Page 111 of 124 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115121 ... LastLast
Results 2,751 to 2,775 of 3077

Thread: Popis 2023

  1. #2751
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Eto može pola milijarde ljudi da koristi engleski kao maternji ali vi što se učili srpski ne možete. E da vam se nekako odaljiti od svega Srpskog.
    Svako neka koristi sta mu se koristi. Meni je nejasno zasto ti a i mnogi drugi imaju problem sa time?
    Meni djeluje kao da i tebe boli crnogorski jezik taman onoliko koliko i ovu drugu stranu kada kazu da ne bi trebao da postoji crnogorski.


    Moj problem je jedino sto su se morala uvesti neka nebulozna nova slova i to sto djecu u skoli ucimo da je pravilno da se ta ista koriste, a dal' se zove srpski, crnogorski ili zmajevski je manje vise nebitno. Pa mnogi na ovom forumu su ucili SrPsKoHrVaTsKi pa sada kazu da nisu, ne vidim problem ni u tome.

  2. #2752
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Učio srpskohrvatski,to i stavio u popis,jer za to imam ćagu,za razliku od jedne naše snahe,srpkinje,koja je morala polagat crnogorski i sad ona ima ćagu za njega a ja nemam.
    Za strani jezik imam ćagu na određenom nivou,ali upisuje se samo jezik koji još koristite/razumijete/čitate/pišete,ali nema do kojeg nivoa,pa: on napisao engleski...bez nivoa.Malo me sramota jer mi je sad ta rubrika ista ka i đetetu koje,za razliku od mene,je doktor za engleski.
    PS:takođe,stavio mi,kako sam mu i rekao,da ne znam programiranje,a magenta TV box mi fino ispisao:"čestitamo,sad ste programer",ali nisam sačuvao tu poruku da mu pokažem.Jesam li pogriješio.Da tražim da mi se to ispravi?
    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 12-12-23 at 12:34.

  3. #2753
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,910
    Thanks Thanks Received 
    4,191
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Svako neka koristi sta mu se koristi. Meni je nejasno zasto ti a i mnogi drugi imaju problem sa time?
    Meni djeluje kao da i tebe boli crnogorski jezik taman onoliko koliko i ovu drugu stranu kada kazu da ne bi trebao da postoji crnogorski.


    Moj problem je jedino sto su se morala uvesti neka nebulozna nova slova i to sto djecu u skoli ucimo da je pravilno da se ta ista koriste, a dal' se zove srpski, crnogorski ili zmajevski je manje vise nebitno. Pa mnogi na ovom forumu su ucili SrPsKoHrVaTsKi pa sada kazu da nisu, ne vidim problem ni u tome.
    Po evo i ti imaš problem sa tim. A ja sam sinoć bip podstaknut ženimom koleginicom (dps kadar koji je dobio stan od države) koja uz sve ha ha ha kaže kako će za strani jezik da piše srpski. Pa mamu ti...
    I onda mi tako pade na pamet da taknem određene forumaše u živac. Jer i oni imaju slično razmišljanje kao ova. I eto, sve to tako krene

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  4. #2754
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,240
    Thanks Thanks Given 
    15,156
    Thanks Thanks Received 
    3,770
    Thanked in
    2,697 Posts

    Default

    Čuš strani jezik srpski to ona da se napravi da neki strani jezik zna može bit da je taj jedini "strani" te zna.Extra ta je kompletna avetinja ja da ti rečem ono koji jezik pričaš pa veliš ja sam poliglota srpski/hrvastki/bosansko-hercegovački makedonski nabadam.

    Nego,ovo kad se pominje popisivanje n stanova pojedinih te ih imaju ka špil karata kako im to popišu ka doktor stejndž u multiverzum ili idu od jednog do drugog im stana pa ostavljaju listice a ovaj veli OPET JA.
    No pasaran!

  5. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  6. #2755
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Brate jesi odradio ovo pripreme u BG i dosao da nas odje karas ahahahahahha
    Bila ova sto popisuje, zena u soku. Majka, otac, supruga, ja svako svoju pricu. A djeca kaze, djeca imaju kad bit vjernici gospodjo. Za sad ne znaju o tome mnogo.
    Ali realno kapiram da smo zdrava familija, niko nikog nista ne cera nit uci.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  7. The Following 5 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  8. #2756
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Brate jesi odradio ovo pripreme u BG i dosao da nas odje karas ahahahahahha
    Bila ova sto popisuje, zena u soku. Majka, otac, supruga, ja svako svoju pricu. A djeca kaze, djeca imaju kad bit vjernici gospodjo. Za sad ne znaju o tome mnogo.
    Ali realno kapiram da smo zdrava familija, niko nikog nista ne cera nit uci.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    I to ti je tako najbolje, samo ih uci da se ne drogiraju/piju/puse i ti si svoje zavrsio

  9. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  10. #2757
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Po evo i ti imaš problem sa tim.
    Sa necim totalno drugim, sa time da svako zove sopstveni jezik kako mu padne na pamet definitivno ne a to je ono sto je kljucni problem tebi a i mnogim drugima, barem tako izgleda. Nije problem par slova i par rijeci koje se koriste samo u odredjenim regijama Crne Gore, tebi i slicnima je problem samo sto se zove crnogorski. Ne bi ni slova vjerovanto smetala da je ime ostalo isto, srpski.

    E to je problem druze daleko veci od tih slova, to je sustina zasto zivimo kako zivimo.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to beatnological For This Useful Post:


  12. #2758
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,910
    Thanks Thanks Received 
    4,191
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Brate jesi odradio ovo pripreme u BG i dosao da nas odje karas ahahahahahha
    Bila ova sto popisuje, zena u soku. Majka, otac, supruga, ja svako svoju pricu. A djeca kaze, djeca imaju kad bit vjernici gospodjo. Za sad ne znaju o tome mnogo.
    Ali realno kapiram da smo zdrava familija, niko nikog nista ne cera nit uci.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Hahaha, a moramo malo
    Ista stvar kad je mene za ćerkicu pitao, samo sam nju pitao da sama kaže koji jezik govori, ostalo ništa. Nek sama za 10 godina vidi što i kako. A nadamo se da će se za 10 godina ovaj narod (ili bar veći dio) unormaliti.

    Tako da moj beatnological, pusti ti mene, da većina razmišlja kao ja kad su te stvari u pitanju ne bi mi imali problema i što kažeš živjeli kako živimo. I molim te ne stavljaj me u kalupe "ja i meni slični". Posebno ne ti koji bi svako malo odvajao Boku od CG. Pušti me sa tim moralisanjem.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Sa necim totalno drugim, sa time da svako zove sopstveni jezik kako mu padne na pamet definitivno ne a to je ono sto je kljucni problem tebi a i mnogim drugima, barem tako izgleda. Nije problem par slova i par rijeci koje se koriste samo u odredjenim regijama Crne Gore, tebi i slicnima je problem samo sto se zove crnogorski. Ne bi ni slova vjerovanto smetala da je ime ostalo isto, srpski.

    E to je problem druze daleko veci od tih slova, to je sustina zasto zivimo kako zivimo.


    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  14. #2759
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,240
    Thanks Thanks Given 
    15,156
    Thanks Thanks Received 
    3,770
    Thanked in
    2,697 Posts

    Default

    Ja potpuno razumijem što je beatnological stio da reče i to je istina jer pogledajmo realno kako vladaju ođe političari za razliku od nekoga u Švedsku.To su im te nacionalističke teme đe su i jezik,i religiju,i ovaj mrčeni popis toliko ispolitizovali na ova pitanja koja realno nemaju veze s vezom o recimo daleko bitnijim stvarima.
    Jesu političari krivi?Ne uopšte oni su ka ribari odlično znaju što da stave na udicu a to je ono što treba nas sve zajedno da zabrinjava koliko se kolektivno na ove prostore ljudi pecaju na iste udice.I što je najgore jedna susjedna država se bavi popisom u Crnoj Gori.

    To ka da Njemačka na nacionalne televizije pušta onako smeće od programa kako nacionalna televizija Srbije pušta glede popisa u Crnoj Gori o popisu u Austriji.
    I što dobijamo na kraj?Dobijamo to da se na ove prostore u bivše republike nikako ne desi lustracija onih koji su po vjeri/naciji/jeziku čisti kriminalci.Ne znam što da rečem mislila sam odavno da je svima jasno zašto se i kako na te karte igra jer je već viđeno.Ali ne.Njima ide odlično i dalje stavljaju iste udice jer prolazi pošto je ođe pamćenje ka ribice u akvarijum.
    No pasaran!

  15. #2760
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,910
    Thanks Thanks Received 
    4,191
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    A razumijem ga i ja što hoće da kažeš i slažem se sa tim, samo nek me ne stavlja međ te.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  16. #2761
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Tako da moj beatnological, pusti ti mene, da većina razmišlja kao ja kad su te stvari u pitanju ne bi mi imali problema i što kažeš živjeli kako živimo. I molim te ne stavljaj me u kalupe "ja i meni slični". Posebno ne ti koji bi svako malo odvajao Boku od CG. Pušti me sa tim moralisanjem.
    Ja mogu samo da zakljucim nesto na osnovu onoga sto pises a u prethodnih par postova se mogao izvuci samo jedan zakljucak, tako da bih te molio ili da pocnes da se izrazavas skladnije onome sto tvrdis da mislis ili preispitas svoje misljenje. :P

    A o odvajanju Boke... Al' ga ti daleko ode i izvuche sve sto je pisano na tu temu iz konteksta, ljepota.

    ---
    edit:

    Ako te stavih u pogresan kosh *bg, moja greska i izvinjenje, ali djelovalo je upravo da te 'stavljam' u pravi kosh.
    Last edited by beatnological; 12-12-23 at 15:47.

  17. #2762
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,910
    Thanks Thanks Received 
    4,191
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    Ma odlično je to. Nego nije lijepo na prvu stavljati u koševe.
    Kao što ni ja tebe nisam oko Boke dok me evo nisi načeo

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  19. #2763
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jeste li se dovoljno salili, bacali fore, odmjeravali popisivace, elaborirali djetinjstvo i boemski zivot Njegosa? Sto ono ima na glavu na novcanicu od 20 dinara? Ustanoviste li cemu sluzi bijela panakamilavka koju nose samo poglavari autokefalnih pravoslavnih crkava i je li ista kao ona Svetoga Petra ili je kupio u Zaru na snizenje?

    Ja mislim da je bilo dosta. Bukvalno pola ove teme je spam.

    Ajmo malo na temu. A tema je popis pa evo i mog skromnog doprinosa.


    Koja je muka?
    Eo se na forumu piše sve manje i manje, oćete li to još da uvedete da se mora pisat suvoparnim, generičkim stilom i rečnikom, striktno on topic?
    Daj da instaliramo svi po ChatGPT da ga litamo koje redove da pišemo po forumu, ili još bolje zamienite nam profile generičkim AI botovima



    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Brate jesi odradio ovo pripreme u BG i dosao da nas odje karas ahahahahahha
    Bila ova sto popisuje, zena u soku. Majka, otac, supruga, ja svako svoju pricu. A djeca kaze, djeca imaju kad bit vjernici gospodjo. Za sad ne znaju o tome mnogo.
    Ali realno kapiram da smo zdrava familija, niko nikog nista ne cera nit uci.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Ti si usvojen bro
    Last edited by technus; 12-12-23 at 16:27.
    Forever young, i want to be forever young

  20. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  21. #2764
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,910
    Thanks Thanks Received 
    4,191
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default



    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  22. #2765
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,815
    Thanks Thanks Given 
    2,216
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default Popis 2023

    Popis i crkva dvije teme za siroke narodne mase i ostale retarde u cg.

    Dako se zavrsi i ova druga tema da pocinemo.

    Inace nisam upisao rodbinu tj familiju koja mi zivi van cg i zabolje me ***** koliko ce bit srba ili muslimana jer smo svi ista ***** koja protice kroz istu kanalizaciju.
    Last edited by p0smatrac; 12-12-23 at 17:08.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  24. #2766
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    338
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Nije popisivač nego posrbljivač, vele.

    Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk

  25. The Following 7 Users Say Thank You to the Genius For This Useful Post:


  26. #2767
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,424
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    I meni zakucase na vrata, poput smrti, nisam bio srece sa popisivacem k'o outline, ali zavrsih i to, telefionski, ono najbitnije - gradjanin, ateista, srpsko-hrvatski, crnogorski
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  28. #2768
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Građanin je nacionalna pripadnost? To je već neko rekao.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  29. #2769
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Nije popisivač nego posrbljivač, vele.

    Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk
    Sa Fejsbuka

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  30. #2770
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Budva, Tivat, Kotor i Cetinje su gradovi gdje nedostaje popisivača, zbog toga sporo ide u tim mjestima. Monstat ća zbog toga tražiti da se produži popisivanje. Popisano je do sada preko 400.000 osoba. Ovo sam ,,uhvatio” sa konferencije za štampu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #2771
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Koja je muka?
    Eo se na forumu piše sve manje i manje, oćete li to još da uvedete da se mora pisat suvoparnim, generičkim stilom i rečnikom, striktno on topic?
    Daj da instaliramo svi po ChatGPT da ga litamo koje redove da pišemo po forumu, ili još bolje zamienite nam profile generičkim AI botovima
    Muka je sto je pola postova spam. Inace bas fali tema za spamovanje zaisto.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  32. #2772
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Kod mojih još nisu doodili.

    Kumu juče u 19:30h došli.

  33. #2773
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    I meni zakucase na vrata, poput smrti, nisam bio srece sa popisivacem k'o outline, ali zavrsih i to, telefionski, ono najbitnije - gradjanin, ateista, srpsko-hrvatski, crnogorski
    Smijem li da prepišem?

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Last edited by Bugi; 13-12-23 at 16:54.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  34. #2774
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,577
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Mi pijebdva dana, posle 15min sam i zaboravio da je bila... gospodja je poznaje pa se ispricase

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  35. #2775
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Meni su četiri puta dolazili. Prvi put nas popisivačica nije našla, drugi put nas je popisala, treći put je dolazila da potpišemo neke ispravke na listićima, a na kraju je dolazio i neki kontrolor da provjeri koliko smo zadovoljni radom popisivačice.

Page 111 of 124 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Španska Liga 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 85
    Last Post: 15-05-23, 10:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •