Page 28 of 1249 FirstFirst ... 1824252627282930313238781285281028 ... LastLast
Results 676 to 700 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #676
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ja sam da se ovi oćearju, pa da se napravi jedna kvalitetna koaliciona vlada političara. U vladi OBAVEZNO da budu Medo, Manda, Pipun, Petar, Gvozdo, Milutin, i dvoje Peđa, kako Bošković, tako i Bulatović.
    Da im se posle izbora naguzimo ispred Skupštine da nas kike, ali da o državnom trošku dobijemo vazelin da nam lakše pane. Takođe, da se po hitnom postupku uvede pravo prve bračne noći da nam malo mrkaju đecu, a ne samo nas!!! Ako bude falil jebacha mogu ulećet Duško, Milo, Carević, Danilović...

    Kad sam vidio SLOGU u Skupštini oko ovoga zaduženja i trud da se sjebe nova vlada rekao sam "mi ove momke ne zaslužujemo". Mi zaslužujemo scenario iz pasusa iznad. U najboljem slučajemo zaslužujemo vječnu hiperinflaciju iz 1993. ako se sjećate.

    Heba nam pas mater!!!!!!
    Ne zaboravi Šaranovića sa odrađenim pripravničkim od iskustva... i njemu mjesto naći obavezno

    Vele svi da je momak pošten, ali sa pripravničkim u računovodstvenoj agenciji ga predložit za ministra.... mislim.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 11-12-20 at 11:41.

  2. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  3. #677
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja bi zamolio forumaše da se ostavimo Srbije i poređenja. Ko nije shvatio da se oni neće izgubit, da su bogatiji, interesantniji više što se investicija tiče, da imaju veće tržište itd ,itd, tim bolje.
    Mi treba da gledamo našu realnost i interese. Ovako Mandić bači špicu kao i Milo i odma reakcije koje nemaju smisao.
    Mandiću se znanje o ekonomiji svodi na uzgoj krtole i prodaju na veliko. To je sve.

  4. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  5. #678
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Pretpostavljam da ce sefovi poslanickih klubova na tu sjednicu donijeti jasan dinamicki plan naplate poreskog duga i odgovoriti u kom roku bi konsolidovali javne finansije naplatom istog. rasko ce dati poseban osvrt na sivu ekonomiju i rezanje potrosnje.
    Pored Konjevića, zahtjev su potpisali Danijel Živković (DPS), Slaven Radunović (DF), Boris Bogdanović (Demokrate), Branko Radulović (PzP), Dragan Ivanović (SNP), Miloš Konatar (URA), Ivan Brajović (SD), i Ervin Ibrahimović (BS).
    Last edited by zubizareta; 11-12-20 at 11:44.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to zubizareta For This Useful Post:


  7. #679
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Ja mislim da nas 750 neće zakrpit, čak štoviše trebalo je uzet sve 3 melearde koliko je bilo interesovanja.

  8. #680
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Ja mislim da nas 750 neće zakrpit, čak štoviše trebalo je uzet sve 3 melearde koliko je bilo interesovanja.
    Ne ide to tako. Mislim da je @hercules to najbolje objasnio u nekom od komentara juče/prekjuče. Treba sačekati da li će se normalizovati situacija sa koronom, što će u slučaju normalizacije stanja, opet oživjeti turizam od kojeg smo imali značajne prihode, a to bi značilo i manje pozajmica. Korak po korak...

  9. #681
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,499
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    laže kao i običino. 24.11. Srbija se u dolarima zadužila na 2,125%. Pa kao kad to daju na swap dobiće 1,06% kamatu. Aha, zamalo. da viđu đe to može swap od milijardu đe ti daju 1% plusa godišnje. How yes no. Mandić posisa priču Vučićevih ministara, pošto je u Vučićevom okruženju ispod njih po hijerarhiji, a naredili su mu da to trabunja danas.
    Ono što je tačno jeste da je nama rejting B+, a Srbiji BB+, odnosno komat bolji, skoro pa investicioni. I logično je da će se Srbija povoljnije zaduživat, jer ima bolje javne finansije i manje je zadužena.
    Znači, ovi Vučićevi iz NBS lažu kad vele da su izvršili hedzing i zamjenu?

  10. #682
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja bi zamolio forumaše da se ostavimo Srbije i poređenja. Ko nije shvatio da se oni neće izgubit, da su bogatiji, interesantniji više što se investicija tiče, da imaju veće tržište itd ,itd, tim bolje.
    Mi treba da gledamo našu realnost i interese. Ovako Mandić bači špicu kao i Milo i odma reakcije koje nemaju smisao.
    Mandiću se znanje o ekonomiji svodi na uzgoj krtole i prodaju na veliko. To je sve.
    Medojević odlično kapira kako ekonomija funkcioniše. On je političar, i informaciju plasira iz njegovog ugla. Vlada je napravila krupnu grešku, emisija obveznica ne može da ide tajno... To je velika greška. Nadam se da će se iskobeljati iz toga, jer su i Jakov i Milojko zeleni što se tiče rukovođenja ministarstvima, oni znaju ekonomski dio ali očigledno ne i zakone i pravila na koji način se nešto radi kada rukovodiš ministarstvom.

    Takođe MNE i SRB su neuporedive iz mnogo razloga. Ali je fakt da nam je kreditni rejting očajan, i da je ova kamatma stopa za takav rejting, pad od 20% u drugom kvartalu i situacijom sa kovidom ipak odlična.

  11. #683
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Znači, ovi Vučićevi iz NBS lažu kad vele da su izvršili hedzing i zamjenu?
    Da za tu cijenu. Dobili su možda 3m Libor što je oko 0,2% i to na dnevni SWAP. A nisam siguran ko će baš primit milijardu za to. A ako se promijene okolnosti mogu da kiksaju i da ih košta više od 2,36% koliko su efektivno izdali, pošto je cijena po kojoj su izdali bila nešto malo preko 98%.

    Edit: U maju je Srbija izdala obveznice sa prinosom od 3,36% u EUR za 2 milijarde EUR. Toliko o značaju tajminga, jer su im trebale pare usred Covida, kad je Vučić obećao 100 EUR svakom građaninu.

    Total, super smo prošli.
    Last edited by Gagarin; 11-12-20 at 12:28.

  12. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  13. #684
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Ajde da se ne pravimo pametni. Pogledajte javnost prilikom bilo koje emisije obveznica bilo koje države. Obavještavaju se investitori, ne donosi skupština niđe odluke. Sad što bi Medo da ipak negdje bude važan to je njegov problem. U budžetu su navodi zaduženje i to je dovoljna osnova kada se budžet usvoji. Kolika će biti kamata, niko ne zna sve dok se ne zatvori emisija.
    Muka što su mu se zalupila blind vrata, a ključ mu je ostao unutra.

  14. #685
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Da za tu cijenu. Dobili su možda 3m Libor što je oko 0,2% i to na dnevni SWAP. A nisam siguran ko će baš primit milijardu za to. A ako se promijene okolnosti mogu da kiksaju i da ih košta više od 2,36% koliko su efektivno izdali, pošto je cijena po kojoj su izdali bila nešto malo preko 98%.
    Zar ovih 1.06 za hedžing nije dodatni trošak na već realizovani obavezni prinos po obveznici u USD?

    Republika Srbija zadužila se u ponedeljak za 1,2 milijarde DOLARA emisijom desetogodišnjih evroobveznica na međunarodnom tržištu sa prinosom od 2,35 odsto i kamatom od 2,125 odsto.

    Ili ja nešto ne razumijem?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 11-12-20 at 12:28.

  15. #686
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne ide to tako. Mislim da je @hercules to najbolje objasnio u nekom od komentara juče/prekjuče. Treba sačekati da li će se normalizovati situacija sa koronom, što će u slučaju normalizacije stanja, opet oživjeti turizam od kojeg smo imali značajne prihode, a to bi značilo i manje pozajmica. Korak po korak...
    Malo sam karikirao, ali treba računati s tim da je ovo projekat/eksperiment EU & USA, pa se treba u skladu s tim i ponašati. Ako se bude radilo domaćinski sigurno će biti i otpisivanja dugova i pregovora o restruktuiranju nepovoljnih kredita,a bogami i investicionih, dakle treba iskoristiti dok povoljan vjetar puva.

  16. #687
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zar ovih 1.06 za hedžing nije dodatni trošak na već realizovani obavezni prinos po obveznici u USD?

    Republika Srbija zadužila se u ponedeljak za 1,2 milijarde DOLARA emisijom desetogodišnjih evroobveznica na međunarodnom tržištu sa prinosom od 2,35 odsto i kamatom od 2,125 odsto.

    Ili ja nešto ne razumijem?


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Navodno, daće ih u SWAP za EUR i zarađivati na tome 1% godišnje. Uzeli su obveznice u dolare.

  17. #688
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Medojević odlično kapira kako ekonomija funkcioniše. On je političar, i informaciju plasira iz njegovog ugla. Vlada je napravila krupnu grešku, emisija obveznica ne može da ide tajno... To je velika greška. Nadam se da će se iskobeljati iz toga, jer su i Jakov i Milojko zeleni što se tiče rukovođenja ministarstvima, oni znaju ekonomski dio ali očigledno ne i zakone i pravila na koji način se nešto radi kada rukovodiš ministarstvom.
    To sve samo demistifikuje "smirenost" DPS-a tokom predaje vlasti. Ostavili su situaciju iz koje se bukvalno ne mozes iskobeljati, odmah bi sad vec bilo zdravstvo ozbiljno pogodjeno. Zamisli sad, na svu ovu muku sa pandemijom, nama zdravstvo ostane bez plata? Kraj. Kolaps. Ostave ti situaciju iz kojih samo ovako mozes da se iscupas.

    Inace, dajte te zakone po kojima je zabranjeno sve ovo sto su cinili, posto samo cujem sa obje strane kako (ni)je po zakonu.


  18. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  19. #689
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Pomenuli su momci sinoć pregovore o reprogramu sa Exim bankom. Pošto su sada veće kamate u USD nego u EUR, a mi na kredit za autoput imamo dobru dolarsku kamatu od 2% ja bih išao da se pretvori u eurski kredit. Mislim da se može sad sa Kinezima to fino istrgovat. Kazali su, takođe, da posle ove emisije imaju bolju pregovaračku poziciju za taj posao što je realno.
    Euro je malo skočio u zadnje vrijeme u odnosu na USD, pa su nam se tu malo složile kockice, sa kamatama takođe.
    Mada, bolje su to znali pregovarat Brajović i Žugić od ove đečine.

  20. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  21. #690
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,499
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Da za tu cijenu. Dobili su možda 3m Libor što je oko 0,2% i to na dnevni SWAP. A nisam siguran ko će baš primit milijardu za to. A ako se promijene okolnosti mogu da kiksaju i da ih košta više od 2,36% koliko su efektivno izdali, pošto je cijena po kojoj su izdali bila nešto malo preko 98%.

    Edit: U maju je Srbija izdala obveznice sa prinosom od 3,36% u EUR za 2 milijarde EUR. Toliko o značaju tajminga, jer su im trebale pare usred Covida, kad je Vučić obećao 100 EUR svakom građaninu.

    Total, super smo prošli.
    Ma dje smo super prošli s ovolikim padom BDP-a?
    Mrtvi se na kraju broje.

    Nije se Vučić zaduživao zbog "100 evra svakom gradjaninu", već zato što je u maju trebalo pomoći privredi i gradjanima, pa i po cijenu veće kamate. I zato će oni imati jedan od najmanjih padova u Evropi ove godine.

    Nego, mene interesuje zašto bi oni lagali ovu cijenu hedzinga. Šta imaju od toga?

  22. #691
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pomenuli su momci sinoć pregovore o reprogramu sa Exim bankom. Pošto su sada veće kamate u USD nego u EUR, a mi na kredit za autoput imamo dobru dolarsku kamatu od 2% ja bih išao da se pretvori u eurski kredit. Mislim da se može sad sa Kinezima to fino istrgovat. Kazali su, takođe, da posle ove emisije imaju bolju pregovaračku poziciju za taj posao što je realno.
    Euro je malo skočio u zadnje vrijeme u odnosu na USD, pa su nam se tu malo složile kockice, sa kamatama takođe.
    Mada, bolje su to znali pregovarat Brajović i Žugić od ove đečine.
    U zadnjih 5 godina eur je u skoro najjacem odnosu, 1.21, ne znam kada je sklopljen ugovor ali cini se da sada jeste momenat za to. Posle preuzimanja Bajdena na predsjednicku funkciju, dolar ce ojacati. Ne znam koji bolji momenat cekaju, svakalo idu pregovori.

  23. #692
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne ide to tako. Mislim da je @hercules to najbolje objasnio u nekom od komentara juče/prekjuče. Treba sačekati da li će se normalizovati situacija sa koronom, što će u slučaju normalizacije stanja, opet oživjeti turizam od kojeg smo imali značajne prihode, a to bi značilo i manje pozajmica. Korak po korak...
    Velika je muka u turističkom sektoru. Ne znam koliko će se išta stabilizovati narednog ljeta i pored vakcine. Biće paradajz turista uvijek, ali vi se sjećate da su i 2019. i prije korone na Vijesti je bilo kako su plaže u Ulcinj prazne, kako nema nikoga. A tek sada kada su mnogi turisti ostali bez prihoda, domova, sa natrpanim kreditima i hipotekama, teško je očekivati bilo šta epohalno od turizma. + Vlada veliko nepovjerenje prema vakcini tako da narednih 2-5 godina ne može se očekivat neka bomba od turizma.

  24. The Following User Says Thank You to el_ For This Useful Post:


  25. #693
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    U zadnjih 5 godina eur je u skoro najjacem odnosu, 1.21, ne znam kada je sklopljen ugovor ali cini se da sada jeste momenat za to. Posle preuzimanja Bajdena na predsjednicku funkciju, dolar ce ojacati. Ne znam koji bolji momenat cekaju, svakalo idu pregovori.
    Ja očekujem da dolar ode ispod 0,80 u Q1. Sve je skočilo sa cijenama iz Kine za Q1, čak i transport i to drastično...neće oni da pokopaju sebe ako dolar ojača, već pretpostavljam da će dodatno oslabiti u odnosu na euro

  26. #694
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/rajkovic-s...ijalni-kada-2/

    javio se još jedan stručnjak. samo da se pljuje. to što mogu da sanjaju da postignu nešto kao ova dva momka to je već druga priča. radiš čitav život vani, cijene te, vrhunska plata i onda treba neko da te pljuje iz ovog dna od države


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #695
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/politika/rajkovic-s...ijalni-kada-2/

    javio se još jedan stručnjak. samo da se pljuje. to što mogu da sanjaju da postignu nešto kao ova dva momka to je već druga priča. radiš čitav život vani, cijene te, vrhunska plata i onda treba neko da te pljuje iz ovog dna od države


    Tapatalk
    Već vidim ja da će ova dva naša ministra trbuhom za kruhom, pored ovakve "podrške"

  28. #696
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ma dje smo super prošli s ovolikim padom BDP-a?
    Mrtvi se na kraju broje.

    Nije se Vučić zaduživao zbog "100 evra svakom gradjaninu", već zato što je u maju trebalo pomoći privredi i gradjanima, pa i po cijenu veće kamate. I zato će oni imati jedan od najmanjih padova u Evropi ove godine.

    Nego, mene interesuje zašto bi oni lagali ovu cijenu hedzinga. Šta imaju od toga?


    Hedžing, koliko se ja razumijem, nije cijena zaduženja već cijena troška zaštite od valutnog rizika.

    Priča se o deficitu od 4 milijarde€, ne znam za šta se zadužuju.

    Telekom su zaduili prema bankama i popeli taj dug na preko 1.1 milijardu eura, a ove godine su dodatno emitovali obveznice od cca 200 miliona posć stopi od 4%. Ali ebi ga, kupovina Kopernikusa od SNS biznismena košta, a te pare je SNS upotrijebio da kupi medijsko nebo (Prvu i B92).

    Možemo na topic o Srbiji, da ne smaramo ljude.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  29. #697
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Исписује дијете са Братићке, уписује на Лепосавића :


    Zeković: Leposavićeve najave o izmjenama Zakona o slobodi vjeroispovijesti diskriminatorske, lična uvjerenja da ostavi po strani


    https://www.cdm.me/politika/zekovic-...avi-po-strani/


    CKM: Nepozivanjem CPC Leposavić ponizio Crnogorce


    https://www.cdm.me/politika/ckm-nepo...zio-crnogorce/

    LP: Podsjećamo Leposavića da on nije ministar za potiranje identiteta Crne Gore


    https://www.cdm.me/politika/lp-podsj...eta-crne-gore/



    Otvoreno pismo Leposaviću


    https://www.cdm.me/kolumne/otvoreno-pismo-leposavicu/


    Vujović: Ministar Leposavić promoter interesa SPC


    https://www.cdm.me/politika/vujovic-...-interesa-spc/


    У мање од 24 часа.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  30. #698
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,499
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Hedžing, koliko se ja razumijem, nije cijena zaduženja već cijena troška zaštite od valutnog rizika.

    Priča se o deficitu od 4 milijarde€, ne znam za šta se zadužuju.

    Telekom su zaduili prema bankama i popeli taj dug na preko 1.1 milijardu eura, a ove godine su dodatno emitovali obveznice od cca 200 miliona posć stopi od 4%. Ali ebi ga, kupovina Kopernikusa od SNS biznismena košta, a te pare je SNS upotrijebio da kupi medijsko nebo (Prvu i B92).

    Možemo na topic o Srbiji, da ne smaramo ljude.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Oni se zadužuju jer im dolaze na naplatu obveznice iz 2011 godine sa 7+ kamatom, tako da će super proći sa ovim refinansiranjem.
    Budzetski deficit im je sličan kao i nama, oko 8 posto BDP-a, samo su uzroci suprotni. Oni su trošili mnogo na ovu krizu, a mi smo malo prihodovali.

    Ono što ja želim reći, tiče se nas. Ovo zaduživanje je neminovno, jer drugih opcija nema na raspolaganju u kratkom roku. Ali nije neki uspjeh da ga se tako predstavlja, niti genijalnost.
    Novca na zajam ima, kamate su niske i zadužili smo se u skladu sa našim rejtingom.

  31. The Following User Says Thank You to Massaro For This Useful Post:


  32. #699
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ja mislim da se niko nije bavio njihovom genijalnošću u kontekstu profesije, u ovom slučaju na njih gledamo kao na refresh nedemagoški i nepolitičarski na sceni koji će radit posao za koji su zaduženi a ne da sa te pozicije ubiraju političke poene i polarizuju društvo. Problem je što su taoci upravo takvih ljudi iz skupštine.
    Last edited by el_; 11-12-20 at 14:47.

  33. #700
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Fascinantno je kako se poslednjih dana svi razumiju u finansije i medjunarodno trziste kapitala. Na 100 ljudi koji komentarisu jucerasnju emisiju, sigurna sam da njih 90 ne zna ni sta znaci obveznica.
    Iskreno, ne mogu da razumijem profil licnosti koji je u stanju da sa velikim samopouzdanjem prica o temama za koje je potrebno da se skolujes i da jos dodatno imas znacajnog radnog iskustva da bi ih razumio na pravi nacin.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  34. The Following 11 Users Say Thank You to AltaMarea88 For This Useful Post:


Page 28 of 1249 FirstFirst ... 1824252627282930313238781285281028 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •