Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 28

Thread: Ukidanje SRS

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Ukidanje SRS

    kao sto sam u nekom ranijem postu predlozio a mnogi se bunili i pozivali na ljudska prava itd. .....nisam vise govorio o toj temi ,ali zna se da ipak pravda je pravda i ona mora biti zadovoljena....

    SRS-Vojo Seselj ce biti zabranjena u CG na jedan veoma fin nacin sad je to sasvim jasno ...bravo Ilija...tebi ne smeta nacionalna odrednica da bi volio svoju zemju Crnu Goru!
    Ovake ljude ka Ilija Darmanovic treba postovati.
    Cestitam i SNPu ,napokon na celu te stranke vidim nekoga ko se ne stidi da kaze da je Crnogorac....dolazak Srdjana Milica je definitivno noci CRNOGORSKi pocetak za SNP...imaju moju potpunu podrsku i ko zna....ako se transformisu valjano...onda ce zaista biti altrnativa sa kojom se moze saradjivati svima nama koji smo istinska opozicija rezimu jos od 1989....

    -------------
    Radikal protiv radikala
    Predsjednik jedne od dvije srpske radikalne strane u Crnoj Gori, advokat Ilija Darmanović, pokrenuo je postupak za brisanje Srpske radikalne stranke dr Vojislav Šešelj iz registra političkih partija.

    On je predlog uputio Ministarstvu pravde, odakle je on proslijeđen Ustavnom sudu, jer se Ministarstvo oglasilo nenadležnim, objavile su Vijesti.

    "Postupak za ukidanje SRS dr Vojislav Šešelj pokrenuo sam zato što se u članu 12 Zakona o političkim partijama jasno kaže da u nazivu stranke ne smije stajati ime strane države, stranog pravnog ili fizičkog lica. Nakon referenduma Srbija i Crna Gora su dvije samostalne države tako da više ta stranka ne može biti registrovana u Crnoj Gori. Ne samo zbog toga, nego i zato što ima sjedište van Crne Gore", kazao je Darmanović za Vijesti.

    On je ocijenio da je Šešeljeva SRS u Crnoj Gori filijala beogradske centrale Srpske radikalne stranke, a da je Srpska radikalna stranka kojom on rukovodi autentični zastupnik interesa srpskog naroda u Crnoj Gori.
    Last edited by JUSTICE; 27-11-06 at 17:07.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    - Novi lider SNP bio je poslanik u bivšem sazivu parlamenta, rođen je 1965. godine u Baru, živi u Budvi. Završio je Fakultet za spoljnu trgovinu i turizam u Dubrovniku, govori engleski, njemački i italijanski. U javnosti Milić je prepoznatljiv po interesovanju i diskusijama o evropskim integracijama.
    Kongres SNP juče je izabrao i novi Glavni odbor koji će imati 109 članova. Prvi zadataci novog lidera i GO biće da izaberu stalni saziv poslaničkog kluba i potpredsjednike partije. -

    Uzeto iz danasnjih Vijesti.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    onda treba i sns da ukinu

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problematichno je Vojo Sheshelj, ne srpska!

    Puni naziv stranke je Srpska Radikalna Stranka "Dr. Vojislav Sheshelj"!

    Srpska Narodna Stranka je stranka srpskog naroda u Crnoj Gori nije Srbije, tako da im se naziv ne mozhe osporit!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znate kako ...NEKA CVJETA HILJADU CVJETOVA, pa i radikali...a mili su mi kao chir na vrh nosa....

    Pozdrav
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    SRS-Vojo Seselj ce biti zabranjena u CG na jedan veoma fin nacin sad je to sasvim jasno ...bravo Ilija...tebi ne smeta nacionalna odrednica da bi volio svoju zemju Crnu Goru!
    Justy, opet se ne slazemo oko etnicke prizme kroz koju ti posmatras ama bas sve zivo.
    To sto je Ilija Darmanovic, poslanik SRS u crnogorskom parlamentu u periodu najveceg ratnog ludila trazio da se ukine SRS Vojislav Seselj - nema nikakve veze sa njegovom ljubavlju prema Crnoj Gori, vec je to samo puki pragmatizam kojim Darmanovic (koji, ako se dobro sjecam - ni za jotu nije promijenio svoje stavove s pocetka 90-ih) zeli ukloniti konkurenciju.

    Vidis li ti u kojem pravcu vode tvoji argumenti? Sto ako Radovan Karadzic sada javno prizna da nije Srbin vec punokrvni Drobnjak i Crnogorac - da li ga to momentalno pere od njegovog cinjenja?
    Vecina ljudi je zla

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kad su Jankovici sa Laza JANKOVICA branili granicu tadashnje Crne Gore,
    preko Bijeloga potoka u Bradashicu,
    na kucu shukundjeda Ilije Darmanovica se viorio Crnogoski BAJRAK, samo ta kuca i Jankovici iz cijelog Brskuta su PRIPADALI CRNOJ GORI,
    zato nam i Kuchi sa Pogorichanima SPALISHE KUCE, neke ubishe a neke ranishe, nijesu ni oni bolje proshli.

    Eto shto sve VRIJEME DONOSI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUSTICE View Post
    kao sto sam u nekom ranijem postu predlozio a mnogi se bunili i pozivali na ljudska prava itd. .....nisam vise govorio o toj temi ,ali zna se da ipak pravda je pravda i ona mora biti zadovoljena....

    SRS-Vojo Seselj ce biti zabranjena u CG na jedan veoma fin nacin sad je to sasvim jasno ...bravo Ilija...tebi ne smeta nacionalna odrednica da bi volio svoju zemju Crnu Goru!
    Ovake ljude ka Ilija Darmanovic treba postovati.
    Cestitam i SNPu ,napokon na celu te stranke vidim nekoga ko se ne stidi da kaze da je Crnogorac....dolazak Srdjana Milica je definitivno noci CRNOGORSKi pocetak za SNP...imaju moju potpunu podrsku i ko zna....ako se transformisu valjano...onda ce zaista biti altrnativa sa kojom se moze saradjivati svima nama koji smo istinska opozicija rezimu jos od 1989....


    Ilija Darmanovic je bio i ostao saradnik UDB-e. Sad sto je to postala stvar prestiza u Crnoj Gori, na nasu je zalost. Nema varijante da se zabrani SRS, makar ne po bilo kom zakonu. Mada, kad je ova vlast u pitanju, sve je moguce. Ovo sa SRS je vec vidjeno. Ne znam je li neko zaboravio Saja Sajcica, predvodnika "radikala", koji je usao u tadasnju Skupstinu Crne Gore, umjesto na izborima izabranih poslanika.
    Moderatori mogu da mi obrisu post, ali sto se ovoga Darmanovica tice, to je opste poznata stvar.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan View Post
    pogledam naziv posta gore, u lijevi cosak, a onda ovo sto ti napisa odje milovane pa mi se sve nesto cini ona "dize zeko ***** na mrtvoga vuka"!

    na neke postove pljujes na svakoga, a onda na neke (kao ovaj odje JUNACHKI) u desetercu slavis svoje ka da su ne znam sto. nije valjda da su Jankovici jedini cojkovici u crnu goru napacenu nam.

    ovo gore sto si napisao inace sve si slaga. od a do ш.
    Kucu Arsa Bajova Darmanovica i Stanishe Dragova Jankovica moga djeda, dijeli BIJELI POTOK I KURVINA PLOCHA,
    o napadu KUCHA NA LAZE JANKOVICA,
    postoji pjesma izdata o VUCHELICIMA i njihovom progonu i pogibiji iz Brskuta, kako su Vuchelici stigli u JAPAN.
    Tu pjesmu sam uchio od malih nogu od djeda.
    Jankovici su bili zarobili dva sina popa Simovica i odveli na CETINJE.

    Pjesma pochinje,
    sa
    Kliche Vila s´brda Planinice
    I dozivlje do sela Grudice,
    Pa poziva popa POSLANIKA,
    Zar ne chujesh POGIBE TI DIKA


    ............................................
    ............................................
    ODgovara Perishin Nenada,
    Bi rekao Grmi od ZAPADA,

    Kad nas LjEEEELJEEEKAJUUUUUU,

    chesto sam chuo,
    KUCE SU NASHE, PALILE KUCE VASHE.

    AKO ONI LAZU; ONDA I JA LAZEM; JER ZA VRIJEME DANILA NIJESAM BIO ZIVI SHJEDOK:
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan View Post
    pogledam naziv posta gore, u lijevi cosak, a onda ovo sto ti napisa odje milovane pa mi se sve nesto cini ona "dize zeko ***** na mrtvoga vuka"!

    na neke postove pljujes na svakoga, a onda na neke (kao ovaj odje JUNACHKI) u desetercu slavis svoje ka da su ne znam sto. nije valjda da su Jankovici jedini cojkovici u crnu goru napacenu nam.

    ovo gore sto si napisao inace sve si slaga. od a do ш.
    Neshto ti ovo TESHKO PALO,
    da nijsesi ti potomak onih iz donjega BRSKUTA,
    koji su skupa sa Kuchima i Podgorichanima palili Laze Jankovica.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan View Post
    alo, nemam ja nista sa tim $ekira/kosijer varijantama.

    gledaj na mene vise kao na feedback
    Moga bi malo pojasnit,
    KAD TVRDISH DA LAZEM OD A DO SH.

    AKO IMA CHLANA FORUMA KOJI NEMA FILTERA,
    I PRICHA SA SRED ZELUCA I IZNOSI I BRUKU O SEBE, ONDA TO CHINIM JA,
    NIKAD SVJESNO NIJESAM SLAZA.

    A SVI U ZARU ARGUMENTACIJE ZNAMO DA PRIDODAMO KOJI PROCENAT,
    KOJI NAMA IDE U KORIST.

    AKO JE SAVJET DA NE AVETAM.
    HVALA.

    NAJTEZE JE SEBE OD SEBE SACHUVAT
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan View Post
    nema na cemu.
    Reko ja Milodarki,

    Od Brskutskog MAGARETA,
    nema KONJA ZA SEDLANJE.

    Nece mi KARIJERA PROPANUT,
    da ja VAS VIDIM UGLEDNE I DOCERANE JEVROPEJCE,
    za mene lichno se ne sHJEKIRAM PREVISHE,
    shto mi veli brat, volish da se ZRTVUJESH, pa kad te gaze, CUTI MILOVANE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ne znam ima li osnova za ukidanje ili ne, ali da SRS-vojislav Seselj treba ukinuti, treba :!:
    Kako Vaša bolest ?

  14. #14
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    E ne znam ima li osnova za ukidanje ili ne, ali da SRS-vojislav Seselj treba ukinuti, treba :!:
    Vazi, samo postavi kriterijume za ukidanje. Malo bi ostalo partija kad bi se pridrzavali bilo kakvih kriterijuma. Ne samo u Crnoj Gori.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Vazi, samo postavi kriterijume za ukidanje.
    Pa dato ti je u prvom postu.

    "Postupak za ukidanje SRS dr Vojislav Šešelj pokrenuo sam zato što se u članu 12 Zakona o političkim partijama jasno kaže da u nazivu stranke ne smije stajati ime strane države, stranog pravnog ili fizičkog lica. Nakon referenduma Srbija i Crna Gora su dvije samostalne države tako da više ta stranka ne može biti registrovana u Crnoj Gori. Ne samo zbog toga, nego i zato što ima sjedište van Crne Gore", kazao je Darmanović za Vijesti.

    On je ocijenio da je Šešeljeva SRS u Crnoj Gori filijala beogradske centrale Srpske radikalne stranke, a da je Srpska radikalna stranka kojom on rukovodi autentični zastupnik interesa srpskog naroda u Crnoj Gori."
    ----------------------------------------------


    Mada, opet kad coek pogleda svejedno je. Svakako ce se vremenom sami ugasit jer ce narod shvatiti da njih nikakve vajde nema.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se sa shrekom Sem toga, SRS predstavlja ne samo u CG nego i u Srbiji, jako nacional-sovinsticko uporiste i permanentno podstice govor mrznje, vjersku i nacionalnu netrepeljivost, jos uvijek slavi ratne zlocince i kako je neko na nekom topicu rekao (cini mi se Bonja) odvlaci svoje glasace i simaptizere od suocavanja sa novijim politickim a bogami vec i istorijskim događanjima, povlaceci ih dublje u ponor. I stavrno mi nije jasno zasto bi jedna takva stranka trebalo da ima mjesta na CG politickoj sceni :?
    Kako Vaša bolest ?

  17. #17
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Slazem se sa shrekom Sem toga, SRS predstavlja ne samo u CG nego i u Srbiji, jako nacional-sovinsticko uporiste i permanentno podstice govor mrznje, vjersku i nacionalnu netrepeljivost, jos uvijek slavi ratne zlocince i kako je neko na nekom topicu rekao (cini mi se Bonja) odvlaci svoje glasace i simaptizere od suocavanja sa novijim politickim a bogami vec i istorijskim događanjima, povlaceci ih dublje u ponor. I stavrno mi nije jasno zasto bi jedna takva stranka trebalo da ima mjesta na CG politickoj sceni :?

    Za razliku od Srbije, u Crnoj Gori je izborni legitimitet, da ne upotrebim grublju rijec, blago sumnjiv. Doduse, oni su usli u lokalne parlamente, mislim u svakom gradu, gdje su izlazili, ali opet, ovo je drugacije.

    Postavlja se pitanje sta ce u buducnosti biti sa SRS. Mislim da je vrhunski interes Srbije da SRS udje u institucije sistema. Naravno, nema varijante da oni uzmu vlast, ali kao dobra opozicija, zasto da ne. Ne treba tu puno mudrosti, nekoliko novih lica, sa znanjem jezika, pristojnim ponasanjem, i sve se da promijeniti. Tipican primjer je Novi Sad i njihov gradonacelnik(ne volim Vorhola, ali nesto ne vidjeh slicno kod ovih "gradjana" u Crnoj Gori). Novi Sad je ipak jedan grad, mozda je bolje poredjenje Hrvatska. Clanstvo HDZ, njihovo ponasanje, izjave za javnost, njihovi lideri su bili preslikani u odnosu na SRS ili SPS u vrijeme S.Milosevica. I, sta se desilo. Pojavio se, makar za nasu javnost, Ivo Sanader, i odjednom HDZ postaje moderna evropska partija desnice. Prihvatljiva za sve. Prije par dana, Vijesti su prenijele jedan tekst iz hrvatske stampe, gdje jedan hrvatski intelektualac opisuje susret sa jednim clanom SRS. E, pa taj radikal je bio svjetski obucen, govori nekoliko jezika, i nije se razdvajao od svog lap topa. Pokusao sam da se sjetim ima li neko iz CG vlasti takav, ali nesto nisam mogao.

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaahaahaha o boze dragi cime se ti zanosis
    A moze biti obucen u sto god i nositi 15 laptopova i izgledati bas svEtski ali kakve to veze ima? :roll: Oces da kazes da lad radikali budu odlucili da se modernizuju na manifestnom nivou, onda ce im sve krenuti nabolje?

    I ne znam zasto naglasavas "ako" "kad" isl. Mi analiziramo ono sto je sad i sto se sad desava a ako se promijene za 180 stepeni u sta duboko sumnjam, o tom po tom.
    Kako Vaša bolest ?

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Za razliku od Srbije, u Crnoj Gori je izborni legitimitet, da ne upotrebim grublju rijec, blago sumnjiv. Doduse, oni su usli u lokalne parlamente, mislim u svakom gradu, gdje su izlazili, ali opet, ovo je drugacije.

    Postavlja se pitanje sta ce u buducnosti biti sa SRS.
    Za razliku od Srbije izborni legitimitet sumnjiv u Crnoj Gori?
    Jesu li ono u Srbiju na referendumu glasali u ime citavih sela, bez identifikacija, u ime nekog drugog....

    Iskreno, ja bih volio da te srpske partije eliminisu sve elemente mrznje, nacionalizma, velikosrpstva, cetnistva... i da se profilisu u prave demokratske partije koje ce funkcionisati u interesu Crne Gore i u interesu srpskog(i onog koji misli da je srpski) naroda u Crnoj Gori, tako sto ce uskladiti njihove interese sa interesima drzave Crne Gore.
    Cisto sumnjam da ce se to desiti u skorijoj buducnosti, a posto je narod sve obrazovaniji ne pise se dobro srpskim extremnim partijama u CG.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  20. #20
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stranka Srpskih Radikala?

    majko moja kako to agresivno zvuchi ko ss divizija....stranka radikalnog srpstva...
    smijemo li proc pored njih a da ih ne ufati nacionalklerofashistichka radikalna sektashko ubjedivachka histerija?
    brrrrrrrr daleko mi kuca od njih...

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    SSR, SSR, SSR, SSR, SSR, SSR
    bice previshe ssr-eova za malu Crnu Goru,
    ne vjerujem da ce oni izdrzat na duze staze, preoshtri su pogledi na tu BANDU, nije lako shetat Podgoricom sa ssr.ovima,
    ZIVI BILI PA VIDJELI.

    Nikad SHESHELJA nijesu srdachno dochelivali stanovnici Crne Gore,
    pa nece ni ssr-ove.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Za razliku od Srbije izborni legitimitet sumnjiv u Crnoj Gori?
    Jesu li ono u Srbiju na referendumu glasali u ime citavih sela, bez identifikacija, u ime nekog drugog....

    Iskreno, ja bih volio da te srpske partije eliminisu sve elemente mrznje, nacionalizma, velikosrpstva, cetnistva... i da se profilisu u prave demokratske partije koje ce funkcionisati u interesu Crne Gore i u interesu srpskog(i onog koji misli da je srpski) naroda u Crnoj Gori, tako sto ce uskladiti njihove interese sa interesima drzave Crne Gore.
    Cisto sumnjam da ce se to desiti u skorijoj buducnosti, a posto je narod sve obrazovaniji ne pise se dobro srpskim extremnim partijama u CG.
    Na sta konkretno mislis sto se referenduma tice? Jel` si nasao paralelu izmedju CG referendumu i ovoga u Srbiji. Primjer: jedno biracko mjesto kod Ulcinja. 400 glasaca, 400 izaslih, i svi zaokruzili da. Zanimljivo je da ih se pola potpisalo prstom. Kako jedan ne pogrijesi, nije mi jasno.

    Volio bih da mi nadjes elemente mrznje kod opozicije, i uporedis ih sa mrznjom koja je godinama upucivana prema Srbiji od strane vlasti. O floskulama tipa cetnistvo, velikosrpstvo, i ostalim, ne vrijedi ni raspravljati.

    Jos bih volio da mi kazes koji je vrhunski interes Crne Gore. Da li je to nosenje po 150 naljepnica na autima, i izbjegavanje placanja poreza ili je nesto drugo? Svi tajkuni su tamo, na jednoj strani. Milione obrcu, zaposlenih imaju po par ljudi, a o porezu je izlisno i pricati.

    I, o obrazovanosti. Primjer koliko je narod obrazovan, je sama ova vlast. Da narod iole ima gradjanske, ljudske hrabrosti, koliko bi ovi koji su predvodili pokret za nezavisnost bili ovdje? Mislim, bili bi, ali u ustanovama zatvorenog tipa.

  23. #23
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JF-NK View Post
    Volio bih da mi nadjes elemente mrznje kod opozicije, i uporedis ih sa mrznjom koja je godinama upucivana prema Srbiji od strane vlasti. O floskulama tipa cetnistvo, velikosrpstvo, i ostalim, ne vrijedi ni raspravljati
    .
    sam si odgovorio

    I, o obrazovanosti. Primjer koliko je narod obrazovan, je sama ova vlast. Da narod iole ima gradjanske, ljudske hrabrosti, koliko bi ovi koji su predvodili pokret za nezavisnost bili ovdje? Mislim, bili bi, ali u ustanovama zatvorenog tipa.
    Mislish ono, logori?
    Gebelsovsko Shesheljevski ups elitno obrazovani akademici SANU - stolari i gimnazijalci ...na njih mislish?
    A nas, crnogorski 'neobrazovani' narod u logore i na strijeljanja da ne jedu ljeba preko BG, i to radi srbijanskog mjerila o obrazu? hahahahaha
    Jao bre sto si ti fin dechko, obrazovan, potkovan sa "svi moraju i svi treba da misle kao" ...(ko ono beshe?)

    Jos bih volio da mi kazes koji je vrhunski interes Crne Gore. Da li je to nosenje po 150 naljepnica na autima, i izbjegavanje placanja poreza ili je nesto drugo? Svi tajkuni su tamo, na jednoj strani. Milione obrcu, zaposlenih imaju po par ljudi, a o porezu je izlisno i pricati.
    Vidish da si van svega ljudskog i crnogorskog, chim postavljash tako budalasto ljubomorno - alapljivo , zavidno materijalno poredjenje kad se radi o CG drzavi.
    Neki su zene, sestre i majke poturali za ne placanje poreza i malo gladjenja po glavi... a to nije CG karakteristika za 'obraz' nego nesto sasvim drugo... no na predavanja kod Zveka Zivog pa kad polozish (u sta sumnjam), dodji da spominjesh obraz i 'naljepnice' koje bodu ochi.
    A, za te logore... jedino za to neki imaju .......'junashtvo' <--- bjeshe li to po radikalssko fashisoidnom srbijanstvu to?

    pa- pa 'intelektualno' potencijalni shefu logora
    Last edited by LadyDaytona; 03-12-06 at 18:00.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Znate kako ...NEKA CVJETA HILJADU CVJETOVA, pa i radikali...a mili su mi kao chir na vrh nosa....

    Pozdrav
    Povlacim svoj post posle nocasnje informacije o POLITICKOM TESTAMENTU SESELJEVOM....on je veelikaa nesreca i BOZJA KAZNA SRBA i treba ih stavit u karantin, kao prenosioce zlih virusa.....

    Veoma mi je zao zbog katastrofalnog uticaja koji ima ta pogubna ideja na skoro 40% Srba, ali ako tako ostane mogu iz punih usta da kazem-ZLO ZA CIJELI BALKAN!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  25. #25
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    Mislish ono, logori?
    Gebelsovsko Shesheljevski ups elitno obrazovani akademici SANU - stolari i gimnazijalci ...na njih mislish?
    A nas, crnogorski 'neobrazovani' narod u logore i na strijeljanja da ne jedu ljeba preko BG, i to radi srbijanskog mjerila o obrazu? hahahahaha
    Jao bre sto si ti fin dechko, obrazovan, potkovan sa "svi moraju i svi treba da misle kao" ...(ko ono beshe?)


    Vidish da si van svega ljudskog i crnogorskog, chim postavljash tako budalasto ljubomorno - alapljivo , zavidno materijalno poredjenje kad se radi o CG drzavi.
    Neki su zene, sestre i majke poturali za ne placanje poreza i malo gladjenja po glavi... a to nije CG karakteristika za 'obraz' nego nesto sasvim drugo... no na predavanja kod Zveka Zivog pa kad polozish (u sta sumnjam), dodji da spominjesh obraz i 'naljepnice' koje bodu ochi.
    A, za te logore... jedino za to neki imaju .......'junashtvo' <--- bjeshe li to po radikalssko fashisoidnom srbijanstvu to?

    pa- pa 'intelektualno' potencijalni shefu logora
    Procitao sam nekoliko puta tvoj post, i zaista nisam nista ukapirao. Sta si htlela da kazes i dokazes ovim?

    Ko je pomenuo logore? Ja nisam, vjerovatno je tebi negdje u podsvijesti kako se obracunati sa protivnikom. Za kriminalce su zatvori, a ne logori.
    Ovu recenicu o obrazovanosti ponovo formulisi. Toliko konfuznosti u jednoj recenici ima samo kod ovoga zveka.

    Malo o zavidnosti i alapljivosti. Draga lady, da ima toga kod mene, ja bih bio u dps. Tamo je novac, i nepresusna alapljivost. Ja sam, naprotiv, ovamo, na strani suprotnoj od svega sto je zavidno i halapljivo. I, srecan sam zbog toga.

    Sto se zena i majki tice, sjajan je primjer zene S.C. Mozda bi nju mogli priupitati, kako se provela u drustvu "Crnogoraca". Opet ne kapiram sta si htjela da kazes o poturanju zena i majki. Molim te budi jasnija.

    Kad vec pominjes zveka, konacno se slazem sa necim. Takav intelektualni biser se nije pojavljivao na www.

    Sef logora, pogresno nazvanog, drzava Crna Gora je negdje drugo. Tebi je mnogo bliskiji, ideoloski, nacionalno, i kako god hoces. Tamo potrazi odgovore na sve.

    I, laku noc lady.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pocelo ukidanje viza
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 52
    Last Post: 17-09-06, 15:35
  2. Ukidanje armije
    By Gile_sampion in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 54
    Last Post: 14-09-06, 23:02
  3. Nichija
    By GAGA in forum Ženski kutak
    Replies: 109
    Last Post: 05-02-06, 19:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •