View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43551
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako je bike1






    Tapatalk - 5s Jailbreak 8.1

  2. #43552
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Da se vratimo malo fudbalu

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/video...gola-za-zvezdu

    Jes prijateljska ali momak napreduje odlicno (koliko se u nikad goroj Zvijezdi i Partizanu moze napredovat) Svakako lijepa vijest s obzirom da nam se napadaci priblizavaju pragu penzije. Mada cisto sumnjam da ce interesovat Orlandic ove nase smradove dokle god je škartova iz Srbije.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  3. #43553
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam kako bih poceo,htio bih i ovom prilikom da se izvinem golmanu Ruske reprezenacije i Ruskom savezu, ovim putem se izvinjavam i nasem savezu i nasim reprezentativcima, svi koji me poznaju znaju da ovo nije bilo iz namjere. Posebnu zahvalnost izrazio bih prema svojim drugovima-BRACI MOJOJ, koji su bili uz mene i moju porodicu dok mi je bilo najteze i zahvalnost posebnu momcima s Konika i svim ljudima koji su bili uz mene. SVI ZNAJU KOLIKI SAM CRNOGORAC I PATRIOTA, I KOLKO VOLIM SVOJU DRZAVU I DJE SAM SVE STIZAO DA BODRIM SVOJU SVETINJU I TAKO CE BITI U BUDUCNOSTI, HVALA VAM PRIJATELJI NA PODRSCI! E`viva Montenegro

    Status Luke Lazarevica na Fb

  4. #43554
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Momak je bio na svim utakmicama CG kod kuce i u gostima, SVIM! (Fudbal, kosarka, rukomet, vaterpolo) i nikad ni najmanji incident nije napravio, momak koji nema dosije....

    Ali novinari posrani su ga predstavili kao najveceg huligana, taman kao da je Bogdanov.... Naslovna tuznog dana je njegov komentar "sjutra pakao, al prije svega pobjeda" i oni su zakljucili da je on to planirao????? E pa ....
    Novinari bruje i vrse pritisak na pravosudje... Advokat svaki mi je rekao da je ovo u najgorem slucaju za uslovnu kaznu jer je dokazano da baklju nije on unio, zapalio itd itd al zbog pritiska javnosti da ne znaju sta ce biti....

    U ovoj drzavi se ubice i dileri brane sa slobode, za djela za koja prijeti po 5. ili vise godina zatvora a ne da se ne brani momak kome je ovo prvi prekrsaj, koji se prdal i maksimalna kazna 60-ak dana ...

    Pogrijesio je, odgovarace, snosice posledice i to je to....


    Edit: poslednji moj post na ovu temu o ovom slucaju... Prastajte....

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #43555
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default



    Da se prisjetimo legende
    deuscroix

  6. #43556
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    A crnogorskoj javnosti i crnogorcima nema nista milije nego dokrajcit nekog ko je u nokdaunu. Ma znas sta , neka ga je strefio. Krivo mi je samo sto Brnovica ili Deja nije pogodio u celo, da ih isprzi ka' vjesalice.
    Jbt, treba li sad zivot da mu se uzme zato sto je pogrijesio? Ne moze nikom biti krivo kao njemu, i to mu je dovoljno. Nije lako biti ispljuvan od strane cijele drzave.
    Postojala je ideja da se prekinu utakmice protiv Svedske i Rusije. Lecele su stolice put Brnovica, pravila se zajebancija na Jugu. Momak je slucajno uradio ono, sto je bilo neminovno da se desi. Dok je Savez takav kakav je,
    ''pucacemo penale''. Da vidim toga , ko ce da smiri masu. Da nece svakog navijaca izbacit sa stadiona? Dok su ova dvojica, ili jedan od ove dvojice tu dje jesu, bolje da nemamo nacionalni tim.
    Iskukaste se odje ka' sinje kukavice ''Sta ucinje , Crni sineeeeee''... Ma ko jebe fudbal sa ovakvim savezom. Ovo je trebalo da se desi kad je Cico otisao i kad je prodata utakmica protiv Ceske, ovo je trebalo da se desi
    poslije 4-0 od Ukrajine i debakla od Moldavije...Ajde jadan..
    Last edited by Sandor Kolar; 31-03-15 at 16:57.

  7. #43557
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A niko da pita škrba, deja ili bilo kog iz saveza zasto ne igramo prijateljske utakmice ? Zadnja prijateljska je bila u maju prosle god...Rusija, Austrija i Svedska-svi oni danas igraju prijateljske, a mi sviramo qrcu...Ne treba nama to da testiramo igrace, kakvi...bolje da gurne igrace u odlucujucu utakmicu sa 0 minuta i 1 treningom, kao ovog Marusica...

    Rusi-igrali u novembru isto prijateljsku
    Svedjani-u novembru i 2 u januaru
    Austrijanci-u novembru sa Brazilom



  8. #43558
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Momak je bio na svim utakmicama CG kod kuce i u gostima, SVIM! (Fudbal, kosarka, rukomet, vaterpolo) i nikad ni najmanji incident nije napravio, momak koji nema dosije....

    Ali novinari posrani su ga predstavili kao najveceg huligana, taman kao da je Bogdanov.... Naslovna tuznog dana je njegov komentar "sjutra pakao, al prije svega pobjeda" i oni su zakljucili da je on to planirao????? E pa ....
    Novinari bruje i vrse pritisak na pravosudje... Advokat svaki mi je rekao da je ovo u najgorem slucaju za uslovnu kaznu jer je dokazano da baklju nije on unio, zapalio itd itd al zbog pritiska javnosti da ne znaju sta ce biti....

    U ovoj drzavi se ubice i dileri brane sa slobode, za djela za koja prijeti po 5. ili vise godina zatvora a ne da se ne brani momak kome je ovo prvi prekrsaj, koji se prdal i maksimalna kazna 60-ak dana ...

    Pogrijesio je, odgovarace, snosice posledice i to je to....


    Edit: poslednji moj post na ovu temu o ovom slucaju... Prastajte....

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bilo gdje u Evropi bi bio stavljen na lomacu kao kod nas.

    Interesuje me nesto da je to uradio neki momak koga ne znas bili ga ovako branio?

    SIgurno ce dobiti dobru kaznu jer odgovara krivicno za dva dijela za narusavanje javnog reda i mira i sto je nanio lakse povrede.

    Naravno da nije namjerno bacio baklju na golmana al desilo se nazalost i odgovarace za to.

    Isto tako da neko vozi auto i udari pjesaka i ovaj ima lakse povrede i kaze vozac nisam namjerno izletio mi.

  9. #43559
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    A crnogorskoj javnosti i crnogorcima nema nista milije nego dokrajcit nekog ko je u nokdaunu. Ma znas sta , neka ga je strefio. Krivo mi je samo sto Brnovica ili Deja nije pogodio u celo, da ih isprzi ka' vjesalice.
    Jbt, treba li sad zivot da mu se uzme zato sto je pogrijesio? Ne moze nikom biti krivo kao njemu, i to mu je dovoljno. Nije lako biti ispljuvan od strane cijele drzave.
    Postojala je ideja da se prekinu utakmice protiv Svedske i Rusije. Lecele su stolice put Brnovica, pravila se zajebancija na Jugu. Momak je slucajno uradio ono, sto je bilo neminovno da se desi. Dok je Savez takav kakav je,
    ''pucacemo penale''. Da vidim toga , ko ce da smiri masu. Da nece svakog navijaca izbacit sa stadiona? Dok su ova dvojica, ili jedan od ove dvojice tu dje jesu, bolje da nemamo nacionalni tim.
    Iskukaste se odje ka' sinje kukavice ''Sta ucinje , Crni sineeeeee''... Ma ko jebe fudbal sa ovakvim savezom. Ovo je trebalo da se desi kad je Cico otisao i kad je prodata utakmica protiv Ceske, ovo je trebalo da se desi
    poslije 4-0 od Ukrajine i debakla od Moldavije...Ajde jadan..
    Свака част.
    Стварно штета што оног посра од Савићевића није стрефила, да му се рука пружи.
    А могу мислити у који је пакао овај момак ових дана, па не знам шта да је урадио, цијела држава га пљује.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  10. #43560
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam htio da pisem ovdje,jer sam vidio da odma napadate na Stefka sto ga brani jer mu je drug...
    Ali za inat,citajuci neke visokomoralne komentare ovdje moram ,puci cu.
    Ne poznajem momka odma da kazem,znam ga iz vidjenja sa utakmica i iz grada.
    Ja sam na tom istom sjeveru bio 5 metara pored njega prema sredini tribine,cak nisam ni vidio ko je bacio baklju,ali sam vidio posle da ga neki momci napdaju i da se sa nekim svadja pa sam i pretpostavio da je to on.
    Evidentno je da je momak gadjao golmana,glupo je pricati da ga nije gadjao. Sad da gadje 102 puta jos,on ga nece pogoditi. Ja sam spreman da mu stojim onamo 100 puta i da se ne pomijeram a on da me gadje i siguran sam da pogoditi nece.
    Gadjan je golman do sad milion puta,i nije pogodjen,gadjan je Akinfejev na tu istu utakmicu cim se golu primakao,i prije nego sto je momak bacio baklju. Gadjan je sa kovanicama i upaljacima vise puta. Interesantno je da nije pogodjen ni jednom i da su ti isti koji su gadjali sa sjevera posle pljuvali momka kako ga potrefi,na neki nacin im je bilo krivo sto ga nisu oni poterfili tako sam osjetio. Nebi me cudio da neki od njih i pise komentare sad ovdje ili po portalima. Tako da glupo je pricati kriv je pojedinac. Njemu je tesko sad,iz razloga sto ga pljuje cijela nacija i prosipa neki lazni moral. Jbg-a takav smo narod. Ako ce pametan bit neka ne cita nista to,i neka ga to ne pogadje,jer ima i gorih ljudi 100x od njega koji cekaju ovakve situacije da nekome u drob uskoce,to mu je moj savjet.

  11. #43561
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Свака част.
    Стварно штета што оног посра од Савићевића није стрефила, да му се рука пружи.
    А могу мислити у који је пакао овај момак ових дана, па не знам шта да је урадио, цијела држава га пљује.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2

    Ne pljuje ga citava drzava.Recimo,ja sam ga branio,mozda sam bio jedini i na forumu onu vece na njegovoj strani.


    Samo kazem da se pusti prica ko je Crnogorac a ko nije. I ko je patriota. Nema potrebe za time.
    Last edited by bike1; 31-03-15 at 19:09.

  12. #43562
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Da mi je žao momka jeste, jl namjerno nije. Ali nema šta baklja da radi u teren, ne znam u opste sto mu je trebalo to a da su ga precerano stavili na stub srama, jesu. Sad će on odgovarati i za petarde, i stolice itd.
    Pridružujem se u žalosti sto bar Brnovica zvekno nije.
    Ali definitivno nema sto da se baca u teren, takvim potezom šteti svima, prije svega i nama (meni) sto mi je gust bio da odem i gledam momke uz pjesmu pa jo god igrao
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #43563
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Advokat svaki mi je rekao da je ovo u najgorem slucaju za uslovnu kaznu jer je dokazano da baklju nije on unio, zapalio itd itd al zbog pritiska javnosti da ne znaju sta ce biti....
    Toliko smo znali, proci ce sa uslovnom. I to je to..
    Pitanje koje time i dalje ostaje otvoreno je: "Zasto na sledecoj utakmici neki drugi lik ne bi ponovio to isto?" Siguran sam da ga strefit u glavu nece, tako da samo manje od ovoga moze dobiti. A sta je manje od uslovne? I to je to.. Crna Gora...


  14. #43564
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default


  15. #43565
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Bogomi su momci sa Konika odbranili državu kad je trebalo ... nego ... druge su stvari meni bitne a vezano je za reprezentaciju i njene uspjehe zajedno sa prihodima FSCG ... naime ...ako hipotetički pogledamo otkaz Kranjčaru , kao vrsnom treneru makar kad je naša reprezentacija u pitanju ,priča je bila navodno produženje ugovora i nemanja novca saveza da mu ga produži a po riječima generalnog sekretara mi smo do sad platili debele kazne zbog nemilih dogadjaja i očekujemo najžešću povodom ovog zadnjeg slučaja !!! Pitanje je zbog čega savez više voli da plaća kazne ( uz naravno nikakvu zaradu jer se nidje ne kvalifikujemo ) nego da su produžili čovjeku ugovor a možda bi do sad imali iza sebe rezultate i čisto sumnjam da bi bilo nereda na stadionima ( makar od ljudi koji više vole reprezentaciju od bilo čega na svijetu ) ??? Pitanje je prilično razumljivo nadam se ...
    ps: nadam se da će neki novinar postavit to pitanje predsjedniku ili generalnom sekretaru i baš me zanima što bi oni odgovorili iako lično mislim da to nije fenomen vezan samo za FSCG ali eto ...
    deuscroix

  16. #43566
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Ne bi me cudilo sad kad nam rebnu kaznu da nam FSCG bankrotira onda bi se vjerovatno kumare napravile postene i dali ostavke.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #43567
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ove nove baklje prate metu ,kao avionske kad se ispale ,tako da je imao namjeru i znao je da ce ga pogoditi.(rece jedan iz obliznje kafane)

  18. #43568
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uopste nije tesko potrefit golmana kao sto se cini nekome. Ko je imalo igra kosarku od 10 puta jednom ce ga potrefit.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  19. #43569
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Izbacili nas iz takmicenja.
    Last edited by GRUNA'STAR; 01-04-15 at 03:47.

  20. #43570
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    I Brna dao ostavku, a Dejo otišao iz Crnogorskog fudbala
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #43571
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes i danas nije prvi april no drugi

  22. #43572
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ovo se dešava i na drugim utakmicama.
    Didu su strefili bakljom kad su Inter i Milan igrali prije 10 godina u glavu pa ne prekidoše utakmicu, Ronalda, Alveša, Buskeca i ostale gađu svaku utakmicu kad gostuju bocama, upaljačima, telefonima pa ne prekidoše utakmicu, na utakmice ulaze navijači goli i trče po terenu pa se ne prekide utakmica.
    Ko može utvrdit da taj novčić što je bačen nije bačio neki ruski navijač?
    Jer su i oni bili na Zapadnoj tribini i to blizu tog događaja?
    Što su činjeli na Jug ruski navijači?
    Bačali stolice i lomili, razne transparente uvrjedljive i zastave postavljali pa je to ok?
    Ne branim ovog momka nit nas što smo na $jever bili ali ovo je previše.
    Jer smo mi Crna Gora i nas mogu ladno izbačit i niko se neće buniti.
    Da se ovo desilo u Englesku ili Španiju, nikome ništa.
    Ali pošto je kod nas to je tako strašno.
    Što čine navijači u Grčkoj, Argentini, Turskoj?
    Zapale stadion.

  23. #43573
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Mala ispravka, Inter - Milan je prekinuto tada, 0:3 službeni rezultat...
    #fakenews

  24. #43574
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Nebitno.
    Nije zbog toga prekinut meč CG - Rusija, no kasnije zbog navodnog gađanja novčićem, kojeg je mogao bačit bilo ko.
    Evo što su bratja iz Rvacke činjeli, pa sve normalno:
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Nogo...1/Default.aspx
    Last edited by jokaš; 01-04-15 at 09:49.

  25. #43575
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Nebitno.
    Nije zbog toga prekinut meč CG - Rusija, no kasnije zbog navodnog gađanja novčićem, kojeg je mogao bačit bilo ko.
    Evo što su bratja iz Rvacke činjeli, pa sve normalno:
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Nogo...1/Default.aspx
    Druze ti nisi svatiju jednu stvar.
    Mi treba da gledamo mi kako se ponasamo.
    A ne kako se Hrvacki i Srpski navijacu ponasju.
    Zasto moraju uopste dinamiti ili one baklje da se koriste?
    Atmosfera more da se pravi pevanjem, navijanjem, skakanjem.

    Mi treba da pokazemo da mi nismo kao drugi.
    Da smo bolji od drugih, i kao navijaci i kao ljudi.

Page 1743 of 2201 FirstFirst ... 7431243164316931733173917401741174217431744174517461747175317931843 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8597
    Last Post: 23-03-24, 17:47
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 16:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 14:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 03:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •