Page 564 of 711 FirstFirst ... 64464514554560561562563564565566567568574614664 ... LastLast
Results 14,076 to 14,100 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #14076
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,923
    Thanks Thanks Given 
    4,766
    Thanks Thanks Received 
    9,779
    Thanked in
    3,710 Posts

    Default

    Svi živi su ovo osudili, po svijetu nas gledaju ka' zadnje kurve koje se prodaju po bijelome svijetu, ali ne, na cdm forum je to potez za respect.

    Slažem se da ne treba pljuvat, ne treba riječ progovorit na tu temu jer ti likovi to ne zaslužuju. Fine pare su oni svi po klubovima dobijali da vi rečem odmah, no je zinula guzica, ne bi me uopšte čudilo za neki bonus da bi i vjeru tako promijenili.

    Što je neko reka' već gore, ako bi ste se vi prodali gospodo, ja sam siguran da ih u toj reprezentaciji ima koji ne bi, biće interesantno čuti ovih dana i njihova mišljenja jer sam siguran da će neko pući i da će osuditi ovo.

    Kako vas nije sramota da se vadite na popišani DPS svaki put oganj u njega? Dako se naučite više da odvojite sport od politike i pjenite o politici đe joj je i mjesto, na pdf-u politika.

    Sent From My Galaxy S7
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #14077
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja ne vidim da je iko napisao da je za rispekt, makar ja nijesam, ali sigurno nije u redu pljuvat i proklinjat sportiste za odluke koje se tiču njihovog daljeg života. Rekao sam dali su koliko su mogli i neka im je sretan put i to je to. Neke od tih igrača svi poznajemo i nije lijepo da naša ostrašćenost, i to na netu, prelazi sve granice dobrog ukusa, neka to, nego se i ovđe vrijeđamo jer kao imamo pravo na to i sigurni smo u svoje mišljenje.
    Što se tiče DPSa, ili kako je ovđe pomenuto, stanja u savezu i rukometu kod nas uopšte, ne treba smetnuti sa uma, da dok je bilo para i dok su se ulagale u repku, odnosno primijenjeno rukomet, postizali su se i rezultati, i onda je ta ista repka i klubovi služili na čast i ponos i države i ekipe na čelu. Svi ti igrači su bili dobri samo takvi i cijenjeni. Para više nema, ne ulaže se u državne projekte, jer se ne može stić na sve strane, i onda dolazimo u situaciju da nam niko od njih ne valja. Nije ni to u redu.
    Život ide dalje, ja im i dalje želim svu sreću, a da su promjene potrebne više je nego očigledno.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #14078
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    DPS i njihova igra za Kataro nema veze ili hoces da kazes da svi reprezentativci glasaju DPS? Ne samo u rukometu.
    Ko je kleo i proklinjao odje njih? Ja sigurno nisam a imas politiku pa ramo radpravljaj o DPSu , DF i ostalima do mile volje.
    Kad se neko proda za pare zna se ime ali su gori ovo sto se dzabe prodaju tudjim zemljama

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #14079
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako se vratiš pa pročitaš moj prvi post vezano za ovo vidjet ćeš da sam ja pomenuo savez. Tvoje komentarisanje je nakon toga već izbrisano jer je ocijenjeno kao neprikladno.
    Rakovi glave i slomljeni udovi sigurno ne spadaju u najljepše želje.
    To što vama smeta pominjanje DPSa neće promijeniti činjenicu da vlast= DPS odlučuje o finansiranju sporta, čitaj saveza, samim tim o repki, čitaj igračima.
    Za sve ostalo vezano za politiku što se mene tiče DPS nije jednako Crna Gora. Hvala i prijatno.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #14080
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Evo od tebe saznah i da mi je nesto obrisano i da je ocijenjeno kao neprikladno. Kako ti to znas a ja ne pojma nemam.
    Ja te pitam ko je pominjao rakove glava i lomljenje noga ja sigurno nisam a ni ovdje ja bar procitao nisam.
    Opet ti o politici i DPSu, a odje me isto poneko i poznaje i znaju da niti glasam njih niti ih mirisem.
    Ovo sto su se oni prodali nema ama bas nikakve veze sa politikom, savezom ili bilo kojim pojedincem u rukometu.
    Ponudjeno im dista para, moral im je nizi nego kod nekih drugih i to je to.
    Cast i bruka dovijeka zive
    A ovo sto su oni uradili sigurno nije casno

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #14081
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nijesam u fazonu moralisanja, tako da samo ti izvoli da ocjenjuješ ko je častan a ko ne. Sigurno imaš dobrih razloga za to.
    Da ne spamujem više temu, over and out.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #14082
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cijeli svijet osudjuje potez kojim se gubi svaka smisao postojanja reprezentacija, ali uvijek je tu pametni dio Crne Gore koji ce reci da je sve to normalno i ocekivano ))))

    Momcima sve najbolje po 10mil neka uzmu, pa neka ostanu da zive u katar

  8. #14083
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Koliko kapiram iz pisanja svi srbi koji se predstavljaju kao takvi odje bi se prodali i par crnogoraca. Mada ovima se prvim i.ne cudim sto likuju
    Bilo bi mi zanimljivo kako bi pricali kad bi neki igrac iz Srbijanske reprezentacije to uradio kakva bi prica bila.
    Neki su prenjeli politiku odju i spakovali je sa sportom i tako rezonuju.
    Ovo je osudio citav rukometni svijet, sve komsije bukvalno kao sto sam i stavljao linkove.

    Da momci nisu bili pozivani , da su bili na zalasku. karijere pa da se opravdaju, ovako se ne mogu pravdat koliko god pokusavali.
    Vi stvarno mislite da su samo crnogorce vrbovali, da nisu Hrvate, Makedonce , Srbe isto pokusavali. Mislite da ovi bolje zive nego nasi igraci, da je tamo politicka situacija bolja?
    Isto sve kao kod nas, samo smo mi proklet narod da bzdem blag a oni Fata iz vica.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Prijatelju, ti si jedini koji konstatno ođe pominje Crnogorce, Srbe i ostale... Jedini koji nas upoređuje sa ostalima... Niko nam drugi nije kriv što nam se sve u državu raspada, a ponajviše o$ećaj pripadnosti naciji... Pored DPS-a i četničkih militanata (SPC), takvi Crnogorci kao ti su najveći krivci što normalni ljudi ne mogu stvoriti o$ećaj koji ranije pomenuh... Vi ste ti koji ste dali sebi za pravo da odlučujete ko je pravi, a ko krivi Crnogorac, da određujete po kojim mjerama se mjeri crnogorstvo... Zbog takvih Crnogoraca, pola mog društva građanske orjentacije, ne može da se veže emocionalno za naše reprezentacije, prosto im ne date, jer je CG samo vaša... I poslije se uz kletve čudite što nam odlaze rukometaši...
    #fakenews

  9. #14084
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Koje kletve? Znaci zbog meni i meni slicnih ova dvojica su otisli da igraju za Kataro a ti i tvoje drustvo navihate za Srbiju. Zanimljivo

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Last edited by lepetanac; 25-03-17 at 09:37.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #14085
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Rakove glave je pominjao neko od ostale crnogorske bratije, no eto zađe ponekad moderator i ođe...

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Koje kletve? Znaci zbog meni i meni slicnih ova dvojica su otisli da igraju za Kataro a ti i tvoje drustvo navihate za Srbiju. Zanimljivo

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Zbog tebe i sličnih tebi ja više ne idem na stadion i u dvoranu kad igra reprezentacija... No $edim kući, gledam na tv-u (fudbalsku ni na tv-u) i tuga me vata do čega ste je doveli... Zbog Crnogoraca koji ne prihvataju da CG nije samo njihova, da oni nijesu univerzalne sudije koje odlučuju ko koliko voli svoju zemlju, normalni ljudi ne mogu da se vežu za istu...

    Odlazak reprezentativaca je tužan, svakog normalnog će srce da zaboli, ali nijesu oni krivi... Krivo je društvo koje je dozvolilo da spanemo na to... Krivo je društvo koje ne dozvoljava normalnim ljudima da se integrišu, da zavole svoju zemlju i reprezentaciju... Sa ljubavlju prema zemlji se ne rađa, ona se uči... Ti i Crnogorci kao ti ne dozvoljavate drugima da se nauče toj ljubavi, a najgore je što ne shvatate to... Ne kažem ja da imaš lošu namjeru, daleko od toga, samo ti govorim kakvo tvoje činjenje utiče na druge... Zato idući put kad nam ode neki reprezentativac, uputi kritiku na pravo mjesto, jer i ti, kao i svi mi ostali, snosi dio krivice što oni odlaze...
    Last edited by MeDo_JE; 25-03-17 at 09:50.
    #fakenews

  11. #14086
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja to stvarno procitao nisam ja im licno zelim svu srecu u zivotu i da su zdravi svo vrijeme. I da nikad kvalifikacije ne prodju.
    Nista licno, cisto navijacki ne volim Katar

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #14087
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Medo - jako lijepo si to objasnio ali bojim se da te nije shvatio.

    ''Ljubav prema svojoj naciji ili zemlji koja se dokazuje mrznjom prema nekom ili necemu, je patolosko stanje psihicke podredjenosti ideji fasistoidne prirode '' , rece jedan Nobelovac

  13. #14088
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,348
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Pominje neko los tretman saveza. Falila topla voda u hotelima i sl. Inace smo ovdje u CG svi na dvor rodjeni i tako treba da nas tretiraju.
    Neko rece ne moze se nista prigovorit momcima, idu materijalno da se zbrinu. Istina, treba se materijalno zbrinut.
    Iako je rukomet daleko od placenog sporta poput fudbala i kosarke, u klubove po inostranstvu ipak primaju znatno vece sume koje su su za CG prilike velike.
    Pare iz Katara ce svakako bit extra dodatak na to.
    Od jurnjave za parama, samo da ne pojure u trosenje pa zavrse kao 90% igraca NFL ili NBA koji izmedju 40te i 50te proglase bankrot jer spisakaju sve sto zarade.
    U kojem god sportu da igras za reprezentaciju CG treba imati na umu da je ovo mala drzava, osrednjih ekonomskih dometa i budzeta za finansiranje sportova i da se od igranja za nju neces obogatiti.
    Tacno je, ovdje se ide na loptu patriotizma i da treba da ti je cast sto si dobio priliku da obuces dres reprezentacije, dok u tom istom trenutku u lozama sjede krvopije saveza i trose pare na razne gluposti.

    Kad vec pominjete tretman, imajte na umu sljedece. Kad je bila zimska olimpijada u Soci nasi skijasi nisu ni dobili skije od saveza. Kombijem su se kotrljali do Zagreba pa odatle poleceli za majku Rusiju. Dok je skijaski savez carterom odletio za Soci.
    Da su odbili da nastupe niko normalni im ne bi zamjerio osim vajnih patriota. Nego tada nije bilo vrsnih novinara slova da napisu za tu bruku.
    I ko zna koliko je ovakvih primjera a la Soci a da obicni gradjanin ne zna.
    Ostavimo se moralisanja, ionako je to danas vise nego fakultativna kategorija svakog pojedinca.

    Momcima srecno u Kataru. Da zarade koju paru. Da izbjegnu povrede i malere koje su ih pratili dok su za CG igrali. Vjerujem da ce se izdic iznad sebe, i nece doc Bugatijem na Cetinje u penziju.
    Svakako su sami dovoljno rekli o sebi, i fotografijama dokazali.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #14089
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    ne mogu da citam sta se pise jer sam par postova procitao i vidim uhvatio vas je Gando sindrom (iako mnogo cijenim misljenje i slazem se u dosta stvari sa covjekom)
    Naime kao profesionalni sportista koji vrlo rano ode u inostranstvo pa id a zaradjuje 10k eura mjesecno to ce radit narednih 10 godina i eto milion. Zaradjuju oni mnogo vise od toga.

    Pominje neko srbe koji igraju za nasu reprezentaciju. Nista mi nema mrznije od toga, ne zato sto su srbi jer blizih nemamo nego zato sto nemaju dodirnih tacaka sa CG. Vazda moze neki jovanovic, poavicevic, milko bjelica, kaca bulatovic, bojana petrovic ali ljudi koji nikakve veze nemaju pa se pravi sportski klub od reprezentacije mi je uzas.

    Postovao bih i da oni nisu u prvom planu, donekle i razumijem simica ali borozana nema sanse. Pa i crepulja igra za gruiju vaterpolo, svi ovi srbi sto igraju za nasu reprezentaciju takodje jer nemaju mjesta u svojoj reprezentaciji. Takodje bilo je i nekih spanaca u kataru. To je sve ok, jer nisi u planu u svom timu i ima boljih.

    Drazava je naravno raspad i ja bih zapalio daleko ali pricat da ljudi koji primaju po 250k plus treba da odu jer na brzinu treba da uzmu par miliona i da ih taj katar posle odjebe kao sto je i stojanovica, damjanovica i markovica to je uzas.

    Slazem se da ih treba pljuvat dje cuju i necuju, isto ako ne i gore sto bi trebalo mirotica
    Za ove hercegnovske srbe to je nazalost i normalno

    No ajd ponavljam kad se drzava svjesno raspada iz zelje za vlascu svi mi imamo pogresne idole.

    Nek im je sa srecom pa ako bog da da se nedje kao katarci pojave ovdje i iz mozga odpjevaju katarsku himnu i onda nam jos daju po 20 golova

  15. #14090
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Inace da napomenem jer se dofatih mirotica
    Ona anonimna donacija sportiste za curicu kojoj je trebala pomoc od 50k je bila od njega

    Takodje i par drugih stvari vezanih za pomoc ljudima u CG

    Ali opet spanac, izdajnik

  16. #14091
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Svaka mu cast ako je to on. Od njega dovoljno pa da nikad centa vise ne da nikom.

  17. #14092
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Inace da napomenem jer se dofatih mirotica
    Ona anonimna donacija sportiste za curicu kojoj je trebala pomoc od 50k je bila od njega

    Takodje i par drugih stvari vezanih za pomoc ljudima u CG

    Ali opet spanac, izdajnik
    Za Mirotica je to ziva istina,kazu da je bas dosta imao tih anonimnih donacija.
    Nije se jedan Savic,Jovetic,Vucevic ili Pekovic sjetio nego bas spanac,srbin taj izdajnik.

    Pisete odje da bi skandal bioda neki Srbin ili Hrvat odbije reprezentaciju i ode za drugu zemlju.
    Sta je bilo sa Marjonovicem ljetos ? Povreda ?? Jes,bojao se da će ostat bez 30 miliona € . I njemu je vaznije
    bilo da se osigura materijalno nego da uzme medalju na OI.
    Haos je nastao,svi su ga pljuvali ali dosao je rezultat i sad su ga zaboravili svi i sve mu je oprosteno.
    Sa CG ovi momci su totalno zapostavljeni,sjecam se da su ih jednom iz hotela izbacili,da su na sred utakmice sili pocijepani dres jer nisu imali drugi.
    U Katar ce uživati,vjerovatno i osvojit koju medalju,igrat OI i zaradit brdo para.
    Kakav patriotizam i cuda,pa Mirotic je uradio vise za CG nego pola tih silnih patriota.I to anonimno,bez ikakve reklame!! Ali nažalost,izgleda da je odje bitno samo da staviš ruku na srce,pijevac himnu,glasas da DPS i mlatis sa dva prsta okolo.
    Bez toga,ili si Srbin ili izdajnik.
    Batalite priču vise,ne lazite sami sebe vise.

  18. #14093
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    E dobro znate ko je anonimno donirao a ko nije. Zasto li se to zove anonimna donacija?

    Sto se tice Mirotica tu barem pare nisu bile problem. Nema nijedno smisleno opravdanje za njega. Pogotovo ako se uzmu u obzir njegova ponasanja zadnjih godina, postupci tokom meca sa Srbijom do pjevanja na trgu.

    Uostalom za sve ove situacije u sportu najodgovornije svjetske sportske organizacije koje su sve ovo dozvolile, to jest popustile po uticajem para i mocnih saveza.

    Ako vam je sve to OK onda da se ukinu sva reprezentativna takmicenja jer koja je svrha i smisao onda ako budu igrali oni koji plate vise?
    Last edited by Rodion Romanovich; 25-03-17 at 12:37.

  19. #14094
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Jesu li oni prekršili neki zakon ili ostali dužni nekome? Pretpostavljam da većina vas koji iskreno komentarišete nemate pojma kakvo je stanje u sportskim savezima u Crnoj Gori a oni koji komentarišu po zadatku su izdajnici a ne ovi momci. Jedan od saveza je na primjer postojao samo na papiru tako da je patriota koji ga je osnovao uzimao pare od države na račun toga. Dakle postoje zakoni države koji se trebaju poštovati a čojkanje i veljanje okačite mačku o rep.

  20. #14095
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    E dobro znate ko je anonimno donirao a ko nije. Zasto li se to zove anonimna donacija?

    Sto se tice Mirotica tu barem pare nisu bile problem. Nema nijedno smisleno opravdanje za njega. Pogotovo ako se uzmu u obzir njegova ponasanja zadnjih godina, postupci tokom meca sa Srbijom do pjevanja na trgu.

    Uostalom za sve ove situacije u sportu najodgovornije svjetske sportske organizacije koje su sve ovo dozvolile, to jest popustile po uticajem para i mocnih saveza.
    E zamisli, u gradu od 20000 stanovnika kad neko istrese toliko para pa je teško saznat ko je i sta je .
    Htio je ostat anoniman,nije na sva zvona objavio.

  21. #14096
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Znaci zbog meni i meni slicnih ova dvojica su otisli da igraju za Kataro a ti i tvoje drustvo navihate za Srbiju. Zanimljivo
    Ne naravno zbog tebe kao jedinke, previse si nebitan u ovoj prici da bi neko zbog tebe donosio takve odluke. Kolega Medo pokusava da ti doglavi koliko je pogresan tvoj pogled na svijet, isto kao sto je Ulix pokusavao prije par dana, ali ti jednostavno ne prihvatas cinjenicu da je mozda neko drugi u pravu a ti ne. Kad na to dodas i cinjenicu da sve tvoje neistomisljenike posmatras sa visine i sazalijevas ih zbog toga sto su, po tebi, oni u zabludi a ti prosvijetljen, razuman i pametan, samo pokazuje koliko si ti u sustini ogranicen coek. Tvoje pisanije mi niti smeta, niti me vrijedja, samo pokusaj da budes malo vise konstruktivniji i sjeti se ponekad da i oni najmudriji ponekad cute iako imaju dosta toga pametnog za reci.
    Last edited by Ispichutura; 25-03-17 at 13:14.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  22. #14097
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A po kojoj osnovi si ti u pravum
    Reagovao je na moju konstantaciju da jedino Srbi koji su se kao takvi odje deklarisali daju podrsku ovom cinu. Jesam li slagao sto? Jel neki takav osudio ovo?
    Nisu samo oni i to sam rekao ali oni su 100% a ja vas razumijem zasto.

    A to sto vi to gledate politicki , sto ako je meni ovo za osudu odmah sam DPSovac, tu vam ne mogu pomoc.
    Meni je za osudu tebi nije i to je to, valjda imam pravo i ja da osudim kad neko se proda i krene da igra za drugu reprezentaciju.
    Ako je ko sto je otisao radi para onda se prodao, ne postoji drugaciji izraz.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #14098
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Mi gledamo politički, a osim tebe nema nijednog forumaša koji u svakom postu pomene dps i Srbiju... Ne vidim da je tebi iko rekao da si dps-ovac, ali ti daješ sebi za pravo da određuješ nacionalnost drugima...

    P.S. Više od pola ovih koji su skretali pažnju da se ne pljuje po momcima su Crnogorci (niko nije davao podršku, samo smo konstatovali da razumijemo razloge zbog kojih su otišli)... Tako da uz to što prebrojavaš krvna zrnca ispadaš i smiješan...

    sent using tapatalk
    #fakenews

  24. #14099
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jebiga momci su izabrali laksi put e sad zamislite samo kakav odnos ce imati ostali momci prema repki ))))

    Ma tako i treba, saka dolara obraza bez, najlakse je okriviti sve ostale )))

  25. #14100
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I samo jos nesto, ne radi mi edit preko telefona pa bi zamolio da se ne brise, zar mislite stvarno da bi ovi momci zapali za oko bilo kojem klubu ili repki da nisu dobili sansu i da nisu dizani u zvijezde u ovoj 'maloj, lopovskoj, nikakvoj' Crnoj Gori i da nisu bili njeni 'najbolji' igraci ?
    Ae ne zajebavajte casti vi

Page 564 of 711 FirstFirst ... 64464514554560561562563564565566567568574614664 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •