View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43501
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma nema srece od ovoga tima, potpuno je van balansa, sredinu terena nemamo, odbrana je vazda jalova usled kamikaza poteza sa bekovima...Ova sad ekipa ima okosnicu od 6 igraca, golman, napadaci i 2 stopera. Eto neka bude jedan veznjak da ostane. Ostalo sve je trop. Trener je trop.

    Trebaju momci tipa Boljevic Zoric i ekipa da igraju, da osjete teren. Krkotic takodje.

    A ove srpske otpatke...Dejo uzima procenat jbg...Igra za repku, dobije lakse angazman, da 10 posto...Ili 20, ili 1, nebitno koliko...Onda se ima za koks, za droljice, i da se sipa u Ferari i da Vlado daje pare na kamatu..Tuga. Na jednu utakmicu vise poci necu dok je taj covjek na celu saveza. Evo "javno" da kazem da od srca zelim da ovaj tim izgubi svaku utakmicu dok se stvari ne promijene. Ja trebam da placam i nerviram se da bi gledao majmunolikog Brnovica i narkomana kako se zajebavaju..
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  2. #43502
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije tri prespavane noci:

    Djurdjevac(sekretar saveza)-koji se zgrozavanjem ogradjuje od najvece sramote.Comment:Svaka cast Lemajicu sto si ga opra i sto si reka ono sto svi znamo.Savez daje karte tima sto im stetu nanosi.Aj da je juzna tribina dje su protestanti(po meni istinski navijaci,zivio nk i primorje).To oni nikad ne bi napravili,iako javno skandiraju protiv nesposobnog selektora.Puca od zdravlja ta tribina.
    Sofro(novinar koji prenosi utakmicu reprezentacije)-"Nije bilo lako pogoditi ruskog golmana".No comment.
    Ckm-Igraci su krivi.Comment:Poleksic je kriv sto je odbranio penal.
    Brnovicu obavezno da se produzi ugovor do 2019.Pobjednik noci!!!
    "Crna Goro volim teee,aleeee,aleee,ti si nasha prva ljubav...."Javi se zapad!Jug,jug javi se....

    Dobro neko kravu nije ponio stadion onu noc....

  3. #43503
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    NE NE bolje je da igraju Marusic i zvendaci koji ne vidjese Gore Crne za zivota niti se za istu interesovase, jer kaza momak da je tu da pomogne. Lijepo je pomoga. Dok je Sutjeske i Bokelja, dok je Mladosti i Rudara, Buducnosti i Petrovca ... ne bi mi zaigra niko ko nece od srca da igra da reprezentaciju. Jer i sa svim raznim Mesi-jima Ronaldo-ima koji igraju za neke tamo klubova a nikad pruste sa Cetinja primirisali nisu evo ne mozemo nigdje nista sastavit' i otici na neku veliku smotru ljudi i stvaralastva.
    Ej, bre, sjasite vise, pustite djecu i momke da igraju da znaju zasto treniraju to sto vole, jer ljeba nemamo/te ni od ovoga jer svi vasi prijatelji menadzeri isto nemaju ljeba od svih igraca i trenera koje gurate u repku jer propade sve dosad a i ovo sad.
    Namjerno ne pominjem navijace i novinare jer su to price vec ispricane a mislim da je za sve kriv Zverotic sto je poslije Poleksiceve odbrane ocistio loptu iz 16 prema zapadnoj tribini (mislim nebitno kojoj ali...)
    Blah

  4. #43504
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam ima li gore sorte u savremenom drustvu nego biti crnogorski novinar.
    Citam danas Dnevne i kaze jedna recenica vezana za smrada brnovica:"Protiv Rusije niko nema pravo da ga krivi,ali je pitanje da li je bivsi reprezentativac Jugoslavije motivisan da predvodi crveno kormilo nakon svega sto se desilo."
    Pa da nijesam gledao utakmicu rekao bih da smo ih ubili od igre,a mi gore ne odigrasmo od kad znam za reprezentaciju nego prvih 45 min. Sve je jasno kad su nam najbolja 2 igraca ubjedljivo golman i stoper.
    1908.

  5. #43505
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    2 godine do novog ciklusa..

  6. #43506
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    ali je pitanje da li je bivsi reprezentativac Jugoslavije motivisan da predvodi crveno kormilo nakon svega sto se desilo."
    jel oni misle da smo svi mi ludi!!???cime nas je to zaduzio pa da strepimo oce li htjet da nas predvodi!!!!! da nije zalosno bilo bi smijesno...... samo idi i ne okreci se...svanulo bi nam

    2 godine do novog ciklusa.
    sa brnovicem nam je dzabe mozemo sto godina igrat nikad nidje se necemo kvalifikovat.....al kad bi ga sad makli ovaj ciklus jos nije ni blizu kraja...tek je na pola....sjetimo se samo ukrajine prosle kvalifikacije......
    Last edited by Tote a.k.a Qler; 30-03-15 at 16:54.

  7. #43507
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eee zamislite samo da nam je Cico tu,lagano bi se setali ovim grupama...
    1908.

  8. #43508
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default



    E'o i dovde smo dosli. :lolblue:

  9. #43509
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali Kane ^^ HAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAA!

  10. #43510
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    zašto blogeri sa CDM foruma ne osnuju neku svoju navijačku grupu, pokažu nama poltronima saveza kako se navija i očitaju brni i deju bukvicu, već pokušavaju svojim jalnim komentarima na forumu koji niko ne čita da pljuju po nama koji smo plaćeni da dajemo bezrezervnu podršku našem timu i kad gubi i kao dobija. vi ste najobičniji teleteks navijači
    Last edited by glup_ka_t0cak; 30-03-15 at 17:44.

  11. #43511
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    zašto blogeri sa CDM foruma ne osnuju neku svoju navijačku grupu, pokažu nama poltronima saveza kako se navija i očitaju brni i deju bukvicu, već pokušavaju svojim jalnim komentarima na forumu koji niko ne čita da pljuju po nama koji smo plaćeni da dajemo bezrezervnu podršku našem timu i kad gubi i kao dobija. vi ste najobičniji teleteks navijači
    Ime ti je kazalo sve...

  12. #43512
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Eee zamislite samo da nam je Cico tu,lagano bi se setali ovim grupama...
    hahaha, kao što se prošetao protiv bugara koji su završili zadnji i velsa koji je zahvaljujući pobjedi protiv nas završio predzadnji i od prvog mjesta doveo nas do toga da moramo engleze da zakinemo da bi uopšte ušli u baraž. to je ta vizija prosječnog forumskog navijača

    Quote Originally Posted by xxxx007 View Post
    Ime ti je kazalo sve...
    neću komentarisati ad hominem napade

  13. #43513
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Mrtvuljavi Kapelovi Rusi, sasvim prosječni Šveđani, i Austrijanci, za koje rekoh i prije kvalifikacija da će biti najteži rival. Ne bi bar to treće mjesto bilo daleko ni iz ove bodovne perspektive. Ali za to je potrebno promijeniti sve druge naše perspektive, od klupe pa do navijačkih stolica. Navijačke će bar, nadam se, biti prazne, a da će se i klupa i oko klupe isprazniti bolje bi bilo.

    Opšta je saglasnost da je ono što je najvažnije, atmosfera i kult reprezentacije , uništavano i prije ove utakmice. Najmanji su problem bravuljani koji divljaju na stadionu, ali će izgleda poslužiti da kamufliraju ključne probleme, ako ne bude još glasova poput Lemajićevih.

    Ne bih bio protiv uvezenih igrača da imamo mogućnost da po pravilima FIFE dovedemo nekog ko će praviti razliku, ali dovoditi Volkova, Marušića, i ne znam koje još mediokritete na preporuku vrlih menadžera, a našu mladost (Vukčević, Zorić, Boljević...) koja objektivno nije ništa gora od ovih, i naravno imaju reprezentativni kvalitet više, ono što ovi nikad ne mogu imati - srce, žar i ponos igranja u nacionalnom dresu, njih ni ne pozivati, pa to ne da je anticrnogorsko djelovanje saveza nego je i čisto antifudbalsko. Nemam ništa protiv Marušića, ali pozvati ga prvi put i poslije par treninga da je starter u ključnoj utakmici da bi prikazao jedno golo ništa, pa to je sprdanje sa svima nama. Ja od Ukrajine ne idem na stadion i neću ga tamo obrtat dok traje ova agonija sa "stručnjacima". No, sve mi se čini potrajaće iako su, prije svega rezultati, pa i sve ostalo, u slobodnom padu. Nalaze se krivci. Čekalo se da nauče da pogađaju. Na svaku utakmicu je bilo toga, ali smo svi samo gledali te idiote. Od vođa navijača, preko funkcionera saveza pa do nijemih kipova iz security službi i policije. E sad kad su namjestili nišanske sprave i napravili nesagledivu štetu e ajde sad da ih identifikujemo i prikucamo na stub srama. E da ćemo i sad.

    Fudbal je još samo jedna u nizu stvari koje u ovoj državi uništava neodgovornost, samovolja i nestručnost. Tako je i tako će i biti, samo bez nervoze.

  14. #43514
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    zašto blogeri sa CDM foruma ne osnuju neku svoju navijačku grupu, pokažu nama poltronima saveza kako se navija i očitaju brni i deju bukvicu, već pokušavaju svojim jalnim komentarima na forumu koji niko ne čita da pljuju po nama koji smo plaćeni da dajemo bezrezervnu podršku našem timu i kad gubi i kao dobija. vi ste najobičniji teleteks navijači
    Vi ste sramota drzave da ti ja kazem odma, vecina momaka sa te tribine je promasilo profesiju, cast izuzecima kojih je jako malo. Vecina tih "navijaca" ni ne zna na koju stranu napada njihov tim, vec su dosli tu naduvani i pijani da urlicu, ubacuju razne predmete u teren, pale baklje itd. itd. a kad treba da se pokaze huliganstvo na ulici, tu vas nema da branite drzavu, no 50-100 navijaca iz druge drzave naprave geng beng u centar Podgorice. Jedina vasa svijetla tacka bila je ona koreografija protiv svedske.
    A da ne pricamo o vasim gostovanjima, idete kao da "bodrite" repku, a o jadu zabaviste svaki shoping mall i svaku benzinsku pumpu usput, kradete od snikersa do jakni sto stignete i onda prosipate pricu kako vi volite drzavu i bodrite je svim srcem, a ostavljate mrlju da se poslije normalan covjek srami da kaze odakle je dosao. Kao kad pustite kuce sa lanca, takvo vam je ponasanje, bio sam jednom i nikad vise, makar ne organizovano sa "ULTRASIMA".
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #43515
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Inace je atmosfera u reprezentaciji UZASNA, da ne pominjem koji od igraca mi je to rekao... Skoro pa niko ni sa kim ne prica....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #43516
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Popravice atmosferu Esteban Saveljic kad dodje, to je cuveni gaučos veseljak

  17. #43517
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Insua View Post
    Poslije tri prespavane noci:

    Djurdjevac(sekretar saveza)-koji se zgrozavanjem ogradjuje od najvece sramote.Comment:Svaka cast Lemajicu sto si ga opra i sto si reka ono sto svi znamo.Savez daje karte tima sto im stetu nanosi.Aj da je juzna tribina dje su protestanti(po meni istinski navijaci,zivio nk i primorje).To oni nikad ne bi napravili,iako javno skandiraju protiv nesposobnog selektora.Puca od zdravlja ta tribina.
    Sofro(novinar koji prenosi utakmicu reprezentacije)-"Nije bilo lako pogoditi ruskog golmana".No comment.
    Ckm-Igraci su krivi.Comment:Poleksic je kriv sto je odbranio penal.
    Brnovicu obavezno da se produzi ugovor do 2019.Pobjednik noci!!!
    "Crna Goro volim teee,aleeee,aleee,ti si nasha prva ljubav...."Javi se zapad!Jug,jug javi se....

    Dobro neko kravu nije ponio stadion onu noc....
    Nadam se da se salis za ovo oko navijaca jer ne mogu da vjerujem da neko moze velicat crnogorce jug

  18. #43518
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Gledam nesto kako je Lemajic opravio Deja i ostale drugare i jos niko od njih se nije javio sa nekom izjavom.

    Pa ti ljudi nemaju obraza.

  19. #43519
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Dejo je prxsa.
    Najjace je sto se pod sticenicima navijaca sa sjevera javljaju tipovi 1987, pg...
    Malo vise dozivljaja realnosti pobrovi

  20. #43520
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,295
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    evo na rtcg udarna emisija hahaha.. Kustudic jedan od sagovornika hahahaha..

  21. #43521
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Inace je atmosfera u reprezentaciji UZASNA, da ne pominjem koji od igraca mi je to rekao... Skoro pa niko ni sa kim ne prica....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eto savic i jovetic u subotu zare i pale u velvet sprdnja od tima
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  22. #43522
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    evo na rtcg udarna emisija hahaha.. Kustudic jedan od sagovornika hahahaha..
    Koja je uloga Đoka Kustudića u ovoj emisiji? Što je on, kao neki stručnjak, šta ?
    Shit has hit the fan !

  23. #43523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,803
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    E vala Djurkovic me razocara, ocekiva sam od njega da oplete po savezu...mada se ukljucih tek na kraj njegovog izlaganja, primedbje je ima samo na kazne?

    Cu li ovoga DEBILA odbojke kako li se zove vec "volio bi svaki savez da funkcionise ka fudbalski" aaaaaa sto je ovooooooooooo zemljo otvori se!!!!!!


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 30-03-15 at 20:18.
    War. War never changes.

  24. #43524
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,295
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Koja je uloga Đoka Kustudića u ovoj emisiji? Što je on, kao neki stručnjak, šta ?
    eo se pitam.. Vjerovatno da suflira malo sa strane.

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    E vala Djurkovic me razocara, ocekiva sam od njega da oplete po savezu...mada se ukljucih tek na kraj njegovog izlaganja, primedbje je ima samo na kazne?


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    Opleo je Djurko po savezu pred kraj..Rekao je da su svi osim Djurdjevca amateri..

  25. #43525
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Veli mi jedan poznanik danas "Dobro je sto smo ishejtovali Rusiju, sad ce nas Amerika brze u Nato pogurat..."

    Srećni su ljudi koji su se na vrijeme odselili odavde.

Page 1741 of 2202 FirstFirst ... 7411241164116911731173717381739174017411742174317441745175117911841 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: Yesterday, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •