View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 62 of 2202 FirstFirst ... 1252585960616263646566721121625621062 ... LastLast
Results 1,526 to 1,550 of 55044

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #1526
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moracikus,pa naravno da nece neko iz srbije prihvatiti da igra za cg,a da je pre toga odbio poziv srbije(a za basu sam pisao,pa se bas i ne bi slozio sa tobom,ali nema veze).razloga ima vise,krenuvsi od nacionalnih(u cg zivi preko 30% srba,a od pravoslavnog stanovnistva nesto manje od 45% su srbi,a u srbiji je 1% crnogoraca),drugo tu su velicina drzave i sportska snaga,samim tim veci je izazov igrati za srbiju,veca korist u svakom pogledu itd.realnost je da ce u svim sportovima igraci iz cg koji budu igrali za srbiju,ce biti igraci koji spadaju u bolje(ili cak najbolje) crnogorske igrace,dok ce u cg iz srbije igrati oni koji nemaju mesta u srbiji.jedini suprotan primer do sada je bojana petrovic,ali tu su presudili neki od razloga koje sam naveo,korist i sl.a siguran sam da ne bi bilo tako da se rukometni savez srbije vec godinama ne raspada i nalazi u katastrofalnoj situaciji,sigurno u najgoroj od svih saveza.tako da je bojana jedna u nizu rukometasa i rukometasica koja nece igrati za srbiju.
    a fss jeste bio korektniji,ispostovali su dogovor,nisu zvali vucinica koji bi nam i te kako dobro dosao,a koji je verovatno bio spreman da igra za nas,niti bilo koga drugog.kod vas to nije slucaj.a kao sto sam rekao,klinaca ce uvek biti,i ne moze niko igracu da naredi za koju reprezentaciju da igra,jedino da srbija nije htela da ih zove,a oni zele da igraju za srbiju.ali za tako nesto apsolutno nema razloga.

  2. #1527
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by viola View Post
    Zivim U Kanadi ali mi je majka dolje posla na odmor i koga god pita za dres niko joj ne zna reci dje ima da se kupi. Volio bih da imam taj dres posto je prvi
    Bio bih puno zahvalan ako bi mi neko moga reci dje u podgorici ili na cetinju ima da se kupi dres CG

    Pozdrav iz Toronta!!
    neka pogleda u sportskoj radnji pored pizzerije Buongiorno.. ako tu nema mozda ima u radnji u ulici Slobode.. 3,4 prostora od poste se nalazi. ja ne znam dje bi drugo moglo da ima

  3. #1528
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    a fss jeste bio korektniji,ispostovali su dogovor,nisu zvali vucinica koji bi nam i te kako dobro dosao,a koji je verovatno bio spreman da igra za nas.
    vučinića koji bi vas posla u tri pičke materine, da ste ga zvali.
    povrijeđen je igrao za CG , za svoju državu.

    bi li podržao da boško janković ili žigić zaigraju za npr španiju ili francusku (znam da ne bi bili ni medju 40, ali teorijski) ?

    za reprezentaciju se ne igra zbog ličnih interesa i promocija. ako kolektiv napravi zapažen rezultat normalno da će se i pojedinci istaći, podići svoju cijenu i sl.

    to razmišljanje "za srbiju svi, a u crnu goru samo otpad" zadrži za sebe i ortake kad budete roštiljali

  4. #1529
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    dok ce u cg iz srbije igrati oni koji nemaju mesta u srbiji.

    Mogu ti rec samo da ce taj otpad da ih razvali u medjusobnim mecevima. Zapamti ovo.

  5. #1530
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Ljubljana
    Posts
    407
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    razmišljanje "za srbiju svi, a u crnu goru samo otpad"

    Pa zar nije tako!? Ti to znaš...zato se i primaš tako!?
    Boj ne bije svijetlo oruzije,već boj bije lobi u američkom kongresu.....

  6. #1531
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Ljubljana
    Posts
    407
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Mogu ti rec samo da ce taj otpad da ih razvali u medjusobnim mecevima. Zapamti ovo.

    hahaha vazi!!!
    Boj ne bije svijetlo oruzije,već boj bije lobi u američkom kongresu.....

  7. #1532
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    vučinića koji bi vas posla u tri pičke materine, da ste ga zvali.
    povrijeđen je igrao za CG , za svoju državu.

    bi li podržao da boško janković ili žigić zaigraju za npr španiju ili francusku (znam da ne bi bili ni medju 40, ali teorijski) ?

    za reprezentaciju se ne igra zbog ličnih interesa i promocija. ako kolektiv napravi zapažen rezultat normalno da će se i pojedinci istaći, podići svoju cijenu i sl.

    to razmišljanje "za srbiju svi, a u crnu goru samo otpad" zadrži za sebe i ortake kad budete roštiljali
    Konacno se slazemo u necemu :blah:

  8. #1533
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moracikus,pazi da se ne razumemo pogresno,to sto kazem da je fscg bio nekorektan,ne znaci da im ja to nesto mnogo zameram.ljudi se bore za svoj interes.ako nekome nesto zameram zameram fss-u koji je postigao dogovor sa fscg,a taj sporazum je protivan nasim inreresima.

    funky,kad budes razmisljao mozgom,a ne iznosio stavove na osnovu nekakvih emocija,onda ces mozda biti realan.ja nisam rekao da ce svi igrati za srbiju,nego sam rekao od onih koji su iz cg a budu igrali za srbiju,nisam ulazio u broj.
    sto se tice vucinica,sigurno nikoga ne bi poslo u pm.na forumu se ovde zna mu je porodica kao i on bila za zajednicku drzavu,pokazivao je vise puta tri prsta na onoj utakmici sa hrvatima,i sl.i u javnosti je bilo i te kako poznato da postoji velika sansa da bi igrao za srbiju,da smo ga zvali(naravno da niko ne moze sigurno da tvrdi,jer se nije ni dogodilo).a i iz purovicevog intervjua,od proslog leta,se moglo zakljuciti da je blizi srbiji.ali ni od toga nije bilo nista,jer je savez odustao od svih igraca iz cg.
    sta mislis zasto je bojana petrovic izabrala cg,puljezovic madjarsku,sterbik spaniju?kao i mnogi drugi igraci u raznim sportovima.mislis da nije zbog licnog interesa i promocije, nego iz nekih patriotskih razloga?tesko.

  9. #1534
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nesa BG...citao sam gotovo svaki interviju M Purovica, i mislim da aludiras na onaj dat proslog ljeta u kojem je rako da jos razmislja "kojem jatu" da se privoli, jer je do meca CG (tada) ostalo godinu-ipo. NIsta strasno, tada je mozda bilo tako, danas je drugacije. A i u istinitost prenosenja izjava vasih novina (KURIRA, Novosti...) uvjerili smo se mnoooooooogo puta. (citaj "slucaj Pekovic", "slucaj Basa"...).
    sto se tice VUCINICA, zaista bi trebao biti najveci moguci licemjer u slucaju da je htio igrati za srbiju (sto tvrdis pa posle kazes da se ne moze znati?!) a onda biti KAPITEN CG, govoriti da mu je san sto je postao prvi kapiten a posle meca sa madjarskom, on i poleksic otrce pocasni krug drzeci CRNOGORSKU ZASTAVU.
    Bojana PETROVIC (eeeej, PETROVIC) je CRNOGORKA rodjena u Nisu. Eto, kroz cijelu, visevjekovnu, istoriju na ovom podrucju primaran je patrijahat, tako da nacionalnost gledamo po ocu, pa i u ovom slucaju, bojana je PO OCU, Crnogorka. Ona je sama izjavila da je bliza Crnoj Gori, nego Srbiji, da je ozenjena Crnogorcem (popovicem) i da joj je buducnost vezana za CG.A da ne pricamo o ulozi Buducnosti u njenom razvoju..
    sto se puljezevica, sterbika, sarica, golica, manojlovica i jos mnogih rukometasa tice, stvar nije u licnom interesu vec u ocajnom odnosu srpskog rukometnog saveza sa njima i njihovim internim problemima.
    A isti vi (Srbi) pljujete sterbika, sarica i sl.. a velicate ISTE TAKVE u vidu pavlovica & comp, a da ne pricam o malom Krkicu i sl..

  10. #1535
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    In A Wordless Chamber
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da neko sa strane sad čita ovo, po ovom spominjaju Vučinića i njihovog stava za zajedničku državu, pomislio bi da je onima koji se izjašnjavaju kao Srbi, zabranjeno da igraju za Crnu Goru...
    Neka je Vučinić dizao tri prsta protiv Hrvata (meni je ipak pikantniji onaj klip kad se dere "ko ne skače Srbin nije"), ali za razliku od Prlainovića, Pavlovića i ostalih, momak gine na terenu za državu u kojoj je rođen, u kojoj od tad živi, i preko koje je stigao tamo gdje je sad...
    Reality is overrated.

  11. #1536
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vucinic je stvarno primjer i svaka mu cast. u neku ruku, "lako" je biti kapiten jednom goranu djukanovicu recimo, koji je XXL crnogorac, ex liberal (vjerovatno), i otvoreni separatista. vucinic je bio za zajednicku drzavu koliko se sjecam, ali se pokazao kao ljudina na samom pocetku reprezentativne karijere. i iskeno, ne znam mnogo ljudi koji bi tako postupili.

    a sto se tice njegovog igranja za srbiju - jednostavno mi je tesko u to da povjerujem, i zaista ne zelim da eventualnu informisanost nekih od vas nipodastavam. jednostavno, u trenutku raspada, vucinic je bio najveca zvijezda reprezentacije, uz mozda jos 2 igraca. najveci talenat svakako. tesko mi je da povjerujem da fss iz principa nije htio da pokusa. ali, opet, zaista pouzdano nista ne znam...
    Liberty and justice

  12. #1537
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    jos pricate o porijeklu igraca i o tome kako se oni izjasnjavaju...
    Batalite vise zivota vi.
    Svaka prica je sad zavrsena tako da vise nemojte da pricate o tome. Odlucili su kako su odlucili i tacka. A ko je jaci od koga brzo cemo vidjet.

    p.s od svih najgora su "roba" ovi sto se premisljaju.Ti tek ne vrijede pare prebijene.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #1538
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neso BG, iz tvog posta bi se moglo zaključiti da su svi najbolji sportisti iz Crne Gore Srbi!!!xaxa ne lupaj majke ti

    ova situaciju koja je nastala usled odliva igrača u Srbiju je samo sada i nikada!!!Razlog je taj što CG kreće od nule,dok srbija nasleđuje sve ono što je imala SiCG ili još ranije Jugoslavija.Još jedan razlog je neki ljudi koji se nalazi u savezima,posebno košarkaškom,i vjeruj mi da su Mitrovic i Barović razlog što Pavlović neće da igra za CG.a sjećaš li se izjave Dragovića:,,Ja jesam Crnogorac ali sam u Srbiji postao igrač''...a ljudi ga proglasiše za najveću srbendu....treći faktor je naravno političko opredjeljenje...ali neće biti još puno takvih igrača,nadam se da će se broj takvih svesti na minimum!!!

    najtalentovaniji se uvijek prepoznaju od malih nogu.E pa sad zamisli da taj zaigra za pionirsku reprezentaciju CG,pa kasnije i za kadete itd...teško da će taj kasnije zaigrati za Srbiju i pljunuti na CG pa sve da je najveći Srbin!!!


    a za taj otpad...ja bih da se prvo ukloni ovaj srpski otpad sa foruma pa ćemo krenuti dalje u čišćenje

  14. #1539
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    novi sad,srbija
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by c00li0 View Post
    a za taj otpad...ja bih da se prvo ukloni ovaj srpski otpad sa foruma pa ćemo krenuti dalje u čišćenje
    na sta konkretno mislis?

  15. #1540
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Ljubljana
    Posts
    407
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by c00li0 View Post

    najtalentovaniji se uvijek prepoznaju od malih nogu.E pa sad zamisli da taj zaigra za pionirsku reprezentaciju CG,pa kasnije i za kadete itd...teško da će taj kasnije zaigrati za Srbiju i pljunuti na CG pa sve da je najveći Srbin!!!
    Ali teško će se taj talenat razviti ako bude ostao u cg, mora doći u neki srbijanski klub da bi se probio dalje ! Takoreći!
    Sad se opet postavlja pitanje? Za koga, ko ga je napravio velikim igračem!? Kome treba da se revanšira!? Pazi ako je srbin iz CG, i ako dođe u sa 15 god u CZ, i iz zvezde ode u Italiju, ostaje pitanje za koga će igrati!?
    Tako da....
    Boj ne bije svijetlo oruzije,već boj bije lobi u američkom kongresu.....

  16. #1541
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dzons View Post
    na sta konkretno mislis?
    misli vjerovatno na sve one koji ne misle DUBOKOUMNO kao on. Da sam ja nesto rekao ili ti, bili bi banovani on moze da laje bez ogranicenja.

  17. #1542
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    coolio jos jedan slican post i imas da letis sa foruma!

    i batalite vise o tome dje ce ko da igra!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #1543
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RHCP View Post
    Ali teško će se taj talenat razviti ako bude ostao u cg, mora doći u neki srbijanski klub da bi se probio dalje !
    isti mirko vucinic? mada je istina da mladi igraci idu u partizan i zvezdu da se potpuno afirmisu, ali sa 15 godina? pa nema puno tih koji su sa 15 otisli i postali nesto. barem ja ne znam puno njih...
    Liberty and justice

  19. #1544
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RHCP View Post
    Ali teško će se taj talenat razviti ako bude ostao u cg, mora doći u neki srbijanski klub da bi se probio dalje !
    :blah: :blah: :blah:

    Pa zar nema nidje nijedan dobar klub, no mali mora poc bas u Srbiju, Italija, Njemacka, Francuska to je sve go ku*** za srbijanske klubove

  20. #1545
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by viola View Post
    Zivim U Kanadi ali mi je majka dolje posla na odmor i koga god pita za dres niko joj ne zna reci dje ima da se kupi. Volio bih da imam taj dres posto je prvi
    Bio bih puno zahvalan ako bi mi neko moga reci dje u podgorici ili na cetinju ima da se kupi dres CG

    Pozdrav iz Toronta!!
    Evo ja cu sjutra da nazovem FSCG da trazim informaciju dje moze da se kupi dres moje reprezentacije.

    onda se cujemo
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  21. #1546
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Evo ja cu sjutra da nazovem FSCG da trazim informaciju dje moze da se kupi dres moje reprezentacije.

    onda se cujemo
    ja vam mogu dati broj covjeka koji te dresove inace izradjuje
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #1547
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ja vam mogu dati broj covjeka koji te dresove inace izradjuje
    Salji na PM ako to nije isti broj kao za sal
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  23. #1548
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pravi li dresove bez Prva Banka Crne Gore?
    Vecina ljudi je zla

  24. #1549
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ja vam mogu dati broj covjeka koji te dresove inace izradjuje
    Jel opet M... Didi?
    F.C.F.

  25. #1550
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pravi, jeste sljiva taj
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 62 of 2202 FirstFirst ... 1252585960616263646566721121625621062 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •