo sto se ja sjecam ovih nekih krupnijih incidenata i ekcesa :

    2005 - Varvari protiv Radovaca u PG

    2006 - Privedeno 6 fapovaca u Nk u tuci protiv fudbalera Jedinstva, pa onda jos 8 u Rozajama protiv navijaca

    2008 - Berane 9 navijaca Buducnosti dobija po mjesec dana pritvora

    2008 - Baraz sutjeska Celik, bakljade, privedeno dosta navijaca i sa jedne i druge strane u 2 utakmice

    2009 - Posle ubacanja baklje u Fapovce od strane varvara, nastaje haos na Zabjelu

    2012 - Finale kupa Varvari napadaju Fapovce

    2012 - Varvari i Grobari u Moraci tuca

    2012 - Kamenovanje autobusa i tuca Vojdvoda i Varvara

    2012 - Kamenovanje Vojvoda i tuca na zeljeznickoj

    2012 - Vojvode i navijaci jedinstva

    2014 - Vojvode i policija u Beranama

    2015 - Varvari demolirali prostorije Bokelja i pobili se sa milicijom

    2015 - Varvari i bubreg




    Ako ima sta ko da doda, da sam zaboravio. Ali ona sitna koskanja, bakljade i tucice nijesam racunao...
    One Ring to Rule them all...

  23. #43298
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Duševna bolnica.

    Inače, Rusija nije neka ekipa ima par pojedinaca koji se ističu i mogli smo glat da ih dobijemo sinoć. Joveta odličan, odličan i Điđo. Marušić kao konj trčao i stvarao prostor. Kašćelan služi da uđe sa klupe, u drugo poluvrijeme da napravi presing i ničemu više. Baša - što reći. Dali su sve od sebe, ginuo je svaki igrač sinoć kao da im je poslednja utakmica da bi na kraju ovo dobili. Jad i čemer. Ža' mi je te igrače sinoć bilo, baš.

    A ovaj prasadarnik od publike ne želim ni da komentariše, osim da kažem da je to naša realnost. Da je to slika nas. I ne nije to samo sjever, sa svake tribine je bilo katastrofalnog ponašanja, bačanja predmeta i ostalih kutara. Stidi se stoko. Nije ni čudo da nas niko ne voli.

  24. #43299
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Mi stvarno jesmo stoka, ali kad vidim šta se piše po portalima u regionu, smuči mi se. Ne zna se ko su veća ***** u regionu, ali svi morališu.

    Preporučujem vam da ne ulazite, ne zbog toga, nego što je bukvalno svaki drugi post posvećen nama kao Srbima, srpskoj Sparti, srpskoj zemlji, nepostojećem narodu... šta je ovo brate mili, kolektivna dijagnoza.
    Gledas sta u regionu pisu, a jesi li gledao sta pisu nasi portali? Prvo kreni od nas, pa onda idi dalje.

    A i ne samo region, citava Evropa lose pise o ovome, mada se nece fino pisati sigurno. Ne znam sto si ocekivao da ostali pisu fino, kad mi prenosimo samo lose o ovome. A doduse sta god se desi neprimjerno u regionu, i nasi portali pisu lose o tome, to je jednostavno tako. Njima ovo ide u korist jer su u ova dva dana vjerujem vise imali pregleda nego citave godine zajedno.

    Ja sam posjetio sve portale u regionu i znam tacno sto je pisano, ali me nije dotaklo jer sam ocekivao to. Sjecam se sta je bilo pisano posle meca Srbija-Albanija ili jos gore posle Italija-Srbija. Tako da sam pretpostavio da ce i sad da puste masti na volju.

  25. #43300
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    inace ,ovu baklju je bacio momak koji je "najveci" crnogorac i koji srbe ne moze ocima vidjet vjr ta povezanost srba i rusa ga nervira ,znam momka licno zabjelo sto da vam recem

Page 1732 of 2202 FirstFirst ... 7321232163216821722172817291730173117321733173417351736174217821832 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •