Results 1 to 6 of 6

Thread: Nabjbolje cijene, datalink ili neko drugi?

  1. #1
    Join Date
    May 2017
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default Nabjbolje cijene, datalink ili neko drugi?

    Dobar dan,

    namjerno otvaram ovu temu, cesto mi se desilo da zovem u datalink (kao po meni najjeftiniji u gradu), uvijek govore da nemaju na trenutno tu na lageru ali se moze narucivati i stic za sat vremena pa cak do 4-5 sati. Sad se ja pitam, da li oni stvarno imaju tamo nekog magacina ili kupuju kod nekog drugog pa prodaju, znaci svrha ove teme jeste, da li postoji firma koja ima bolje cijene u gradu od ovih?

    zPo

  2. #2
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Nikšić
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Mislim da je jeftiniji Multicom.Za razliku od Datalinka oni redovno ažuriraju sajt...kod DataLinka će ti se dešavati da na sajtu piše stara cijena...a tog proizvoda više nemaju ili je skuplji..
    Povoljne cijene su i u Kernelu....samo i oni vi mogli češće ažurirati sajt..

  3. #3
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kakav crni Multikom druze... Sto se tice sajta to jeste tacno, prelijep je, odlican, pregledan, melem za oci sto se veli... Znao sam po sat vremena samo tastature da gledam, a onda kad sam odlucio da kupujem zovnem ih 'izvinjavamo se nemamo to u radnji', pitam za drugu, trecu, nista, od onih 200 tastatura na sajtu u radnji imaju samo 8... Od onoliko televizora 43 inca znas li koliko su ih imali ? NULA ! ... Da ne duzim koliko puta i za koliko stvari su mi rekli da nemaju, jedino sto su imali je android box Mi.... Tako da sajt jedino ako neko voli da pari oci i cita specifikacije, al ako nesto zelis da kupis kod njih, podjes u one dvije radnje sto imaju, pogledas tih par modela sto imaju i to je to...

    Sent from my SM-J710F using Tapatalk
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  4. #4
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Nikšić
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    .....tačno je - nemaju u radnji sve što se vidi na sajtu, ali nabave isti dan, ako neko poruči. Tako radi 90% radnji u regionu....dio robe kupe i drže u radnji a ostalo kupe od ovlašćenih distributera tek kad kupac naruči.
    Postoji previše modela tastatura (da ne pominjem ostalo) da bi neko sve to držao u radnji...
    Ja njačešće kupujem kod njih..pogledam sajt, naručim....
    Od ovh radnji u Crnoj Gori, jedino Kernel ima malo veći lager.....ako sam dobro vidio...ako griješim - ispravite me...

  5. #5
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    Kakav crni Multikom druze... Sto se tice sajta to jeste tacno, prelijep je, odlican, pregledan, melem za oci sto se veli... Znao sam po sat vremena samo tastature da gledam, a onda kad sam odlucio da kupujem zovnem ih 'izvinjavamo se nemamo to u radnji', pitam za drugu, trecu, nista, od onih 200 tastatura na sajtu u radnji imaju samo 8... Od onoliko televizora 43 inca znas li koliko su ih imali ? NULA ! ... Da ne duzim koliko puta i za koliko stvari su mi rekli da nemaju, jedino sto su imali je android box Mi.... Tako da sajt jedino ako neko voli da pari oci i cita specifikacije, al ako nesto zelis da kupis kod njih, podjes u one dvije radnje sto imaju, pogledas tih par modela sto imaju i to je to...

    Sent from my SM-J710F using Tapatalk
    Istina, sajt im je najbolji, takodje gledam po sat vremena ali kad dodje do kupovine ili razgledanja idem tamo direktna linija da vidim sto sve imaju.

    Datika.me
    Datalink
    Kernel
    Bacim pogled i kod lopova u Tehnomax da vidim kakva je situacija.

    Na kraju krajeva sto god da odaberem javim se coeku @sasa.mne i zavrsi posa u rekordnom roku. Sto god da je u pitanju, popravka-nabavka-kupovina-garancija, apsolutno sve. Moja topla preporuka za njega.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Multcom je ok, nema potrebe da imaju sve u radnjama što vidite na sajtu.
    Poručite i isti dan ili u roku 24h., roba je kod vas. Dostava je 2 eur. po cijeloj CG sa urednim računom i garancijom.
    Ovo je moje iskustvo.
    Datalink ista priča samo malo skuplje.
    l.p.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Ima li neko da prodaje note 7 ispod cijene? U djelove? Kontakt PM
    By LenzS in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 20
    Last Post: 18-10-16, 00:50
  2. Crtanje portreta ? Cijene ? Prodaja slika, cijene ?
    By coach in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 24-08-15, 12:20
  3. Prodajem Neke CDove za HP servere i neka CISCO cuda (ne znam cemu sluze, mozda neko drugi zna)
    By TechnipalAbuse in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 22-01-14, 20:13
  4. I: Datalink
    By Srele in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-09, 09:25
  5. Mugi ili neko drugi?
    By komsija in forum Centralni
    Replies: 65
    Last Post: 01-06-06, 12:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •