Page 188 of 726 FirstFirst ... 88138178184185186187188189190191192198238288688 ... LastLast
Results 4,676 to 4,700 of 18126

Thread: Ukrajina - stanje na ratištu

  1. #4676
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ko zna u kojem će pravcu ovo da ode, čim se defanzivno pripremaju - znači da očekuju da će Ukri preći u ofanzivu..
    Gledajući koja se sranja dešavaju na relaciji gubitaka generala/bitnijih oficira, nepovjerenje u fsb kući kao i ove indicije da je Šojgu stvarno kaput, mislim da su im se ofanzivne mogućnosti smanjile znatno..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #4677
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    U poslednje vrijeme nešto slabo gledam dejstva Bajraktar dronova. Da li ih UKR čuva za neku novu RUS ofanzivu, ili su rusi stvarno pokidali veći dio.. nije isključena ni bolja PVO pokrivenost ruskih trupa. Doduše pročitah za onaj napad na aerodrom kod Hersona, da su koristili Bajraktar za navođenje. ZumBirao je navodno aerodrom sa nekih 50km udaljenosti, kao na dlanu.

    Rusi izjavili da su skoro potpuno neutralisali UKR pvo. Vidjećemo narednih dana koliko je to tačno.

    Takođe, izjavili da je oko 5K vojnika izbačeno iz stroja (oko 1.5K poginulo). Plus snage iz Donbasa i Luganska, kao i Wagner. Ukrajinci govore o nekim kontra-ofanzivama kod Kijeva (rusi odsječeni i opkoljeni u Buči i Irpenju), pa kod Izjuma, te sad i kod Hersona.

    Neko od njih baš debelo masti 😃

  3. #4678
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Definitivno se nešto prikriva. Ili je u pritvoru ili je mrtav.

    Nema ga druze na danasnjem najvecem ili bilo kojem predhodnom brifingu.

    Spekulise se najvise da je mrtav.

    https://twitter.com/golub/status/150...breBthYeA&s=19

    Inace zanimljiv izvjestaj mod-a Rusije danas. Kao i vazda nakrcan lažima.

    Ono što je zanimljivo jeste da su shvatili da nemaju šta da traže u Kijevu i da se okrecu istocnom dijelu drzave.

    https://twitter.com/polinaivanovva/s...breBthYeA&s=19

    Не вјерујем да је мртав, нити ван функције.Можда је само на неком истуреном командном мјесту, рецимо у Ростову или Белгороду, да координира и притиска команданте операције, јер операција "иде по плану".Једноставно мислим да није у Москви.Шојгу јесте генерал армије по чину, али нема дана војне школе.Ипак дуго је времена руководио сектором за варедне ситуације у Русији и показао се као добар организатор.Но ко врца мед, мора полизат прсте:

    https://twitter.com/eqbullero98/stat...28466110734346
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  4. #4679
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    U poslednje vrijeme nešto slabo gledam dejstva Bajraktar dronova. Da li ih UKR čuva za neku novu RUS ofanzivu, ili su rusi stvarno pokidali veći dio.. nije isključena ni bolja PVO pokrivenost ruskih trupa. Doduše pročitah za onaj napad na aerodrom kod Hersona, da su koristili Bajraktar za navođenje. ZumBirao je navodno aerodrom sa nekih 50km udaljenosti, kao na dlanu.

    Rusi izjavili da su skoro potpuno neutralisali UKR pvo. Vidjećemo narednih dana koliko je to tačno.

    Takođe, izjavili da je oko 5K vojnika izbačeno iz stroja (oko 1.5K poginulo). Plus snage iz Donbasa i Luganska, kao i Wagner. Ukrajinci govore o nekim kontra-ofanzivama kod Kijeva (rusi odsječeni i opkoljeni u Buči i Irpenju), pa kod Izjuma, te sad i kod Hersona.

    Neko od njih baš debelo masti
    Форумски стручњаци кажу да украјинци прелазе у офанзиву што би значило да ће Путко молит Зеленског за разговоре а не обрнуто.

  5. #4680
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    U poslednje vrijeme nešto slabo gledam dejstva Bajraktar dronova. Da li ih UKR čuva za neku novu RUS ofanzivu, ili su rusi stvarno pokidali veći dio.. nije isključena ni bolja PVO pokrivenost ruskih trupa. Doduše pročitah za onaj napad na aerodrom kod Hersona, da su koristili Bajraktar za navođenje. ZumBirao je navodno aerodrom sa nekih 50km udaljenosti, kao na dlanu.

    Rusi izjavili da su skoro potpuno neutralisali UKR pvo. Vidjećemo narednih dana koliko je to tačno.

    Takođe, izjavili da je oko 5K vojnika izbačeno iz stroja (oko 1.5K poginulo). Plus snage iz Donbasa i Luganska, kao i Wagner. Ukrajinci govore o nekim kontra-ofanzivama kod Kijeva (rusi odsječeni i opkoljeni u Buči i Irpenju), pa kod Izjuma, te sad i kod Hersona.

    Neko od njih baš debelo masti 😃

    Vjerovatno su im dronovi brojčano na minimumu, pa ih čuvaju.
    Danas je izašao snimak sa flightradara dje je ukrajinski Antonov sletio u Tursku, vjerovatno po turu Bajraktara.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #4681
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Nevjerovatno koliki bijes ovih dana izbija iz glava agitatora srpskog sv(ij)eta u CG. Dobro im je Putin pomrsio planove. Preporodili bi se da vide ruske tenkove na ukrajinskoj granici sa Poljskom, cijevima put zapada naravno.

    Sto vise tecnosti samo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  8. #4682
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Na prvu bi se reklo da ovo nema veze sa situacijom u UKR, ali itekako ima.

    https://mobile.twitter.com/MFA_China...28912027971585

    Naravno da ima. Vidim da je aktuelno ovo never forget.
    Vjerujem da ni majke i djeca Srebrenice, Knina, Sarajeva i ostalih gradova never forget zvukove sirena, eksplozija bombi i svega ostalog.
    Kao ni žitelji Kosova isto never forget denacifikaciju Kosova.
    Srbi never forget Košare.
    Kao što ni naši đedovi never forget WWII.

    Neće ni forum never forget pisaniju ovdje. Za pokoljenja, internet pamti.

    Ja evo never forget ovoga đeda mučenika što je preživio 3 koncetraciona logora u WWII ali nije Putina agersora, pardon Hitlera 21og vijeka. Never never forget.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  10. #4683
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Whataboutism gdje god obrnemo..

  11. The Following 3 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  12. #4684
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    @hercules, ako ti toliko bide oči, obrati se PR kineske vlade da uklone tweet i povuku izjavu, ne otvaraj meni glavu očiju ti
    Last edited by technus; 25-03-22 at 21:12.
    Forever young, i want to be forever young

  13. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  14. #4685
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Pa kaže komentar ispod

    We will not forget the Chinese aggression in Tibet and Hong Kong

    Kinezi...samo gledaj korist da izvuku iz svega ovoga


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #4686
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Jes, dok ovi ostali (Jenkiji, Rusi, Briti, Japanci) se oglašavaju i djeluju iz čisto plemenitih pobuda da djele demokratiju po bijelom svijetu.
    Mada, svakako sam ubjedjen da su im ovo iskrena osjaćanja, jer Kinez oamti i nikad neće zaboravit bombardovanje kineske ambasade i pogibije 3 kineska zvaničnika u BG
    Last edited by technus; 25-03-22 at 21:18.
    Forever young, i want to be forever young

  16. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  17. #4687
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Na prvu bi se reklo da ovo nema veze sa situacijom u UKR, ali itekako ima.

    https://mobile.twitter.com/MFA_China...28912027971585



    "Hvala" Kini sto nas koristi kao monetu za potkusurivanje i podstrekava nas da nikada ne izadjemo iz 90-ih. "Hvala" im za 15.737 preminulih (za sada) od virusa koji je potekao iz Kine. "Hvala" im sto nas truju preko Zidjina i Linglonga u kojem radnike drze u modernom ropstvu jer nemaju nimalo obzira prema nasim zakonima. Kini takodje savrseno odgovara Vucic i svesrdno ce mu pomoci da sto represivnije vlada, kineski policajci su vec patrolirali u Srbiji a njihov nadzorni sistem je postavljen sirom Beograda. Kad im odgovaraju talibani i Kim Jong Un sto ne bi i Vucic kojeg i tako nikada nece pritiskati zbog kriminala, korupcije, gusenja slobode medija, nepostojanja pravne drzave...
    Last edited by Severnjak; 25-03-22 at 21:25.

  18. The Following User Says Thank You to Severnjak For This Useful Post:


  19. #4688
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Kako ono bi.. dobro je kad napadnemo protivnika i satremo ga. A zlo je kad on to uradi nama.

  20. #4689
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Eno de, sad se i Kina pominje na topiku, šta bi @technus počeo si da podliježeš bolestima koje si konstatovao svima ostalim?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  22. #4690
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Naravno da svi gledaju svoje interese,ali imaju i oni čega da se sjecaju,ne moraju gledat dalje od svog dvorišta


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #4691
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    "Hvala" Kini sto nas koristi kao monetu za potkusurivanje i podstrekava nas da nikada ne izadjemo iz 90-ih. "Hvala" im za 15.737 preminulih (za sada) od virusa koji je potekao od Kine. "Hvala" im sto nas truju preko Zidjina i Linglonga u kojem radnike drze u modernom ropstvu jer nemaju nimalo obzira prema nasim zakonima. Kini takodje savrseno odgovara Vucic i svesrdno ce mu pomoci da sto represivnije vlada, kineski policajci su vec patrolirali u Srbiji a njihov nadzorni sistem je postavljen sirom Beograda. Kad im odgovaraju talibani i Kim Jong Un sto ne bi i Vucic kojeg i tako nikada nece pritiskati zbog kriminala, korupcije, gusenja slobode medija, nepostojanja pravne drzave...
    Auh moj brate gdje ti skrenu sad.

    Koriste nas da ne izadjemo iz 90-ih?
    Ja bih isto da ne zaboravimo tako neke bitne momente poput da nas je NATO bombardovao i radio agresiju isto kao sto Rusija to radi danas, jer mozda onda ne bi usli u NATO i bili dio agresora koji danas kritikuje agresora.

    Ovo oko virusa i ovih drugih stvari stvano nema smisla komentarisati, dovoljno si sam sebe diskreditovao, nego mi je ovo prvo samo bilo interesantno pa se primih.
    Njak Njak Njak

  24. #4692
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    @hercules, ako ti toliko bide oči, obrati se PR kineske vlade da uklone tweet i povuku izjavu, ne otvaraj meni glavu očiju ti
    Ne bode mi oči. Samo konstatujem brate. Opušteno lagano sve OK.
    Siguran sam da i kineski studenti na Tjananmenu isto never forget.

    Kad smo kod očiju, i to što koga bode u te oči...
    Bode nama oči dostina koja ne vidi ništa loše u ovome što Rusi rade.
    Oni koji opravdavaju ovo što rade činjenicom da su dirali mečku i izazvali su još opasniji, fakat.
    Ali dobro, ima i takvih, sa takvima živimo i navikavamo se. Neka nova Crna Gora što da se radi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  26. #4693
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    I am ready to rumble


  27. #4694
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne bode mi oči. Samo konstatujem brate. Opušteno lagano sve OK.
    Siguran sam da i kineski studenti na Tjananmenu isto never forget.

    Kad smo kod očiju, i to što koga bode u te oči...
    Bode nama oči dostina koja ne vidi ništa loše u ovome što Rusi rade.
    Oni koji opravdavaju ovo što rade činjenicom da su dirali mečku i izazvali su još opasniji, fakat.
    Ali dobro, ima i takvih, sa takvima živimo i navikavamo se. Neka nova Crna Gora što da se radi.
    Novi vrli svijet, brate, a ne samo CG.
    Forever young, i want to be forever young

  28. #4695
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,694
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Auh moj brate gdje ti skrenu sad.

    Koriste nas da ne izadjemo iz 90-ih?
    Ja bih isto da ne zaboravimo tako neke bitne momente poput da nas je NATO bombardovao i radio agresiju isto kao sto Rusija to radi danas, jer mozda onda ne bi usli u NATO i bili dio agresora koji danas kritikuje agresora.

    Ovo oko virusa i ovih drugih stvari stvano nema smisla komentarisati, dovoljno si sam sebe diskreditovao, nego mi je ovo prvo samo bilo interesantno pa se primih.
    momak je iz Srbije, a ona nije članica NATOa, i manje više sve što je napisao stoji. kao i svaka velika sila, Kina je dobra sa onim od koga ima velike koristi
    Last edited by outline; 25-03-22 at 21:33.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #4696
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Auh moj brate gdje ti skrenu sad.

    Koriste nas da ne izadjemo iz 90-ih?
    Ja bih isto da ne zaboravimo tako neke bitne momente poput da nas je NATO bombardovao i radio agresiju isto kao sto Rusija to radi danas, jer mozda onda ne bi usli u NATO i bili dio agresora koji danas kritikuje agresora.

    Ovo oko virusa i ovih drugih stvari stvano nema smisla komentarisati, dovoljno si sam sebe diskreditovao, nego mi je ovo prvo samo bilo interesantno pa se primih.
    Za bombardovanje je ubedljivo najveci krivac Milosevic i masovni zlocini nad kosovskim Albancima koji su pocinjeni tokom njegove vladavine. I meni je trebalo dugo da se suocim sa tim jer mi je lakse bilo da verujem da smo bili bezgresna nevinasca koje je zli NATO bombardovao iz cista mira ali istina je daleko drugacija. Bombardovanje ne treba zaboraviti i licno ga necu nikada zaboraviti ali biti vecno zarobljen u toj 99-oj je pogubno. A Kinu itekako krivim za COVID, skrivali su informacije a i dan danas ne dozvoljavaju nezavisnu istragu.

  31. The Following 6 Users Say Thank You to Severnjak For This Useful Post:


  32. #4697
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    "Hvala" Kini sto nas koristi kao monetu za potkusurivanje i podstrekava nas da nikada ne izadjemo iz 90-ih. "Hvala" im za 15.737 preminulih (za sada) od virusa koji je potekao iz Kine. "Hvala" im sto nas truju preko Zidjina i Linglonga u kojem radnike drze u modernom ropstvu jer nemaju nimalo obzira prema nasim zakonima. Kini takodje savrseno odgovara Vucic i svesrdno ce mu pomoci da sto represivnije vlada, kineski policajci su vec patrolirali u Srbiji a njihov nadzorni sistem je postavljen sirom Beograda. Kad im odgovaraju talibani i Kim Jong Un sto ne bi i Vucic kojeg i tako nikada nece pritiskati zbog kriminala, korupcije, gusenja slobode medija, nepostojanja pravne drzave...
    Drago mi ja da ti,lik koji zivi u Srbiji,Srbin,po sopstvenom priznanju nekada podrzavalac jako loshe destruktivne politike,vidish sve kako treba na nachin koji je svakom normalnom chovjeku bez obzira na vjeru,naciju,i bilo shta drugo,jedini ispravan,svaka chast druze!
    Nastavi da pishesh!
    ...

  33. The Following 9 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  34. #4698
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Drago mi ja da ti,lik koji zivi u Srbiji,Srbin,po sopstvenom priznanju nekada podrzavalac jako loshe destruktivne politike,vidish sve kako treba na nachin koji je svakom normalnom chovjeku bez obzira na vjeru,naciju,i bilo shta drugo,jedini ispravan,svaka chast druze!
    Nastavi da pishesh!
    Hvala. To mi je doslo sa godinama i iskustvom a u poslednje vreme pod Vucicem to pumpanje nacionalizma i pravoslavnog talibanizma je postalo bas neizbezno iako vise nemam zeludac za srpske medije. Pisao sam vec koliko je Novi Sad isaran nacionalistickim grafitima i muralima i to najvise u onim delovima grada koji nisu glasali za Vucica (sto je blizu gde ja zivim) i to je toliko neukusno isforsirano da stvarno deluje jako ruzno ali to je "nagrada" nedovoljno velikim Srbima. A evo jos jedan primer. Badnje veceri ove godine u ulici mi se parkirao citav niz kola, naravno nema sanse da SNS nije stajao iza toga, popeli se na krov zgrade u poceli da gadjaju neke baklje, topovske udare, sta li vec, to je nenormalno trestalo. Lako je moglo da izazove srcane udare starim stanarima kojih ima podosta u zgradi i tacno pomislis ako se tako dokazuje srpstvo onda me je takvog srpstva sramota. A ovo sa Ukrajinom je kap koja je prelila casu, toliko ocita agresija Rusije, razaraju gradove, pobili hiljade ljudi a drze pod opsadom i bez hrane, vode i lekova stotine hiljada i majmuni koji sebe zovu velikim Srbima urlicu u cast toga a posle ce se kriti iza Milice Rakic i izigravati zrtvu i neku kao covecnost. Ko hoce da prestane da zivi u proslosti a nje da se ne seca samo selektivno kako mu odgovara i ko hoce da zivi u miru sa susedima i postuje njihovu samostalnost, taj je izdajnik srpstva, autosovinista i sta li vec.
    Last edited by Severnjak; 25-03-22 at 22:10.

  35. The Following 13 Users Say Thank You to Severnjak For This Useful Post:


  36. #4699
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    @Severnjak iz čiste znatiželje zanima me tvoja percepecija okoline. Krećeš se vjerovatno i van svog mjehura političkog tj bar se nadam
    Kakav je stav većinske Srbije u vezi ovih dešavanja u Ukrajini? Da li Vučićevi glasači vide nešto loše u ovome ili naginju ka bratskom narodu Rusima? Za opozicionare vidim da su uz Ukrajinske mučenike.

    CG ima dosta SNS "produžnih kablova" što preko partija što preko medija, a prosječni CG građanin to gleda, poneki gledaju i alterntivne slike političke scene Srbije preko Kesića ali opet nemam neki dojam kakvo je generalno raspoloženje kod vas.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  37. #4700
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    I ti svasta pitas, šešeljovci stari i slobova skola.
    Isprani mozgovi, tako da…

    severnjak, kapa dolje druze!

  38. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


Page 188 of 726 FirstFirst ... 88138178184185186187188189190191192198238288688 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem SAMSUNG: S4 MINI (stanje 7/10), J5 2015 (stanje 10/10), S7 EDGE (stanje slomljen)
    By vuk92 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-19, 13:23
  2. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  3. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  4. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •