Page 14 of 31 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast
Results 326 to 350 of 758

Thread: Autoservisi kojih se treba KLONITI!

  1. #326
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Није ти примјер на мјесту јер нико не плаћа тога фудбалера од нас ође. Плаћају га богати спонзори итд.

    Ово је нешто што обичан човјек плаћа из свог џепа и логично да ћу да поставим питање заслужује ли фарбање некакво 1500е.

    Но ај да не улазимо у ову социјалну причу

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    ako Dakićevo zaslužuje 1000e, uz uništavanje vozila i zadržavanje u servisu 7 mjeseci, uz glupu priču pred Tržišnom i svjedocima da i na novim vozilima u Voli motorsu mogu da se nađu iste onakve pukotine, prašina, pijesak i insekti u laku, onda kod "gluvih" zaslužuje tih 1500e, i da izađe auto kao iz fabrike. Što neko reče ođe, Vekuli je farbao usisivačem (ako je vjerovat) u šupi, otvorenih vrata, a oni imaju komoru, filtere i sve po PS-u, koliko znam. I sigurno se ne guze 7 mjeseci da završe farbanje kola koja nisu ni udarena bila, niti protrula na ijednom mjestu...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  2. #327
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    plus ti je pukao gumu na mini i njega lose ofarbao...

    mislim razumijem za auta od 3-4-5 hiljada da je glupo placati farbanje 1000e pa treba naci nekoga ko ce ih ok uraditi za 500-600e ... ali auta skuplja npr od 10 hiljada.... mislim da bih samo na 2 mjesta radio...

  3. #328
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    plus ti je pukao gumu na mini i njega lose ofarbao...

    mislim razumijem za auta od 3-4-5 hiljada da je glupo placati farbanje 1000e pa treba naci nekoga ko ce ih ok uraditi za 500-600e ... ali auta skuplja npr od 10 hiljada.... mislim da bih samo na 2 mjesta radio...
    Хоћеш доћи код мене ако отворим сервис, да ти то одрадим, за људску цијену, а не ове цифре када живимо у Њемачку а не Бананаленд

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  4. #329
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    plus ti je pukao gumu na mini i njega lose ofarbao...

    mislim razumijem za auta od 3-4-5 hiljada da je glupo placati farbanje 1000e pa treba naci nekoga ko ce ih ok uraditi za 500-600e ... ali auta skuplja npr od 10 hiljada.... mislim da bih samo na 2 mjesta radio...
    veli i za busenje gume da je to normalno, jer u svakom servisu svuda ima shrafova po podu, i da on na svoja kola stalno bushi gume, i da je to OK
    Inače, Cooper S R56 (dakle druga generacija), nema ga na http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto ispod 9200e, a i taj najjeftiniji je sličan mome, samo sa manje opreme, u lošijem stanju i za podatke sam jako skeptičan (čuš, 165 kilovata! Fabrički, može da ima 174 konja, a moj je čippvan u Sef na 201, i opet nema 165KW).
    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/498189

    Ako koga interesuje, mogu postavit video kako je odradio farbanje i štelovanje haube za koje je rekao da časti, a sad traži 250e, imam video, a i za poliranje trećeg auta, đe je slomio žabice na lajsni pri poliranju I ako je bitno, za farbanje haube, poliranje cijelog auta i zamjenu šoferšajbne je tražio da mu dovedem auto u subotu, a da ga preuzmem u četvrtak, da ne mora ni da zovem, jer će biti 1001% spremno, i naravno - trebalo mu je preko 20 dana samo za farbanje haube, poliranje auta nije završio, kao ni poliranje novoofarbane haube (tražio je da mu opet dovedem auto, a to što mi je propao put za inostranstvo, jer jedina dva registrovana auta, sa zelenim kartonom, je držao u servisu bezobrazno dugo, to ništa), a i šoferšajbnu, za koju su mi u Glass Servisu tražili 80e, u ovom servisu u Donjoj Gorici 80e, u Tološima neki lik 100e, on je tražio 104e (dio + ruke), i opet ni za 20ak dana nije završio posao (šoferšajbna ima neke tačkice od maltera/cementnog mlijeka koje ne mogu potpuno da se skinu, nagrizle površinu malo, jer je bio parkiran par dana ispred neke zgrade u izgradnji, pa sam htio i to da mijenjam, iako mi ljudi kažu da sam budala, jer je toliko sitno, da ne smeta, a nije da je staklo puklo il nešto).
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  5. #330
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Cekaj, jesi li ti kod njega radio 3 kola za tih 1000e?
    But if you never try, you'll never know..

  6. #331
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Cekaj, jesi li ti kod njega radio 3 kola za tih 1000e?
    noup, to je trebalo zasebno bit plaćeno, kao i sve stvari koje nisu spadale u onih 26 koje su dogovorene za Mercedesa. Tipa, obećao je da će mi nabaviti haubu sa 124 restajling, i to sam bio spreman da platim, al ništa od toga. Za farbanje haube na Kuper S-u, s obzirom koliko je kasnio i sa njim (preko 20 dana), i sa Mercedesom (u tom trenutku 5 mjeseci), je rekao da neće naplatiti ništa, odradio je loše, nije polirao, nije voskirao, al sad traži 250e + 80e:




    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Greska
    ako, ako

    Eo sam napravio tizer trejler:


    za kompletan video, đe sam lijepo prikazao skoro sve:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  7. #332
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Mislim ko ce da da za auto koje kosta 2 000e, 1 000 za lakiranje. Razumijem ova skuplja kola pa ajde. Za ove tranje ovo je od 500 je odlicno
    Premrzan mi je ovakav stav. Ima ljudi kojima i stara kola zavrsavaju posao.
    Last edited by Vidocq; 20-08-18 at 16:59.

  8. #333
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,501
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    198 Posts

    Default

    kad se vozi auto od 20-30000e onda farbanje nije skupo,skoro nam je izlazio geometar za nepuna 3 sata uzeo je 170e
    svaki dobar majstor nije skup,kad si zadovoljan posle odradjenog posla.
    dao je 1000eura da mu se ofarba mercedes ,nije zadovoljan isad ce da se vuce po sudova ,inspekcija ,natezanje sa dakicem oko para ,nespavanje verbalnog od sekiracije...mislim da bi sad doplatio jos 5-6 stotina eura na one 1000 samo da nije morao da prolazi sve ovo

  9. #334
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Premrzan mi je ovakav stav. Ima ljudi kojima i stara kola zavrsavaju posao.
    ili kao ja, koji čuvaju svoj prvi auto, koji su krvavo zaradili prije 15ak godina, i sad žele da ga restauriraju... Al napravih grešku sa odabirom servisa

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    kad se vozi auto od 20-30000e onda farbanje nije skupo,skoro nam je izlazio geometar za nepuna 3 sata uzeo je 170e
    svaki dobar majstor nije skup,kad si zadovoljan posle odradjenog posla.
    dao je 1000eura da mu se ofarba mercedes ,nije zadovoljan isad ce da se vuce po sudova ,inspekcija ,natezanje sa dakicem oko para ,nespavanje verbalnog od sekiracije...mislim da bi sad doplatio jos 5-6 stotina eura na one 1000 samo da nije morao da prolazi sve ovo
    ovo zadnje si u pravu, da je sve što je dogovoreno i odrađeno (sjedišta, klima, grijanje, itd.), i da je farba kao što je obećavao - "bez tačkice, biće kao nov, da možeš da se ogledaš u njemu", da mi nije žao i 1500e, ali, u skladu sa svojim nickom, kad me neko ovako zavrne, i još da tvrdi da sam JA NJEMU DUŽAN, daću sve od sebe da istjeram pravdu do kraja, pa nek košta živaca i para i vremena, vrijedi!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #335
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,273
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Od 339 postova moj prvi na ovu temu.
    Verbalni sam si kriv za sve.
    Od toliko majstora - aj dobro i sve to ali da toliko mjeseci prodje kao da si igracku ostavio.
    Sponzorisano na fb.



    picture to url

    upload image online



    screen shot pc






  11. #336
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Meni je samo malo smijesno sto sad kazes nema komoru blabla, pa to si vidjeo i znao kad ai ostavljao auto

  12. #337
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    nisam ulazio da gledam, ne pušta ljude tamo generalno, a i prvi put u životu farbam auto, nikad nisam čukao, ogrebao il tako šta... Danak naivnosti, još jedan...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  13. #338
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Sinoć prođem oko 11h pored servisa, Honda završena, samo 3 auta ispred. Bgm raznosi od posla i brzo radi.

  14. #339
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,820
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    naravno
    evo i frendu je spicko golfa i ispao odlicno


  15. #340
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Napumpani View Post
    Sinoć prođem oko 11h pored servisa, Honda završena, samo 3 auta ispred. Bgm raznosi od posla i brzo radi.
    pa dobro, nije mu puno trebalo, 3-4 mjeseca da se prihvati Honde. Samo nek pogleda ispod siceva, najboljim mušterijama dijeli gratis miševe!
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    naravno
    evo i frendu je spicko golfa i ispao odlicno
    ma da... Al si ti nisko pao, kao i standardi ti, samo da napakostiš nekome... :roll:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  16. #341
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Od 339 postova moj prvi na ovu temu.
    Verbalni sam si kriv za sve.
    Od toliko majstora - aj dobro i sve to ali da toliko mjeseci prodje kao da si igracku ostavio.
    Sponzorisano na fb.



    picture to url

    upload image online



    screen shot pc





    sve stare fotke, da su nove, trava ne bi bila zelena, a unutra ili još gore ISPRED bi se vidio moj mercedes.

    PS Izem ti forum, sa politikom uploadovanja fotki iz 90-ih :roll:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #342
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    eo:



    https://photos.app.goo.gl/bTk4grydgG8gUj4q8

    Raskupusaš nekom auto, poskidaš kedere i sve, i onda ga ostaviš ISPRED servisa nekoliko dana, da bolje voda uđe u njega, to je super za farbu. A i kako mu je priprema za farbu ispucala, pitam se, kad je 11. aprila odradio pripremu, a farbao ga 18. i 19. maja I šta je trebalo, da dođem, uzmem ga ovakvog i poćeram doma, bez pola djelova? BTW, auto niđe rđe nije imalo ispod plastika, a i nije udareno bilo, vidi se na kojim djelovima je kitovao, sitno realno...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  18. #343
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Ne znam te i strasno je sto se ovo desilo, ali brate nekakva si mora i tezina, to je pakao

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  19. #344
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,182
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Ako je ovako ubija i majstora dobro mu ga nije zapalio

  20. #345
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,468
    Thanks Thanks Given 
    4,235
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dingospo View Post
    Ako je ovako ubija i majstora dobro mu ga nije zapalio
    A majstore moj....a kako mozes radit to bez filtera, a milion shrafa po podu pazi gume, a prasinu mokrom krpom malo, a ne ga na otvorenome po suncu tako...

    🤣🤣🤣
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #346
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    mene bi sramota bilo pravit i kacit ove klipove...on je ispao doktor jer je vidio cojeka kog moze da izmuze za 2000e aj cao prijatno..ti njemu druze ne mozes bukvalno nista naskodit s ovom pricom....samo smaras narod po internetu i dajes mu reklamu nevidjenu.....niko iz ove price i tvojih pravljenja klipova nece rec kako je on los majstor nego kako si ti da oprostis ispao budala

  22. #347
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    nije to to...
    treba covjek da iscera pravdu...
    samo naprijed verbalni, neka vide ljudi ko je vaso dakic...
    do strazbura ako treba...

  23. #348
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,501
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    198 Posts

    Default

    pare ce doc i proc,na kraj svega nisu ni vazne toliko, ali ako je neko bezobrazan prema tebi treba onda ic do kraja sa njim pa ko sto ponese.
    dok se ovo rijesi bice ovdje hiljade i hiljade postova

  24. #349
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Darko007 View Post
    mene bi sramota bilo pravit i kacit ove klipove...on je ispao doktor jer je vidio cojeka kog moze da izmuze za 2000e aj cao prijatno..ti njemu druze ne mozes bukvalno nista naskodit s ovom pricom....samo smaras narod po internetu i dajes mu reklamu nevidjenu.....niko iz ove price i tvojih pravljenja klipova nece rec kako je on los majstor nego kako si ti da oprostis ispao budala
    On je mozda ispao naivan a ne budala, jbg moze se svakome desit. Ali ja posle ove price kod Vela sigurno necu poc a vjerujem da nece niko ko procita ovo. Tako da nije zaludnja rabota, neka ljudi znaju ko je sto je i na sto je spreman. Sve i da ga je smara, crnjacio, visio mu po citavi dan u servis sto neko rece, ti da si prike svega coek kakvi ne bi naptravio sto si napravio no bi mu vrnuo i pare i kola i reka mici mi se da te ne gledam. Mada ono valjalo bi cut i drugu stranu ali sto god da je ne moze ga opravdat, bez ako mu je sto neko napisa zenu presega, onda nije kriv

  25. #350
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Karma je kučka.

    Poslato s Jadrana

Page 14 of 31 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. od kojih sam ja to?
    By filips in forum CG dijaspora
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-07, 14:41
  2. Pjesme kojih nema a voljeli biste da ih ima...
    By I...C...U in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 28-06-06, 08:34
  3. Razlozi zbog kojih ću glasati ZA na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 224
    Last Post: 19-05-06, 23:07
  4. Kojih 5 igracha su trenutno najbolji na g-server-u
    By Da^LuCiFeR in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 30-04-06, 19:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •