View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #44476
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Srbija ovakvih Mandica ima na izvoz tako da ih boli ona stvar niti ce oni biti ljubomorni niti ce se grabiti oko njega...a mi splacine jedemo odavno
    Pa nece biti da ih bas imaju za izvoz sto se vidi i po kvalifikacijama i trenutnoj formi srpskih spiceva i jes ih ovo odluka poprilicno pogodila jer nema medija i strucnjaka trenutno u Srbiji koji ne kuka zbog ovog slucaja.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #44477
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Da se radi o nekom drugom, ko je poslije omladinske reprezentacije Srbije, ili neke druge reprezentacije, došao da igra za CG, a pritom još rođen ovdje, ne bi se jedna riječ protesta i kukumavčenja napisala.

    Jedino što je problem ovdje je što je mali osvojio mundijalito i što je samim tim poznatiji nego neki drugi omladinac.

    A to je zaista više nego paradoks.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  3. #44478
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,084
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

  4. #44479
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ovo je odnos kakav želimo svi..povlačim sve što sam rekao ako se u nekom dijelu odnosilo na njega..
    "Ništa ne može da poremeti odluku da igram za Crnu Goru. To je moja i konačna odluka. Dobio sam poziv selektora Brnovića i u razgovoru sa porodicom, klubom i prijateljima odlučio sam da ga prihvatim. To je za mene čast"

    opet moram reći za takav stav kriv je konzorcijum Brna & Deka, koji su dovodili svakakve pomagače..da nisam mogao očekivati ništa drugo ni ovaj put..

    welcome home

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/mandi...nogorskog-tima
    Stop the world I wanna get off.

  5. #44480
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    On je saopštio da profil na Fejsbuku nije njegov.
    "To je lažni profil, sa tim nemam ništa", rekao je Mandić.

  6. #44481
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    B92: Mandić Paunoviću o odluci: Čisto patriotski http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1034012

    Lijepo je kad momak koji je vidio Srbije, bira srcem Crnu Goru. Valjda sve manje ima okorelih i zatucanih, vec idu nekom logikom.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  7. #44482
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    B92: Mandić Paunoviću o odluci: Čisto patriotski http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1034012

    Lijepo je kad momak koji je vidio Srbije, bira srcem Crnu Goru. Valjda sve manje ima okorelih i zatucanih, vec idu nekom logikom.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Patriotski, aha vazi. Inati se sa njima i prca i jedne i druge u mali mozak ali dobro Mislim volio bi da grijesim naravno, bas bi mi milo bilo, ali eo vidjecemo. Kako li ce patriotski himnu zapjevat
    War. War never changes.

  8. #44483
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro dosao ti nama Stanisa.
    Nijesi ti kriv sto si rodjen u Novom,u okruzenju dje svi vole vise Srbiju od Cg pa se i tebi to nametnulo.
    Otisao si gore,dao im mnogo,a oni tebi nista.
    Vratio si se u Crnu Goru da igras srcem za nju i svaka ti cast.
    Srecno majstore
    1908.

  9. #44484
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ovaj momak nece mozda dati kvalitetom koliko ce doprinijeti kultu reprezentacije. Naravno da je CG zemlja svojih gradjana, i da je srece da smo dovoljno bogati i bezbrizni da se svi nazivamo po pasosu, bez nekih sad nacionalnih obiljezja... Momak je eto "Srbin", licno smatram da ce jedan od bitnih civilizacijskih pomaka biti kad ne bude takvih vrsta podjela, ali kada cujes iz nekoliko izvora da je patriota, tj. da voli svoje dvoriste, to je vec "cisto", lijepo, i zdravorazumno. Isto kao sto je i zdravorazumno da igra za Srbiju, ako moze, a ne moze za CG, proda se... Ali bar budes covjek pa volis i svoje dvoriste i ne krijes to.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  10. #44485
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    B92: Mandić Paunoviću o odluci: Čisto patriotski http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1034012

    Lijepo je kad momak koji je vidio Srbije, bira srcem Crnu Goru. Valjda sve manje ima okorelih i zatucanih, vec idu nekom logikom.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Brate jel se zajebavas kad kazes da je momak srcem izabrao Crnu Goru il ozbiljno tako mislis?

  11. #44486
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Kada kazes covjeku koji te je "uzdigao" da su razlozi cisto patriotski, onda vjerujem. Imam dovoljno godina u prkno i dovoljno dobro poznajem svijest ljudi sa odredjenih prostora... Momak je mlad, nezagrizen, vjerovatno se i smatra Srbinom, ali od onih koji kazu "Ja sam iz Crne Gore", i osjetis im ponos u glasu.

    No da ne duljimo o krvnim zrncima... Momku ce biti cast da igra za CG. Rekao to javno, ne jednom. Nesto nisam cuo to od nekih drugih.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 01-09-15 at 23:14.

  12. #44487
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Kada kazes covjeku koji te je "uzdigao" da su razlozi cisto patriotski, onda vjerujem. Imam dovoljno godina u prkno i dovoljno dobro poznajem svijest ljudi sa odredjenih prostora... Momak je mlad, nezagrizen, vjerovatno se i smatra Srbinom, ali od onih koji kazu "Ja sam iz Crne Gore", i osjetis im ponos u glasu.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

    Bravo majstore! Moze lock sto se ove teme tice.
    1908.

  13. #44488
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Kada kazes covjeku koji te je "uzdigao" da su razlozi cisto patriotski, onda vjerujem. Imam dovoljno godina u prkno i dovoljno dobro poznajem svijest ljudi sa odredjenih prostora... Momak je mlad, nezagrizen, vjerovatno se i smatra Srbinom, ali od onih koji kazu "Ja sam iz Crne Gore", i osjetis im ponos u glasu.

    No da ne duljimo o krvnim zrncima... Momku ce biti cast da igra za CG. Rekao to javno, ne jednom. Nesto nisam cuo to od nekih drugih.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    E ovo kad neki ukapiraju biće svima lakše, ne moraš biti Crnogorac da bi volio Crnu Goru niti će svaki Srbin iz Crne Gore više voljeti Srbiju od Crne Gore.
    Zbog nekog procenta srba odavde koji pljuju sve Crnogorsko stiče se utisak da su svi Srbi takvi.
    Po tom tekstu ni Mandić rekao novinama da su patriotski razlozi nego Paunoviću a ovaj to rekao u intervju.
    I zašto bi čovjek lagao, i više sa fb nalozima o traženje dlaka u jajetu.
    Tu je dje je i bliži mi je on nego Fatos Beciraj u svakom slučaju.
    Da ne nabrajam sada Volkova, Simića onog novog već zaboravih itd.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #44489
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Kada kazes covjeku koji te je "uzdigao" da su razlozi cisto patriotski, onda vjerujem. Imam dovoljno godina u prkno i dovoljno dobro poznajem svijest ljudi sa odredjenih prostora... Momak je mlad, nezagrizen, vjerovatno se i smatra Srbinom, ali od onih koji kazu "Ja sam iz Crne Gore", i osjetis im ponos u glasu.

    No da ne duljimo o krvnim zrncima... Momku ce biti cast da igra za CG. Rekao to javno, ne jednom. Nesto nisam cuo to od nekih drugih.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Nemam ja problem s tim sto je momak Srbin i sam si reko da je "Srbin iz Crne Gore",po meni je i normalno da igra za nas,evo i Beciraj je Albanac s Kosova pa ga neki ga neki dizu ka da je najveci Crnogorac s Cetinja..meni samo nije sto se sad provlaci ta prica kako je Crnu Goru izabrao patriotski i srcem,kad svi znamo da to nema veze s istinom i da mu je Crna Gora rezervna varijanta..!?

  15. #44490
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    odakle znas da nije?da ga ko nije cerao da igra za nas? da je toliki(srpski/srbijanski)patriota cekao bi njihov poziv,pa makar jos pola godine,godinu.

    ne znam sto sad nekome treba da se kriva,momak je rodjen u cg,to kako se izjasnjava ne treba nikoga da zanima,ovo je njegova drzava i na kraju krajeva ne treba se postavljat pitanje zasto igra za svoju drzavu,iako njegovi razlozi (mozda) nisu patriotski.

  16. #44491
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Mozemo pricati sto ocemo odje kad znamo svi da smo mu mi bili rezervna opcija,ona "bolje idje nego nidje" jer realni budimo da su ga zvali za njih da igra,posao bi srcem da igra za njih,ali sad je to najmanje bitno....
    Bio sam nocas da ih gledam na trening,vidi se da je tehnicki potkovan,ima super sut i zavrsnicu i bas je brz i eksplozivan ali je fiZicki nikakav,ali dijete je jos,tako da sigurno obecava,ali to je bio trening tako da se ne moze nista ni vidjeti prije utakmice...

    Volkova i Zverotica ne bih na termin zvao


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #44492
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Da vidimo hoće li se oni koji su postavljali postove sa lažnog profila pokrit ušima

    Ali ja stvarno nijesam mogao vjerovati da je momku otvoreno sedamdeset i nešto naloga. Evo provjerite preko kompjutera.

    Cijenim sve što je rekao, ali ja bih više volio da on sada igra za U21 selekciju prije nego što zasluži da igra za A selekciju. Nakon što debituje protiv Lihteštajna, naravno, jer pušti đa'ola :mrgreen:
    Dick Laurent is dead!

  18. #44493
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    @Safra, u pravu si.
    Ali ono najbitnije je da vidimo kako će se na terenu pokazati.
    Ali s obzirom da imamo rupa u reprezentaciji počev od trenera pa do: Volkova, Simića, Balića i td. strah me da se ne utopi u to sivilo sa ostalima.
    Al viđećemo.

  19. #44494
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ova slika je cisti fotoshop,sve su to lazni profili a on je shvatio tek sad da treba za cg da igra,jer mu ne fale Reprezentivni pozivi zbog prodaje,dobro dosao ti nas PATRIOTA sa slike !

  20. #44495
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj momak nije nista drugo osim kopijq Volkova, Simica i jos ponekih.
    On je dosao samo sto nema sanse u Srpskoj Repki a ne sto je on patriota, Momak razmislja za sebe jebiga, tako ce da iskoristi nasu( Repku) i da nadje neki solidan angazman u inostransrvu.
    Dejo ce uzet pare i polako ce se i ova prica zaboravit, a on ce da nastavi dalje da u vozi igrace is komsiluka, mi cemo se opet malo bunit preko foruma i to je to.

    E momci sve doklen se nesto ne preuzme protiv avakve politike, tako ce i radit dalje.
    Last edited by xxxx007; 02-09-15 at 09:57.

  21. #44496
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Kako ste CRNI!!!!

    Kad moze igrat Beciraj, volkov i slicni koji blage veze nemaju sa CG, onda moze i ovaj momak koji je rodjen odje!!!!

    Dobro nam dosao!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #44497
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Momak je iz Crne Gore i igrace za Crnu Goru...ja nzm sto je tu cudno?
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  23. #44498
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Kakva negativnost prema momku, neviđeno. A još neko reče da je i ranije želio da igra za cg ali zbog naših "stručnjaka" je to propalo. Pa šta ako je Srbin ili šta god da je drugo...neka igra i neka pokaže šta zna ali nema nama pomoći dok je Brna "strateg" reprezentacije. Tu ni Mesi ne pomaže. Eno gledam Grofa u Zvijezdi, napravi ćoek pitu od gowana, malo po malo. Da je lako biti dobar trener, bavio bih se time i ja. E da nam je i prosječan trener, pa da zapjevamo...

  24. #44499
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije problem ovaj momak, nego je problem nas SAVEZ RASPALI.... pihhhhhh.

  25. #44500
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Nekima od vas su puna usta price u stilu "sto ce nam ovaj uvozni skart iz srbije neka igraju momci iz Crne Gore" sad se jednom momku koji je iz Crne Gore spocitava sto je posle mlade selekcije Srbije izabrao Crnu Goru i to posle prvog poziva koji je dobio od strane naseg saveza. Dakle PRVOG poziva ovi indijanci iz saveza nisu ni znali da postoji dok se nije proslavio tim golovima na SP.A ono hocu necu Basino se brzo zaboravlja ili jesu li Zverotic i slicni igrali za mlade selekcije drugih drzava.Vjerovatno da je igrao za mlade selekcije Hrvatske,Njemacke ili Svajcarske niko ne bi rijec progovorio o patriotizmu i slicnim temama.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Page 1780 of 2202 FirstFirst ... 7801280168017301770177617771778177917801781178217831784179018301880 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: Yesterday, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •