View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43376
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Da mora prije svake utakmice da se javi u mup i tamo da bude dok traje utakmica...
    Sto pricas jadan ne bio..aahahhahaha ovo je nemoguce sto ja citam.

    Ja shvatam da ti je drug i da se saosjecas sa njim, ali ovo sto je napravio...Direktni je krivac sto reprezentacija nema sansi vise da se kvalifikuje. Direktni je krivac sto ce savez dati grdne pare za ovo. Direktni je krivac sto necemo moci gledati utakmice na nas stadio, bar narednih 3...Direktni je krivac sto smo predstavljeni CITAVOJ EVROPI kao HULIGANI, DIVLJANI, ZEMLJA TRECEG SVIJETA.

    Eto ti komentari na britanskim medijima tipa "i neko oce ove tipove da pusti u EU? Ne salite se"

    Eto kakvu je sliku Luka poslao u svijet. Bio on pjan, dobar, los, ovakav ili onakav momak je kriv.
    Last edited by Black; 28-03-15 at 18:22.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  2. #43377
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    ne nismo svi luka , on je avetni pojedinac i neka odgovara za svoje djelo... znas i ubistva se desavaju iz nehata pa se za to isto debelo u zatvor lezi....
    cus brata svi smo mi luka a ne no bidon... dosao pjan, uzeo baklju, bacio put golmana i strefio ga! huligan! neka odgovara za svoja djela i nega ga sto duze strpaju u zatvor za primjer.
    Bio sam ironican.

  3. #43378
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Bio sam ironican.
    pa dobro, onda zanemari to, dok za sve ostalo sto sam rekao ostaje tacno
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #43379
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ako može Rajo Božović da nekažnjeno šamara ambasadora CG može i Luka malo osmudit golmana Rusije.

  5. #43380
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Rekoh ja da Brna treba ovom malom da da jedno 10% od plate svakog mjeseca
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #43381
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Samo pazi ovaj momentum, atmosfera konačno počinje da bude kao nekada, dobijamo krila, taman prije toga počeli da igramo, napadamo, stvaramo nešto...krećemo po pobjedu, bukvalno. I ovo se dešava.
    Ja sam ubijedjen da bi posle ovoj detalja strefili jednom sigurno jer se ona prilično dosadna atmosfera baš ugrijala a i igrači su odjednom shvatili da postoje realne šanse da teren napušte uzdignute glave !!! Adrenalin koji je u tom trenutku bio prisutan kod igrača se najbolje vidio na raspravi posle prekida jer su imali osjećaj da mogu trčat još 90 min. ako treba ali ima ljudi koji uspjeh ove države ne praštaju a veći su Crnogorci nego svi drugi ...
    deuscroix

  7. #43382
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Sto pricas jadan ne bio..aahahhahaha ovo je nemoguce sto ja citam.

    Ja shvatam da ti je drug i da se saosjecas sa njim, ali ovo sto je napravio...Direktni je krivac sto reprezentacija nema sansi vise da se kvalifikuje. Direktni je krivac sto ce savez dati grdne pare za ovo. Direktni je krivac sto necemo moci gledati utakmice na nas stadio, bar narednih 3...Direktni je krivac sto smo predstavljeni CITAVOJ EVROPI kao HULIGANI, DIVLJANI, ZEMLJA TRECEG SVIJETA.

    Eto ti komentari na britanskim medijima tipa "i neko oce ove tipove da pusti u EU? Ne salite se"

    Eto kakvu je sliku Luka poslao u svijet. Bio on pjan, dobar, los, ovakav ili onakav momak je kriv.
    A ti mi nadji dje sam napisao da nije kriv???????

    A ti svakako rece da sinoc nisi bio na stadion, tako da ti neces biti uskracen




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #43383
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne zezaj, sa 2 € je gadjan i nije ni pogodjen ovaj igrac, citavu noc su mogli tkao i samo bi upozorenja bila...Udarac bakljom je pokrenuo sve.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  9. #43384
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da su veci problem od ovoga momka sto je gadjao bakljom oni "ljudi" iz Cg koji su sinoc bili na tribini sa ruskim navijacima.... posto sam citavo vrijeme stajao blizu kaveza odgovorno tvrdim da nijednog rusa nije interesovalo bilo kakvo obracunavanje sa Cg navijacima kao ni obratno, niti je ijedan rus ucestvovao u prebacanju stolica preko ograde i gadjanju, vec da su sukobe isprovocirali iskljucivo nasi ljudi koji su bili tamo u kopu, tzv srbi iz crne gore...
    AJMO CRNA GORO !!!

  10. #43385
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Sto pricas jadan ne bio..aahahhahaha ovo je nemoguce sto ja citam.

    Ja shvatam da ti je drug i da se saosjecas sa njim, ali ovo sto je napravio...Direktni je krivac sto reprezentacija nema sansi vise da se kvalifikuje. Direktni je krivac sto ce savez dati grdne pare za ovo. Direktni je krivac sto necemo moci gledati utakmice na nas stadio, bar narednih 3...Direktni je krivac sto smo predstavljeni CITAVOJ EVROPI kao HULIGANI, DIVLJANI, ZEMLJA TRECEG SVIJETA.

    Eto ti komentari na britanskim medijima tipa "i neko oce ove tipove da pusti u EU? Ne salite se"

    Eto kakvu je sliku Luka poslao u svijet. Bio on pjan, dobar, los, ovakav ili onakav momak je kriv.
    Našli Britanci da mi morališu što se huliganstva tiče. Da ne pričam o rasizmu, što morališu već neko vrijeme, a redovno su fudbaleri tamo meta rasističkih uvreda.

    28. mart, dan licemjera.

    EDIT: Da ne spominjem Srbe tek. Ubiju Francuza u Beogradu, da ne pričam još o gomili navijačih i svih drugih ispada, i dežurni su mi danas.
    Last edited by Albatros; 28-03-15 at 19:01.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  11. #43386
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  12. #43387
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Zakljucajte topic molim vas,ugasili smo fudbal.kakva je prica sto je ovo.Krivi su svi i kraj,i ovi novinari sve svalise na par ljudi a ovo je sistem kriv,i savez i drzava su unistili fudbala davno prije navijaca.
    Najveci sljam su novinari
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #43388
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi ili javnom skupu
    Član 399a(1) Ko fizički napadne ili se fizički obračunava sa učesnicima sportske priredbe ili javnog skupa,izazove ili vrši nasilje, unese u sportski objekat ili baca na sportski teren, među gledaoce ili učesnikejavnog skupa predmete, pirotehnička sredstva ili druge eksplozivne, zapaljive ili štetne supstance kojemogu da izazovu tjelesne povrede ili ugroze zdravlje učesnika sportske priredbe ili javnog skupa,neovlašćeno uđe na sportski teren ili dio gledališta namijenjen protivničkim navijačima i izazove nasilje,ošteti sportski objekat, njegovu opremu, uređaje i instalacije, svojim ponašanjem ili parolama nasportskoj priredbi ili javnom skupu izaziva nacionalnu, rasnu, vjersku ili drugu mržnju ili netrpeljivostzasnovanu na nekom diskriminatornom osnovu usljed čega dođe do nasilja ili fizičkog obračuna saučesnicima,kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina i novčanom kaznom.


    (5) Službeno ili odgovorno lice koje prilikom organizovanja sportske priredbe ili javnog skupa nepreduzme mjere obezbjeđenja kako bi se onemogućio ili spriječio nered, pa usljed toga budu ugroženiživot ili tijelo većeg broja ljudi ili imovina čija vrijednost prelazi iznos od dvadeset hiljada eura,kazniće se zatvorom od tri meseca do tri godine i novčanom kaznom.


    Da vidimo to 2 mjeseca.
    One Ring to Rule them all...

  14. #43389
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne moze se bas nista desiti da na povrsinu ne ispliva ona nasa prokletinje" a znam ja njega dobar je cojek...., a desilo mu se..., djed mu bio prvovoboprac.... i trta vrta". Niko ne sumnja u tvrdnje, bio dobar bio los svako bi trebao da odgovara za svoje postupke. Najboljem se moze desiti da popije i sprsti neku babu Joku na dzadu i sta onda????? opet ista prica "desilo mu se "
    Ovaj ispad je najgori pecat za sve navijace reprezentacije i tretiranje ih kao najobicniju huliganeriju sto nije istina.
    Momci koji su bili vodje navijaca gradili su kult sportskog ponasanja, igrali utakmicu sa navijacima druge reprezentacije, na gostovanjima nosili poklone nekom domu za nezbrinutu djecu..... nidje, bas nidje nijedan incindent i po tome ih raspoznavali. Poslije poraza od Ceha u barazu nije bilo divljanja ulicama i nije normalni narod sklanjao sa ulica. Sve to je nista jer kad igramo kući na stadion dodje (ili ih neko dovede ) par budala da se izivljava. Nije ovo prvo gadjanje bakljom ili petardama golmana, jer su debili gadjali i naseg golmana dok je trebao da brani penal.
    Da su tada pohapsili te kretene i strpali u buvaru sinoc ne bi bilo frke, ali i tada su bile price "dobar momak samo se malo naśekira...." Javno se prijeti savezu da će neku utakmicu prekinuti ako ih ne sponzorisu.... i opet niko nista. Poslovicni crnogorski basmebrigizam i logika da su najglasniji oni koji namaju sta reci.
    E sad se svi prave naivni ka' francuske sobarice i cude se kako se to desili, a svi dobri momci i iz dobrih porodica, u FSCG sve andjeli bez oreola. Na kraju će ispasti da se baklja sama upalila i sama se raketirala pravo u glavu golmana, a njegova je krivica sto nema oci na ledja i nije se sklonio. Na kraju sta je radio na golu i sto se nije sklonio da ga mreza stiti.
    Najbolje sto bi UEFA mogla uraditi za nas fudbal je iskljuciti nas iz daljih kvalifikacija pa bi to mozda uzrokovalo da nekom iz prkna dodje do mozga i shvati da je dobrota, postenje junastvo.... nesto za "po kući", a na stadionu samo po zakonu i svejedno je da li neko budala ili genijalac, posten ili lopurda. Navijaci bi sami iz svojih redova ostranili budale, a nesposobnjakovici iz saveza ne bi imali alibi za sopstveni huliganizam jer kako nazvati drugacije nego huliganizam sprdanje sa reprezentacijom dovodjenjem Brnovića za selektora i igraca koji kao talenti poznati u uzem krugu svoje porodice. Nesto se ne oglasavaju oni iz policije sto prijetili da će sve snimati i sprijeciti, nema izvjestaja koliko je uhapseno zbog pokusaja paljenja zastava neke drzave, koliko uhapseno ili ostranjeno sa tribina za nedolicno skandiranje.... glavna je tema Luka i to ce potrajati par dana a poslije sve po starom.... e zbog toga smo tu dje smo i zbog toga se samo nama sve ponavlja i vazda se cudiomo kako to ...

  15. #43390
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,236
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina i novčanom kaznom.
    mislim da je odje ili a ne i


  16. #43391
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    mislim da je odje ili a ne i

    Evo pa skini zakonik Ne bih mijenjao vala nijesam toliko pogan - Clan 399a

    https://www.google.me/url?sa=t&rct=j...89381419,d.d2s
    One Ring to Rule them all...

  17. #43392
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Je li bio Rufik na utakmicu zna li ko, ne vjerujem da ga nisu puštili da odgleda to.




    Zbog drskog ponašanja i omalovažanja policijskih službenika na Trgu Republike, uhapšen je i 24-godišnji Podgoričanin Filip Babović, koji je 2013. pod opsadom držao glavni grad.

  18. #43393
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Sad samo treba da zamolimo one čike iz Uefe da daju nalog EPCG da urade ovo:



    i to je to što se tiče našeg fudbala..

    Još samo da ugasimo ovu generaciju rukometašica i neće se nadležni više zamarat oko uspjeha, nacionalnih penzija, podjele karata, čašćavanja navijača.. CG sport u amaterizam polako..

  19. #43394
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

  20. #43395
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Sprdaš se ti ili si stvarno napisao da navijači nisu ništa krivi !!!!!!!!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #43396
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Donjeck View Post
    Stvoren alibi za Brnovica, imace punu podrsku i u narednim kvalifikacijama jer su za propast ovih krivi navijaci. Sve ide po planu, krvnici...

    Upravo to....
    Satelitski resiveri/oprema

  22. #43397
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Je li bio Rufik na utakmicu zna li ko, ne vjerujem da ga nisu puštili da odgleda to.




    Zbog drskog ponašanja i omalovažanja policijskih službenika na Trgu Republike, uhapšen je i 24-godišnji Podgoričanin Filip Babović, koji je 2013. pod opsadom držao glavni grad.
    Ovo zadnje sve govori,kakav krivicni i pravni sistem kad ovo ponavlja po stoti put
    Podgorica Podgoricanima!

  23. #43398
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Krivica navijaca se podrazumijeva i bilo bi glupo ponavljati ono sto su vec svi izanalizirali. Fokus je bio na tome zasto se incidenti ponvljaju i na ekipu.

  24. #43399
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    jesi li ovo ti na sliku sa ovog linka?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #43400
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Nije dobra konstatacija
    Već duže vrijeme oko reprezentacije je negativna energija. Kult reprezentacije je sve manji i manji

    Ako o tom kultu reprezentacije slusas ili posmatras one koji bi dzaba karte, finansiranje.... onda je to tacno smo takvi nikad nijesu ni gradili taj kultt i popisaj se ti na navijaca koji navija iz neke koristi.
    Par postova iznad sam pisao o tom gradjenju kulta reprezentacije
    i ubijedjen sam da je 99,99% momaka i djevojaka i dalje srcem i dusom uz reprezentaciju i bez svoje krivice odjednom postali kolateralna steta i taoci necije (ne)odgovornosti.
    Brnovića kao selektora zasluzuju upravo oni koji reprezentaciji donose stetu kao i on sam i tvoj apel bi se morao odnostiti samo na njih. Opet taj Tvoj apel da se "dozovu pameti" oni koji donose stetu je "pucanj u prazno jer se tesko dozvati pameti onome koji je vazda bio u deficitu te materije. Razmisli zasto Brnović nije i nikad neće podnijeti ostavku pa ćes sam shvatiti da je pozivanje na pamet, postenje.... isto kao apel ćelavome da ide kod frizera i da mu napravi "trajnu".

Page 1736 of 2202 FirstFirst ... 7361236163616861726173217331734173517361737173817391740174617861836 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: Yesterday, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •