Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 115

Thread: zasto muskarci vole da se hvale

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default zasto muskarci vole da se hvale

    ima jedan vic u kojem Crnogorac, kao, pita djevojku da se seksaju i ona mu kaze "ocu, ako neces pricat nikom",a on ondgovori,"e,onda ja necu,sto cu je..t kad necu nikome pricat"?!

    Posto imam mnogo drugova,tj kolege su mi iskljucivo muskarci,druzimo se i privatno,dozivljavaju me kao druga i predamnom pricaju svasta nesto i po vas bijeli dan srijecu se djevojke koje su povalili ili "su mogli" ali nijesu htjeli.

    Ja rekoh da cu 2 dana da provedem sa njima sakrivena u ormaru i da brojim njihov ucinak e, ih slusat vise ne mogu!!!

    E,sad...sto je to u muskoj prirodi da se moraju pohvalit , ako slucajno dok su sa drustvom prodje cura sa kojom su proveli strasnu noc,a pogotovo ako doticna pridje dok on sjedi s drustvom,sanse nema da cim ledja okrene ne prokomentarisu situaciju.

    Naravno da mislim na veze za jednu noc jer duge veze su "zasticene" od takvih komentara kod vecine muskaraca.

    e,sad momci nemote se "vadit" kao ja nijesam takav,poznajes pogresne momke itd,jer mi je drustvo vrlo sarenoliko i jos iz raznih krajeva bivse nam domovine a svi,doslovno,svi isto reaguju,naravno,pricam o onima koji se imaju cim hvalit.
    Oni koji su skromni tj vjerni su saputnici zeni ili djevojci, oni nemau sto pricat,no cute i rade.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    A vi se ne hvalite jes, pogotovo ako je neki "sportista".
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ili "su mogli" ali nijesu htjeli.
    hahahha! A ovo mi je ubjedljivo najace kad cujem (a cujem to dosta puta)!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Posto imam mnogo drugova,tj kolege su mi iskljucivo muskarci,druzimo se i privatno,dozivljavaju me kao druga i predamnom pricaju svasta nesto i po vas bijeli dan srijecu se djevojke koje su povalili ili "su mogli" ali nijesu htjeli.
    hahahahahaahah...mogli a nijesu htjeli???!!!nechesowi "hybrydni" momCowi...ne znam...ja takodje imam slichno iskustwo kad su momci u pitanju owo za priche ko je koga? dje? kako? na mu je owo...ono...itd...no sam doshla na ideju da im ugradim neshto kao taximetar...da vidju ONI...e razumijesh ti mene???:mrgreen: :twisted:

    E,sad...sto je to u muskoj prirodi da se moraju pohvalit , ako slucajno dok su sa drustvom prodje cura sa kojom su proveli strasnu noc,a pogotovo ako doticna pridje dok on sjedi s drustvom,sanse nema da cim ledja okrene ne prokomentarisu situaciju.
    ako mene pitash ja mislim da je to tipichno balkanska boljka...eto ja sam malo putowala i stvarno imam prilike i sad da sretnem ljude iz cijeloga svijeta s obzirom da zhivim i hostelu koji je iskljuchivo za strance...i mogu ti retji da su nam jedino turci i zhabari(neki) slichni...owo drugo su sve normalne(relativno!!:mrgreen: ) nacije...bar po tom pitanju!!
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 09-10-06 at 10:47.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sta ima tu lose obicno muskarci manje medju sobom pricaju o svojim vezama u odnosu na zene koje uz kafu ispricaju svaki detalj.... mislim, zene su generalno brbljivija stvorenja.... ja obicno svojim drugovima ili oni kod mene lako prepoznaju noc iza i to se proprati osmjehom bez neukusnih komentara...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    sta ima tu lose obicno muskarci manje medju sobom pricaju o svojim vezama u odnosu na zene koje uz kafu ispricaju svaki detalj.... mislim, zene su generalno brbljivija stvorenja.... ja obicno svojim drugovima ili oni kod mene lako prepoznaju noc iza i to se proprati osmjehom bez neukusnih komentara...
    eeeeeeeeeeee...ja se sa owim totalno ne slazhem ( stim da owdje goworim iskljuchiwo u svoje ime)...ne mozesh tako da generalizujesh...zhene su fakat brbljiwije...ali mushkarci su po pitanju hvalisanja i torokoanja-chitaj:ogovaranja, neprevazidjeni...drzhe rekord...mislim shta josh retji...??? ja recimo...nikad ne bih mogla da preprichavam takve stvari sa drugaricama...ili bilo kime...meni se chini da se to zove intima,a??pa u skladu sa timzhelim da to i ostane :-P

    pregl00po mi je da se neko hvali nechim toga tipa...uprawo su oni koji zadrzhe to za sebe i koji ne "drobe" o svojim "podwizima" milion na sat prawi "kreshimiri'kreshimirke" ...kako stari latini rekoshe"djela, ne rijechi"...:-P

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon View Post
    sta ima tu lose obicno muskarci manje medju sobom pricaju o svojim vezama u odnosu na zene koje uz kafu ispricaju svaki detalj.... mislim, zene su generalno brbljivija stvorenja....
    Ovo je totalna neistina....!!!!
    ... i jos jedan dokaz toga koliko muskarci slabo poznaju zene....
    ...mi smo fina stvorenja, alo machosi !!???
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaha

    necete da me ubijedite u suprotno ne-ne

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesam sve sam voajerisao.....neka vam sad ta prica

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ovo je totalna neistina....!!!!
    ... i jos jedan dokaz toga koliko muskarci slabo poznaju zene....
    ...mi smo fina stvorenja, alo machosi !!???
    Ajde, nemoj da mladje medju posjetiteljima ovog foruma dovodis u zabludu.
    Kad su muskarci u blizini, zene su "svetice" sto se tih prica tice. Ni da bi zucnule!
    Ali zato, kad se nadju same, gore su od nas muskih!

    P.S. NIsam prisluskivao.... ali mi je najbolja frendica pricala (a prosle godine i bivsa cura) na sto to lici. Mozes li zamisliti moj izraz lica kad mi je bivsa pricala kako su ona i jos 2 frendice cetvrtu ucile pusiti k...c koristeci se bananom?
    A nisu bile pijane.

    Mi muski samo lajemo, u eksperimente kao gore naveden bome ne idemo.

    I poznajemo vas mozda i bolje nego sto mislite, zato je sve vise muskih i ravnodusno na kojekakve zenske hirove (kao sto je phenomenon spomenuo nedavno), te se vise okrecu za onima koji ih nece zajebavati i povlaciti za nos svojim musicama.

    Lijepo kaze Zalosna sova (znaju oni koji su citali Komandanta Marka):
    "Bjezanje pred neprijateljem je kukavicluk a bjezanje pred zenama je mudrost."
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...znas kako, naucno je dokazano da je kolicina testosterona u obrnutoj srazmjeri sa kapiranjem zenske logike...

    A ovo sto govorite da zene pricaju o detaljima svojih veza sa drugaricama...
    Ti detalji se odnose ponajvise na emocije i desifrovanje "sto je to autor htio da kaze".... ne na seksualne detalje!

    Mozda i ima zena koje ce da pricaju medjusobno o detaljima seksa, ali ja to nesto jos nisam srela....
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    ...znas kako, naucno je dokazano da je kolicina testosterona u obrnutoj srazmjeri sa kapiranjem zenske logike...
    Poznato je da najvecu kolicinu testosterona imaju oni koji se bave body buidlingom.
    Nisam takav.
    Dovoljno vas je promatrati, promatrati vase reakcije u kojekakvim zivotnim situacijama i donijeti svoj zakljucak. KOji ne vrijedi generalno za sve zene, ali vrijedi za opcu populaciju. Ako si ucila statistiku, onda znas kako se donose sudovi za cjelokupnu populaciju.
    Inace, zensku se logiku ne moze shvatiti, jer je previse fuzzy. Zene su i lijepe i pametne i inteligentne, no nacin njihova razmisljanja je tesk oopisiv nekakvim formalnim metodama zato jer se njihov nacin razmisljanja, umjesto na logici, oslanja na emocije, koje znaju biti i previse nestabilne i podlozne hormonalnim promjenama i poremecajima.
    Zato kazem da vas treba promatrati i donijeti zakljucak na osnovu vidjenoga iz kojekakvih zivotnih situacija.

    Quote Originally Posted by odli View Post
    A ovo sto govorite da zene pricaju o detaljima svojih veza sa drugaricama...
    Ti detalji se odnose ponajvise na emocije i desifrovanje "sto je to autor htio da kaze".... ne na seksualne detalje!
    Zene pricaju i o tome, sto ne umanjuje cinjenicu da jedbnako tako pricaju i seksualnim aspektima svojih veza, i to vrrrrlo detaljno.
    I to mi je receno od strane samog zenskog roda. Zasto bi mi lagale?
    S druge strane, osobno nisam nikad, niti sam ikog muskog cuo da prica u stilu: "uh, kako sam je ovako, pa onako, pa sam je zguza, pa sam joj ga zabio...". Zna se tko je koga jebao ili jebe, ali u detalje koje sam naveo se ne ide. Niti ucimo jedan drugog kako oralno zadovoljiti zenu. Sick!

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Mozda i ima zena koje ce da pricaju medjusobno o detaljima seksa, ali ja to nesto jos nisam srela....
    Mozda nisi srela jer se ne osjecas ugodno i opusteno kad su takve teme u pitanju. Da si opustenija i otvorenija prema tim temama, tko zna, mozda bi ti se prijateljice i povjerile.
    Last edited by Argonaut; 09-10-06 at 11:39.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ti detalji se odnose ponajvise na emocije i desifrovanje "sto je to autor htio da kaze".... ne na seksualne detalje!

    Mozda i ima zena koje ce da pricaju medjusobno o detaljima seksa, ali ja to nesto jos nisam srela....

    totalno podrzhavam...:thums up: znachi...vjerowatno ima i toga...kao shto ti Argonaut reche...banan...grashak...i sl.....mislim...to nije dijeljenje i hvalisanje time koja je koga " imala" kao shto je to sluchaj sa momcima...uostalom, zashto bi bilo loshe nekom "pomotji" za neke takve stvari ako joj treba pomotj, u smislu da je curi neprijatno shto tako neshto ne zna a bi dechka da zadovolji????...
    a tema se odnosila na to...zashto MOMCI vole toliko da lazhinjaju po pitanju svojih sexualnih iskustava????ili sma ja neshto pogreshno ukontala???a zhena i da je imala tolika iskustva netje blebetat o tome(bar ne kod nas!!) jer trje joj se odma udarit odredjena"etiketa"...

  14. #14
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Mozes li zamisliti moj izraz lica kad mi je bivsa pricala kako su ona i jos 2 frendice cetvrtu ucile pusiti k...c koristeci se bananom?
    A nisu bile pijane.

    Meni ovo zvuci kao sex. edukacija a ne kao prepricavanje intimnih detalja iz odredjene veze, alo Argo??!!

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Mi muski samo lajemo
    Znaci potvrdjujes ipak da momci o tome pricaju, ili sta...?

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    I poznajemo vas mozda i bolje nego sto mislite, zato je sve vise muskih i ravnodusno na kojekakve zenske hirove (kao sto je phenomenon spomenuo nedavno), te se vise okrecu za onima koji ih nece zajebavati i povlaciti za nos svojim musicama.

    Argonaute, kad bi barem shvatio da je vecina " zenskih hirova" i "musica" potpuno bezazlena za vas... Pa i vi imate svoje hirove pa vas trpimo i pokusavamo opravdati... I u 90% slucajeva vas ne zelimo "za**bati", nego vi to tako tripujete jer nas ne pokusavate razumjeti...

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Lijepo kaze Zalosna sova (znaju oni koji su citali Komandanta Marka):
    "Bjezanje pred neprijateljem je kukavicluk a bjezanje pred zenama je mudrost."

    Sto vise bjezis, s vise njih ces da bidnes; bojim se Argo da to tako ide kod vas muskih...
    Bolje da stanes i ostanes i pokusas skapirati o cemu se radi u tom divnom suprotnom svijetu koji nije i jeste tvoj... .. Jer prva mudrost ako hoces da savladas neprijatelja je da ga pokusas razumjeti... ...A kad ga razumijes, on vise i ne bude neprijatelj, zar ne?...



    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    P.S. NIsam prisluskivao.... ali mi je najbolja frendica pricala (a prosle godine i bivsa cura) na sto to lici.

    Iz gornje analize ispada da si i ti ipak pogresno cuo, tj. preveo to sto ti je ona pricala... Kao sto rekoh, ja u njenoj prici ne prepoznadoh prepricavanje detalja iz intimne veze...


    Quote Originally Posted by Argonaut
    Zene su i lijepe i pametne i inteligentne, no nacin njihova razmisljanja je tesk oopisiv nekakvim formalnim metodama zato jer se njihov nacin razmisljanja, umjesto na logici, oslanja na emocije, koje znaju biti i previse nestabilne i podlozne hormonalnim promjenama i poremecajima.
    Zato kazem da vas treba promatrati i donijeti zakljucak na osnovu vidjenoga iz kojekakvih zivotnih situacija.
    Ovo ti je skroz OK.... Mozda i dodjemo do zajednickog zakljucka..
    Vise posmatraj, a manje bjezi, kao sto rekoh...


    p.s.Momci moji, mnogo ste mi vi samouvjereni.... A to nekad zamagljuje jasan pogled na stvari...
    Last edited by odli; 09-10-06 at 11:52.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    tema se odnosila na to...zashto MOMCI vole toliko da lazhinjaju po pitanju svojih sexualnih iskustava????
    U dijelu kojeg sam izbrisao si i sama dala odgovor na to pitanje zasto muskarci pretjeruju.
    Sad ja mogu o tome kako "m oji decki" uvijek govore istinu sto se toga tice (zna se koji je koju, bez ulazenja u detalje, i ne govore za neku koju nisu da jesu), kao i ja sam, no to nije bitno za ovu raspravu.

    E, sad ce me neka sigurno pitati: "a kako mozes znati da te ne lazu?". Odgovor glasi: "Ne mogu znati, ali im vjerujem da ne lazu iz razloga sto su to isti decki koji ce bez kompleksa priznati da "nisu umocili" par mjeseci ili vise".
    Last edited by Argonaut; 09-10-06 at 11:55.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Meni ovo zvuci kao sex. edukacija a ne kao prepricavanje intimnih detalja iz odredjene veze, alo Argo??!!
    Gledaj, ono je bila samo ilustracija koliko daleko idu. A o detaljima iz intimne veze i te kako pricaju. Ja, npr., tocno znam kako bivsi od moje najbolje frendice voli da mu ona pusi i kako ona to radi. Zamisli! A nije da bas patim za potrebjom da to znam.
    Isto tako, znam neke detalje iz onog jednog koitusa koji se dogodio izmedju mog frenda i frendice od moje bivse cure.
    Na dalje, nekoliko puta mi se na kavi sa bivsom i njezinim frendicama dogodilo da bivsoj izleti stogod iz naseg seksualnog zivota. Ne direktno, ali natuknice tipa "ima on jos nekih kvaliteta", na sto bi namignula frendicama, mene pogladila po koljenu, a one se zahihotale. Sto im onda prica kad mene nema!?
    Isto tako, znam zasto je najbolju frendicu od moje najbolje frendice (koja zeznuta formulacija) jedan decko nogirao. Zato sto ona, po njegovim rijecima, "lose pusi". Sasvim druga prica je da je tip tom svojom izjavom ispao debil nad debilima.
    Daj, odli, nemojmo se lagati.


    Quote Originally Posted by odli View Post
    Znaci potvrdjujes ipak da momci o tome pricaju, ili sta...?
    Nemam sto potvrdjivati jer nisam ni osporio da mi muski o tome ne pricamo. Ali nemoj misliti da ste vi zene bolje po tom pitanju od nas. NA neki nacin ste puno i gore.


    Quote Originally Posted by odli View Post
    Argonaute, kad bi barem shvatio da je vecina " zenskih hirova" i "musica" potpuno bezazlena za vas... Pa i vi imate svoje hirove pa vas trpimo i pokusavamo opravdati... I u 90% slucajeva vas ne zelimo "za**bati", nego vi to tako tripujete jer nas ne pokusavate razumjeti...
    Na ovo ce ti se vecina muskaraca samo kiselo nasmijati, jer je velika vecina zenskih hirova i musica i te kako opasna po nas.


    Quote Originally Posted by odli View Post
    Sto vise bjezis, s vise njih ces da bidnes; bojim se Argo da to tako ide kod vas muskih...
    Upravo suprotno, i te kako se da pobjeci.
    I ne bih ja to nazvao bjezanjem, vise taktickim povlacenjem.
    Last edited by Argonaut; 09-10-06 at 11:59.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Poznato je da najvecu kolicinu testosterona imaju oni koji se bave body buidlingom.
    Nisam takav.
    Dovoljno vas je promatrati, promatrati vase reakcije u kojekakvim zivotnim situacijama i donijeti svoj zakljucak. KOji ne vrijedi generalno za sve zene, ali vrijedi za opcu populaciju. Ako si ucila statistiku, onda znas kako se donose sudovi za cjelokupnu populaciju.
    Inace, zensku se logiku ne moze shvatiti, jer je previse fuzzy. Zene su i lijepe i pametne i inteligentne, no nacin njihova razmisljanja je tesk oopisiv nekakvim formalnim metodama zato jer se njihov nacin razmisljanja, umjesto na logici, oslanja na emocije, koje znaju biti i previse nestabilne i podlozne hormonalnim promjenama i poremecajima.
    Zato kazem da vas treba promatrati i donijeti zakljucak na osnovu vidjenoga iz kojekakvih zivotnih situacija.



    Zene pricaju i o tome, sto ne umanjuje cinjenicu da jedbnako tako pricaju i seksualnim aspektima svojih veza, i to vrrrrlo detaljno.
    I to mi je receno od strane samog zenskog roda. Zasto bi mi lagale?
    S druge strane, osobno nisam nikad, niti sam ikog muskog cuo da prica u stilu: "uh, kako sam je ovako, pa onako, pa sam je zguza, pa sam joj ga zabio...". Zna se tko je koga jebao ili jebe, ali u detalje koje sam naveo se ne ide. Niti ucimo jedan drugog kako oralno zadovoljiti zenu. Sick!



    Mozda nisi srela jer se ne osjecas ugodno i opusteno kad su takve teme u pitanju. Da si opustenija i otvorenija prema tim temama, tko zna, mozda bi ti se prijateljice i povjerile.

    moji komplimenti za ovaj odgovor!

    ali ja jesam iskreno puno puta davao savjete za bolji sex drugima ukoliko mi se pozale kroz neku zavijenu formu na ne bas zadovoljavajuci sex zbog neopustenosti njegove cure....
    Last edited by phenomenon; 09-10-06 at 12:00.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Argonaute, nakon ovoga sto si rekao izvini mogu samo da te zalim...
    Stvarno ne znam gdje sreces takve cure jadan ne bio!?
    ...Ali znas kako se kaze - "Zivot koji zivimo izvana je samo slika onoga iznutra..."
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto sam stariji sve vise zavidim mojim djedovima i pradjedovima i njihovim odnosima prema zenama tj mojim babama i prababama , samo pokret obrvom i opa, on okom ona skokom ahahahahahaha nema tu zena da brblja i da se suprotstavlja a ni da pomisli da gundja ahhahahahahaha

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Argonaute, nakon ovoga sto si rekao izvini mogu samo da te zalim...
    Stvarno ne znam gdje sreces takve cure jadan ne bio!?
    ...Ali znas kako se kaze - "Zivot koji zivimo izvana je samo slika onoga iznutra..."
    Uuuu, kako si mi spustila, strasno!
    Idem pociniti seppuku, moj zivot nakon ovog tvog komentara vise nema smisla.
    I ti zalis mene samo zato jer dovoljno gledam i slusam okolo da skuzim kako se, in general, ponasate? A ne bi zalile zene koje su ponekad i predugog jezika? Svasta!

    Odli, znas li da je prva reakcija ljudi koji vise nemaju dobrih argumenata u raspravi upravo ad-hominem napad ovakvog tipa? Znas li se ti uopce raspravljati bez toga? Iz onoga sto vidim, nemas.

    Have a nice day!
    Last edited by Argonaut; 09-10-06 at 12:10.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  21. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Uuuu, kako si mi spustila, strasno!
    Idem pociniti seppuku, moj zivot nakon ovog tvog komentara vise nema smisla.

    Odli, znas li da je prva reakcija ljudi koji vise nemaju dobrih argumenata u raspravi upravo ad-hominem napad ovakvog tipa? Znas li se ti uopce raspravljati bez toga? Iz onoga sto vidim, nemas.
    Dakle, ova tvoja izjava vise govori o tebi nego o meni.
    Have a nice day!

    Argo, nemas zasto da se ljutis jer mi ni kraj pameti nije bilo da ti "spustam"??? Izvini stvarno ako sam te uvrijedila...
    (shvati ja sam zensko pa mi logika i misli drugacije teku...)

    Jedina mi je namjera bila da kazem da ima mnogo dobrih i iskrenih cura i, ako si do sada sretao takve bijednice o kojima pricas, htjedoh samo da savjetujem da mozda pocnes traziti cure na nekim drugim mjestima... that's all...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bolje da zene kada piju kafe pricaju o kulinarskim receptima, da se edukuju u kuhinji nego sto mlate price o udvaracima i da pretresaju teme ove danasnje cure sve misle da ce im dovijeka majke kuvat ruckove :mrgreen: ma opet bi ja uveo crnogorsku natustenu obrvu hihi

  23. #23
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo phenu, ja bas pijem kafu i odje pricam s vama... zato sto sam vec napravila jaaaaako fini rucak xexe....
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Jedina mi je namjera bila da kazem da ima mnogo dobrih i iskrenih cura i, ako si do sada sretao takve bijednice o kojima pricas, htjedoh samo da savjetujem da mozda pocnes traziti cure na nekim drugim mjestima... that's all...

    Isprika prihvacena.
    Ja te cure ne bih nazvao bijednicama, a i zasto bih?
    Cure o kojima pricam dolaze iz svih drustvenih slojeva, neke su i visokoobrazovane, moze ih se naci po kojekakvim mjestima. Sve je to najmanje bitno. Bitan je pattern koji se pojavljuje, a to je ono o cemu ja pricam.
    Ti si jedna od onih koje ne pricaju. Ima ih puno vise koje o tome pricaju, i ja im to ne uzimam za zlo. Ali ne dozvoljavam relativizam tipa: muskarci su bolji od zena ili zene su bolje od muskaraca. Ljudi mogu biti i sveci i kurve, bez obzira radilo se o muskarcima ili zenama.
    Razliciti smo, ali se u mnogim stvarima slicno ponasamo.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja mnim da se odje mLLogo od teme pobjeglo...Agronaut je probao na razno razne finte i nachine da dokazhe da cure prichaju o svojim sexualnim iskustvima...hm...ako je imao na umu da dokazhe da i cure lazhinjaju kako su spavale sa nekim a da to nije bilo tako(o chemu je i sam topik!!!)...nije mu poshlo za r00kom....bar se meni tako chini?!ne znma kakve veze ima to shto je neka"loshe nekome pushila" sa time...shto mushkarci izmishljaju svoje sexualne poduhvate??? al...ajde...

    HaLaJ mAnEt!
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 09-10-06 at 12:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 19:33
  2. drage nase muskarcine ;)
    By daca in forum Sve i svašta
    Replies: 36
    Last Post: 16-08-05, 10:24
  3. Zasto su muskarci takvi kakvi jesu
    By Smirnoff_ice in forum Ženski kutak
    Replies: 24
    Last Post: 08-12-04, 00:55
  4. S kojeg drveta si pao/la???
    By Sofronije in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 08-10-04, 01:12
  5. zasto DPSDP vlast ne raspise referendum?
    By NATA_Montenegro in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 15-03-04, 16:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •