View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43351
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Znam i ja momka, zadnji definitivno sa $evera za kojeg bi pomislio da je napravio ovo. Namjerno sigurno nije to 100%, nema dje ga nisam gleda po slika na gostovanja kad se prati reprezentacija, sto rukometasice sto vaterpolisti sto fudbal. Vidi se da zivi za reprezentaciju i svaka mu cast na tome. Ali izgleda vise se popilo zgrabio je tu baklju, frljeknuo je i kad te oce maler, onda te stvarno oce.
    War. War never changes.

  2. #43352
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Čudi me da mu niko danas ne kopa po prošlosti, da vide pati li od depresije, je li ga ostavila cura. Mora se pojedinac okriviti.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  3. #43353
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kad je počelo drugo poluvrijeme, poslije upozorenja da se više neće tolerisati ništa baš na teren ja sam znao da utakmica neće biti odigrana do kraja.
    Da smo mi primili gol desilo bi se ovo sto se desilo, da smo dali go ruski navijači (srbi) bi to uradili.
    Poslije penala sam rekao bratu, ajmo sad će kraj utakmice.
    Kad je odbranio i kad je počeo onaj huk sa tribuna pomislih neće još, al kad vidjeh kako naši igrači kupe upaljače ...
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #43354
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cim se procu "to je moj drug", "a ja ga znam", "dobro je to celjade", odma mu se oprasta to sto je uradio. I sto je najgore, neki ovdje pokusavaju da nalaze izgovore zbog cega je on to mogao da uradi: pijan, adrenalin, navijacka strast, pa ovo je nevjerovatno.

  5. #43355
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Stadion na kojem golmanima trebaju kacige

    Golman Rusije Igor Akinfejev pogođen je bakljom pravo u glavu. Nije postavljalo pitanje da li će se ovo desiti - već kada i na koji način?
    315 pregleda
    4 komentara

    Foto: Savo Prelević Autor: Danilo Mitrović




    Golman Rusije Igor Akinfejev srećan je što je u Podgorici u petak veče ostao živ, ili što nije teže povrijeđen nakon što mu je baklja ubačena sa sjeverne tribine izazvala potres mozga, spržila dio kose i napravila opekotinu na vratu.
    Spisak vandalskih izgreda crnogorskih navijača na utakmicama reprezentacija i klubova u posljednjih sedam-osam godina - podugačak je, i trebalo bi mnogo vremena i prostora da bi se sve to nabrojalo...
    Foto: Luka Zeković
    Zbog svega toga se nije postavljalo pitanje da li će se ovo desiti - već kada i na koji način? Da je baklja u petak veče promašila Akinfejeva, pogodila bi golmana Lihtenštajna, Austrije ili neke treće reprezentacije koja će uskoro gostovati u Podgorici.
    Pogodila bi ga i šipka, stolica, upaljač, čak i mobilni telefon - sve su to predmeti koji su ovih godina upadali u teren, a bili su namijenjeni golmanima, igračima koji izvode korner ili aut...
    Petarde i stolice na golmana Poljske
    Golman Poljske Pržemislav Titon je septembra 2012. godine bio velikodušan prema fudbalskoj reprezentaciji Crne Gore i njenom savezu nakon što je junački ostao na nogama i nastavio da brani pošto su na njega bacane petarde i stolice - sa iste sjeverne tribine.
    Dogodilo se to isto na početku meča, doduše ne baš u 10. sekundi - a to ne znači ništa drugo osim da vandali gađaju s namjerom i predumišljajem.
    Foto: Savo Prelević
    Mogao je sudija sa Islanda i tada da prekine meč, jer su osim petardi na teren upadale šipke i stolice, a poljskom kapitenu Jakubu Blaščikovskom trebalo je skoro minut da izvede penal dok se ne uklone svi predmeti iz šesnaesterca, ovoga puta ispod južne tribine.
    Nastavilo se, a kamo sreće da je prekinuto tada - da se dogodila Poljska, možda se ne bi dogodila Rusija, možda bi se vandalizmu ranije stalo na put...
    Mobilnim telefonom na golmana San Marina
    A da dio crnogorskih navijača ne bira ni protivnika, ni golmana, ni rezultat na terenu, govori do sada malo poznat detalj iz novembra 2012. godine, dva mjeseca nakon utakmice sa Poljskom.
    Pod Goricom je gostovao San Marino - trening utakmica za potvrdu prvog mjesta u grupi, na terenu je sve išlo bez problema za domaćina, kada je na golmana San Marina, izvjesnog Alda Simonćinija, doletio mobilni telefon!?
    Promašio ga je, baš kao što je i promašio vidokrug sudije i službenih lica. Tada je sve zataškano, ali nije moglo svaki put...
    Foto: Savo Prelević
    Svim i svačim na golmana Engleske
    Pod Goricom su prije tačno dvije godine, marta 2013, gostovali Englezi. Britanski mediji su utakmicu u Podgorici opisali kao "gostovanje iz pakla" - zbog pljuvanja fudbalera sa ograde istočne tribine, petardi i dimnih bombi - što je, sa druge strane, naišlo na osudu dobrog dijela crnogorske javnosti...
    Na udaru navijača, i tada sa sjeverne tribine, i tada je bio golman, Džo Hart. Slika čuvara mreže Mančester sitija upletenog u rolne papira obišla je Evropu kao simpatičan detalj - no, na Harta nisu ubacivane samo rolne papira, već i upaljači, olovke i drugi (doduše sitni) predmeti.
    Foto: mirror.co.uk
    Engleski golman je te martovske večeri ispao pravi sportsmen, baš kao i Titon - sudiji utakmice je u jednom momentu sugerisao da nema razloga da se utakmica prekida, niti da se iko upozorava...
    Pravo u glavu!
    Ono što se nije dogodilo Titonu, Simonćiniju ili Hartu, dogodilo se Rusu Igoru Akinfejevu, koji je pogođen bakljom u glavu.
    Slučajno ili namjerno, više nije ni važno - to je jednom moralo da se dogodi.
    Foto: Luka Zeković
    Ruski golman je kolima hitne pomoći prevezen u Urgentni blok Kliničkog centra Crne Gore gdje mu je konstatovan potres mozga i opekotina na vratu.
    I on je ispao pravi sportsmen - poručio je da se nada da se ovo neće više nikom dogoditi, ni u Crnoj Gori, ni negdje drugo...
    Počelo je 2004. godine - građevinskim materijalom na Ivicu Kralja
    "Moderno" divljaštvo na crnogorskim stadionima počelo je prije 10 godina, utakmicom Budućnost - Partizan, prvim velikim derbijem otkako se podgorički klub vratio u Prvu ligu, tada jedinstvene Srbije i Crne Gore.
    Kako se sjeverna tribina stadiona pod Goricom tada još uvijek radila, a na njoj je bilo mnogo građevinskog materijala, golman Partizana Ivica Kralj našao se na udaru - šipki, kamenica, svega što se dijelu navijača našlo pod ruku.
    "Srećan sam što je Ivica Kralj ostao živ", izjavio je tadašnji trener Partizana Vladimir Vermezović.
    Uz mnogo muke i nekoliko prekida, utakmica je privedena kraju.
    Iako se radilo o klupskoj, a ne reprezentativnoj utakmici, svi incidenti koji su se dogodili u narednih deset godina na crnogorskim stadionima i u halama - od fudbala, preko rukometa i košarke, od Podgorice do Nikšića - povezani su jedni sa drugim i predstavljaju ogledalo stanja svijesti i moralnog sunovrata crnogorskog društa, te nemoći i nesposobnosti države da se suoči sa problemom.
    Jer, sve što se događa na crnogorskim stadionima, već se dogodilo se negdje drugo - u kafiću, na ulici...
    Pljuvali Ešlija Kola, pljačkali u Milanu i San Marinu, upadali na teren protiv Engleza, tukli se između sebe
    No, vratimo se crnogorskoj reprezentaciji, i to samo bliskoj prošlosti...
    Iako su od fudbalera i stručnog štaba i medija uvijek tretirani kao "12. igrač reprezentacije", crnogorski navijači - bilo da su na sjeveru, jugu, zapadu i istoku - pravili su proteklih godina brojne izgrede zbog kojih je Uefa od Fudbalskog saveza Crne Gore ukupno inkasirala nekoliko stotina hiljada eura.
    Od pomenutog divljaštva protiv Poljske, preko ubacivanja predmeta u teren, pamtiće se i upad nekoliko stotina navijača na teren po završetku utakmice sa Engleskom (2:2) u Podgorici, oktobra 2011.
    Foto: Savo Prelevic
    Crnogorski navajači su upali da slave, ali i da provociraju engleske navijače - smještene na sjevernoj tribini. Na terenu su istovremeno bili fudbaleri reprezentacije Engleske, koji su trkom otišli u svlačionicu.
    Samo tri dana kasnije, na proputovanju kroz Milano za utakmicu sa Švajcarskom u Bazelu, nekoliko navijača sa crnogorskim obilježjima opustošilo je butike Intera i Milana na stadionu "San Siro".
    Isti vandali pljačkali su radnje po San Marinu godinu kasnije, na istom putovanju zabilježena je i tuča navijača reprezentacije, podijeljenje na "Podgoričane" i "Nikšićane".
    Kada su Englezi posljednji put gostovali u Podgorici, 2013. godine, "spektakularna" međusobna tuča crnogorskih navijača na sjevernoj tribini je obišla svijet. Nekoliko dana nakon utakmice u kojoj su engleski fudbaleri pljuvani i gađani papirićima kraj aut linije na istočnoj tribini, jedna engleska novina uvrstila je stadion pod Goricom kao "jedno od deset najmračnijih mjesta u svijetu fudbala".
    Jesu li bili u pravu?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #43356
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    A meni je samo krivo sto je ovaj nesrecnik svojom gluposcu dao krila moralnim gromadama iz okolnih zemalja koji su sinonim za huliganizam da se nasladjuju i da nas prozivaju po svakavih foruma, no dobro meni je totalno nejasna nasa policija koja nije sposobna da lika indetifikuje i privede nego on sam treba da im dodje.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #43357
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Jes, treba njega osuditi na 10.godina zbog svega sto se desavalo zadnjih 10.godina...

    Razmisli samo bi li tako pricao da ti je neko blizak
    Treba promijeniti zakon, pa ubuduce za ovo da se dobije 2.godine.....

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #43358
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Gledajuci reakcije po forumu i kako se malo po malo mijenja stav prema pociniocu, kao da gledam nase tuzilastvo i sudstvo na djelu. Intervencija za intervencijom za nekog "greote prestupnika", jer je bio maler, zrtva okolnosti itd.. i na kraju sta? Sve se svede na kaznu zbog koje ni u buduce niko nece prezati od istog postupka i cinice i gore stvari.. Potreban je primjer!! Treba povuci crtu, bez obzira ciji je, od koga je, ima li veze i da li je bio (ne)uracunljiv. Jedino tako se moze naprijed..
    Forum je nebitan koliko cinjenica da nas ocrnise svi svjetski mediji i predstavljaju nas kao najvece svjetske bitange, a sve to zbog jednog individualca.

  9. #43359
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Mozda je dobar momak, veliki patriota. Sigurno mu je krivo sto zbog njega i jos par mamlaza se o svima nama koji smo bili na stadion prica kao o najvecem sljamu u Evropi.
    Ponijela ga atmosfera, alkohol...sve je to ok.
    Isto tako znam da ja ne bih nikad uzeo tu bajlju i zavitlao je put terena .Ni ja, ni ovi sto su bili sa mnom na stadion sinoc, ni ogromna vecina ostalih ljudi...ali, sad smo svi mi Luka.

  10. #43360
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Jes, treba njega osuditi na 10.godina zbog svega sto se desavalo zadnjih 10.godina...

    Razmisli samo bi li tako pricao da ti je neko blizak
    Treba promijeniti zakon, pa ubuduce za ovo da se dobije 2.godine.....
    Naravno da kazna od 10 godina ne bi bila odgovarajuca za ovo djelo, ali pola godine uz dozivotnu zabranu ulaska na CG-stadione bi bilo ono pravo!! Pa mi bio rod ili pomoz bog...


  11. #43361
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Zabrana mu ne gine, a to je njemu veca kazna nego 5.god zatvora..... :/

    Ali dobro.... Dosta vas smarah, htio sam cisto malo da vas uputim u dogadjaj, da bar malo razumijete ovo uzasno djelo....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #43362
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što će se sve ovđe pročitat', sačuvaj bože...

    Na kraju će ispast' da je Akinfejev trčao za bakljom po terenu i jedva čekao da je nabode glavom.

    Ništa se neće naučit ni iz ovog slučaja. Ka' što nije ni iz jednog prethodnog. Kakvi ljudi,cirkus..
    Shit has hit the fan !

  13. #43363
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Zabrana mu ne gine, a to je njemu veca kazna nego 5.god zatvora..... :/

    Ali dobro.... Dosta vas smarah, htio sam cisto malo da vas uputim u dogadjaj, da bar malo razumijete ovo uzasno djelo....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dominiras temom i postavljas standarde.

  14. #43364
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Mozda je dobar momak, veliki patriota. Sigurno mu je krivo sto zbog njega i jos par mamlaza se o svima nama koji smo bili na stadion prica kao o najvecem sljamu u Evropi.
    Ponijela ga atmosfera, alkohol...sve je to ok.
    Isto tako znam da ja ne bih nikad uzeo tu bajlju i zavitlao je put terena .Ni ja, ni ovi sto su bili sa mnom na stadion sinoc, ni ogromna vecina ostalih ljudi...ali, sad smo svi mi Luka.
    jbg ti nijesi maler.

  15. #43365
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Njemu kazna da više ne prisustvuje utakmicama ga pogadja, ali ga ne pogadja to sto ja neću moći prisustvovati na neke utakmcice zbog njega.
    Ili ga ne pogadja to sto ovi momci više nikad neće imati priliku da odu na neko veliko takmičenje. Zadnju priliku im je on definitivno uništio, sto im nije dao ni priliku da pokušaju da završe karijeru na neko veće takmičenje.
    Baš mi ga je žao, jadan momak neće moći da slučajno baci još neku baklju na teren ili u glavu nekome. Možda dijetetu sto lopte skuplja
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #43366
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Sve je to ok, slazem se sa tobom i vecinom, al niko da pomene momka zbog kojeg je na kraju prekinuta utakmica!!! ???

    I opet ponavljam krivi su i organizatori i oni koji su unijeli baklje!!!!!!!!!!





    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #43367
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Zabrana mu ne gine
    ne sprdaj se s nama, da te zamolim


  18. #43368
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Jes, treba njega osuditi na 10.godina zbog svega sto se desavalo zadnjih 10.godina...

    Razmisli samo bi li tako pricao da ti je neko blizak
    Treba promijeniti zakon, pa ubuduce za ovo da se dobije 2.godine.....

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Htjedoh da ocutim, ali.....
    Znaci jer ti je neko blizak, i objasnio si nam situaciju onda treba da se bude blag.
    A sledeceg mozemo i na dozivotnu da posaljemo.
    Hoce li to da vazi i ako ti ponovo bude neko blizak, i ako nam objasnis situaciju.

  19. #43369
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Na koji nacin ce mu se zabranit ulaz na stadion bas me zanima ?

  20. #43370
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Zakon je takav kakav je.... varvari su uleceli u teren gadjali bakljama i stolicama i dobili po 20,30 dana....

    Zakon je takav da je maksimalna kazna za ovo 60.dana....
    slazem se da treba puno ostriji zakon da bude za ovakve stvari, pa se ne bi ovo desavalo....

  21. #43371
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Na koji nacin ce mu se zabranit ulaz na stadion bas me zanima ?
    Da mora prije svake utakmice da se javi u mup i tamo da bude dok traje utakmica...

  22. #43372
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ahahahah auuu brate moj...

  23. #43373
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Đe je vođa navijača da upozori da se baklje ne bačaju na teren. I p'jani bi ukapira kad bi mu se reklo. Ništa nam izgovori ne valjaju. Slučajno ili ne, pukosmo kvalifikacije a možda i još više od toga. Kad tad' se mora platit to divljanje. I kako se provuče baklja pored silnih policajaca. Hah. A dva ipo mjeseca pripremaju utakmicu. Kako su sposobni i organizovano majčin sine.

  24. #43374
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Najjace je kako Brnu niko vise ne pominje, kako je coeku ovo palo. Ka kec na desetku, ka budaletini najvecoj samar. Odigrace jos te dvije utakmice lagano, ako dobijemo koga bice kako su se uzdigli ka feniks iz pepela i stisnuli zube, ako izgube bice kako su igraci jos pod stresom, kako nemaju volje vise posle svega kad je bez rezultatskog znacaja i kako on isti ima puno razumijevanje za njih. Arivederci do sledecih kvalifikacija, ahahah a sto je ovo bez pa$ke...
    War. War never changes.

  25. #43375
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,424
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Mozda je dobar momak, veliki patriota. Sigurno mu je krivo sto zbog njega i jos par mamlaza se o svima nama koji smo bili na stadion prica kao o najvecem sljamu u Evropi.
    Ponijela ga atmosfera, alkohol...sve je to ok.
    Isto tako znam da ja ne bih nikad uzeo tu bajlju i zavitlao je put terena .Ni ja, ni ovi sto su bili sa mnom na stadion sinoc, ni ogromna vecina ostalih ljudi...ali, sad smo svi mi Luka.
    ne nismo svi luka , on je avetni pojedinac i neka odgovara za svoje djelo... znas i ubistva se desavaju iz nehata pa se za to isto debelo u zatvor lezi....
    cus brata svi smo mi luka a ne no bidon... dosao pjan, uzeo baklju, bacio put golmana i strefio ga! huligan! neka odgovara za svoja djela i nega ga sto duze strpaju u zatvor za primjer.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

Page 1735 of 2202 FirstFirst ... 7351235163516851725173117321733173417351736173717381739174517851835 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •