Page 472 of 497 FirstFirst ... 372422462468469470471472473474475476482 ... LastLast
Results 11,776 to 11,800 of 12406

Thread: Korisnicki problemi sa T-COM internetom

  1. #11776
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Sacekaj vDSL 20Mb ili vidi ako mozes Telemach ili Mtel.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne mozes mu rec da sacheka nesto sto nije sigurno da ce radit kod njega..

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    STo je i od koga je taj vDSL i kada stize? Ima li neki sajt nesto?
    Ako nemas mogucnost za optiku i nisi preudaljen od "check-pointa" (sort of centrale), a linija (bakar) ti je dobar do kuce, imas od skoro brzu varijantu dsl-a koja se vabi VDSL. (20/2mbts), prevedeno to je dl ~2.4 mb u sekundi. Cijena oko 25€ chini mi se.
    Evo sam ga stavio ima par dana, da cuknem radi bez greske. (Naravno ugovor..klasika).

    Zasto bas to a ne neko od konkurencije (iako telekom smislit ne mogu), obzirom da se za iste pare moze dobit "vise" kod drugih, paa chini mi se da im konkurencija tehnichki (a i kapacitetom) nije na nivou i da ce trebat jos koja godina da se to ispegla i proradi kako treba. Tako, na papiru dobijas vise (tv+net i tel eventualno) za iste pare, ali koliko vidim, to svako malo radi pa ne radi (ne kod svih, ali kod nekih bash stuca), uspori, ping ochajan, onda to nije "vise" no manje, za moj ukus.

    Edit:

    https://telekom.me/extra-duo.nspx (treca opcija na tabeli), 23.90€
    Last edited by NexusVI; 31-12-16 at 15:33.
    ><

  2. #11777
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bar
    Posts
    346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    STo je i od koga je taj vDSL i kada stize? Ima li neki sajt nesto?
    Na kojoj si lokacji u Br? Mogu ti saznati ima li mogucnosti za uvodjenje.

  3. #11778
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Mozes "teoretski", ali ne i stvarno. Tek kad njihov chovjek izadje na teren i fizicki testira liniju moze da se pouzdano kaze, moze li ili ne.
    Takodje, kad se linija konfigurise za vdsl, ne mozete nakachit klasichni router za (a)dsl, da znate samo. Ovo za sluchaj da vam vdsl router vrisne pa ocete da se prebacite sa nekim sto imate doma, dok ne donesu novi. Nece da moze.
    ><

  4. #11779
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Meni danas dodjose iz Telemacha... Internet leti, 4K instant otvara
    Love, peace and respect.

  5. #11780
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Herceg Novi, Montenegro
    Posts
    241
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko će mi pomoći, imam HUAWEI HOME GATEWAY H32 , naime hibrid je dobro radio nekoliko mjeseci oko 30mbita/s a onda prije par mjeseci tj prvog u mjesecu kada bi trebalo da
    se pojača 4g vezom ali on i dalje fura adsl 8. Zovem 1500 oni to poprave odmah. Radi sve super, potroši se tih 20 GB i onda dolazi prvi u mjesecu decembru. Opet isto 8 mbita .Poprave, radi i tako do juče,
    e daaa SREĆNA NOVA GODINA....Opet ih zovem oni prčkaju po adsl liniji ali ništa , upload radi preko 4g jer je 3,5mbita , isključim liniju iz zida 4g radi 30 mbita/s, čim vratim adsl liniju veza pada na 8.
    još par puta sam ih zvao i sve isto.
    Jel imao neko sličan problem i kako je to riješeno=?
    DAMN DIAL UP !!

  6. #11781
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    lyran, identican problem imam i ne mogu da ga rijese. Dolazili su da pogledaju i na licu mjesta ali je zakljucak bio nesto u fazonu "tako je kako je". Kad mi je potrebna brzina, diskonektujem DSL konekciju (192.168.1.254 -> Internet -> Internet Settings -> Edit na INTERNET_R_8_35 i tamo uncheck na Enable connection: ). Prelazim na vdsl cim pocnu sa uvodjenjem (rekli su mi da ce to biti 15.).
    Last edited by ksani; 02-01-17 at 11:10.

  7. #11782
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Samo ih nazovi jer vec rade.
    TAKUMI

  8. #11783
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rhythm_ View Post
    Uzmi mtel brzo ce 40mbps svima. Telekom se raspada
    okle ti ta info? I to baš svima, i ovima koji su na najslabijem paketu? o.O
    Quote Originally Posted by NexusVI View Post

    Zasto bas to a ne neko od konkurencije (iako telekom smislit ne mogu), obzirom da se za iste pare moze dobit "vise" kod drugih, paa chini mi se da im konkurencija tehnichki (a i kapacitetom) nije na nivou i da ce trebat jos koja godina da se to ispegla i proradi kako treba. Tako, na papiru dobijas vise (tv+net i tel eventualno) za iste pare, ali koliko vidim, to svako malo radi pa ne radi (ne kod svih, ali kod nekih bash stuca), uspori, ping ochajan, onda to nije "vise" no manje, za moj ukus.

    Edit:

    https://telekom.me/extra-duo.nspx (treca opcija na tabeli), 23.90€
    nisi ti to dobro provjerio i raspitao se
    evo kod mene:
    http://www.speedtest.net/my-result/5933522704

    ping nisam ni znao da može da bude jednocifren, meni je češće bio trocifren na adsl-u. Što se tiče tehničkog dijela i kapaciteta - nikad mi brzina nije padala ispod 25, nikad pucanje veze, nikad nisam morao da ih zovem (sem jednom, kad sam bio isključen zbog neplaćanja, i iskreno još jednom, zbog ovog problema što i na forumu imamo, da za neke sajtove traži verifikaciju da nisam robot, što je pitanje do koga je, a i ne javlja mi se više). A što se telekoma tiče, izlizali mi se više tasteri 1, 5 i 0 od zvanja zbog problema... I na kraju mi vrisnulo par hiljada vrijedne tehnike zbog njihove "stručnosti"
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  9. #11784
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    @lyran
    Imam slican problem. Stalno moram da ih zovem da mi puste tih 20GB ili 40GB mobilnog interneta na hibridu, jer svakog 1. u mjesecu "zaborave" da mi resetuju protok.

  10. #11785
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Sto moze biti hibridnom ruteru, wifi je bas slab, na metar od njega na telefonu jedna ili dvije crtice? A cesto nestane skroz?

  11. #11786
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Sto moze biti hibridnom ruteru, wifi je bas slab, na metar od njega na telefonu jedna ili dvije crtice? A cesto nestane skroz?
    Imam slican problem. Na 4-5 m vazdusne linije od rutera gubi mi se signal ili je net uzas
    One Ring to Rule them all...

  12. #11787
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Pa sto cemo da cinimo?

  13. #11788
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pa eo kontam doci ce neko pametniji od nas dvojice da nas nauci

    #ImpeachTrump
    One Ring to Rule them all...

  14. #11789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Pa sto cemo da cinimo?

    Vidite ta podesavanja.
    TAKUMI

  15. #11790
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta se desava danas sa ADSL? Ping i meni i drugaru konstatno ~200 i ne mogu ni 480p video da ucitam..

  16. #11791
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Bio je generalni problem, koji je rijesen juce rano ujutru.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  17. #11792
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li opet generalni problem? Što ne smijenite toga čojeka, samo probleme pravi?

    Sent from my SM-G925F using Cafe Del Montenegro mobile app

  18. #11793
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da ljudi iz T Coma ne mogu da mi izađu u susret evo već nedeljama. Imam hibridni ruter i od kad mi je on stavljen nikakav mi je Wifi i slika na extra tv. Wifi ne može ni da dohvati do sobe pored a evo zadnja dva dana ga i bukvalno nemamo. Nemoguće da se konektuje, kad ga ima piše "Saved". A i kad se konektuje na par minuta nikakav je internet. Slika na Extra koči zamrzne i čak nekad ne može da snima u pozadini emisiju nego zamrzne. Zovem 1500 oni kao nešto resetuju ali niđe veze. Rekao sam da mi se zamijeni oprema i da mi se stavi neki drugi ruter a ne ovaj hibridni i da mi se zamijeni resiver zbog signala i oni pišu zahtjeve operativnoj ekipi ali oni nakako da dođu. Prvi zahtjev je bio napisan još oko prije mjesec dana!
    Ima li pomoći ?

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  19. #11794
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Posalji mi broj fiksnog na pm.
    TAKUMI

  20. #11795
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,646
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Telekom Hibrid koji me zivaca kosta...Ja ne znam kome da se zalim i sto da cinim?Ruter je crkao, dolazili su i utvrdili da je crkao(prekida svako malo, wifi signal se gubi svakih 10 sekundi) i receno mi je da tih rutera vise nemaju na stanju i ko zna kad ce ih dobavit opet. A super mi je radio dok nije odlucio da crkne, preko 30 megabita mi je izlazio download
    A telefonska linija mi je losa, tako da se nista ne resava sa obicnim ruterom


  21. #11796
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Narucio sam prije 26 dana extra duo pozivom na 1500. Rekose doci ce neko brzo. Prodje nedelja dana ja zovem opet, veli dobro je sto ste zvali nije proslijedjen zahtjev, doslo je do greske, doce neko brzo. Prodje jos jedna nedelja ja zovem veli mi, da, da, vidim naruceno je davno, stavila sam na "hitnost" doci ce neko ujutro. Ja reko imam opremu jer sam ima extra trio, ne treba mozda niko ni da dolazi mozda nego samo da se ukljuci. Doce neko. Vazi. Prodje jos nekoliko dana nema nikoga. Ja zovem opet javlja se neko veli mi doce neko iduce nedelje. Iduce nedelje ja odlucujem da odem do poslovnice. Tamo me primise, veli mi zena poslala sam svima da se to rijesi, ocekujte sjutra poziv. Ja reko sad je rijeseno sigurno, digla je na noge cijeli Telekom. A okle niko nije dolazio. Opet prodje nekoliko dana zovem 1500 ista prica. Dvades i ses dana (do sad)


  22. #11797
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Narucio sam prije 26 dana extra duo pozivom na 1500. Rekose doci ce neko brzo. Prodje nedelja dana ja zovem opet, veli dobro je sto ste zvali nije proslijedjen zahtjev, doslo je do greske, doce neko brzo. Prodje jos jedna nedelja ja zovem veli mi, da, da, vidim naruceno je davno, stavila sam na "hitnost" doci ce neko ujutro. Ja reko imam opremu jer sam ima extra trio, ne treba mozda niko ni da dolazi mozda nego samo da se ukljuci. Doce neko. Vazi. Prodje jos nekoliko dana nema nikoga. Ja zovem opet javlja se neko veli mi doce neko iduce nedelje. Iduce nedelje ja odlucujem da odem do poslovnice. Tamo me primise, veli mi zena poslala sam svima da se to rijesi, ocekujte sjutra poziv. Ja reko sad je rijeseno sigurno, digla je na noge cijeli Telekom. A okle niko nije dolazio. Opet prodje nekoliko dana zovem 1500 ista prica. Dvades i ses dana (do sad)
    Nijesi jedine, odavno guraju sa tom forom, jos od prije nove godine...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  23. #11798
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Reci im oćeš da otkažeš uslugu, jer ti ne pružaju ono potpisano ugovorom... Doći će u roku od dan...

    sent using tapatalk
    #fakenews

  24. #11799
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    A ja ih ne bi ceka da mi dzabe dali sve pakete poslije toliko dana
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #11800
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Narucio sam prije 26 dana extra duo pozivom na 1500. Rekose doci ce neko brzo. Prodje nedelja dana ja zovem opet, veli dobro je sto ste zvali nije proslijedjen zahtjev, doslo je do greske, doce neko brzo. Prodje jos jedna nedelja ja zovem veli mi, da, da, vidim naruceno je davno, stavila sam na "hitnost" doci ce neko ujutro. Ja reko imam opremu jer sam ima extra trio, ne treba mozda niko ni da dolazi mozda nego samo da se ukljuci. Doce neko. Vazi. Prodje jos nekoliko dana nema nikoga. Ja zovem opet javlja se neko veli mi doce neko iduce nedelje. Iduce nedelje ja odlucujem da odem do poslovnice. Tamo me primise, veli mi zena poslala sam svima da se to rijesi, ocekujte sjutra poziv. Ja reko sad je rijeseno sigurno, digla je na noge cijeli Telekom. A okle niko nije dolazio. Opet prodje nekoliko dana zovem 1500 ista prica. Dvades i ses dana (do sad)


    Posalji mi broj fiksnog na pm.
    TAKUMI

Page 472 of 497 FirstFirst ... 372422462468469470471472473474475476482 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Problemi sa mtelovim internetom
    By BigDogMne in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 19-04-17, 21:48
  2. Problemi sa mobilnim internetom - m:tel?
    By uzitulovac in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-16, 22:44
  3. ProMonte korisnicki servis
    By Vidocq in forum Operatori
    Replies: 9
    Last Post: 10-09-10, 23:53
  4. "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 10-10-06, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •